Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Mano anyta ten gyvena, siaip pas juos sezonas iki spalio 1d, bet turistai vaziuoja ir veliau, nors aisku, pas juos ten jau liutys prasides...
Kai dvidesimt keli laipsniai ir graikams cia jau saltis lotuliukas.gif
Turistai su trumparankoviais marskineliais, o graikai su "pukinem" striukem lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Beje, gal kas nors domejotes skrydziu kainomis i Herakliona? ax.gif
Noreciau kaledom nulekt, bet dar nebuvo laiko "prisest ant telefono" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasyte0509 @ 2008 10 12, 03:07)
Mano anyta ten gyvena, siaip pas juos sezonas iki spalio 1d, bet turistai vaziuoja ir veliau, nors aisku, pas juos ten jau liutys prasides...
Kai dvidesimt keli laipsniai ir graikams cia jau saltis lotuliukas.gif
Turistai su trumparankoviais marskineliais, o graikai su "pukinem" striukem lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
Beje, gal kas nors domejotes skrydziu kainomis i Herakliona? ax.gif
Noreciau kaledom nulekt, bet dar nebuvo laiko "prisest ant telefono" 4u.gif

Sezonas Kretoje oficialiai yra nuo balandžio 1 d. iki lapkričio 1 d., tik tiek balandį, tiek lapkritį turistų būna nedaug.

O skrydžių į Iraklio kainos žiemą apie 500 eurų sukasi, su persėdimu Atėnuose, na, ir dar priklauso iš kur skrendi. Bet mažiau tai vargu galima tikėtis, nebent iš kokio Londono gal.. g.gif Bet nuo Atėnų iki Iraklio kainuoja daug, nes Aegean užsikėlę kainas, o Olympic išvis nebeskraido, bankrutavo.
Atsakyti
QUOTE(jovitae @ 2008 10 13, 15:18)
ten prie oro uosto yra cigonu rajonelis. tikrai nemalonus vaizdeliai. vazuojant autobusu gidas patare neziureti i ta puse... kad nesusigadintume pirmo vaizdo apie sala  smile.gif


Keistas tas jūsų gidas hihihi.gif Kaip tik įdomu, kad žmonės gyvena ir taip, ir anaip, ir dar vat šitaip irnesakyk.gif Gal dar gidas sakė, kad į Knoso rūmus nė už ką nevažiuoti, nes ten gi griūvėsiai? lotuliukas.gif
Atsakyti
Man asmeniskai Kreta grazi su visom savo apylinkem. Ir kuo labiau laukine - tuo grazesne wub.gif Tai lyg nedaloma visuma.
Nevaziuoju ten tam, kad megautis viesbucio servisu. Bet siukstu nesmerkiu tu, kurie vaziuoja ir del to. Tiesiog nuvykus, norisi pajausti salies dvasia.
O Kreta mane pakerejus wub.gif
Atsakyti
Grizom is Kretos sekmadieni po dvieju savaiciu atostogu.
Beveik viska isvazinejom, salas apiplaukem ( Chrisi , Spinalonga, Gramvusa, elafonisi), pliazus isbandem, maista ir vynus isragavom. Nuvaziavom apie 2500 km Kretoje ir dar apie 100 km Santorinyje.
Sala grazi, oras neblogas ( i pabaiga vejai isismarkavo), vanduo siltas - nesinorejo islipti. Maistas skanus, zmones draugiski. Kontrastu labai daug - gamta grazi, bet kaimeliai labai apleisti, daug namu uzkaltomis durimis. Nors cia pat yra ir graziai priziuretu. Ir aisku, prabangus viesbuciai su islaizytomis teritorijomis.
Dar kas mane maloniai nustebino - visur, net paciuose tolimiausiuose kaimeliuose puikiai susikalbejom angliskai. Vienintele vieta kur buvo sunkumu - turizmo info centras Irapetroje bigsmile.gif .

