Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(mot99 @ 2008 07 30, 12:49)
Gal galit patarti, kur to pervezimo i aerouosta ieskoti?
Man irgi noretusi isvengti rupesciu del auto palikimo.


Tai kreipkis į savo kelionių agentūra, iš kur kelionę pirkai. Mes jau pervežimą užsisakėm. Tai lyg ir neturėtų būti problemų.
Laukiu nesulaukiu kelionės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2008 07 30, 11:46)
aš riziuokisu laukti paskutinės minutės rugsėjo mėnesį
noriu į Graikiją, nesvarbu, Rodas, Chalkidikė ar Kreta...
kaip manote, jeigu aš mašiną viena nuomočiausi, ar čia jau labai avatiūristikša?



Mes su drauge irgi rizikuosime,noretume i Kreta rugsejo antroje puseje.Skrisime pirma karta tai pradziai uzteks ir 7n.Labai tikiuosi,kad rizika pasiteisins,nes mums uztenka ir ** su pusryciais.Del masinos nuomos vienai nematau nieko bloga.
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2008 07 30, 10:46)
aš riziuokisu laukti paskutinės minutės rugsėjo mėnesį
noriu į Graikiją, nesvarbu, Rodas, Chalkidikė ar Kreta...
kaip manote, jeigu aš mašiną viena nuomočiausi, ar čia jau labai avatiūristikša?


Visose lokacijos gali nuomotis ir jokia cia "avatiura" smile.gif tik vienai gi ar apsimokes - moket pilna kaina, gal geriau pasikooperuot? plius Kretoj ar Rodose nuomotis vienas dalykas, vazinek sau i visas puses atstumai palyginus nedideli. O Chalkidikej pasisiskaiciuok kiek, kokiu vietu noresis aplankyti. Jeigu kokie Meteorai ar Atenai pvz., tai atstumas nemazas, ar noresis vienai vazinet taip toli.
Ir dar, kai uzsakinesi agenturoj paprasyk kad agentas susiskambintu prie Taves su operatorium, tegu paziuri ar tarkime i ta pati ar netoli esanti viesbuti yra "pavieniu turistu", kurie uzsakineja vienviecius arba poru jaunesniu. Nes pensininkai ar seimos su mazyliais, gali but nelabai... zinoma zmones zmonems nelygu, daznai ir pensininku buna labai jaunatvisku ir komunikabiliu zmoniu smile.gif
Kita vertus, vazinejant vienai irgi gerai, su niekuo nieko nereikia derinti, kur ir kada nori ten sustoji, plius daugiau sansu su vietiniais zmonemis kontaktuoti smile.gif
Bet jeigu jau viena kur vaziuotum, tai ir hotelio personala/seimininkus perspek del visa ko, koks marsrutas, kiek planuoji nebut viesbutyje (na jeigu negrisi nakvynei).
Atsakyti
aš viena esu Kretoje buvusi 2002 metais, tada dar teisių neturėjau, tai kažkaip labai puikiai verčiausi: kelios dienos su lietuviais, kurie mane maloniai į savo auto priėmė (jiems irgi biznis lotuliukas.gif ), kelios ekskursijos su vietiniais, santorinas, kelionė autobusu savarankišaki po Heraklioną ir Knoso rūmus pasivalkioti - visai gerai buvo

tai dabar jau kai teises turiu, tai kad ir brang vienai, ale vis geriau, negu tik pliaže kiurksoti doh.gif

kažkaip širdis link Rodo linsta, ale Kreta pigau... g.gif
Atsakyti
Pagaliau gavau tą filmą "Politiki kouzina“ (angliškai „A Touch of Spice“) bigsmile.gif

Grai-kiš-kai!!! blink.gif doh.gif

laugh.gif Iš kur gaut anglišką vertimą? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bala_nemate: 31 liepos 2008 - 14:55
QUOTE(bala_nemate @ 2008 07 31, 14:54)
Pagaliau gavau tą filmą "Politiki kouzina“ (angliškai „A Touch of Spice“) bigsmile.gif

Grai-kiš-kai!!!  blink.gif doh.gif

laugh.gif Iš kur gaut anglišką vertimą?  blush2.gif

Titrai

My Webpage

jei nezinote, kaip veikia

My Webpage

ax.gif
Atsakyti
Gal galit kas pasakyti siu metu auto nuomos kainas? Kazkaip perverciau paskutinius psl ir neradau.

