Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 07 24, 11:26)
Aišku. O man Mataloj patiko, manyčiau, verta nukeliaut  ax.gif O vyrą vieną paleidai Samarija eit?  smile.gif

Aš ruošiuos į Norvegiją  4u.gif

Tikiu,kad patiko, 4u.gif
Taip vyras ejo vienas,na aisku su grupe,tik,kad issirove i prieke,pralenke isejusius anksciau,na jis megejas tokiu "pasivaiksciojimu" biggrin.gif poto nusimaude,tavernoje papietavo,kol sulauke likusiu,pabendravo su vietiniais,zodziu jam buvo smagu.
Ta diena eidamas per Samarija sutiko pirma zmogu,kruiam nepatiko Kreta biggrin.gif moteriske,kuri isejo i Samarija su ispiriamomis sliuremis,nors gidas net draude,bet.....tai vat reziume atejo paskutine,reikejo dar jos laukti,aisku is sliuriu nieko nebeliko,velavo,keike visa laika Kreta,o atejusi,puole........gerti alaus uz paskutinius pinigus ir prase poto visu i kelta nupirkti bilieta,nes,....nebeliko,alu gi gere,na zodziu moteriske pavaranti. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 24 liepos 2008 - 12:38
QUOTE(obelele25 @ 2008 07 24, 10:17)
Kazkur skaiciau,kad nuomuojantis masina reikia,kad du zmones turetu teises ar tai tiesa? g.gif

Is patirties sakau - tikrai ne.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 07 24, 14:08)
Skaitant foruma reikia vadovautis sveiku protu - yra daug naudingos info, bet ir nusisnekejimu gan daznai pasitaiko. O kartais pliauskiama del paties pliauskimo smile.gif


laba smile.gif ruošiuosi į Kretą ir pasimečiau tarp dviejų variantų.
1. Viešbutis Zantina, nedidelis, 21 vieta, tik pusryčiai, bet 50m iki paplūdymio, 700m iki Reimno miestelio.
2. Viešbutis Oasis, didesnis, su baseinu, pusryčiai ir vakarienė, bet 400m iki paplūdymio, 12 km iki Retimno.
kaina skiriasi 550 Lt.
tai va, pasimečiau ir nežinau ką daryti. Apie Oasis atsiliepimų radau, ne visi geri. Apie Zantina nieko, tik foto. Mano tikslas pakeliauti, tad nenoriu prisiršti prie viešbučio, tačiau kaip tik su pusryčiais, ar tai gerai, ar geriau imti ir vakarienę. Bet Oasis taip toli nuo miestelio, kad pėstute nenueisi, nepasivaiksčiosi.
Patarkit, prašau. smile.gif
Didelis ačiū 4u.gif
Atsakyti
Už Zantina ir tik už ją smile.gif easytravel. lt pasiskaityk, mačiau atsiliepimų.

Man labai patiko. Vien tai, kad viešbutis - pačiam mieste, iki centro pėstute paplūdimiu arba gatve - ranka pasiekti, visiškai šalia viešbučio - jūra, su maudymke gali nulėkt. Labai džiaugėmės, kad neėmėm viešbučio užmiesty, keliaujant į Retimną nesužavėjo kitų keliautojų viešbučiai užmiesty, iki jūros vien eit kiek biggrin.gif Važiuodami jokių atsiliepimų taip pat neradom, bet tikrai nenusivylėm. Jei nesitikit prabangos ir jums viešbutis - tik nakvynės ir pusryčių vieta - tikrai siūlau.
Pats viešbutis jaukus, tik su pusryčiais, bet kitokio niekad ir neimam, nes mėgstam keliauti po šalį. Jei kils kokių klausimų, maloniai prašom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jota @ 2008 07 24, 17:31)
Už Zantina ir tik už ją smile.gif easytravel. lt pasiskaityk, mačiau atsiliepimų.

Man labai patiko. Vien tai, kad viešbutis - pačiam mieste, iki centro pėstute paplūdimiu arba gatve - ranka pasiekti, visiškai šalia viešbučio - jūra, su maudymke gali nulėkt. Labai džiaugėmės, kad neėmėm viešbučio užmiesty, keliaujant į Retimną nesužavėjo kitų keliautojų viešbučiai užmiesty, iki jūros vien eit kiek  biggrin.gif Važiuodami jokių atsiliepimų taip pat neradom, bet tikrai nenusivylėm. Jei nesitikit prabangos ir jums viešbutis - tik nakvynės ir pusryčių vieta - tikrai siūlau.
Pats viešbutis jaukus, tik su pusryčiais, bet kitokio niekad ir neimam, nes mėgstam keliauti po šalį. Jei kils kokių klausimų, maloniai prašom smile.gif

