Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės netikėtumai

as pradejau knarkti i pabaiga nestumo doh.gif doh.gif cia tai buvo tikras netiketumas, ypatingai mb biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(astinka* @ 2010 12 16, 16:37)
as pradejau knarkti i pabaiga nestumo  doh.gif  doh.gif  cia tai buvo tikras netiketumas, ypatingai mb biggrin.gif


As jauciu, kad ir man taip bus. Knarkimas, man rodos, mano genuose uzkoduotas, nes abu tevai ir visi seneliai knarkia, o teko girti, kad butent nestumo metu ir imama knarkti. Nesijaudinu del to, jei imsiu knarkti, tai vyras pagaliau supras, kodel dabar naktimis ji daznai apkumsciuoju del knarkimo biggrin.gif
Atsakyti
oj pamenu man vakarais ir beveik visada tokiu pat metu kazkas dedavosi su kojomis..sakau kazkas nes niekas negalejo man paaiskinti kodel tai jauciu, buvo kazkoks idomus jausmas kaip kutentu ******..bet man tai jau buvo taip atsibode kad net verkti noredavosi, tekdavo atsistoti ir pastoveti, arba dauzydavau ****** su kumsciu...oj koks nemalonus jausmas visus 9 menesius ir 9 dienas smile.gif

user posted image
Atsakyti
sveikos mamytes, esu jauna busima mamyte. man jau 25 savaites ir nesenei is krutines pradejo bekti keistokas skystis. gal galit pasakyt kas tai yra ir ka daryti kad neteptu nebegtu kai buni apsirengusi?
Atsakyti
QUOTE(Robertaaa1234 @ 2014 07 08, 08:52)
sveikos mamytes, esu jauna busima mamyte. man jau 25 savaites ir nesenei is krutines pradejo bekti keistokas skystis. gal galit pasakyt kas tai yra ir ka daryti kad neteptu nebegtu kai buni apsirengusi?


manau, tai priespienis bega. bet man tai taip jau gausiai nebudavo, kad prabegtu per drabuzius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(selma12 @ 2014 07 08, 14:29)
manau, tai priespienis bega. bet man tai taip jau gausiai nebudavo, kad prabegtu per drabuzius  4u.gif



nu kiaurai neperbega bet labai nemalonu kai bunant su liemenuku jauciasi slapumas toks
Atsakyti
Reikia naudoti įklotus į liemenelę 4u.gif
Atsakyti
Pries pora dienu sutino pedos doh.gif bet taip juokingai, paspaudus su pirstu kuri laika likdavo duobute,vyras vis paspausdavo, pasijuokdavom abu is tu duobuciu biggrin.gif

Aciu dievui siandiena jau vel mano pedos panasios i tokias kokios buvo biggrin.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bulvė: 19 liepos 2014 - 23:07
Pastebejau kad antrame nestumo trimestre beveik visiskai dingo galvos skausmas, kai nebuvau nescia vasara per tokius karscius daznokai galva skaudedavo, o dabar jau daugiau nei puse metu nei vieno karto neskaudejo smile.gif
Atsakyti