Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Mes sekmadienį į Kretą skrendam. Mane Santorinas labai traukia wub.gif Gal galit pasakyt kiek vienam žmogui keliaujant savarankiškai kainuoja? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pliukšt @ 2008 07 01, 14:58)
Mes sekmadienį į Kretą skrendam. Mane Santorinas labai traukia  wub.gif Gal galit pasakyt kiek vienam žmogui keliaujant savarankiškai kainuoja?  bigsmile.gif

Kas kiek kainuoja? smile.gif
Keltu kainos ir laikai cia
http://www.cretetrav...e_Santorini.htm

Atsakyti
QUOTE(ziogiux @ 2008 07 01, 13:09)
gal gali smulkiau apie kelionę į Santoriną. Kaip nuvykot? su nakvyne?

Nuvaziavom su nuomota masina iki kelto,ten nusipirkom bilietus,nuplauke issinuomavom vienai dienai masina ir iki vakaro su ja skersai isilgai sala isvazinejom thumbup.gif Be nakvynes ax.gif
Atsakyti
Taip, kelto. Puslapyje rašoma 42 eurai. Tai turbūt tiek ir buvo bigsmile.gif (bet čia tik į vieną pusę, kiek supratau, ne iki galo viską peržiūrėjau)
Atsakyti
QUOTE(pliukšt @ 2008 07 02, 01:04)
Taip, kelto. Puslapyje rašoma 42 eurai. Tai turbūt tiek ir buvo  bigsmile.gif (bet čia tik į vieną pusę, kiek supratau, ne iki galo viską peržiūrėjau)

Mes mokejom 41e(plaukem su SuperJet keltu).Taip tai kaina i viena puse mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Keliausiu į Kretą su vaiku: 10 metų. Kaip galvojat ar rizikuoti ir pasiimti jį į Samarijos tarpeklį. Jis pas mane sportininkas, neištežęs berniukas, tai kaip ir gundausi, bet truputėlį neramu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ena @ 2008 07 02, 12:34)
Sveikos,

Keliausiu į Kretą su vaiku: 10 metų. Kaip galvojat ar rizikuoti ir pasiimti jį į Samarijos tarpeklį. Jis pas mane sportininkas, neištežęs berniukas, tai kaip ir gundausi, bet truputėlį neramu  g.gif

Eik drasiai,maciau kaip 4-5 metu keli berniukai vare.Grazu buvo ziuret-kaip tarakoniukai tais akmenimis skuode thumbup.gif Cia labai individualu,manau.As pvz. savo 4,5 metu tikrai nesivesciau,nes jau po keliu simtu metru butu prasesis ant ranku,bet jei vaikas stiprus,sportuojantis,tai jam vieni niekai bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ena @ 2008 07 02, 12:34)
Sveikos,

Keliausiu į Kretą su vaiku: 10 metų. Kaip galvojat ar rizikuoti ir pasiimti jį į Samarijos tarpeklį. Jis pas mane sportininkas, neištežęs berniukas, tai kaip ir gundausi, bet truputėlį neramu  g.gif

na jei vaikas sportiškas, manau drąsiai gali imti. Mes keliavom kartu irgi su šeima, kuri tokio amžiaus sūnų turėjo, tai jie už mus visa valanda greičiau perėjo tarpeklį. o vaikas sakė bėgte bėgdavo pirmas apsidairyti, dar vis pas tėvus grįždavo ir taip visą kelią. Vaikai turi daugiau energijos nei mes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MIAKI @ 2008 07 02, 11:04)
Sveikutes. noriu pagalbos. su vyru sumąstėmė šiankat važiuoti į kretą. šiuo metu pasiūlymų apstu paskutinės minutės. tad kaip pasirinkti ?

kurį regiona siūlytumėte ? gal net viešbutį ir pan ? bent užveskite ant kelio, nes pasirinkti aklai baisoka  4u.gif

mūsų poreikia poilsinis tipas su asmeninėmis išvykomis  4u.gif  kaina nėra lanai svarbi , bet proto ribose  lotuliukas.gif


Komentaru apie viesbucius ir ekskursijas labai daug visose Kretos temose. Iveskite paieska, paskaitykite, rasite labai daug informacijos. Uzsakinesite kelione tikriausiai agenturoje, tegu Jums darbuotojai papasakoja "nuo iki" ir atsako i visus Jusu klausimus. Normalioje agenturoje Jums mielai pades, isdestikit jiems savo lukescius ir pageidavimus. Jus patiems bus greiciau ir paprasciau.

Visu Kretos temu nuorodos yra cia, pirmoje SALTMETES zinuteje
http://www.supermama...howtopic=311847

Linkiu Jums teisingai-sekmingo pasirinkimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitaite: 02 liepos 2008 - 12:03
Miaki, speju,kad tave dauguma pasius senu temu skaityti biggrin.gif Rekomenduoju permesti bent sia. Nemazai jau yra grizusiu ir ispudziais pasidalinusiu. Gal kas patiks. Yra ir zemelapiai sudeti. Nepatingek pasiskaityti, daug info rasi biggrin.gif
Is Lt veza i vakarine dali- Chanija, Rethymnas. Ir rytine uz Herakliono- Malija,Agios Nikolajos, Eluonda ir t.t. Pataisykit kas jei klystu. Mano pastebejimu populiaresne lyg rytine dalis. Gal,kad orouostas arti. Mes patys vaziuosim i Kavros miestuka uz Rethymno.
Parasyk kokius viesbucius renkiesi, gal kas ka patars. Nes pati zinau kaip sunku issirinkti. O ypac kai agenturu darbuotoju zinios apie viesbucius tik is katalogu. Patikek, tokiu nevykusiu pasiulimu, kaip tipo labai geru, buvau gavusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovis: 02 liepos 2008 - 12:09
Kokia siuo metu Kretoje benzino kaina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2008 07 02, 14:38)
Kokia siuo metu Kretoje benzino kaina?  ax.gif

Ivairi..Apie 1.30 smile.gif
Atsakyti