Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 08 29, 17:20)
Gal pražiopsojau, kokiam viešbuty buvot?  ax.gif  4u.gif

as galiu atsakyti,kad Oasis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2008 08 29, 19:25)
as galiu atsakyti,kad Oasis smile.gif

Aišku ax.gif Šiaip esu skaičius, kad ten šalia gatvė, tai netrukdo labai? Čia visiems buvusiems skirta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 08 29, 17:33)
Aišku  ax.gif Šiaip esu skaičius, kad ten šalia gatvė, tai netrukdo labai? Čia visiems buvusiems skirta  4u.gif

vat as irgi buvau kelis tokius atsiliepimus girdejusi,kad cia gatve,kad tarakonu yra,tai taip ir likau nesupratus is kur tokios kalbos,isvis i ta viesbuti su autobusu nenuvaziuosi,nes jis ant kalniuko,pries ji yra kitas viesbutis,tai va tas pirmas yra prie kelio,o ne Oasis,jokio gatves triuksmo tikrai nesigirdi schmoll.gif jokiu tarakonu nematem,net ir sikados uzdarius balkono duris nesigirdejo smile.gif
Atsakyti
Del viesbucio --- tik AI --- pagalvokite apie sultys , kava ,kokteilius ,saldumynus ir t.t.
Arba nesiosite vandeni blokais is parduotuves. lotuliukas.gif

Del Samarijos -- Jei einate --tai geriau nuo virsaus i apacia ---vistiek pereisite , ir pamatysite visa marsruta , Novaturas siulo '"tinginio marsruta'" -- tikrai neverta --- nors i virsu kilti lengviau ---bet dar reikes ir leistis -- o kai leidiesi --tai dirba visos koju raumenu grupes -- skauda kojas antra diena po perejimo , bet nebaisu . ax.gif
Atsakyti
Kas dėl viešbučio, tai viskas buvo super, apie tarakonus tai net šenkos negali būti- viskas švaru, tvarkinga, o labiausia man patiko šeimyiniška atmosfera ir du broliai, kurie yra ir registratūros darbuotojai, ir virtuvės, ir barmenai, ir padavėjai ir kas tik nori... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 08 29, 21:01)
Del viesbucio --- tik AI --- pagalvokite apie sultys , kava ,kokteilius ,saldumynus ir t.t.
Arba nesiosite vandeni blokais is parduotuves.  lotuliukas.gif

Del Samarijos -- Jei einate --tai geriau nuo virsaus i apacia ---vistiek pereisite , ir pamatysite visa marsruta , Novaturas siulo '"tinginio marsruta'"  -- tikrai neverta --- nors i virsu kilti lengviau ---bet dar reikes ir leistis -- o kai leidiesi --tai dirba visos koju raumenu grupes -- skauda kojas antra diena po perejimo  , bet nebaisu . ax.gif

Nešiojome vandenį blokais iš parduotuvės -išgerdavau per dieną, apie 3-3,5 litro ir per dagu nebūdavo, nors apskritai skysčių vartoju mažai. Kai išplaukėm į Santoriną, šiek tiek pamažinau vandens -ir visai buvo nejuokinga, kai pradėjo baladotis širdis ir virpėt kojos. Ten reikia daaaaaug gerti.
O dėl Samarijos tai aš tuo tinginio maršrutu esu nepatenkinta ir gailiuosi, kad nėjau viso. Na, bet kitam kartui....
Atsakyti
Na va, grįžau ir aš iš tos vadinamos dievų buveinės. Skurdokai tie dievai gyvena, galiu pasakyti....Kalnai, akmenys, apsilaupę ir nušiurę namai, iki nevilties privarantys padavėjai prie kavinių, kurie graibo už rankų ir tempia rusiško meniu žiūrėt - po keleto dienų mynėm ratus per senamiestį, kad tik tų kavinių rajono išvengt... Tai dėkui Dievui, kad dar pasirinkau žalesnį Retymną, o jeigu kokiam Heraklione būtų tekę apsistot išvis turbūt būč numirus....Santorinis, taip, kai dabar žiūrinėju nuotraukas - buvo gražu, tačiau ekskursijos dieną, atsikėlus 5 ryto, 4,5 val plūduriavus laivu ir po to dvi valandas Ijoje ir Firoje malantis žmonių košėje nesvietiškame karštyje ir prakaitui tekant per akis - nei man patiko, nei gražu buvo...Buvo labai įdomu pamatyti uolose iškaltus jūreivių namus, taip tikėjausi į vidų patekti, deja, pasirodo,tokių muziejų nėra. Gaila buvo tų ąsiliukų, kurie žmones tampo aukštyn žemyn...
Labiausiai patiko Kournako ežeras - va čia tikrai dievų karalystė. ..Preveli vienuolynas taip ir skleidžia ramybę, o jau tas tarpeklis pakeliui - net pagaugai ėjo bevažiuojant....Matala turi savotiško šarmo, Plakias labai mielas paplūdimys, Chanija, nors sakė, kad ji labai graži - nesupratau, ką tame mieste žiūrėt...na, uostas, o kas dar?
Nelabai maloniai nuteikė tos koplytėlės pakeliui.....Kiek jų daug, brr.