Gyvenom Oasis. Viesbutukas ypatingai kuklus, maistas jau po keliu dienu nusibosta, bet seimininkai faini, pro langa jura matosi, svaru ir tvarkinga. Kadangi mes retai grizdavome nakvoti, o dar reciau valgyti, tai kaip "centrine baze" buvo gerai. Seimininkai visais klausimais pedejo - ir bilietus suorganizavo, ir autonuoma ir visa kita. Bet atostogauti tai ten manau nelabai tinkama vieta. Nei viesbutyje nei aplinkui nelabai yra ka veikti.
Su Novaturu nedraugavom - plesikai jie biggrin.gif . O kai paklausem del dvieju dienu keliones i Santorini tai grieztai atsake, kad neimanoma. Nors gavom puikiausiai patys ir bilietus ir viesbuti.
Santorini patiko. Gyvenom labai fainuose apartamentuose, su privaciu baseinu ir vaizdu i kaldera. Su visais privalomais "pribumbasais". Ir labai skanus pasirode ju vynas "vinsanto" - toks tirstas, saldokas, su ilgu uogu poskoniu.
Siaip atostogas ivertinciau kokias 8 - 9 balais. Bet grizti tenai nenoreciau.... Sunkiai isivaizduoju tuos, kurie po 5 kartus i Kreta grizta. Juk yra tiek fainu vietu pasaulyje, kurias reiketu aplankyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mot99: 14 spalio 2008 - 10:42
QUOTE(gerdulka @ 2008 10 08, 09:47)
Kas del betvarkes tai tikrai, siukslynai visur net baisu  blink.gif jau jei ne viesbucio teritorija, tai susidaro toks vaizdas, kad daugiau jiems niekur tvarkytis ir nereikia....
O del juros, tai kaip cia pasakius.. g.gif skridome rugsejo 20d. tai as tiesa pasakius tikejausi siltesnio oro ir siltesnes juros, vaikams tikrai vesoka buvo..  schmoll.gif na ne Baltijos aisku, bet ir ne Turkijos arbatele  bigsmile.gif

Aš skridau rugpjūčio pabaigoj tai vos galų neatidaviau, kaip buvo karšta....
Atsakyti
QUOTE(mot99 @ 2008 10 14, 11:36)
Santorini patiko. Gyvenom labai fainuose apartamentuose, su privaciu baseinu ir vaizdu i kaldera. Su visais privalomais "pribumbasais". Ir labai skanus pasirode ju vynas "vinsanto" - toks tirstas, saldokas, su ilgu uogu poskoniu.
Siaip atostogas ivertinciau kokias 8 - 9 balais. Bet grizti tenai nenoreciau.... Sunkiai isivaizduoju tuos, kurie po 5 kartus i Kreta grizta. Juk yra tiek fainu vietu pasaulyje, kurias reiketu aplankyti.

drinks_cheers.gif "Vinsanto" labai skanus - gaila, kad parsivežėm tik vieną butelį - labai greit suėjo. smile.gif
O aš į Kretą dar grįžčiau - labai patiko, sala turi ypatingą atmosferą. wub.gif Be to, ir pamatėm ne viską, ką norėjom.
Atsakyti
Mums irgi kelioniu vadove Lina sake uzsimerkti isvaziuojant is aerouosto lotuliukas.gif . Buvau Kretoje pirma karta ir isimylejau wub.gif O jau Vinsento skanumelis 4u.gif Gaila kad ir mes prigriebem tik viena buteli doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitae @ 2008 10 13, 15:18)
ten prie oro uosto yra cigonu rajonelis. tikrai nemalonus vaizdeliai. vazuojant autobusu gidas patare neziureti i ta puse... kad nesusigadintume pirmo vaizdo apie sala  smile.gif

as tai nieko baisaus ten nemaciau. Cigonai visur vienodi ir visur ju yra. Pvz. Santorinyje jie graziuose namuose gyvena, o ne lusnynuose kaip Kretoj. smile.gif
Atsakyti
Kuroj ten vietoj tie cigonai buvo? lotuliukas.gif
nes tik isvaziavus is airporto nereikejo toli vaziuot, gyvenom Iraklio, o ir automobilyje graikas taip "uzkalbejo dantis", kad nespejau tu cigonu pakeleje pamatyt ax.gif
o tik atskridus Kreta, man iskart labai nepatiko, nes pasirode labai netvarkinga ax.gif
bet pabendravus ir ilgiau pagyvenus pas graikus tas pirmas nemalonus ispudis pavirto i netgi zavu ax.gif
Atsakyti
Mums atvirksciai. Lina suteike visa informacija, gavome galybe naudingu patarimu ir siaip linksmas zmogus pasirode tongue.gif . O Ieva tokia labai griezta, ko paklausi to negausi blink.gif . Su ja i Santorini plaukem, tai jau labai valdiskai viska atmurmejo. Bet gal jai nuotaika ta diena ne kokia buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(mot99 @ 2008 10 16, 14:48)
Kita berods Ieva buvo. Ir visai nieko, o lina tai ir mums  schmoll.gif

Lina ten uz visa regiona atsakinga, tai gal biski savo statusa nori pabrest. O Ieva man daug malonesne. Kas liecia Santorini, tai ir man ta ekskursija sausoka pasirode, bet ne visiems zmonems iskalbos menas duotas.
Papildyta:
Ir dar viena yra, kuri su turistais po Samarija duodas. Va ten tai energijos uztaisas smile.gif nors mane tokie zmones vargina, bet ji tiesiog sutverta tam, ka daro smile.gif
Atsakyti