Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės netikėtumai

QUOTE(vivuxs @ 2008 07 04, 21:42)
O mano pilvas plaukuotas pasidare  doh.gif


pas mane irgi blush2.gif
Atsakyti
čiauduliukas, pavasarį, kaip supratau, šienligė buvo užpuolusi (ko nėra buvę gyvenime...), ant kaktos tokios kaip strazdanos (irgi nesu turėjusi...). O šiaip -- įtartinai ištverminga, kantri... Gal net aršesnė, labiau kovojanti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2008 07 04, 22:52)
pas mane irgi  blush2.gif

pas mane viso kuno plaukuotumas siek tiek padidejo, o pilvo ypac doh.gif blink.gif
Atsakyti
Sveikutes , gal kuriai taip yra buve, kad pilvas labai kietas? Mano gine uzsimine, kad gali buti daug vandenu ir paskyre po 2 sav. echoskopija. Ir dar - maziuke labai daznai iskyla desineje puseje (pasidaro didelis gumbas ir siaubingai tempia), spardo taip tik i tos puses sankaulius.
Esu labai sunerimus. Kai apie tai uzsiminiau gydytojai, ji pasake, kad cia nieko tokio.


na kiek teko girdeti is savo daktariukes tai nestumo pabaigoje pilvo kietejimas yra normalu- organizmas ruosiasi gimdyti, tai gali buti paruosiuosiamieji saremiai ax.gif
mano pilvelis buna irgi labai sukieteja, bet as jauciu , kad tai Kleckis atsuka nugaryte i prieki, kojytem turbut i nugara isirezia blink.gif
Atsakyti
Man didziausias siurprizas buvo gaktikaulio skausmas nuo 20 savaites blink.gif Pasirodo, kai kurioms nestuke.gif hormonai tiek atpalaiduoja dubens kaulu savarzas, kad baisiai skauda... Buvau prisiskaiciusi apie nestumo siurprizus ir "malonumus", bet tai man buvo naujiena cool.gif
Atsakyti
aš irgi nuo nėštumo pradžios labai dažnai čiaudau, ir taip vienas čiaudulys iš kart po kito, o dabar (jau 4 men) pastebėjau kad čiaudau tada kai suvalgau ką nors nuop ko man negera pasidaro
Atsakyti
ciaudau ir kutena nosyte be galo be krasto. unsure.gif nors turiu sienlige bet juk seniai jau nebezydi niekas. daktares irgi kraipo galvom g.gif
Atsakyti
o man jau nuo 30 sav prasidejo klubu skausmai, ir kuo toliau tuo jie stipreja... paskutiniu etu net miegoti nebegaliu nakti doh.gif , nes nuguleti negaliu del to skausmo... Labai laukiu issilukstenimo, sakau, gal bent atsigulus nebeskaudes klubu ir bent kiek pasnausiu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
mano nestumas palygint tikrai lengvas. Bet pora idomybiu vis tiek turejau. 5 nestumo men buvo pradejes skaudeti "uodegikaulis" negalejau ant kieto nieko atsisest, bet kazkur po menesio skausmas dingo. O dabar jau visas menuo kankina koju skausmas, tiksliau tarpkojis(na tarsi kas butu privertes spagata padaryti) ir visai nesvarbu ar vaikstau, ar guliu visa diena, pirmieji zingsniai atsistojus tai doh.gif . Kai truputi pavaikstau, tai aprimsta, ir vis mastau negi taip kunas jau ruosiasi gimdymui g.gif
Atsakyti
man taip pat visus klubus skauda...ir dar pilvas plaukuotas... biggrin.gif bet pilvas tai apauga viena menesi plaukais,o kita nusitrina ir vel ispradziu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
pilvukas pukuotas vos vos
bet apskritai plaukiukai sumenkejo arba leciau auga
Atsakyti
Jei kalbet apie kuno pokycius,tai nugara skauda ir nebegaliu uzmigt naktim,bludiju blink.gif o siaip tapau labai rami,kantri wub.gif pati pastebejau,kad "nebebumbu" kaip seniau,sypsaus daugiau tikiuos,kad tokia ir liksiu bigsmile.gif jautresne padariau,pvz visada liudna pasidaro pamacius visokiausius kriminalus,tai net nebeziuriu,kad nesinervint tongue.gif
Atsakyti