Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės netikėtumai

aš aplamai visą laiką būdavau labai jautri, o kai tapau nėštuke tai iš vis, ašaroju dėl bet kokių smulkmenėlių blink.gif o pats didžiausias nemalonumas, tai kad laaaabai pradėjo augti plaukeliai ant pilvo, negaliu net negera į save tokią žiūrėti verysad.gif bet tėtukas vis ramina, kad aš jam graži ir su plaukiukais dry.gif tikiuosi po nėštumo jie kaip nors pradings biggrin.gif o taip pat kamuoja siaubingi nugaros skausmai, ir jie prasidėjo jau nuo 12sav unsure.gif , baisu pagalvot kas bus kai pilvukas bus daug didesnis g.gif krūtinė iš C dydžio padidėjo į E, o ir praėjusią sav ant jos daug strijų atsirado... ech, nėštukei nestuke.gif būti labai faina, bet tie nėštumo atsiradę ,,malonumai" - košmaras mega_shok.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif pasidalinsiu ir as rolleyes.gif

Ant krutines ir nugaros atsirado raudonu spuogu, bet tokie be jokiu virsuniu, tai net isspaust negali, bet dabar jau, aciu dievui, praeina. Veidi oda tai paskutiniu menu grazesne nei bet kada, krempudros nenaudoju thumbup.gif Aisku dar tas lakstymas i WC doh.gif Kartais jau net vargina. Depiliacija daug skausdesne pasidare, tai tik tiek kiek butinai reikia depiliuoju, kad nesikankint blush2.gif
Tai tiek turbut kol kas g.gif Dar visa antra nestumo puse, tai dar, jauciu, kas nors islis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Veja Feja @ 2010 06 15, 11:45)
aš aplamai visą laiką būdavau labai jautri, o kai tapau nėštuke tai iš vis, ašaroju dėl bet kokių smulkmenėlių  blink.gif  o pats didžiausias nemalonumas, tai kad laaaabai pradėjo augti plaukeliai ant pilvo, negaliu net negera į save tokią žiūrėti  verysad.gif  bet tėtukas vis ramina, kad aš jam graži ir su plaukiukais  dry.gif  tikiuosi po nėštumo jie kaip nors pradings  biggrin.gif  o taip pat kamuoja siaubingi nugaros skausmai, ir jie prasidėjo jau nuo 12sav  unsure.gif , baisu pagalvot kas bus kai pilvukas bus daug didesnis  g.gif krūtinė iš C dydžio padidėjo į E, o ir praėjusią sav ant jos daug strijų atsirado... ech, nėštukei  nestuke.gif  būti labai faina, bet tie nėštumo atsiradę ,,malonumai" - košmaras  mega_shok.gif



mane irgi krūtinė "nustebino" pereidama iš C į E doh.gif Negaliu į save su tokią žiūrėti blush2.gif Vakar ieškojau liemenėlės maitinimui Mothercare, tai tokio dydžio buvo tik vienintelė pakuotė ir elementari balta... ax.gif Labai pasiilgau mielo gero C dydžio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2010 06 15, 18:55)
mane irgi krūtinė "nustebino" pereidama iš C į E doh.gif  Negaliu į save su tokią žiūrėti blush2.gif Vakar ieškojau liemenėlės maitinimui Mothercare, tai tokio dydžio buvo tik vienintelė pakuotė ir elementari balta... ax.gif  Labai pasiilgau mielo gero C dydžio blush2.gif

Dieve, mums dar tik 9 savaites, o jau krutine zymiai didesne, teko liemenuka keisti doh.gif
O tai kas toliau bus? rolleyes.gif
Atsakyti
mano kurines irgi padidejo teko pakeisti liemeneles smile.gif Siaip krutines buve gan normalios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 15, 22:18)
Dieve, mums dar tik 9 savaites, o jau krutine zymiai didesne, teko liemenuka keisti  doh.gif
O tai kas toliau bus?  rolleyes.gif



