Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Gal kas galit pasakyt kur galima pasiziuret apie bagazo vezimasi? kiek ko leidziama, kas draudziama ir pan? 4u.gif
Atsakyti
niu va ir mes tik ką grįžę esame iš kretos ,liūdna, jog atostogos baigėsi unsure.gif

buvom savaite, iberostar creta panorama, samarijos tapreklis, santorino sala novaturo ekskursijos, o visa kita su mašiniuku ....
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 07 22, 19:57)
Vienintelis dalykas kuri galima nusipirkti vaziuojant i Kreta, tai geras oras  bigsmile.gif  lotuliukas.gif kalnai, taip jie palieka savotiska ispudi, fantastiska jura g.gif kuom ji skiriasi nuo musu Baltijos juros? Deja, Baltijos jura galeciau palyginti siuo metu tik su Raudonaja  mirksiukas.gif 


Kuom skiriasi musu Baltijos jura,nuo Kreta skalaujanciu juru?Visu pirma ..spalvomis,skaidrumu ir.........siltumu.Aisku sentimentaliai Baltijos jura arciau sirdies turetu buti,bet......as i joje nebesimaudau,ji man per salta blush2.gif Aisku musu jura nera tokia suri rolleyes.gif
O mano vyrui didziausia ispudi paliko kalnai,jis visada svaigo nuo kalnu,tad ten galejo grozetis i valias 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 23 liepos 2008 - 06:15
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 07 23, 07:14)
Kuom skiriasi musu Baltijos jura,nuo Kreta skalaujanciu juru?Visu pirma ..spalvomis,skaidrumu ir.........siltumu.Aisku sentimentaliai Baltijos jura arciau sirdies turetu buti,bet......as i joje nebesimaudau,ji man per salta blush2.gif Aisku musu jura nera tokia suri rolleyes.gif
O mano vyrui didziausia ispudi paliko kalnai,jis visada svaigo nuo kalnu,tad ten galejo grozetis i valias 4u.gif


Nu ką čia lyginti - nesulyginamus dalykus: pirmiausiai mūsų jūroj aš nesimaudau arba įlendu dantis sukandus - nu jei čia malonumas - tada nesigynčiju, pietuose bet kurioj jūroj gali plaukioti kad ir valandą...jauti neapsakomą malonumą, antras labai krentantis į akis skirtumas tai - žmonės, mes pernai net darėm eksperimentą: grįžom iš Kipro ir poto dar važiavom į Šventąją - tai aš vyrui ir sakau: pasižiūrėk vakare eina masė žmonių, dauguma jų susiraukę,susmąstę ir pan. net juokas paėmė - pietuose žmonės gyvenimo džiaugsmu trykšta, malonu į jų šypsenas žiūrėti ir t.t. ir mase visokių skirtumų, čia net neišvardinsi...
Atsakyti
O as nemaciau tokios grazios juros nei Sicilijoj, nei Turkijoj, nei Tunise, kaip kad Kretoj. Visos sios salys apkeliautos skersai isilgai.
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2008 07 22, 22:46)
Gal kas galit pasakyt kur galima pasiziuret apie bagazo vezimasi? kiek ko leidziama, kas draudziama ir pan?  4u.gif


Šiaip duoda informacinį lapelį, ten kur perki kelionę mirksiukas.gif Bent jau novaturas tikrai duoda kartu su bilietais.
Šiaip nuorodos
čia
čia
Atsakyti
Taigi, galiu ir aš ši ta jau smulkiua papasakoti.

7 dienos per mažai- geriausia būtų buve 10 4u.gif

Viešbutis Iberostar creta panorama - viskas puiku, tvarkinga, skanus maistas, tik sienos kartoninės, jautėmes gyvendami kartu su kaimynais rolleyes.gif

Maudynės- skaidrus, šiltas vanduo visur smile.gif kiek sūrokas, bet malonu maudytis kai jautiesi it skraidantis nuo nesvarumo būklės rolleyes.gif

Temperatūra - svyravo nuo 35 iki 42, kaip kurioje vietoje rolleyes.gif Vandens 30-32 smile.gif

Maršrutai - ėmėmė dvi siūlomas ekskursijas, santorinis ir samarijos tarpeklis. tai samarijoje pasireikšti dėl karščio galėjome tik nuo pabaigos,t.y. kiek nueini tiek ir grįžti, nes 42 karščio jame buvo. bet ir tai įspūdžių daug daug thumbup.gif
Santorino sala - tikėjausi daug daugiau... yapč už 150eurų vienam. aišku pamatyti vistiek verta, gi savomis akimis fainiau nei atvirutėse smile.gif
Dvi dienas automobiliu. tai lankėmes chanios ir retimno ir irakliono pusese. agios nikolaos kraštui neliko laiko. tai tos dvi dienos ir buvo įpūdingiausios.

