Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

O idomu kiek kava lektuve kainuos? g.gif Mes atsisakem Sofos maisto lektuve, prisideda 60 Lt prie visko (cia i abi puses 1-am asm.). Bet isimesiu javinuku ir jei neatims - bandele blush2.gif Man galva isskauda ilgai nevalgius. O jei atims - imsiu ir prie registracijos sukirsiu ta bandele lotuliukas.gif
Papildyta:
Blyn ir vel lagamina nakti krausiu, stovi tuscias atlapotas, negaliu susikaupt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 09 01, 16:36)
O idomu kiek kava lektuve kainuos?  g.gif Mes atsisakem Sofos maisto lektuve, prisideda 60 Lt prie visko (cia i abi puses 1-am asm.). Bet isimesiu javinuku ir jei neatims - bandele  blush2.gif Man galva isskauda ilgai nevalgius. O jei atims - imsiu ir prie registracijos sukirsiu ta bandele  lotuliukas.gif

O kodėl turėtų atimti g.gif
Savo atsineštą maistą lėktuve galima valgyti, išskyrus savo atsineštus alkoholinius gėrimus....

Su kuo skrisit? Flylal 6 lt kava. Aureloj nežinau ar parduoda atskirai.

O Airbaltice (čia tik palyginimui..) 7 litai smile.gif
Atsakyti
dėl maisto ir gėrimų:
kai gegužės mėn skridome su Travelman (TezTour) - valgyti ir atsigerti lėktuve davė. Bet jei ir neduotų, užkandžių ir gėrimų galima nusipirkti oro uosto laukimo salės parduotuvėje. Praeini kontrolę be skysčių, o po to jau gali pirkti ir neštis į lėktuvą kiek nori. Mūsų kompanijos vyrukai buvo toje parduotuvėje alumi pilnai apsirūpinę, nusprendę kad savaitė be lietuviško alaus prailgs (toje parduotuvėje kainuoja 0.5ltr kaina ~4lt) - kadangi iš stiuardesių lėktuve neišsiprašė smile.gif, tai savo gurkšnojo ir jos nesakė nė pusės žodžio. Grįžtant ta pati istorija , tik alus buvo graikiškas smile.gif.

(nors aš kažkada gavau pastabą kad savo gėrimą geriu, bet ne čerteriniame skrydyje, o ten kur maistas ir gėrimai buvo pardavinėjami).
Atsakyti
Flakita, o mane tikrai tikrai tempė parodyti kokį vėžį ar ką jis ten mums galėtų patiekti. O kiti, jeigu ir purtai galvą, vistiek primygtinai klausia iš kur esam ir puola rodyti rusiško meniu. Gal man keista buvo todėl, kad Lietuvoje tokio dėmesio nebūna. Gi ir rašiau, kad po keleto tokių dienų jau eidavom ratu aplink tas kavines. Turkijoj nebuvau ir tikrai ten neketinu važiuoti smile.gif O ir šiaip aš tik parašiau savo įspūdžius, gal daugiau keliavusioms ir atrodo viskas normalu ir gerai. Be to, gyvenome mes senajame pastate ir kondicionierius TIKRAI labai ūžė. O rankšluoščius kitur tikrai keičia kasdien, nepriklausomai, kur juos mėtai ar nemėtai. Tiesiog, iš 4 žvaigždučių viešbučio tikėjausi daugiau....
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2008 09 02, 15:26)
Flakita, o mane tikrai tikrai tempė parodyti kokį vėžį ar ką jis ten mums galėtų patiekti. O kiti, jeigu ir purtai galvą, vistiek primygtinai klausia iš kur esam ir puola rodyti rusiško meniu. Gal man keista buvo todėl, kad Lietuvoje tokio dėmesio nebūna. Gi ir rašiau, kad po keleto tokių dienų jau eidavom ratu aplink tas kavines.  Turkijoj nebuvau ir tikrai ten neketinu važiuoti smile.gif O ir šiaip aš tik parašiau savo įspūdžius, gal daugiau keliavusioms ir atrodo viskas normalu ir gerai. Be to, gyvenome mes senajame pastate ir kondicionierius TIKRAI labai ūžė. O rankšluoščius kitur tikrai keičia kasdien, nepriklausomai, kur juos mėtai ar nemėtai. Tiesiog, iš 4 žvaigždučių viešbučio tikėjausi daugiau....

