Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

labuka..toks variantas sendien turejau isskristi i kreta ant bilietu 16.30 val. o atvaziuojam i oro uosta(beto iki jio 160km.)pasirodo kad skrydis 14.30 pasiskambinu vadybininkei : (atsiprasau as atostogavau pamirsom perspeti kad skrydio laikas pasikeite.... sad.gif paskambinsim pirmadieni pasakysim kuo galim padeti..)ne nu kazkoks kosmaras visus perspejo mus pamirso nes matai ji atostogavo,ka tokiu atveju jie padarys?gal kam teko taip nusivilti?kelione planavau puse metu, taip laukiau, ruosiausi ir se tau sedziu apsiasarojus cray.gif
Atsakyti
Visą laiką reikia išvakarėse pasiskambinti ir patiems pasiklausti, o ne laukti, kol kažkas perspės... Post factum, deja; tikiuosi, pavyks su agentūra kažką suderint ir išvykti.
Atsakyti
QUOTE(Jota @ 2008 07 26, 18:03)
Visą laiką reikia išvakarėse pasiskambinti ir patiems pasiklausti, o ne laukti, kol kažkas perspės... Post factum, deja; tikiuosi, pavyks su agentūra kažką suderint ir išvykti.

na situacija nepavydetina is tiesu,bet teisingai pastebeta,mes visada isvakarese savo kelioniu agentei pasiskambinam ir pasitikslinam skrydzio laika ar tikrai niekas nepasikeite,o kadangi vyras tikrina 2 kartus,tai ir i oro uosta paskambina isvakarese sutikrinti laiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 07 25, 14:42)
o kokia vidutine tem raso?



Kai mes skridom rase 30 C, o nuskridus pasirode 36 C, taip kad ir svyravo 35-40 smile.gif

Grizom visai neseniai liepos 22 diena. Galiu rekomenduoti apsistoti viesbuty Anna Maria Chersonisos. Jaukus seimyninis viesbutis. Labai rupestingi seimininkai. Kaip jaunavedziai gavom nuostabu kambari su vaizdu i jura. Aptarnavimas labai patiko, nuosirdus, kaip su garbingu sveciu elgiasi smile.gif
Nuostabu, nesinorejo grizti.
Del nestuke.gif teko atsisakyt santorinio, safari dzipais, nes po pasiskraidymu buvo aisku nepatempsiu su siubavimais.

Kreta jega, manau keliausim ir kita karta smile.gif
Atsakyti
Labas visiems Kretos myletojams 4u.gif

Na ka, gryzau po 2 sav atostogu Agios Nikolaos. Dabar mano draugas - pokelionine depresija verysad.gif Atostogos buvo nerealios, nors nieko idomaus jums nepapasakosiu. Mano atostogu tikslas buvo nardymas, taigi programa ivykdyta visais 200 proc thumbup.gif Padariau 22 nerimus. Gyvenome Coral viesbutyje. Viesbutis puikus. Gavom super kambari: didelis, su didziule dvigule lova, vaizdas i jura, stumdomi iki zemes langai wub.gif Jei kas ruosiates ten vaziuoti, rasykit man, papasakosiu placiau. Is ekskursiju emem tik Kretos nakti ir Santorini. Kretos naktis labai patiko, labai grazus ju sokiai. Santorinis - gana keistas ispudis. Nebuvo kazkokio WAU, nes gal labai daug buvau jo nuotrauku maciusi, skaiciusi apie ji, tai buvo toks jausmas, kad jau viska maciau cia. Grazu, pamaciau, bet nei atostogauti, nei daugiau i Santorini vaziuoti nevaziuociau.

Oras, lyginant su pernai metu kelione rugpjuti, vesesnis. Visas dienas buvo vejuota, 9 val ryto mano termometras maziausiai rode 31, daugiausiai 35,5. Vakarais budavo 26-28 laipsniai. Prie 26 as jau eidavau su plona striukyte biggrin.gif Zodziu man asmeniskai silumos per daug nebuvo. Jura visas dienas +26. Dar neisvaziavusi is ten svajojau, kaip vel sugrysiu wub.gif

O dabar klausimas zinovams: kaip namu salygomis pasigaminti frappe? Ka po ko pilti, ar issiplaktu viskas su paprastu mikseriu, ar tam reikalingas spec plakiklis?
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2008 07 28, 09:35)
Labas visiems Kretos myletojams  4u.gif

Na ka, gryzau po 2 sav atostogu Agios Nikolaos. Dabar mano draugas - pokelionine depresija  verysad.gif  Atostogos buvo nerealios, nors nieko idomaus jums nepapasakosiu. Mano atostogu tikslas buvo nardymas, taigi programa ivykdyta visais 200 proc  thumbup.gif  Padariau 22 nerimus. Gyvenome Coral viesbutyje. Viesbutis puikus. Gavom super kambari: didelis, su didziule dvigule lova, vaizdas i jura, stumdomi iki zemes langai  wub.gif  Jei kas ruosiates ten vaziuoti, rasykit man, papasakosiu placiau. Is ekskursiju emem tik Kretos nakti ir Santorini. Kretos naktis labai patiko, labai grazus ju sokiai. Santorinis - gana keistas ispudis. Nebuvo kazkokio WAU, nes gal labai daug buvau jo nuotrauku maciusi, skaiciusi apie ji, tai buvo toks jausmas, kad jau viska maciau cia. Grazu, pamaciau, bet nei atostogauti, nei daugiau i Santorini vaziuoti nevaziuociau.

