Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės netikėtumai

QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 04 30, 10:18)
o ka jei dantys nesveiki?liepia taisytis ar tiesiog konstatuoja fakta? 4u.gif
turiu viena"serganti" ir galvoju jei tvarkys negales juk nuskausminamuju leist? 4u.gif  ax.gif ar kaip? 4u.gif  ax.gif


man tvarkė keturis dantis ir be jokio nuskausminimo 4u.gif bet jo ir nereikėjo, nes skylutės nedidelės tebuvo thumbup.gif

QUOTE(Dievaite @ 2009 08 15, 18:06)
4u.gif  4u.gif pasiskaiciau ir nurimau smile.gif man irgi pilvelis buna sukieteja, ir visa laika desinej pusej, is pradziu buvo labai baisu, bet ir gine sake, kad tai normalu.


man gimda kietėt pradėjo nuo 19 savaitės, bet sakoma, kad iki 10 kartų per dieną nieko tokio smile.gif paskui kažkaip netikėtai baigės visi spazmavimai, bet dabar prasideda vėl, bet čia jau, matyt, prieš galą biggrin.gif

be to, nėštumo pradžioj labai gerai augo nagai, jau toookius buvau užsiauginus bigsmile.gif bet po kurio laiko vėl pradėjo lūžinėt, pasidarė silpni ir nebeauga verysad.gif krūtinė irgi beveik nepasikeitė, gal tik papilnėjo.

kas liečia alergijas, tai turėjau didžiulę katėms, į namus pas tėvus be maišelio vaistų nė nevažiuodavau, o paskutinį kartą, kai ten buvau, neprireikė nė vienos tabletkos thumbup.gif o šiaip ir gydytojas neleido jokių vaistų, tai galvojau, kad nupušiu be jų cool.gif bet šienligė kaip buvo, taip ir liko, gal tik šiek tiek švelnesnės formos 4u.gif
Atsakyti
pasakykit jus man mergaites koks tas jausmas kai kieteja gimda:)nes man tie visi potyriai tokie nauji, kad as nesuprantu, aks kada:)))

o del miego tai idomiai budavo.pirmus tris menesius labai noredavau miego...paskui tris savaites buvo laikotarpis, kai nemiga kankino..paskui normaliai, o dabar kelinta diena jauciu, kad 9 atsijungiu, kaip buciau diena laukus arus:))))
Atsakyti
Sveikos,

as kol kas nesiskundziu nestumu, beveik visi pasikeitimai, netiketumai pakenciami arba malonus ax.gif
nagai labai gerai auga, kaip niekad thumbup.gif krutine is B jau siekia beveik C (o C mano svarjoniu dydis) blush2.gif na gal pradzioj plaukai daugiau riebalavosi, bet dbr jau kazkaip gryzo vel kaip ir anksciau ax.gif
vemimu jokiu nepatyriau, slogyte neaishku ar nuo to kad vis patyngiu apsirengti kai vesu ar nuo nestumo, bet ji neerzina. kraujavimo is nosies irgi nepatyriau, pigmentiniu demiu kol aks dar neatsirado, plaukuotumas regis toks koks buvo, na ir siaip viskas labai saunu ax.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
nu man tai jaučiu nėštumas pateikia visus kokie tik gali būti malonumai, tiek su pirmu tiek ir dabar. nuo pat pradžių nėštumo pradėjo pleiskanoti kakta ir jokie kremai nepadeda,vėmimas buvo kaip kasrytinė mankšta .. ne tik pilvas bet ir krūtimė plaukeliais apaugo cool.gif . sloga, pilvo kietėjimai, mažakraujystė, mėšlungis, problemos su venomis, kiekvienos dienos malonumai.. nesenai priešpienis pasirodė.. o dar tik 27 savaitė....nėra tos dienos kaip ko nors nebūtų nemalonaus, labai pavargau nuo to pastovaus diskomforto jausmo. Jaučiu ir šį kartą gimdymas bus pats didžiausias malonumas...
Atsakyti
sveikos. na va, visos cia mes tokios, retai kuriai viskas idealu. na, man tai kaip ir nieko butu, jei ne pienlige. vargstu. bet sako, kas antrai nestukei sios problemeles iskyla. siais laikais yra visokiu priemoniu, tik diskomfortas tai juoooooooodas...
Atsakyti
QUOTE(karalaiti @ 2009 09 10, 12:03)
sveikos. na va, visos cia mes tokios, retai kuriai viskas idealu. na, man tai kaip ir nieko butu, jei ne pienlige. vargstu. bet sako, kas antrai nestukei sios problemeles iskyla. siais laikais yra visokiu priemoniu, tik diskomfortas tai juoooooooodas...



aha ir as su pienlige kovoju, pavartoju ka gine liepia, lyg ir geriau pasidaro, bet vis atsinaujina...
Atsakyti
na man tai vos ne kiekviena nakti buna, kad bega priespienis ant naktiniu, bet jau dabar prie to pripratau, nes jau senokai taip yra 4u.gif vargino meslungis, bet geriu vitaminus, kad tik netrauktu, nes sunku, budavo jau jauciu, kad traukti pradeda ir kaip visada nakti, tai vyra saukdavau ir jau zinodavo, kad mane ant koju staigiai reikia statyti ir tada diena nejausdavau skausmo. Dar dabar dar labaiu vargina rugsties kilimas, degina stemple verysad.gif na, o siaip tai nestumas nera sunkus palyginti.
Atsakyti
QUOTE(Imager @ 2009 09 10, 10:43)
nesenai priešpienis pasirodė.. o dar tik 27 savaitė....




g.gif g.gif o man jau nuo mazdaug 18 savaites vis po truputi pasirodo... kartais buna vos keli lasiukai, o kartais pakanka ranka ant kruties padet - pradeda tiesiog varveti g.gif
Atsakyti
sveikos busimos mamytes, as najoji nestuke
Papildyta:
ma daznai skauda nugara ir kojas, tinginiuke pasidarau g.gif
Atsakyti
O as tik del jautrumo galiu pasiskusti doh.gif verysad.gif
Zliumbiu del nieko ir nekaip negaliu saves valdyti schmoll.gif
Jau siandien vaistuku nusipirkau, tikekimes pades g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 14, 21:10)
O as tik del jautrumo galiu pasiskusti  doh.gif  verysad.gif
Zliumbiu del nieko ir nekaip negaliu saves valdyti  schmoll.gif
Jau siandien vaistuku nusipirkau, tikekimes pades  g.gif

o kokiu vaistuku pirkai? g.gif man aki buvo uzejus depresija kai vyras isvaziavo,tai kalbejau su gyd gal yra kokiu homeopatiniu nuo nervu ir pns, nes tipo daug verkiu ir t.t, tai sake, kad nera tokiu vaistu kurie nepakenktu maziukui:mmm
Atsakyti
QUOTE(maukis2 @ 2010 06 14, 23:15)
o kokiu vaistuku pirkai? g.gif  man aki buvo uzejus depresija kai vyras isvaziavo,tai kalbejau su gyd gal yra kokiu homeopatiniu nuo nervu ir pns, nes tipo daug verkiu ir t.t, tai sake, kad nera tokiu vaistu kurie nepakenktu maziukui:mmm

Sedatif pc, sake nekenkia sitie g.gif
Atsakyti