Telieka susitaikyti ir mėgautis nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 15, 22:18)
Dieve, mums dar tik 9 savaites, o jau krutine zymiai didesne, teko liemenuka keisti  doh.gif
O tai kas toliau bus?  rolleyes.gif


man krūtinė taip pat apie 9-11sav pradėjo ryškiai didėti, bet po to nustojo augusi, pagaliau ... biggrin.gif gal ir džiaugčiausi tokia papilnėjusia krūtine, jei tik jos ,,nepuoštų" tos klaikios strijos, kurių vis daugėja swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Veja Feja @ 2010 06 15, 11:45)
aš aplamai visą laiką būdavau labai jautri, o kai tapau nėštuke tai iš vis, ašaroju dėl bet kokių smulkmenėlių  blink.gif  o pats didžiausias nemalonumas, tai kad laaaabai pradėjo augti plaukeliai ant pilvo, negaliu net negera į save tokią žiūrėti  verysad.gif  bet tėtukas vis ramina, kad aš jam graži ir su plaukiukais  dry.gif  tikiuosi po nėštumo jie kaip nors pradings  biggrin.gif  o taip pat kamuoja siaubingi nugaros skausmai, ir jie prasidėjo jau nuo 12sav  unsure.gif , baisu pagalvot kas bus kai pilvukas bus daug didesnis  g.gif krūtinė iš C dydžio padidėjo į E, o ir praėjusią sav ant jos daug strijų atsirado... ech, nėštukei  nestuke.gif  būti labai faina, bet tie nėštumo atsiradę ,,malonumai" - košmaras  mega_shok.gif



ir man buvo atsirade tie plaukeliai biggrin.gif tai vyras mike pukuotuku vadindavo lotuliukas.gif lotuliukas.gif nesirupink, tai juk laikina wink.gif mazdaug 6men dar ir juoda linija ant pilvo isryskejo, bet ir ji praejo smile.gif nekreipk demesio tiesiog megaukis nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Kaip tik norejau panasia tema uzvesti, bet radau sita smile.gif

As patiriu daug netiketumu del pykinimo, t.y. del dalyku, nuo kuriu mane pykina. Nors tas kasdieninis pykinimas jau praejo, vis dar pykina kai susinervinu. Neseniai gaminau pieno kokteili ir prilaikiau ranka mikseri, kad "nevaiksciotu", tai mane eme pykinti nuo vibracijos. Siandien skaiciau laikrasti ir eme pykinti nuo jo dazu kvapo, kuris man anksciau visai malonus budavo doh.gif Jau nebegaliu zaisti zaidimu mobiliuoju telefonu, nes ima pykinti nuo ziurejimo i jo ekrana! doh.gif
Atsakyti
Aš tai dažnai apsiverkiu pati nežinodama dėl ko. Draugas juokiasi iš manęs, sako šoko, dainavo ir apsiverkė biggrin.gif O man ir juokas ir ašaros bigsmile.gif
Atsakyti
O mane veidą nusėjo spuogiukais dry.gif pirmo laukiantis irgi tas buvo,praėjo po keletos savičių,tad dabar negaliu sulaukt,kol ir dabar praeis,nes tikrai negraži juočiuos,kai veidas kaip paauglystės laikais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte'09 @ 2010 10 26, 15:58)
O mane veidą nusėjo spuogiukais  dry.gif pirmo laukiantis irgi tas buvo,praėjo po keletos savičių,tad dabar negaliu sulaukt,kol ir dabar praeis,nes tikrai negraži juočiuos,kai veidas kaip paauglystės laikais  blush2.gif


Man irgi tu nelemtu spuogiuku atsirado, o vartoju vitamina E, nuo kurio oda kaip persikas tampa. Ir siaip veidas paraudes, netoli lupu net kapiliariai isryskejo, zinau, kad is mamos ta problema paveldejau, bet tikejausi tokiame amziuje tu issipletusiu kapiliaru isvengti doh.gif
Atsakyti