Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(jolita.martyna @ 2008 09 08, 15:20)
drinks_cheers.gif
o as per pietus visada isgeriu atsivestos arbatos is Kretos su sauksteliu medaus irgi is ten pat wub.gif  wub.gif  wub.gif

kas per arbata? g.gif ir iš kur medų pirkai?
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 09 08, 13:41)
kas per arbata? g.gif  ir iš kur medų pirkai?

kad as dabar prisiminciau... g.gif visa arbata supilusi i inda arbatai,nepasilikau to ipakavimo g.gif (jei neklystu ji raminamai veikianti arbata ir ta zole tik Kretoje auga,gal kas prisimins ax.gif )o medu pirkau keramikos kaimelyje Margaritoje mirksiukas.gif ten pirkau is vietiniu ir alieju(alieju pirkau dar ir is gamykleles) ir vietinio muilo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 09 08, 15:52)
kad as dabar prisiminciau... g.gif visa arbata supilusi i inda arbatai,nepasilikau to ipakavimo g.gif (jei neklystu ji raminamai veikianti arbata ir ta zole tik Kretoje auga,gal kas prisimins ax.gif )

Ne dictamus? ax.gif Skonis į čiobrelių panašus, esam jos parsivežę rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 09 08, 15:03)
Ne dictamusax.gif Skonis į čiobrelių panašus, esam jos parsivežę  rolleyes.gif  4u.gif

bingo aciuks.gif tik man i ciobrelius musiskius visiskai nepanasu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 09 08, 16:40)
bingo aciuks.gif tik man i ciobrelius musiskius visiskai nepanasu rolleyes.gif


O mes dar tokios tokios arbatos atsivezam vadinasi λουΐζα/Luiza, padeda esant stresams, na ir laikantis dietos smile.gif (ko po atostogu ten labai prireikia smile.gif . Lapai tokie pailgi kaip sermuksnio. http://greekfood.abo...p/louisatea.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitaite: 08 rugsėjo 2008 - 22:46
Laba,
as jau LT bigsmile.gif Viskas buvo nuostabu, apvaziavom visa Kreta, net paciais baisiausiais serpantinais, tokiais kaip i Balos ilanka. Nors paskui pamastem, kad nieko ten baisaus. Taip pat plaukem i Santorini. Ilguoju keliu ir be jokiu kalnu batu lotuliukas.gif nukovem Samarija. Kopem prie upes, maudemes ezere. Zodziu kelione tokia real turistine.Turiu kruvas nuotrauku, tik dar kolkas nera laiko sukelt.

QUOTE(Tinka @ 2008 09 05, 23:10)
nu pasiguosiu. jau beveik cemodamnai sukrauti, bilietus jau turim, kai paskambina sian apie 14.30 is agenturos ir sako, kad ojoj, problemyte, viesbutis atsauke visus agenturos uzsakymus.

O mums lipant i lektuva pranese, kad vietoj dvieju dviv. gausim keturv. Tad teko pagyvent su tevais. Susinervinau labai. Parasiau skunda tik nuskridus ir gavom kompensacija - visi ketui nemokamai nuplaukem i Santorini ir dar LT atsiimsim virs 500 litu. MB tai nenorejo kompensacijos, o norejo vartotoju teisems apskust, bet siaip ne taip apraminau. Tegul juos sunes. Daugiau tiesiog su jais, t.y. Sofa Travel nekeliausim.

Visa kita super thumbup.gif Jura dar silta, kiek vesesni vakarai ir rytai. Tiesa bangeles nemazas palikom.

