Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Jota @ 2008 06 28, 13:46)
Tiesa, vis norėjau paklaust, kas tai per gyviai dienom krūmuos rėkia? Sakyčiau, svirpliai arba cikados kokios gal  g.gif Juokingiausia, kad, kai pabandai prieiti arčiau pasižiūrėt, kas ten plyšauja, staiga viskas nutyla  biggrin.gif


Pavėlavau biški, bet noriu ir aš parodyti tą žvėrį:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diabolic: 28 birželio 2008 - 18:06
QUOTE(Jurgitaite @ 2008 06 28, 19:16)

Cia gal hummus'as? gaminamas is avinzirniu.

JUrgitaite, ten gi fava, negi niekada nevalgei? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 06 28, 21:13)
JUrgitaite, ten gi fava, negi niekada nevalgei? unsure.gif



Pas graikus niekad tokio patiekalo neragavau, pas arabus taip... g.gif na kaip sakant tai mano kulinariniu ziniu skyles smile.gif. Reiks siemet ieskot favos..o kaip graikiskai rasosi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitaite: 28 birželio 2008 - 21:43
QUOTE(Jurgitaite @ 2008 06 28, 22:41)
Pas graikus niekad tokio patiekalo neragavau, pas arabus taip... g.gif  na kaip sakant tai mano kulinariniu ziniu skyles smile.gif. Reiks siemet ieskot favos..o kaip graikiskai rasosi?

nu tikrai nemaža skylė čia pas tave.. biggrin.gif nes graikai ją tikrai labai dažnai valgo... čia, taip sakant vienas iš mezedes.. o rašosi φάβα.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitaite @ 2008 06 28, 21:41)
Pas graikus niekad tokio patiekalo neragavau, pas arabus taip... g.gif  na kaip sakant tai mano kulinariniu ziniu skyles smile.gif. Reiks siemet ieskot favos..o kaip graikiskai rasosi?

Fava yra is Santorinio, ten ja dar daugiau valgo smile.gif Nors ir cia yra biggrin.gif Mamai daviau paragaut (norejo, nes pavadinimas egzotiskai jai nuskambejo), tai taip ir zinojau reakcija - taigi cia zirniu kose! doh.gif
Atsakyti





Sianakt gryzau is Elundos (Kretos). Butinai imkit masina ir vaziuokit i kalnus. Tik pabuvojus kalnu kaimeliuose suprasit kas yra Kreta. Isgirtas Vai papludimys apsnerkstas, apleistas, papludimys is purvino zvyro. Neasfaltuotoje auto aiksteje diedas pardavineja samagona, rakija. Pietineje salos dalyje galima rasti laukiniu papludimiu su smeliuku. Nardziau su kauke. Po vandeniu uz 100m. puikiai matosi uolos, zuvies yra, zveju mazai.

Santorini saloje grazu, bet primena Gariunus. Visur pilna zmoniu, neimanoma praeiti ir istisai parduotuveles. Kainos kosmines bet durniu atsiranda, perka. Suvenyrus ir dovanas geriausia pirkti kalnuose. tongue.gif


Atsakyti
merginos atsakykit prasau ar kretoje reikia maudantis vandens batu ar daug eziuku yra vandenyje?
Atsakyti
QUOTE(plyta @ 2008 06 29, 12:10)
merginos atsakykit prasau ar kretoje reikia maudantis vandens batu ar daug eziuku yra vandenyje?


Nebūtini jie, bet turėti ne pro šalį smile.gif Priklauso nuo paplūdimio, pačiam paplūdimy dažnai smėliukas, maišytas su žvyriuku, bet, įlipus į vandenį, laaaabai akmenuotas dugnas, sunkoka į vandenį lipti, bet, kiek pastebėjom, giliau įbridus smėliukas atsiranda. Sudėtingiausia į krantą išlipti per tuos akmenis, net ir keliais teko biggrin.gif Bent jau aš kitą sykį tikrai vešiuos arba pirksiu vietoj, nes kaina prieinama, matėm už 5 eurus.

Jūros ežiai bazuojas prie uolų, matėm, todėl net nelindom tokiose vietose į vandenį.
Atsakyti
QUOTE(Jota @ 2008 06 29, 11:04)

Jūros ežiai bazuojas prie uolų, matėm, todėl net nelindom tokiose vietose į vandenį.

Kalbant apie juros ezius, galit ir paragauti ju smile.gif Axinosalata vadinasi (juros eziu salotos), labai daug vitaminu ir labai didelis afrodiziakas tongue.gif Man asmeniskai nelabai, bet yra ir labai megstanciu zmoniu ax.gif

QUOTE(Jota @ 2008 06 29, 12:14)
Geeeras, kaip gaila, kad nežinojom apie tokias  biggrin.gif Sugalvok tu man išdarinėt ežį, ir dar jūros  biggrin.gif

Kiek zinau, valgomi tik moteriskos gimines eziai biggrin.gif ir tik ju ikrai. Butinai turi buti labai sviezia.
Atsakyti
Retimnas gerai. Mes ten gyvenom. Nesigailiu, kad nesirinkom viešbučio užmiestyje. Nepasakyčiau, kad buvo labai triukšminga vakarais, nors tavernos ir ūždavo nuo turistų gausos, kai kur baliniai-palanginiai muzikantai su jonikom dainuodavo biggrin.gif Labiausiai patiko galimybė vakarais neskubant išeiti pasivaikščiot paplūdimiu iki senamiesčio, nebūt priklausomai nuo automobilio ar viešojo transporto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jota: 29 birželio 2008 - 13:17
QUOTE(murzius @ 2008 06 29, 09:27)
Sianakt gryzau is Elundos (Kretos). Butinai imkit masina ir vaziuokit i kalnus. Tik pabuvojus kalnu kaimeliuose suprasit kas yra Kreta. Isgirtas Vai papludimys apsnerkstas, apleistas, papludimys is purvino zvyro. Neasfaltuotoje auto aiksteje diedas pardavineja samagona, rakija. Pietineje salos dalyje galima rasti laukiniu papludimiu su smeliuku. Nardziau su kauke. Po vandeniu uz 100m. puikiai matosi uolos, zuvies yra, zveju mazai.

Santorini saloje grazu, bet primena Gariunus. Visur pilna zmoniu, neimanoma praeiti ir istisai parduotuveles. Kainos kosmines bet durniu atsiranda, perka. Suvenyrus ir dovanas geriausia pirkti kalnuose.  tongue.gif



o kokiame viezbutyje gyvenai??
Atsakyti
Ir man labai Retimne patiko, visada rinksimės viešbučius mieste, o ne kur vidury plento. Muzikantai irgi jėgiški ar international-skandinavų, ar graikų- international tas pats su gitara sėdi ir "šlagerius" groja lotuliukas.gif Bent jau man tai dienos metu kažkaip smagiau nei vakare būdavo. Dar šis miestas patogus tuo, kad jis vidury tarp Chanijos ir Herakliono, tai be didesnių laiko nuostolių suspėjom į abu nuvažiuot cool.gif
Atsakyti