Jolita.martyna, o kiek jus uz savo kabrio mokejot? mane irgi tokia mintis labai vilioja..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2008 07 31, 16:19)
Dėl bendro lagamino dviems žmonėms - mane ką tik telefonu patikino, kad galim drąsiai vežtis vieną, 40 kg sveriantį lagaminą yahoo.gif


Nu pirma karta toki cirka girdziu blink.gif Kad dviem zmonems skirtinguose lagaminuose po 20 kg, tai as suprantu, bet kad viename galima 40 kg vezti (nemokant uz virssvori), tai as pasitikslinciau mastau.gif Kazkodel labai tuo abejoju g.gif Gal Jusu agente kazka supainiojo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolitukas @ 2008 08 01, 09:21)
Mes jau nutarėm , kad dviračiais bandysim apylinkes apvažinėti, o toliau su atobusais.
Beje Saltmete gal yra internete kur nors autobusų grafikas :/ kad ir iš agios nicolaos  g.gif ?

Na as ne Saltmete, bet cia yra
http://www.cretetrav...os_Nikolaos.htm

Tik ne visada jis minute minuten smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mot99 @ 2008 08 01, 09:47)
Gal galit kas pasakyti siu metu auto nuomos kainas?  Kazkaip perverciau paskutinius psl ir neradau.

Jolita.martyna, o kiek jus uz savo kabrio mokejot? mane irgi tokia mintis labai vilioja..... ax.gif

Mes emem uz 25 eurus parai ax.gif Tik ne cabrio, manes tokia mintis nesuviliotu ne uz ka per karscius - plius plauku paskui issukuoti neimanoma biggrin.gif Bet pries nuomojantis pereikit bent per kelias agenturas, kartais kainos labai skiriasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 01 rugpjūčio 2008 - 12:39
QUOTE(Lolitukas @ 2008 08 01, 10:21)
Mes jau nutarėm , kad dviračiais bandysim apylinkes apvažinėti, o toliau su atobusais.

siūlau labai rimtai apgalvoti tą dviračių idėją.. nes pas juos nėra jokių kelkraščių keliuose ar šaligatvių, turiu omeny ne miestą. Aš esu nemažai ten apvažiavus dviračiu, bet visi ten akis išpūtę žiūri, o vyrai dar ir pypsina pravažiuodami pro šalį.. biggrin.gif tenka važiuoti kelio važiuojamąja dalimi, o tai, kaip žinia, gan pavojinga, turint omeny graikišką vairavimo stilių. Žodžiu, ne dviračių šalis visai.
Atsakyti
QUOTE(mot99 @ 2008 08 01, 13:42)

taip pigiai  blink.gif Ispanijoje be 100 EUR net nebuvo i ka ziureti....
O kokia buvo uz 25 EUR? Visai mazyte? Mat mes busim 4 - iese, ir tokie biski prie patogumo  priprate  ax.gif , tai norisi kad vietos uztektu  ax.gif

Fiat Seicento, nauja, mes dviese buvom, tai pilnai uzteko. Perejom per kelias agenturas, kaina tos pacios masinos buvo nuo 45 euru iki 25 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2008 08 01, 14:06)
nu pasitikslint gal ir nepakenktu, bet is patirties galiu pasakyt, kad svarbu vienas lagaminas nevirsija nustyto limito, kuris tikrai didesnis nei 20 kg.

tas limitas yra 32 kg. taip sakant, reik suprast ir oro uosto darbininkus, kurie tuos lagaminus kiloja.
Atsakyti