Iprieki skridom su dideliu Fly Lal lektuvu. maista dave. Atgal skridom su Aurela tokiu pat dideliu, maisto nedave. Pirkau kavute tokia siaip sau uz 7 lt. Beje, lektuvas (Aurelos) labai stipriai smirdejo silkute nuo tuliku kai ilipom. Maniau bus nekas, bet paskui arba apsimuostem, arba prapute lotuliukas.gif

Tiek trumpai, veliau bus daugiau.
Papildyta:
Beje Dov seimynele labai grazi thumbup.gif Buvo malonu susipazinti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dzere22 @ 2008 09 08, 13:14)
drinks_cheers.gif pritariu 100 proc. ir dar pagalvoju: žmonės, kurie skrenda ten ketvirtą ar penktą kartą doh.gif  ar tai daugiau nieko be Kretos nematė, ar...net nežinau kaip tą suprasti ax.gif

Kazkuri labai graziai parase kodel i tam tikra vieta griztama keliskart. As buvau antra karta. Ir tai dar ne visus uzkampelius pamaciau. Kretoj man be galo gera. To nepajauciau ne vienoj kitoj saly, kurioj buvau. O vakar vaziuojant i oro uosta tyliai nubraukiau asara blush2.gif Kai ten bunu - man noris tuos kalnus su jura apkabinti ir nepaleisti niekada. Viskas - kvapas, oras, spalvos, maistas, bendravimas su vietos zmonemis ten nuostabu. Grisiu ir trecia karta, dar po 5 metu wub.gif Kreta mano sirdy amzinai wub.gif wub.gif wub.gif

O stai mano zadeta batu foto atlaikiusi Samarija. Kaip matot bateliai paprasti, padas ne itin storas ir ne kiek nenudilo po 16 km, kaip kazkas cia rase smile.gif Ant ju sviezuteles Samarijos dulkes smile.gif Kojos pavargo saikingai, nuospaudos ne vienos ir neskaudejo perdaug kita diena. Kalnu batai tikrai nebutini. Sakau is savo sviezios patirties.
[attachmentid=157961]
Pajutau tik kita problema - nusileidus tvanku kaip saunoj, net kedru ar kokiu ten medziu kvapas toks kaip saunoj, o prieky akmenuotu keliu turi nueiti 16 km. Pradejo baladot sirdis, maniau bus liudna. O paskui vakare jau grizus i viesbuti dar galva labai isiskaudo. Tad Samarija kiekvieno istverme patikrina savaip. Jei ne mano sirdutes problemos, buciau ja praplasnojus lengvu zingsneliu. O dabar panaudojau visas savo jegas. Musu visa grupele perejo sauniai. Bet as antra karta neiciau. Visa Samarijos grozi pamaciau tik siandien nuotraukose smile.gif

jolita.martyna, isties buvo puiku smile.gif

Pirma diena atskridom, tai buvo jau vkaras, tiesiog susipazinom su aplinka.

Antra diena susipazinom su aplinkine teritorija smile.gif

Trecia - puolem iveikti Samarijos doh.gif

Ketvirta - ilsejomes, popiet vietos autiku nuvykom i Rethymna.

Penkta - plaukem i Santorini.

Sesta - su masiniuku aplankem Spili miesteli, kur daug daug muiliuku :)vaziavom i Preveli, prie Kartalioti upes apaugusios palmiu giraite, paskui sukom link Matalos garsios savo kalnu suriu, Agia Triada-Festos-Gortyna buvo tik prabegom. Ant vakarienes nebespejom.

Septinta - patraukem link Gramvoussa, aplankem Balos ilanka. Vykom tuo "baisiuoju" serpantinu. Na man buvo momentu, kai buvo baisu, bet veliau vykstant i Elafonisi serpantinas man baisesnis pasirode, nors ir kelias asfaltuotas.

Astunta - aplankem Malia (kur pries 5 metus buvom), nuvykom i Spinalongos sala, pravaziavom graziuosius Elounda kurortus ir aplankem Agios Nikolaos miesteli. Grizdami apsukom Lasithi ratuka, ilindom i Dikteo urva.

Devinta diena - apziurejom Arkadijaus vienuolyna, nuvykom prie Argiroupoli kriokliuku ir senuju laidojimu vietu, grizdami issimaudem Kourna ezere (gyvaciu neaptikom). Ir galiausiai nuvyko i Georgioupuli, ten zadetuju stulbinanciu juros gerybiu neradau, valgiau tik zuvi skania. Aplamai veliau paskaiciau, kad saloj zvejyba neisvystyta. Tad sitoj vietoj Sicilijos nepranoko man, kur juros gerybiu visur apstu ir jos fantastiskos.