Mūsų viešbutis buvo 3* (Anna Maria), bet kambarius tvarkydavo kasdien, rankšluosčius irgi keisdavo (ar kasdien, dėmesio neatkreipiau, bet būdavo švarūs). O kas link kavinių - tokio įkyraus kabinėjimosi nelabai jutom g.gif Gal porą kartų yra taip tebuvę, bet ir tai maloniai pakviečia užeiti, paklausia iš kur esi... Nieko įkyraus ar nemalonaus smile.gif Tikrai nemėgstu visokių kabinėjimųsi (matyt dėl to Turkijoje vis dar nebuvau biggrin.gif ), o Kretoje to nejutau, tad man viskas buvo gerai smile.gif
Apskritai, kartais pasvaigstam, kaip smagu būtų ten sugrįšt wub.gif
Atsakyti
nu pagaliau issiaiskinau su maistu lektuve.
cituoju atsakyma is Fiji "Mes papildomai apmoketi uz maitinima neprasome, priemoka yra jau itraukta I keliones paketa".

liapota ir ne kitaip.

sita gi, o ka jei lektuve neturi to, ka as gal labai megstu ir geriu. blush2.gif
Atsakyti
Na tai gi grizome ir mes namolio... aplankeme Kreta ir Kikladziu salas: Amorgos, Naxos, Mykonos/Delos, ir dar keliose buvome "viena koja" pastoveje smile.gif Ispudzius parasysiu kai bus daugiau laiko, nes po atostogu stacia galva i darbus.

Ir vis tiek, Kreta lieka mano sirdyje wub.gif
Siandien ziurejau lektuvo bilietus, kitu metu balandziui, gal per ju Velykas pavyktu ten nuskrist....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitaite: 03 rugsėjo 2008 - 18:15
Jurgitaite, gal žinai kaip tiksliai verčiasi euxaristw blush2.gif Matau ten pas tave prierašas graikiškas apačioje ax.gif , tai turėtum žinoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2008 09 04, 10:13)
Jurgitaite, gal žinai kaip tiksliai verčiasi euxaristw  blush2.gif Matau ten pas tave prierašas graikiškas apačioje ax.gif , tai turėtum žinoti mirksiukas.gif


Erika-amerika, ευχαριστώ arba eycharisto = ačiū! mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas girdėjote arba buvote šiuose višbučiuose HERSONISSOS 3* ir Semiramis?Kurį pasirinkti?Gal kam teko skristi su Sofa Travel?Ar jų sistema tokia pat kaip ir sakykim teztour?Ar pasitinka ten nuskridus, nuveža iki viešbučio ar yra gidai ir t.t.?O koks dabar oras Kretoje, pažiūrėjau kad kitą savaitę iki 24 tik bus
Atsakyti
Sveiki,
grizom ir mes is Kretos pries kelias dienas wub.gif
Jau pasiilgstu salos charizmos ir gyvenimo tempo letumo. Suzavejo mus sita sala savo savitumu smile.gif
Ech kaip gera buvo.... Gyvenom Araminda viesbutyje - laaabai patiko
1. Vieta puiki (mums su 2 metu vaiku tiko) iki juros kos 200m gristu keliuku.
2. Papludymys smelio - zvyro. Vienoj pusej yra akmenuku, kitur smelis. (vyrai narde - sake tarp akmenu juros eziu yra, bet mes taip toli nejom).
3. Gultai ir skeciai mokami, bet viesbutyje kondiske nemokama.
4. iki Hersonisso -2km, iki Stalidos 2 km, iki Malios 5 km. Kas pusvalandi vaziuoja vietinis autobusas, bet lengvai galima nueiti ir pesciom.
5. Maitinimas AI (emem del vaiko, bet tik jis tuos pietus ir valge) Maistas puikus (niam niam) - rytais kepami blyneliai, vakare mesa, darzoves, vaisiai (zele buvo 5 rusiu MB dziaugsmui). Alkoholis (vynas, rake, quizo, alus, limonadai) nemokamai, dar buvo uzkandziu baras (vienu zodziu mes neistengem visais privalumais pasinaudoti tongue.gif )
5. Salimais - Gortys parduotuvele, kur reikalingiausi produktai, laaabai skanus bananai ir nerealus naminis vynas.
6. Oras (turetu buti antroje vietoje) vien del klimato ir siltos juros galeciau viska atiduoti
7. Keliones (turi buti pirmoje vietoje). Mes keliones dalinomes (kad vaiko netampytume) ir pirkome pirmam kartui is operatoriu. MB labaiusiai patiko safaris, man - nepazintoji Kreta, MB seseriai - Santorinis. Visiems nepatiko Kretietiskas vakaras lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaktussi: 04 rugsėjo 2008 - 16:04
QUOTE(kaktussi @ 2008 09 04, 18:01)
Sveiki,

man - nepazintoji Kreta, MB seseriai - Santorinis. Visiems nepatiko Kretietiskas vakaras  lotuliukas.gif



Nepažintoji Kreta ir man labai patiko drinks_cheers.gif Diedukas dar sveikas gyvas? Nu tas, kur nuotraukas renka, nu kirpėjas tas kalnuose, nu kur groja su tokiu styginiu instrumentu? mastau.gif
Atsakyti