Oras, lyginant su pernai metu kelione rugpjuti, vesesnis. Visas dienas buvo vejuota, 9 val ryto mano termometras maziausiai rode 31, daugiausiai 35,5. Vakarais budavo 26-28 laipsniai. Prie 26 as jau eidavau su plona striukyte  biggrin.gif  Zodziu man asmeniskai silumos per daug nebuvo. Jura visas dienas +26. Dar neisvaziavusi is ten svajojau, kaip vel sugrysiu  wub.gif

O dabar klausimas zinovams: kaip namu salygomis pasigaminti frappe? Ka po ko pilti, ar issiplaktu viskas su paprastu mikseriu, ar tam reikalingas spec plakiklis?


Kaip faina bigsmile.gif Aš tai ruošiausi nieko į kelionė ilgom rankovėm nesidėti g.gif gal teks vis dėlto įsimest, gal ir aš sušalsiu lotuliukas.gif
O frappe kavos receptą radau http://www.blogas.lt...ros-dienai.html
Atsakyti
Lolituk, aciu labai uz frappe nuoroda wub.gif

Del ilgu rankoviu tai tu neimk labai rimtai i galva, nes siaip as karscio megeja, normali temperatura man virs +30, ir plius as kasdien po 3-4 val nardydavau, tai atsaldavau rolleyes.gif
Atsakyti
Forume perskaičiau, kad iš Rethymno į Santorini ekskursijos vyksta tik antradieniais ir šeštadieniais. O kaip kitomis savaitės dienomis?
O kaip kelionė į Samariją?Irgi organizuojama konkrečiomis savaitės dienomis?
Gal iš buvusių kas galėtų padėti?Bandom maršrutus dėliotis, laikus planuotis, tai ši info būtų aktuali.
Atsakyti
QUOTE(Aistulis.oho @ 2008 07 28, 16:33)
Forume perskaičiau, kad iš Rethymno į Santorini ekskursijos vyksta tik antradieniais ir šeštadieniais. O kaip kitomis savaitės dienomis?
O kaip kelionė į Samariją?Irgi organizuojama konkrečiomis savaitės dienomis?
Gal iš buvusių kas galėtų padėti?Bandom maršrutus dėliotis, laikus planuotis, tai ši info būtų aktuali.


Į Samariją su vietinėm agentūrom galima važiuoti bet kurią savaitės dieną.
Dėl Santorinio - tikrai taip.
Atsakyti
QUOTE(Lolitukas @ 2008 07 23, 14:22)
Tai jūs norit pasakyti kad motorolerius nuomoja tik tiems kas turi teises A1 kategorijos???  g.gif Bent aš tuo labai abejoju
g.gif 

kai buvau chalkidikeje tai kategoriskai nedave motorolerio be A teisiu(todel po to ir issilaikiau smile.gif )

QUOTE(juodoji_nasle @ 2008 07 24, 08:27)
Et, susinervinau :(mokam uz 7 nakvynių kelionę, o į Kretą skrydis pusę keturių dienos ....atvyksim tik vakarienės pavalgyt.... doh.gif


cia kuri agentura? ar cia visos agenturos vienu skrydziu veza ? a? unsure.gif

QUOTE(Jota @ 2008 07 24, 16:31)
Zantina ir tik už ją smile.gif easytravel. lt pasiskaityk, mačiau atsiliepimų.

Man labai patiko. Vien tai, kad viešbutis - pačiam mieste, iki centro pėstute paplūdimiu arba gatve - ranka pasiekti, visiškai šalia viešbučio - jūra, su maudymke gali nulėkt. Labai džiaugėmės, kad neėmėm viešbučio užmiesty, keliaujant į Retimną nesužavėjo kitų keliautojų viešbučiai užmiesty, iki jūros vien eit kiek  biggrin.gif Važiuodami jokių atsiliepimų taip pat neradom, bet tikrai nenusivylėm. Jei nesitikit prabangos ir jums viešbutis - tik nakvynės ir pusryčių vieta - tikrai siūlau.
Pats viešbutis jaukus, tik su pusryčiais, bet kitokio niekad ir neimam, nes mėgstam keliauti po šalį. Jei kils kokių klausimų, maloniai prašom smile.gif

o ne triukšminga vieta nakvynei ? unsure.gif
o vakarienės ten neduoda?

QUOTE(fifacka @ 2008 07 26, 16:33)
labuka..toks variantas sendien turejau isskristi i kreta ant bilietu 16.30 val. o atvaziuojam  i oro uosta(beto iki jio 160km.)pasirodo kad skrydis 14.30 pasiskambinu vadybininkei : (atsiprasau as atostogavau pamirsom perspeti kad skrydio laikas pasikeite.... sad.gif

nu nerealiai ižulus aptarnavimas blink.gif Esu ne ukart keliavus, bet tai girdžiu pirmąsyk doh.gif
KOKIA čia agentūra??? g.gif

Norėčiau nuvykti Kreton rugsėjo 7-15d.
Mielos Kretos žinovės, kaip manot, ar nebus dar pabjuręs oras ir gal kiek vėsesnis jau nei rupjutis? rolleyes.gif
Ar yra kokių rekomenduotinų (bet ir už priimtina kaina )viešbučių vakarinėje pakrantėje?.. turiu minty, kur veža lietuviškos agentūros.
Kurią agentūra iš jų rekomenduotumėt nuo savęs asmeniškai?
4u.gif
Atsakyti
aš riziuokisu laukti paskutinės minutės rugsėjo mėnesį
noriu į Graikiją, nesvarbu, Rodas, Chalkidikė ar Kreta...
kaip manote, jeigu aš mašiną viena nuomočiausi, ar čia jau labai avatiūristikša?
Atsakyti
Gal galit patarti, kur to pervezimo i aerouosta ieskoti?
Man irgi noretusi isvengti rupesciu del auto palikimo.
Atsakyti