As nebuvau nei vienam nei kitam, bet patarciau imti tik su pusryciais, labai jau skanu ir pakankamai normaliomis kainomis ju tavernose galima pavalgyti. Uz 550Lt tikrai manau turetume pavalgyt. Man ju souvlaki(atrodo gerai parasiau) su kalnu zolelemis marinuoti thumbup.gif dar dabar seiles renkasi prisiminus:)...ir bulves sviezios keptos ant alyvuogiu aliejaus...kas karta gausite tik pagaminta maista ir kitoje vietoje, nereikes gryzti i viesbuti vakarieniauti. O ir masina miestelyje lengviau susirasti ir issinuomuoti, na daugiau nuomu ta prasme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dendule: 25 liepos 2008 - 09:07
Sveiki,
man dar pora tokių kvailų klausimėlių iškilo doh.gif
Jie mes imam vieną ant dviejų lagaminą, tai jo svoris neturi viršyti 40kg? ar 20kg? nes lagaminas registruojamas vienam asmeniui? g.gif
Ir dar kokie batukai būtų patogiausi ekskursijai "Samarijos tarpekliu" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolitukas @ 2008 07 25, 11:25)
Ir dar kokie batukai būtų patogiausi ekskursijai "Samarijos tarpekliu"  g.gif

Uždari, neslidžiu padu, tvirtai besilaikantys ant kojų (ta prasme ne įsispiriami 4u.gif ) ir patogūs.
Atsakyti
QUOTE(Lolitukas @ 2008 07 25, 11:25)
Sveiki,
man dar pora tokių kvailų klausimėlių iškilo  doh.gif
Jie mes imam vieną ant dviejų lagaminą, tai jo svoris neturi viršyti 40kg? ar 20kg? nes lagaminas registruojamas vienam asmeniui?  g.gif
Ir dar kokie batukai būtų patogiausi ekskursijai "Samarijos tarpekliu"  g.gif


Žiūrint su kokia aviakompanija skrendat. Pvz. flylal vienas lagaminas negali sverti daugiau nei 32 kg.

O apie batus Samarijos tarpekliui jau buvo labai didelė diskusija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 07 25, 12:44)
Manau, kad ne, nes noriu ir aš. (tada gal abi trenktos?  biggrin.gif )  Bet pavasarį  bigsmile.gif


dar + du trenkti lotuliukas.gif aš ir mano vyras lotuliukas.gif

nu kaip galime nemylėsi šitos salos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 25 liepos 2008 - 11:19
[quote=r+i+r,2008 07 24, 17:12]
laba smile.gif ruošiuosi į Kretą ir pasimečiau tarp dviejų variantų.
1. Viešbutis Zantina, nedidelis, 21 vieta, tik pusryčiai, bet 50m iki paplūdymio, 700m iki Reimno miestelio.
2. Viešbutis Oasis, didesnis, su baseinu, pusryčiai ir vakarienė, bet 400m iki paplūdymio, 12 km iki Retimno.
kaina skiriasi 550 Lt.

Apie Zantina nieko negaliu patarti, bet Oasis viesbuciu as pati labai domejausi. Pirmiausia, tai yra seimos viesbutis, jie patys valgyt gamina, aptarnauja gyventojus ir t.t. tai jaukus viesbutukas mazame miestelyje Skaletoje. Iki plezo ten tikrai nera taip daug, kaip atrodo, reikia pereiti berods penkiu zvaigzdiu viesbucio teritorija, o ji tikrai grazi, tai ir pasivaikscioti malonu. Iki Rethimno kas puse valandos vazineja autobusai. Dar nei apie viena viesbuti negirdejau tiek daug geru atsiliepimu, kaip apie si ir kaina superine, tik gaila, kad man norimu laiku ten nera vietu. Taigi as vaziuoju i ta pati miesteli tik i Begeti bay viesbuti. Nuvaziavus i Oasis turbut kaip namie pasijaustum, nes jis ziauriai lietuviu okupuotas lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai manau, kad maitinantis viesbuty yra daugiau sutaupoma, nei kavinese. Kam aktualu mirksiukas.gif
Atsakyti
Besiruošiantiems į Santorini gal pravers Santorini Guidebook 2008 mirksiukas.gif
Papildyta:
Iškilo toks klausimas: šiame puslapyje rašo "From CHANIA/RETHYMNO to Santorini:
There are no ferries. You have to go via Heraklion or Agios Nikolaos."

Ar tai tikrai tiesa? Negi šiais metais iš Rethymno nebeplukdo į Santorini?
Atsakyti