Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės netikėtumai

Man nėštumo metu plaukuotumas padidėjo. Dar atsirado dėmės ant veido, bet gydytoja pasakė kad tai normalu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupytes: 18 vasario 2009 - 20:31
Man tai ko gero vizitai į WC... Kai prasidėjo nuo pradžių, taip iki šiol ir nemanau kad pasitaisys link galo. doh.gif
Atsakyti
Ar kam yra buve 9-10 sav. kad vemtumet rugstim? Nuolatos jei vemiu tai rugstim..
Atsakyti
o man tai nuo 18 sav vis pilvas sukieteja, ir baisu ir nezinau nuo ko. mama sako kad nuo maziuko, nes jau jauciu jo spyrius, tai gal kad muistosi jis ten g.gif
be to, kartais palink bamba suskausta, ar kam yra taip buve? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupytes @ 2009 02 18, 20:31)
Man nėštumo metu plaukuotumas padidėjo. Dar atsirado dėmės ant veido, bet gydytoja pasakė kad tai normalu.

Oho, anksti tos demes tau islindo, mane jos kankino, bet nuo 7 men. ax.gif


Man pilva praskaudejo iki 20 sav ir su pirmaja ir su antraja, gyd sake, kad mano l maza gimda, o jai po truputi didejant ir skauda. Taigi gal ir tau nieko tokio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupytes @ 2009 02 18, 21:31)
Man nėštumo metu plaukuotumas padidėjo. Dar atsirado dėmės ant veido, bet gydytoja pasakė kad tai normalu.

Ir man plaukuotumas padidejes buvo.Dar nagu augimas taip pat. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Elemire @ 2009 02 19, 00:07)
Man tai ko gero vizitai į WC... Kai prasidėjo nuo pradžių, taip iki šiol ir nemanau kad pasitaisys link galo.  doh.gif

Noreciau paguosti, kad pasitaisys, bet taip nera, dar padaznejo. Man buvo tas pats, nakti minimum 3kart keldavausi i WC. O siaip kas 20min varydavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kamuoliukė_ @ 2009 02 19, 15:48)
Noreciau paguosti, kad pasitaisys, bet taip nera, dar padaznejo. Man buvo tas pats, nakti minimum 3kart keldavausi i WC. O siaip kas 20min varydavo doh.gif


Man irgi panašiai, jau net juokauju, kad jeigu kas arbata vaišins tai tegul iš kart ir pampersą duoda. lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(virdzexx @ 2009 02 19, 14:01)
o man tai nuo 18 sav vis pilvas sukieteja, ir baisu ir nezinau nuo ko. mama sako kad nuo maziuko, nes jau jauciu jo spyrius, tai gal kad muistosi jis ten g.gif
be to, kartais palink bamba suskausta, ar kam yra taip buve? g.gif


Būna ir man tų sukietijimų, ir pamaudžia - vistiek tempiasi ten gi viskas. Aišku jeigu jau skauda dažnai ir ilgiau, tada geriau pasirodyt gydytojui.
Atsakyti
QUOTE(virdzexx @ 2009 02 19, 14:01)
o man tai nuo 18 sav vis pilvas sukieteja, ir baisu ir nezinau nuo ko. mama sako kad nuo maziuko, nes jau jauciu jo spyrius, tai gal kad muistosi jis ten g.gif
be to, kartais palink bamba suskausta, ar kam yra taip buve? g.gif


MAN IRGI KAZKUR KAI BUVO TIEK LAIKO APLINK BAMBA SKAUDEDAVO,TAI DAR SU VYRU PAJUOKAUDAVOM KAD MUSU LELIUS TAIP ZAIDZIA.BET DABAR JAU PRAEJO,TAIP KAD GALI NESIJAUDINT.KITAS DALYKAS TAI PAS MANE NAGAI PRADEJO AUGTI BE PROTO,IR ODA LABAI ISSAUSEJO,BUTINAI TURIU TEPTI KREMAIS KIEKVIENA DIENA PO DUSO(DIDELIU KIEKIU),IR TAS PRAKEIKTAS CELIULITAS(BET KREMO NUO JO NEGALIU NAUDOT NES PARAUDONUOJA TOS VIETOS IR LABAI DEGINA,TAIP KAD TEKS JO ATSIKTARYT PO GIMDYMO).AI DAR LAKSTYMAS I TOLETA,STRENU SKAUSMAS ,RUGSTYS,NUOVARGIS IR T,T BET ZINAU KAD VISA TAI TIK LAIKINA,TAIP KAD NESUKU DEL TO SAU GALVOS,O TIK LAUKIU SAVO LELIAUS nestuke.gif
IR JUM VISOM LINKIU SEKMES,IR ZINOKIT KAD VISA TAI LAIKINA,IR GALBUT NETGI PO GMDYMO PRAEJUS ILGESNIAM AR TRUMPESNIAM LAIKUI JUS TO PASIGESITE,ATRODO IR TU NELABAI MALONIU DALYKU thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazutesaule: 24 vasario 2009 - 19:34
Mane tai kankina nuovargis pastoviai verysad.gif , pilvukas mano plaukuciais apaugo tai kartu su vyru pasijuokiam is tu pukeliu lotuliukas.gif
Atsakyti
O mano veidas labai issausejo doh.gif Plius spuogais kaip kokia 16mete ismete blink.gif Ir ne tik ant veido, bet ir ant krutines, nugaros verysad.gif Nu zodziu, vaizdas ne koks... O dar pilvuka pucia nuolatos... blush2.gif Bet ko noreti, jei nuo pacio ryto uzsimanai rauginto agurko, o paskui dar ir skysti is stiklainio isgeri lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(chiukcia @ 2009 02 25, 18:23)
O mano veidas labai issausejo doh.gif  Plius spuogais kaip kokia 16mete  ismete blink.gif Ir ne tik ant veido, bet ir ant krutines, nugaros  verysad.gif  Nu zodziu, vaizdas ne koks... O dar pilvuka pucia nuolatos... blush2.gif  Bet ko noreti, jei nuo pacio ryto uzsimanai rauginto agurko, o paskui dar ir skysti is stiklainio isgeri  lotuliukas.gif



ir tai tik pradzia lotuliukas.gif palauk, kai pilvukas islys, kai ten prades kauptis dujos, kaip skaudes pati pati pilva, o labiausiai tai kai susuks vidurius, o taip bus doh.gif nes nestumo metu uzsimanai labai jau neiprastu valgiu ir del to pilvukas supyksta. arba vakare jis labai issipucia, nes kai grysti is darbo prisivalgai ligi soties, tada ima kauptis dujos ir tu bezdi visa vakara ir nakti, o pilvas kietas kaip arbuzas, net sunku apsiversti nuo sono ant sono lotuliukas.gif lotuliukas.gif nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
eik tu sau blink.gif maniskiui bus smagu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chiukcia: 05 kovo 2009 - 18:08