Mintis apsistoti pačiame Retymne buvo gera, bent jau nenuobodžiavom, išmaišėm jį skersai išilgai, labai patiko jų Fortezza. Šiaip jau - turkai padarė Kretoj savo darbą, architektūra pilna turkiškų motyvų, saldumynai - jeigu nebūtų užrašyta, kad tai graikų, pamanyčiau, kad turkiški...
Viešbutis nors buvo 4 žvaigždučių - kambaryje turėjom klaikų kondicionierių, kuris šniokštė, kaip audra su viesulais, vieną naktį net pabudau galvodama kad lyja. Atsidaryti duris buvo beprasmiška, nes ten kiaurą naktį parpia motociklai. Kambarinės kambarius pradėdavo tvarkyti nuo 8, tai jeigu ir užsidėdavom Netrukdyti, jos kituose kambariuose barškėdavo...Rankšluoščius pakeitė vieną kartą ir tai kai į rankas padaviau. Pusryčiai vėliausiai iki 9.30, tai aš po to net ir nebėjau, juolab, kad jie tokie jau pritaikyti angliškam skrandžiui....kiaušinienienė, riebutėlė kiauliena, ir prie saldumynų padėtas jogurtas. Jį ir valgydavau.

Geriamas vanduo Supermarketuose kainuoja apie 2 eurus už 6 butelius, mes radom šešis 1,5 l butelius už 1,7 euro.
Mašiniuką nuomavomės iš Nitro firmos, už Kia Piccanto, su kuria įsipylę 30 l per dvi dienas degalų išmalėm visą Rethymno regioną mokėjom 30 eu/dieną.

Novaturo siūlomos mašinos prasideda nuo 68 eurų...gal jie visai kvaili...

Tiesa - saulė ten žvėriška. Termometrai rodė apie 37, 39 laipsnius. Nors deginomės pagal visas taisykles, paskutinį vakarą baigėm tepdami viens kitą After burn kremais ir klostydami drėgnais rankšluoščiais. Ir tai tik todėl, kad pabuvom ne valandą, kaip įprastai, o dvi. doh.gif
Reziume - gerai, pamačiau, bet daugiau į Kretą nenoriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodoji_nasle: 31 rugpjūčio 2008 - 17:36
QUOTE(juodoji_nasle @ 2008 08 31, 18:36)
Viešbutis nors buvo 4 žvaigždučių - kambaryje turėjom klaikų kondicionierių, kuris šniokštė, kaip audra su viesulais, vieną naktį net pabudau galvodama kad lyja. Atsidaryti duris buvo beprasmiška, nes ten kiaurą naktį parpia motociklai. Kambarinės kambarius pradėdavo tvarkyti nuo 8, tai jeigu ir užsidėdavom Netrukdyti, jos kituose kambariuose barškėdavo...Rankšluoščius pakeitė vieną kartą ir tai kai į rankas padaviau. Pusryčiai vėliausiai iki 9.30, tai aš po to net ir nebėjau, juolab, kad jie tokie jau pritaikyti angliškam skrandžiui....kiaušinienienė, riebutėlė kiauliena, ir prie saldumynų padėtas jogurtas. Jį ir valgydavau.

