Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės netikėtumai

QUOTE(viki81 @ 2009 08 03, 22:30)
O man kojas beria nuo depiliacinio kremo  doh.gif  Ant tiek niezti,kad baisu


nedelsiant atsisakykit kremo jei alergizuoja.
Atsakyti
QUOTE(musiushka @ 2009 08 04, 10:27)
oj del vemimo tai dziaugiausi kad isvengiau..buvo devinta savaite.. lotuliukas.gif
ir stai viena grazu ryta nesupratau net kada nubegti iki unitazo ir taip dabar nuolat..o skausmas koks nera is ko vemt..tai tusaus juodai  doh.gif


As lygiai taip pat maniau kad man pykinimas negresia, kol neatejo 8 savaite, bet viena savaite pablogavau ir jau dabar geryn eina rolleyes.gif o kai nebeturi is ko vemt siulau gerti vandens ir taip kol praeis poreikis vemti, nes kai tusaisi tai negerai, pilvukas isitempia...kai jau buni prie WC turek puodeli vandens ir vis gurkstelk kai jauti kad nebeturi is ko vemt. Man taip budavo langviau daug mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu zu patarimus, reiks pasinaudoti. 4u.gif
Atsakyti
jo jo mane tase ir buvau nieko nevalgius taip negera buvo nes vemti nebuvo ka db ir ash pasinaudosiu siuo patarimu thumbup.gif
Atsakyti
Nezinau, merginos, ar kamuoja dar ka nors tokia beda, bet mane pradeda kamuoti nemiga. Atsigulu vakare ir akys stacios blink.gif ir atrodo nesinervuoju, stengiuosi apie nieka negalvoti. Vartausi ant vieno sono, ant kito, o akys kaip blink.gif nors eiti ir ka nors veikti nakti yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedronija_ @ 2009 08 14, 17:02)
Nezinau, merginos, ar kamuoja dar ka nors tokia beda, bet mane pradeda kamuoti nemiga. Atsigulu vakare ir akys stacios  blink.gif  ir atrodo nesinervuoju, stengiuosi apie nieka negalvoti. Vartausi ant vieno sono, ant kito, o akys kaip  blink.gif  nors eiti ir ka nors veikti nakti  yahoo.gif

as galvojau cia man vienai taip..idomu ar praeis..as einu miegoti desimta..tada atsibundu puse dvylikos ir praguliu iki puse triju.tada pramiegu iki keturiu ir galiu jau keltis..nes prasivartau iki sesiu ir viskas tada jau jungiu telika..stengiuos diena nemiegot nes galvojau kad del to nemiegu nakti..taciau nepadeda..Idomu ar ilgai taip gali buti nejau netureciau pavargti? g.gif
Atsakyti
As net ir arbatu bijau gerti, atrodo, kad vaistazoles neturetu butu kenksmingos, o pasiskaitai, kad mums ir to... ir to... negalima ax.gif Tikekimes, kad tai nesites visa nestuma lotuliukas.gif Dabar pacios neuzmiegam, paskui leliukai neleis 2.gif
Atsakyti
jooo tas tai tiesa tik zinai idomu kodel cia taip,atrodo lyg ir nesinervinu nei ka..atrodo griutum ir knarktum..nzn manau pienas su medum nepakenktu.sako padeda ax.gif
Atsakyti
As irgi rami kaip "belgas", kartais buna kokios 8 valandos vakaro ir norisi miegucio, bet juk neisi taip anksti, tada sulaukiu 10-11 ir bandau eiti miegoti, bet ka daryti, kad akys nenori uzsimerkti assa.gif Visai gera ideja davei del pienuko ir medaus, isbandysiu ir pasakysiu ar padejo aciuks.gif
Atsakyti
na nezinau kalbama kad padeda,,tik va ne vios gert gali thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif pasiskaiciau ir nurimau smile.gif man irgi pilvelis buna sukieteja, ir visa laika desinej pusej, is pradziu buvo labai baisu, bet ir gine sake, kad tai normalu. Dar visai neseniai pradejau jaust mazylio judesiukus, tai jie dar svelnuciai, lauksim, kaip bus toliau biggrin.gif Labai greit pradejo augti nagai, ir suletejo plaukeliu augimas thumbup.gif thumbup.gif bet baisiai padidejo prakaitavimas.... buna, kad net ramiai sedint ant sofutes prakaitas ismusa... o dizdiausias netiketumas, tai kad jau skiriasi priespienis g.gif g.gif cia tiap normalu? o gal per anksti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dievaite: 15 rugpjūčio 2009 - 17:07
literaturoje rasoma kad priespieio gali but. 4u.gif
man tai sunkiusia prasidejo nesenai vemiu kaip nezinau kas negaliu jokio maisto valgyti net galvoti apie ji. ..nors ti nebuvo prasidejo nesenai. doh.gif
o dar tepimas ..vieni ssako kad nieko tokio kiti gasdina.. g.gif
jau karta buvau ligoninej del to sake kad be reikalo supanikavau, dabar vel kartojasi nebezinau kaip reaguoti
Atsakyti