Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės netikėtumai

o mane baisus nerimas kamuoja net nezinau kas darosi verysad.gif
Atsakyti
nerimas ir mane kamuoja, bet kuo daugiau laiko- tuo jis mažesnis.

Va, pasidariau jau kelis tyrimus; toksiplazmozės ir gavau atsakymą iš dantistės.
Tai dantys sveiki, o toksiplazmozei turiu antikūnių, esu jau kažkada persirgusi, tai dabar jau nebegresia.
Atsakyti
o man tai is nosies kraujas pradejo begt.i diena po pora kartu (ir taip jau trecia diena).o anksciau niekad nera bege
Atsakyti
QUOTE(inguckiene @ 2009 04 17, 10:07)
o man tai is nosies kraujas pradejo begt.i diena po pora kartu (ir taip jau trecia diena).o anksciau niekad nera bege

man dabar irgi retkarciais pasirodo kraujas is nosies.. bet turbut del to, kad tik nesenai persirgau sloga..
Atsakyti
QUOTE(Calendula @ 2009 04 17, 10:15)
nerimas ir mane kamuoja, bet kuo daugiau laiko- tuo jis mažesnis.

Va, pasidariau jau kelis tyrimus; toksiplazmozės ir gavau atsakymą iš dantistės.
Tai dantys sveiki, o toksiplazmozei turiu antikūnių, esu jau kažkada persirgusi, tai dabar jau nebegresia.

o ka jei dantys nesveiki?liepia taisytis ar tiesiog konstatuoja fakta? 4u.gif
turiu viena"serganti" ir galvoju jei tvarkys negales juk nuskausminamuju leist? 4u.gif ax.gif ar kaip? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Na stomatologas sake, kad galima nuskausminti. o susitvarkyti vertėtų, nes pirmą kartą vieną buvau nedatvarkiusi, tai po gimdimo taip iškėlė, kad teko traukti lauk, o prisikankinau tai ne tas žodis. Ir paskui žaizda labai negijo, nes imunitetas buna nusilpęs, tai teko ir antibiotikus gerti, o čia vėl dilema, jų gerti nesinori, nes vaiką maitini. Na žodžiu...
Atsakyti
QUOTE(asta29 @ 2009 04 30, 10:34)
Na stomatologas sake, kad galima nuskausminti. o susitvarkyti vertėtų, nes pirmą kartą vieną buvau nedatvarkiusi, tai po gimdimo taip iškėlė, kad teko traukti lauk, o prisikankinau tai ne tas žodis. Ir paskui žaizda labai negijo, nes imunitetas buna nusilpęs, tai teko ir antibiotikus gerti, o čia vėl dilema, jų gerti nesinori, nes vaiką maitini. Na žodžiu...

na tikrai tada tu teisi,teks tvarkyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Justukute @ 2009 02 19, 13:38)
Ar kam yra buve 9-10 sav. kad vemtumet rugstim? Nuolatos jei vemiu tai rugstim..


Vat man irgi įdomu, ar čia normalu? Man irgi tas pats, vemiu rugstim is ryto, prasidejo nuo 6 savaitės, dabar 15, lyg ir praeina po truputi, jau ne kiekvieną rytą thumbup.gif
Atsakyti
na jei aš vemiu tai irgi tik rūgštimi, nes begalo daug uogų prisivalgau visokių iš pat ryto taip norisi rūgščiai... Manau tai normalu, nes ryte tuščias skrandis būna verysad.gif
Atsakyti
Man kažkaip ne rūgštimi o tokiu kartumu kartais pavemiu. Gal tulžis, bet ar galėtų buti taip baisiai g.gif O šiaip vienas iš nemaloniausių mano nėštumo aspektų tai nėštukių sloga, kuria turėčiau prasirgti iki gimdymo kada pradings hormonai ax.gif
Atsakyti
O man kojas beria nuo depiliacinio kremo doh.gif Ant tiek niezti,kad baisu
Atsakyti
oj del vemimo tai dziaugiausi kad isvengiau..buvo devinta savaite.. lotuliukas.gif
ir stai viena grazu ryta nesupratau net kada nubegti iki unitazo ir taip dabar nuolat..o skausmas koks nera is ko vemt..tai tusaus juodai doh.gif
Atsakyti