O kokiam viešbutyje buvote apsistoję? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 08 31, 19:20)
O kokiam viešbutyje buvote apsistoję?  4u.gif

Theartermis Palace smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 08 29, 23:01)
Del viesbucio --- tik AI --- pagalvokite apie sultys , kava ,kokteilius ,saldumynus ir t.t.
Arba nesiosite vandeni blokais is parduotuves.  lotuliukas.gif


O kuom blogai vandenį blokais nešiotis? blink.gif lotuliukas.gif
Šia tema jau esam kalbėję - aš pvz, imčiau tik BB (nors turėjom HB). Mums nebuvo poreikio mokėti už pilną AI viešbutinio maisto, kai galima tikro kaimiško gero skanaus maisto gauti mažuose kaimukuose... mirksiukas.gif

Tai čia kaip kam... Kas bus protingas - atsirinks; kam būtina kito nuomonė - paseks viena ar kita... mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu senoje temoj pasiskaicius Juodosios nasles komentara tai atrodo tikrai kad kazin kur buvus doh.gif Buvau tam paciam viesbutyje, vaiksciojau tom paciom gatvem, niekas ten per prievarta netampe blink.gif tiesiog kvietimas uzsukti ir t.t. bet eik i kita gatves puse jei jau tave taip nervina ir tiek... Gal turikijoj nebuvai? g.gif Graikai tikrai nera nagli...
Del viesbucio Theatermis palace tai nusiskundimu tikrai neturiu, gyvenim mes 4 aukste, renovuotam kambary,tai ir tas kondicionierius netrukde, nei tas maistas nebuvo toks riebus kaip sakai... schmoll.gif nors pati riebiai nevalgau, bet maistas man ten buvo superinis. Ranskliuoscius siaip pagal visu viesbuciu taisykles norint kad juos pakeistu reikia numesti ant zemes.. net ir tame viesbutyje perkaiciau taisykles.

O as reziume sakau pamaciau ir noriu dar i Kreta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flakita: 01 rugsėjo 2008 - 15:13
QUOTE(kiti_ @ 2008 08 31, 18:22)
O tai jeigu su Flylal skrisim, tai gal duos valgyt, nes su Aurela atseit reikia moket papildomai, jei operatorius Sofa travel?

Flylal niekur nebeduoda valgyti jau nemokamai verysad.gif Reikia pirktis. Karštų patiekalų kainos 18 lt. Yra ir blynelių + kava 15 lt. O Sofa travel už 30 lt sumuštinį siūlo...

QUOTE(Udrius @ 2008 08 31, 19:18)
Jei operatorius Sofa travel ir neužsisakėte maitinimo, tai ir jo nebus...

MELAS. blush2.gif
Jei neužsisakėte maitinimo, o operatorius SofaTravel, tai beveik garantija, kad skrisite su Flylal, nes Novaturas bendradarbiauja su jais jau. Dabar berods visur su Flylal skraido Sofa. Ir jei norėsite maitinimo, galėsite nusipirkti lėktuve, išsirinkę iš meniu pagal skrydžio laiką - ar pusryčius, ar pietus, ar vakarienę.....


P.S. Neseniai grįžau iš Maljorkos ir galiu palyginti dvi salas - Kretą bei Maljorką. Iš tiesų, tai Maljorkoj man labiau patiko rolleyes.gif Ten viskas ŽALIA, neišdžiuvę, kalnai miškingi tokie, saulė ne taip kaitina ir visur daug pavėsio. Nėra didelių lankytinų miestų kaip Chanija ar Rethymnas , kuriuose vos ne alpt nuo karščio galima...

Taip pat yra daug tokių tarpeklių, panašių į Samariją, ir visi jie yra nemokami... ir turistų iš viso minimumas... Na pažiūrėkit, argi čia ne Samarija? biggrin.gif

user posted image

user posted image

Oi, o ką gi aš norėjau pasakyt?
Pasakyt norėjau tai, kad Maljorka ir Kreta yra labai panašios salos.... Nu labai blink.gif Tiesiog jeigu manęs klaustų, kur mieliau grįžčiau - į Kretą (Kreta buvo mano numeris 1 iki šiol...) , ar į Maljorką, nedvejodamas pasirinkčiau pastarąją....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 01 rugsėjo 2008 - 15:16
QUOTE(flakita @ 2008 09 01, 13:54)
Nu senoje temoj pasiskaicius Juodosios nasles komentara tai atrodo tikrai kad kazin kur buvus  doh.gif  Buvau tam paciam viesbutyje, vaiksciojau tom paciom gatvem,  niekas ten per prievarta netampe  blink.gif  tiesiog kvietimas uzsukti ir t.t. bet eik i kita gatves puse jei jau tave taip nervina ir tiek... Gal turikijoj nebuvai? g.gif Graikai tikrai nera nagli...

O as reziume sakau pamaciau ir noriu dar i Kreta  thumbup.gif

drinks_cheers.gif nei karto niekas nerekavo ir netampe uyz ranku,kad uzeitum i ju parduotuve ar i taverna schmoll.gif jei kviesdavo visada maloniai,bet neprimygtinai 4u.gif
Atsakyti