Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Chanele @ 2008 09 17, 23:54)
Masina buvo musu labiau i sportine panasi, ji zema, pegeout 206cc ir jos dugnas mums pradejo liesti akmenis, padangos siaurutes sportines, tad buvo baisu sulauzyti  smile.gif  bet nesigailejome, kad ejome pestute, buvo verta  smile.gif  beje, pakelej ne viena taip stovejo palikta  smile.gif


Peugeot 206cc yra ne sportinė, o tiesiog kupė-kabrioleto variantas - sportinių automobilių padangos negali būti siaurutės, jos kaip tik būna labai plačios dėl stabilumo mirksiukas.gif

Biškeli ne į temą... blush2.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bala_nemate: 18 rugsėjo 2008 - 07:51
Na va mes ir jau po kelionės.Laaaabai patiko,viešbutis atitiko mūsų lūkesčius(Rethymno village),kelionėmis ir patenkinti.Aplankėme savarankiškai Retymną,labai patiko senamiestis,išsinuomavę mašiniuką nulėkėm į Elafonisį paplūdymius,pakeliui žinoma užsukom prie ežero.Ir ten ir ten vaizdai nerealūs thumbup.gif .Trečią dieną iš Kisamos uosto plaukėm į Gramvousos salą,Balos įlanką thumbup.gif Ketvirtadienis-Samarija thumbup.gif Tikrai ten nėra taip baisu kaip nupasakoja gidė.Mes ėjom nepilnai 6val.,bet pasigrožėdami,nuotraukų daug,nes visur be galo gražu.Penktadienį pasilikom poilsiui,pliažui,parduotuvėms,lauktuvių pirkimui.Vežėm aliejų,jis laaabai skanus.Bandžiau atsivalgyti fetos sūroi,bet nepavyko-aš jo noriu daar.Šeštadienį-Santorinis.Labai patiko Ija,bet mažai laiko.Fira man nepaliko tokio įspūdžio,netgi erzino ta begalė aukso parduotuvių,ten galima praleisti ir mažiau laiko.Karštis buvo doh.gif ,bet faina.Jau kelis kartus po kelionės peržiūrėjom nuotraukas-NORIM ATGAL Į KRETĄ
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 09 19, 08:30)
kiek tas daug? ax.gif  bigsmile.gif
o feta, jei dėžutėj ir su skysčiu, tai pradaryta gali ir dvi savaites išsilaikyt, aišku, ei to reikia.. biggrin.gif


Mes feta vezames supakuota vakuume. Aisku cia ne ta kaimietiska saldzioji, bet su druska. Ale nieko, issilaiko ir puse metu saldytuve. Kur jau ne vakuume, tai reikia valgyt kuo greiciau. Tas pats su alyvuogem - perkam sveriamas sudytas, ne skystyje, namuose aisku reikia "apdirbt" jas, bet issilaiko iki metu.
Siemet dar atsiveziau egzotikos i LT - cipsu "Lays Spitika" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitaite @ 2008 09 19, 11:03)
Mes feta vezames supakuota vakuume. Aisku cia ne ta kaimietiska saldzioji, bet su druska. Ale nieko, issilaiko ir puse metu saldytuve. Kur jau ne vakuume, tai reikia valgyt kuo greiciau. Tas pats su alyvuogem - perkam sveriamas sudytas, ne skystyje, namuose aisku reikia "apdirbt" jas, bet issilaiko iki metu.
Siemet dar atsiveziau egzotikos i LT - cipsu "Lays Spitika" smile.gif

aš paprastai vežuosi vakuume kažkiek, greitam valgymui, ir po to porą trejetą tų puskilograminių dėžučių su skysčiu, tai jos nepradarytos stovi tikrai ilgai šaldytuve, bet va kai jau atidarai, tai reik suvalgyt per porą savaičių, nes atsiranda toks seno sūrio kvapas.
O alyvuoges irgi perku sveriamas, dažniausiai iš Xalkiadakio, o namie šaldytuve jos tikrai ilgai išstovi.
Aliejaus irgi paprastai kokius 4-5 litrus prigriebiu.. ax.gif
Atsakyti
Rytine Kreta wub.gif
http://public.fotki.com/tomulee/kreta/
Atsakyti
O man Kretos alyvuoges (gal per mazai isragavau) ne mano skonio. Dauguma astrios arba surios. Uztat medus ir vynai thumbup.gif Ir dar tokia zuvyte valgiau su baisiais dantim, kas ten per viena blink.gif bet super ant griliaus iskepta, skanumelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bala_nemate @ 2008 09 19, 12:48)
Jurgitaite, o kaip tas alyvuoges "apdirbinėji"? mastau.gif
lotuliukas.gif