Knoso rūmai ( tikria neverta imti siūlomos eksursijos vos ne visai dienai už 50 euru), nes su mašinyte nuvažiavus susimoki 6 eurus už įėjima doh.gif ir ten tikrai nėra ką veikti daugiau nei porai valandų 4u.gif

Aplankėm kanjonus, didelis įspūdis nuo tų vietų skervėjų thumbup.gif

Visokias pilaites, Matalą, stalaktitus -stalakmitus ir t.t.t.t.t.t.t.t. thumbup.gif

Žmonės nepalyginamis su lietuviais, visi šypsosi, bendrauja, super thumbup.gif

nors man asmeniškai jei leisite nuoširdžiai pasakyti šiek tiek teko nusivilti Kreta, na, tikėjausi laaaabai daug iš šios salos, t..y gi ji visur dieviško grožio minima ax.gif o visumoje, tai reikia tą grožį ieškotis ax.gif

beja, dėl to vienintelio jų gėlo vandens ežero, neverta sukti iš maršrutų dėl jo doh.gif kai mes iš ežerų krašto, tai tas jų ežerėlis kaip pas mus prūdelis doh.gif
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif
Galu gale mes irgi aplankysim Kretą po nepilnų dviejų savaičių. Apsistosime Agios Nikalaos miestelyje biggrin.gif
Tik viena problemėlę mes neturime teisių doh.gif todėl negalim išsinuomoti mašiniuko verysad.gif tai teks mažiau pamatyti. O gal žinot ar galima išsinuomoti motorolerius be teisių Kretoje g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Lolitukas @ 2008 07 23, 12:49)

O gal žinot ar galima išsinuomoti motorolerius be teisių Kretoje  g.gif  ?

blink.gif Negalima ir net nebandykit. Mano drauge nuomavosi Turkijoj be teisiu, gerai, kad gyva grizo po avarijos, nu nejuokaukit zmones doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolitukas @ 2008 07 23, 13:49)
Sveiki,  4u.gif
Galu gale mes irgi aplankysim Kretą po nepilnų dviejų savaičių. Apsistosime Agios Nikalaos miestelyje  biggrin.gif
Tik viena problemėlę mes neturime teisių  doh.gif  todėl negalim išsinuomoti mašiniuko  verysad.gif tai teks mažiau pamatyti. O gal žinot ar galima išsinuomoti motorolerius be teisių Kretoje  g.gif  ?


Tai gal rasit lietuvaičių , kurie nuomuosis mašinytę - gal norės susikoperuot, ir jum būtų pigiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolitukas @ 2008 07 23, 14:49)
Tik viena problemėlę mes neturime teisių  doh.gif  todėl negalim išsinuomoti mašiniuko  verysad.gif tai teks mažiau pamatyti.


Taigi galit viešuoju transportu važinėtis. Yra čia pasakojusių keliautojų, kad Kretoje puiki autobusinė sistema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2008 07 23, 13:51)
blink.gif Negalima ir net nebandykit. Mano drauge nuomavosi Turkijoj be teisiu, gerai, kad gyva grizo po avarijos, nu nejuokaukit zmones doh.gif

Nereikia taip baisiai iškart smile.gif Jei klausiu - tai važiuoti moku motoroleriu. O užsimušti galima ir su dviračiu mirksiukas.gif
Tiesiog neradau niekur ar Kretoje motoroleriui reikalingos teisės dėl to ir užklausiau smile.gif
Nes Lietuvoje iki 49 kubu teisių nereikėjo dabar tik kažkokio lapelio reikia g.gif

QUOTE(dzere22 @ 2008 07 23, 13:56)
Tai gal rasit lietuvaičių , kurie nuomuosis mašinytę - gal norės susikoperuot, ir jum būtų pigiau g.gif


O korporuotis nelabai noriu rolleyes.gif man labiua patinka būti nuo nieko nepriklausoma ir nemėgstu prie ko nors gretin tis per atostogas blush2.gif

QUOTE(bala_nemate @ 2008 07 23, 14:19)
Taigi galit viešuoju transportu važinėtis. Yra čia pasakojusių keliautojų, kad Kretoje puiki autobusinė sistema  mirksiukas.gif


Tai matyt teks dviračius išsinuomoti ir su autobusais prasilėkt smile.gif visai geras aktyvus sportas bus.
Ačiū visoms už atsakymus
notworthy.gif
Atsakyti