Desimta - iki paskutines minutes buvom papludimy, paskui isskridom namo verysad.gif

Viso prasukom 1100 km po Kreta automobiliu, neskaitant ekskursiju i Samarija ir Santorini. Foto tikrai grazios, bet vis dar nerandu laiko sukelt. Pazadu bus bigsmile.gif
Atsakyti
Mes ir jau po keliones. Smagumelis koks biggrin.gif Pailsejom nerealiai. Zinau,kad i Kreta sugrisiu dar karteli. Nes liko daug nepamatyto grozio.Keliavom su vaikais. Tai aplenkem didziuosius miestus, vienuolynus tik is isores matem, nestojom ir prie griuvesiu. Bet uztat 3kartus kalnais kilom ir leidomes i salos pietine dali, maudemes Elafonisi, Matalos papludymiuose, tiurskemes Kourno ezere, pietavome kalnu tavernose, Pabuvojom Plakias kurorte, Preveli vienuolynas buvo uzdarytas, tai tik kelias foto salia padarem, prie upes nesirizom leistis, baisiai karsta buvo ir nerealus vejas pute. Idomu ar ten pastoviai tokie vejai? vaziavom ir Lapos kriokliuku paziureti, bet jokio ispudzio nepadare. Tuo paciu ir po Argiroupolio miestuka pasivaikstinejom. Muilo papigiaja uzsipirkom biggrin.gif Paskutine masiniukes nuomos diena serpantinais leidomes i Chora Sfakion miestuka.

Gyvenom Eliros beach viesbutyje. Gal kaip is 4* ir daugiau noretusi, bet siaip tai labai patiko.Teritorija prie pat juros, Visur zalia ir daug zydinciu augalu. Personalas mandagus ir neikirus. Maistas skanus ir geras,pilvai nestreikavo, gal tik kiek vienodas ir i pabaiga ikyrejo. Didzkei nemokami ledai ir cola labiausiai patiko biggrin.gif Kambarius net sekmadieni tvarke. Svariu ranksluosciu netruko. Papludimys smelis, kas labai vaikams patiko. Labai norejau juros eziu pamatyti, bet deja neteko su jais susidurti. Po 5 dienu drybsojimo issinuomavome Poliuka. Vienai dienai lyg 38 eurai gavosi. Vyras sake,kad kalnuose kuro kaina net 20 centu skyresi.

Saltmete, kur ten tavo ta tema apie graikiska maista biggrin.gif Gaila pavadinimu nepamenu, bet labai patiko, tokie kaip pyrageliai su varske ir surus pyragas is sluoksniuotos teslos, tik nesupratau kas per idarai ten, nei tai varske,nei tai kas.
Dabar suku galva, kur kita met skristi biggrin.gif
Papildyta:
Kas del oro, tai isvykstant jis tikrai vesesnis buvo. Ir gide patvirtino,kad oras vesta. Sake spalio men jau laimes dalykas,gali ir lyti. Diena, tai pats tas buvo, vandenukas siltas, net islipt nesinori. Libijos jura tikrai vesesne, net mano didzke lipdavo pasisildyti. O paskutiniais vakarais jau megztuko noredavosi ir kambari kondiskes nebejunkdavom. Ir pastebejimas, bent jau i musu viesbuti vokieciu pencininkai virs kokiu 70 tikrai,pradejo vaziuoti. Bet kas juokingiausia, su UAL sistema biggrin.gif Pagal juos turbut tas vadinamas barchatinis sezonas prasidejo smile.gif
Atsakyti
Mes irgi pagaliau važiuojame į Kretą. Mums jau patvirtino viešbutį. Važiuojame per Sofatravel į Rinela beach. smile.gif
Gal kas nors šitame viešbutyje gyveno šiais metais? Įdomu būtų sužinoti atsiliepimus g.gif ?
O kiek kainuoja išsinomuoti mašiną vienai dienai? blush-anim-cl.gif