Na kaip, sietelyje perpilu vandeniu - druskos kristalus nuplaunu, paskui aliejum uzpilu, kokia 20-30 min. palaikau ir viskas smile.gif
Seip tai man Kalamatos alyvuoges labiausiai patinka, LT kartais buna. Tai kai jau isbaigiu is Kretos, situ nusiperku smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitaite: 21 rugsėjo 2008 - 18:59
QUOTE(Jurgitaite @ 2008 09 21, 20:59)
Na kaip, sietelyje perpilu vandeniu - druskos kristalus nuplaunu, paskui aliejum uzpilu, kokia 20-30 min. palaikau ir viskas smile.gif
Seip tai man Kalamatos alyvuoges labiausiai patinka, LT kartais buna. Tai kai jau isbaigiu is Kretos, situ nusiperku smile.gif.


Aš kitokių apart ispaniškų alyvuogių dar LT niekur neradau...pasidalink info, kur Kalamatos alyvuoges perki? mirksiukas.gif

Gavau pirkti R. Galanaki knygą "Elenė, arba niekas" - oho, kiek teko pavargti karsta.gif Kauno Akropolyje dar 1 vnt. liko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 09 21, 21:54)
O kazin jiems lietus perziem neikyreja. Juk turbut pila kasdien, ar kitaip buna?


O mums neikyri kai lyja rudieni, ziema, pavasari, o dar ir vasara? mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(bala_nemate @ 2008 09 21, 19:11)
Aš kitokių apart ispaniškų alyvuogių dar LT niekur neradau...pasidalink info, kur Kalamatos alyvuoges perki?  mirksiukas.gif

Gavau pirkti R. Galanaki knygą "Elenė, arba niekas" - oho, kiek teko pavargti karsta.gif Kauno Akropolyje dar 1 vnt. liko lotuliukas.gif


Tu alyvuogiu IKI budavo, dabar tai kaip ir nereikia, tai nzn. Ai dar ir ispanisku Yabarra berods vadinasi, irgi nieko tokio, zalios, skanios.
O del knygos, gavai paskutine? Matyt priespaskutine buvo mano lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 09 21, 22:54)
O kazin jiems lietus perziem neikyreja. Juk turbut pila kasdien, ar kitaip buna?

Ne, ne, tikrai nelyja ištisai ten. Didesnė problema, kiek žinau, didelis vėjas. Pamenu žiemą, kai net trumpom rankovėm saulėj buvo galima sėdėt. Ir tas sausio mėn buvo. Šalčiausia būna bene sausio antroj pusėj - ir tai dėl vėjo daugiausia, ne dėl temperatūros. O va pernai vasarį jau kaip geram pavasarį buvo, gėlės žydėjo ir šilta.
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 09 22, 11:35)
Ne, ne, tikrai nelyja ištisai ten. Didesnė problema, kiek žinau, didelis vėjas. Pamenu žiemą, kai net trumpom rankovėm saulėj buvo galima sėdėt. Ir tas sausio mėn buvo. Šalčiausia būna bene sausio antroj pusėj - ir tai dėl vėjo daugiausia, ne dėl temperatūros. O va pernai vasarį jau kaip geram pavasarį buvo, gėlės žydėjo ir šilta.

O sniego buna..aisku kalnuose taip,bet siaip ar buna ax.gif ...beje SAamarijos tarpeklyje turbut sniego buna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 09 22, 14:17)
O sniego buna..aisku kalnuose taip,bet siaip ar buna ax.gif ...beje SAamarijos tarpeklyje turbut sniego buna ax.gif

Taip norėčiau Samariją pereit, kai kalnuose dar sniego yra, augalai žydi... wub.gif
Kada geriausia būtų važiuot? Agentūros, kiek mačiau, linkusios skrist tik nuo balandžio galo ar gegužės. O per Velykas - neišeis matyt (jei ne patiems).
Atsakyti