Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 06 20, 13:29)
Klausimas keliavusiems į Kretą balandžio pabaigoj - birželio pradžioj. Ar viskas taip jau laaabai žydi? Mums gidė pasakojo, kad einant Samarija taip gražu, gėlės, augalėliai žydi, o kalnų viršūnės snieguotos... Tai tiesa?  ax.gif


Aš buvau gegužės pabaigoje. Iš tiesų, kalnai žali, daug gėlių, kvepia. Eidami Samarijos tapekliu, snieguotų viršūnių nematėm, bet važinėdami po salą - tikrai taip. Šiaip Samarijoj pasakiškai kvepia pušys...

Kalnų žaluma:
user posted image

Pieva:
user posted image

Kvietkeliai:
user posted image

Snieguotos viršūnės:
user posted image





Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 06 20, 13:29)
Klausimas keliavusiems į Kretą balandžio pabaigoj - birželio pradžioj. Ar viskas taip jau laaabai žydi? Mums gidė pasakojo, kad einant Samarija taip gražu, gėlės, augalėliai žydi, o kalnų viršūnės snieguotos... Tai tiesa?  ax.gif

Tikrai taip.. drinks_cheers.gif man pavasaris - gražiausias metas ten... nors šiaip visada gražu... biggrin.gif tik va per karščius šiuos vėl nežinau ar norėčiau ten būt... dabar apie 40 ten... doh.gif kenčia ir žmonės, ir gyvūliukai... unsure.gif

QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 06 20, 15:33)
Ir pereit Samarija pavasarį  wub.gif (kažin tik kaip ten su ta upe, ar ji nelabai patvinus? )

Samarijos neatidaro kol upė būna labai patvinus ir būna nesaugu ten vaikščiot.. bent jau taip sakoma. O ir šiaip tarpeklį atidaro tik turistinio sezono pradžioj, t.y. apie balandžio pradžią..
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 06 20, 16:51)
Samarijos neatidaro kol upė būna labai patvinus ir būna nesaugu ten vaikščiot.. bent jau taip sakoma. O ir šiaip tarpeklį atidaro tik turistinio sezono pradžioj, t.y. apie balandžio pradžią..

O dažnai būna, kad, tarkim, balandžio vidurys, o dar neleidžiama eit dėl patvinusios upės?
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 06 20, 16:26)
O dažnai būna, kad, tarkim, balandžio vidurys, o dar neleidžiama eit dėl patvinusios upės?


Siemet oficialiai Samaria buvo "atidaryta" nuo balandzio 20 d. (Chaniotika Nea laikrastis). Nors savanoriu/kamikadziu einanciu per tarpekli gali buti ir anksciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitaite: 20 birželio 2008 - 16:39
O del karsciu gali Samarija "uzdaryti"?t.y. nevezti turistu? g.gif Ar rugpjuti imanoma pereiti?
Atsakyti
Samariją uždaro bent trumpam, jeigu palyja, bet jeigu ir vidury vasaros. O sezono pabaigoje uždaro rugsėjo pabaigoj, todėl važiuojantiems rugsėjo gale samarijos jau nebus.


Buvom Lasityje be ekskursijos, gal man kas gali paaiškinti, kam tie malūnėliai skirti, kokią jie funkciją atlieka?
Atsakyti
QUOTE(_saule @ 2008 06 20, 21:56)
Samariją uždaro bent trumpam, jeigu palyja, bet jeigu ir vidury vasaros. O sezono pabaigoje uždaro rugsėjo pabaigoj, todėl važiuojantiems rugsėjo gale samarijos jau nebus.

schmoll.gif Spalio pradžioj buvom ir sėkmingai pražygiavom. Sakė gidė, kad jau vienas paskutinių kartų tąmet, bet ir tai ne paskutinis ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ziogiux @ 2008 06 20, 21:20)
O del karsciu gali Samarija "uzdaryti"?t.y. nevezti turistu? g.gif Ar rugpjuti imanoma pereiti?

Manau, kad ne, bet visoj Kretoj rugpjūtį labai karšta, tad tie kas kepa viešbučiuose, manau, pakepa ir Samarijoj rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_saule @ 2008 06 20, 21:56)
Samariją uždaro bent trumpam, jeigu palyja, bet jeigu ir vidury vasaros. O sezono pabaigoje uždaro rugsėjo pabaigoj, todėl važiuojantiems rugsėjo gale samarijos jau nebus.
Buvom Lasityje be ekskursijos, gal man kas gali paaiškinti, kam tie malūnėliai skirti, kokią jie funkciją atlieka?

Tų malūnėlių pagalba "pumpuojamas" vanduo iš žemės. Tai yra, kai stipriau papučia vėjas, dirba sparnai ir vanduo iš gelmės išpumpuojamas į paviršių. Gal neatkreipėt dėmesio, visur malūnų šonuose buvo latakai. Mums pasisekė, pamatėm visą procesą. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogiux @ 2008 06 20, 21:20)
O del karsciu gali Samarija "uzdaryti"?t.y. nevezti turistu? g.gif Ar rugpjuti imanoma pereiti?

Gali. Pernai birželį, būtent apie apie tokį metą kaip dabar, kai buvo virš 40 ir visai nebuvo vėjo, buvo uždarę kelioms dienoms. Po to atidarė vienai dienai, kai man būtent ir teko tokia laimė tada, eiti per tarpeklį, kai 45 karščio ir vėjelis vos vos putena (ir dar rūpintis turistais), po to vėl uždarė, nes kaip ir pavojinga sveikatai beigi gyvybei... unsure.gif
Atsakyti
Merginos,noriu informacijos,kurios tikrai zino,kiek km Samarijos tarpekliu.....16km ar 14km ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 06 21, 21:06)
Merginos,noriu informacijos,kurios tikrai zino,kiek km Samarijos tarpekliu.....16km ar 14km ax.gif

Tikrai virš 16km. (man atrodo, maždaug 16km su puse ax.gif ) Kitur rašo 17, 18km... Tikrai ne 14 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Retro* @ 2008 06 21, 16:40)

Gal kas dar vaziuojat 26 diena i Kreta, Elunda?  ax.gif Gal kas grizot is Elundos neseniai, gal turite kokiu atsiliepimu?

Labai gražus ir jaukus miestelis. Ne toks kaip bardakas Malijoj ar Hersonisos. Daug laivelių, prieplaukų. Nu man ten viskas labai romantiškai atrodė wub.gif
Atsakyti