Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės netikėtumai

QUOTE(Sarkele_87 @ 2009 03 26, 16:51)
Sveikutes, gal ka nors ir sloga kankina? Pasidalinkit, gal turit kokiu steblingu vaistu? Nes as jau is proto einu - kvepuoti per nosi visai nebegaliu, pastoviai uzgulta ir plius isopejusi...  smile.gif



sveikutes,manau cia gal visoms tokia problema,pastebejau,kad ir man nuo 29 sav pradejo nosi uzgulinet,taip baisiai jauciuosi,bet man sake ,kad galima xymelin isipurksti,tai eidama miegot pasilengvinu sau gyvenima smile.gif o siaip labai skauda sikna,atrodo kad kas butu ispyres,bet cia sake nuo stuburo bigsmile.gif tai ka,kentesime toliau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarkele_87 @ 2009 03 26, 17:51)
Sveikutes, gal ka nors ir sloga kankina? Pasidalinkit, gal turit kokiu steblingu vaistu? Nes as jau is proto einu - kvepuoti per nosi visai nebegaliu, pastoviai uzgulta ir plius isopejusi...  smile.gif


as jau sesis menesius su sloga vaikstau. karta per du menesius sugeriu pakuote "Sinupret".

Papildyta:
QUOTE(gabiegabriele @ 2009 03 28, 18:41)
sveikutes,manau cia gal visoms tokia problema,pastebejau,kad ir man nuo 29 sav pradejo nosi uzgulinet,taip baisiai jauciuosi,bet man sake ,kad galima xymelin isipurksti,tai eidama miegot pasilengvinu sau gyvenima smile.gif o siaip labai skauda sikna,atrodo kad kas butu ispyres,bet cia sake nuo stuburo bigsmile.gif tai ka,kentesime toliau unsure.gif


o man sake, kad negalima nei xymelin, olynth ar kitu is tos serijos. juros vandeniu prapust nekenkia, bet man nepatinka jis, tai nieko nepurskiu.
Atsakyti
Man irgi jau koks mėnuo kaip nosis keistai užgulusi, nei sloga, nei ne sloga ax.gif Bet kiek skaičiau, tai yra normalu, nes nėštumo metu pabrinksta nosies gleivinė..
Dar vakarasi pradeda nugaros apačią skaudėti, kaip GABIEGABRIELE rašė, tai aš irgi tiksliai taip jaučiuosi, tarsi kas į šikną būtų įspyręs biggrin.gif
Atsakyti
turiu veslius plaukus ir jie buvo visai neproblematiski..odbr riebalinojas greit,slenka kulejs...bet uztai nagai auga gerai...o kuno plaukuotumu ir taip nesiskundziau..lauksiu kas bus toliau...bet kaip kazkas sake,juk tai laikina...pakentesiu..bet jau krutine kaip balionai,kas kazin bus welaiu...seip ir pries nestuke.gif turejau nemaza doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wainona @ 2009 04 16, 02:13)
turiu veslius plaukus ir jie buvo visai neproblematiski..odbr riebalinojas greit,slenka kulejs...bet uztai nagai auga gerai...o kuno plaukuotumu ir taip nesiskundziau..lauksiu kas bus toliau...bet kaip kazkas sake,juk tai laikina...pakentesiu..bet jau krutine kaip balionai,kas kazin bus welaiu...seip ir pries nestuke.gif turejau nemaza doh.gif  lotuliukas.gif

man ir plaukai ir nagai supper augo kai nestuke.gif , uztat dabar visi baigia nuslinkti doh.gif o va krutine kai buvo A pries nestuke.gif taip ir nepadidejo nei kai nestuke.gif buvau nei kai maitinu ax.gif
Atsakyti

flirt.gif ir mano A, irgi stovi vietoj, padidejo per apimtis gal net kokiu 1 cm lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura01: 16 balandžio 2009 - 11:14
QUOTE(Saturne @ 2009 04 01, 20:26)
Man irgi jau koks mėnuo kaip nosis keistai užgulusi, nei sloga, nei ne sloga ax.gif  Bet kiek skaičiau, tai yra normalu, nes nėštumo metu pabrinksta nosies gleivinė..
Dar vakarasi pradeda nugaros apačią skaudėti, kaip GABIEGABRIELE rašė, tai aš irgi tiksliai taip jaučiuosi, tarsi kas į šikną būtų įspyręs  biggrin.gif

man irgi nosis kažkaip keistai užgulus g.gif Ir jau gan seniai
Atsakyti
QUOTE(Laura01 @ 2009 04 16, 13:11)
flirt.gif  ir mano A, irgi stovi vietoj, padidejo per apimtis gal net kokiu 1 cm  lotuliukas.gif

maniskis sako, kad manosios padidejo siek tiek, ir forma siek tiek pasikeite rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2009 04 16, 11:46)
maniskis sako, kad manosios padidejo siek tiek, ir forma siek tiek pasikeite  rolleyes.gif

manosios pries buvo E, dabar G.. duok dieve daugiau nedides.. doh.gif
Atsakyti
o man galvą kartais taip pradeda skaudėt, kad net nežinau kur lysti ir visą naktį praskauda.......
Vartoju tokius homeopatinius nuo galvos skaumo Spigleon, truputį padeda.

+ padidėjęs plaukų riebalavimasis
+ atsirado daug skaudžių spuogų............ ant galvos odos; ant veido taip pat, bet vos keli, o štai plaukuotoje dalyje- nemažai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Calendula @ 2009 04 16, 14:43)
o man galvą kartais taip pradeda skaudėt, kad net nežinau kur lysti ir visą naktį  praskauda.......
Vartoju tokius homeopatinius nuo galvos skaumo Spigleon, truputį padeda.


Oi kaip užjaučiu console.gif Man irgi pirmam trimestre nuolat galvą skaudėjo, tačiau viskas - liovėsi thumbup.gif Tai nepergyvenk - su laikiuku praeis.
Atsakyti
10 savaite 4u.gif tai veidas spuoguotas ir krutine jau is B virto C doh.gif
Atsakyti