Mes skrendame spalio 9 d. Tai jau laukiu nesulaukiu vacation1.gif , svajojau apie Kretą 2 metus assa.gif . Svajonės pildosi smile.gif
Atsakyti
labukas,
jungiuosi ir aš prie svajotojų apie Kretą blush2.gif Mes išskrendam rugsėjo 21d, gyvensim Arminda viešbutuke, keliausim pirmą kartą su dukriuku - šiek tiek neramu, kaip ji elgsis lėktuve, ale noras kur nors išlekt didesnis rolleyes.gif
Beje, pasižiūrėjau orų prognozes ir šiek tiek liūdina, kad vėsta orai..Bet lyginant su LT orais, tai bent šiek tiek šilumėlės gausim..

Dėl mašiniuko nuomos: šitoj temoj labai daug info apie tai, bet viskas paaiškės tik nuskridus, o kaina svyruoja nuo 35 eurų ir daugiau.

Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2008 09 15, 14:27)
Tuo paciu ir po Argiroupolio miestuka pasivaikstinejom. Muilo papigiaja uzsipirkom biggrin.gif


Saltmete, kur ten tavo ta tema apie graikiska maista biggrin.gif Gaila pavadinimu nepamenu, bet labai patiko, tokie kaip pyrageliai su varske ir surus pyragas is sluoksniuotos teslos, tik nesupratau kas per idarai ten, nei tai varske,nei tai kas.


O po kiek muilą pirkot g.gif MB tai nesiprausia tuo muilu, kur aš Kretoj pripirkau, o pripirkau tikrai daug doh.gif Sako su juo tik skalbt o ne praustis doh.gif Tai visiems draugam ir giminėm išdalinau.

O tuos pyragėlius or aš atsimenu, man jie labai patiko thumbup.gif Ten gal su feta sūriu jie įdaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kliaksaa @ 2008 09 15, 22:53)
Mes irgi pagaliau važiuojame į Kretą. Mums jau patvirtino viešbutį. Važiuojame per Sofatravel į Rinela beach. smile.gif

Atsargiai su jais, mums irgi buvo patvirtine dar pries 3 menesius, pinigai sumoketi, o paskui jau vaziuojant i oro uosta paaiskejo, kad nifignia nieks nepatvirtinta. Tiesa kitam nei jusu viesbuty gyvenom. Taciau manau, kad jie sau leidzia taip elgtis ir kituose viesbuciuose. Nepatikima ta Sofa. Pagal juos turbut reikia pasiimti su savim sofa kai keliauji, kad gyvent turetum kur. lotuliukas.gif Neveltui pavadinima is aip keite, jei taip elgiasi.
Atsakyti
Sveikos,
smagu toms, kurios grįžo pasikrovę gerais įspūdžiais. O aš vis dar laukiu geresnių kainų, paskutinės minutės pasiūlymų. Bet toks vaizdas, kad nelabai ką sulauksiu. Jau nuo birželio planavom išvažiuoti, bet vis kas nors sutrukdydavo, tai vyresnėlis atsigulė į ligoninę, tai kitokie trukdžiai. Liepos mėn. pradžioj nuėjom į agentūrą pirkti kelionės, tai pažįstama agentūros darbuotoja atkalbėjo nuo važiavimo liepos- rugpjūčio mėn dėl karščio (mes važiuosim su mažuoju), tipo rugsėjo mėn ne taip karšta, o ir kainos geresnės. O dabar gaunasi šnipštas, kainos tokios pačios kaip ir liepą plius dar padidėję vos nedvigubai oro uosto mokesčiai, o ir vietų ne kas likę. Liūdna verysad.gif
Pradėjau temą skaityti nuo pradžios, bet net neįpusėjau. Klausimas toms, kurios keliavo su mažaisiais. Ar nuomojamose mašinose būna auto kėdutė? Ar papildomai už ją reikia mokėti? Kaip vaikiukai reagavo važiuojant serpentinais?
Atsakyti