Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės netikėtumai

QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 10 26, 16:58)
Man irgi tu nelemtu spuogiuku atsirado, o vartoju vitamina E, nuo kurio oda kaip persikas tampa. Ir siaip veidas paraudes, netoli lupu net kapiliariai isryskejo, zinau, kad is mamos ta problema paveldejau, bet tikejausi tokiame amziuje tu issipletusiu kapiliaru isvengti doh.gif

Tai kaip suprantu vitaminas E nelabai padeda? g.gif matyt nuo to niekas nepades,praeis savaime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte'09 @ 2010 10 27, 18:15)
Tai kaip suprantu vitaminas E nelabai padeda? g.gif matyt nuo to niekas nepades,praeis savaime  ax.gif


Nestumo pradzioje tai, atrodo, padejo, oda daug lygesne tapo, bet pries kelias savaites eme smulkiai berti. Net drauge pasake, kad paraudusi atrodau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 10 27, 19:54)
Nestumo pradzioje tai, atrodo, padejo, oda daug lygesne tapo, bet pries kelias savaites eme smulkiai berti. Net drauge pasake, kad paraudusi atrodau doh.gif

Matyt niekas nepades,turi savaime praeit g.gif pas mane jų ir taip nedaug,keletas raudonu tik išlindo ant kaktos. Prieš mmm irgi taip paberdavo doh.gif
Atsakyti
As irgi laabai daznai ptradejau ciaudeti - bet net nepagalvojau kad nuo nestumo taip gali buti... lotuliukas.gif blink.gif Na man dabar beveik nestumo viduriukas ir aciu dievui pykinimu pavyko isvegti thumbup.gif Pirmaji trimestra tai siaubas kokia pavargus jauciausi ir nuolat miego norejau. Griztu is darbo ir i lova... dabar kazkaip normaliau... smile.gif del plauku jokiu pasikeitimu nepastebejau, o nagai tikrai maziau luzineti pradejo thumbup.gif veidas lyg ir grazesnis pasidare, apmazejo spuogiuku. aisku, krutine tai padidejo - vyras laaabai patenkintas, nei akiu nei ranku negali atitraukt lotuliukas.gif O del pilvo putimo tai siaubas kazkoks - vakarais ir naktim toooks bezdalius pasidarau... Atrodo, kad kazkas atomini ginkla pilve sprogdina lotuliukas.gif
bet manau mano nestumas pakankamai lengvas - sie pojuciai tokie nereiksmingi atrodo pries fakta, kad laukiuosi blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Aš irgi nuolat čiaudau... netikėta tai, jog mane labai ilgai pykino, bet nevėmiau, o dabar pykinimui slūgstant, kasdien tenka bėgti išsivemti blink.gif blink.gif staiga užeina toks tasymas, kad neįmanoma išlaikyt... verysad.gif
Atsakyti
O man tai nuo pradzios nestumo nosis vislaik kaip uzgulta tokia, su ciauduliu jau susigyvenau smile.gif kas dziugina,tai kad leciau auga plaukeliai ant koju... labai tikiuosi,kad taip ir bus po gimdymo smile.gif
Atsakyti
[quote=LunRi,2010 11 16, 21:55]
va va pas mane irgi taip pat smile.gif bet jau kai ciaudai, tai dazniausiai viskas buna slapia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LunRi @ 2010 11 16, 23:55)
kas dziugina,tai kad leciau auga plaukeliai ant koju... labai tikiuosi,kad taip ir bus po gimdymo smile.gif


As irgi sita pastebejau! thumbup.gif Skutu kojas gal karta i pora savaiciu ir uztenka thumbup.gif
Atsakyti
mane irgi sloga kankina doh.gif ypatingai is ryto, tik pro viena nosies skylute iseina kvepuot lotuliukas.gif blink.gif dusas gerai padeda, bet kaskart pries darba i ji neprivaiksciosi..,tenka uzsiiminet "iskasenom" blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mane ant nugaros po keleta spuogeliu atsirasti pradejo tj kazkaip erzina lb... ir isvis kazkoks jausmas kad grozi kazkur padejau i lentyna pati sau nebepatinku....
Atsakyti
toks jausmas ne tave viena palanko, as irgi kartais saves nelb atpazystu blink.gif lotuliukas.gif bet viska priklauso nuo pastangu, kuo daugiau ju idesi, tuo geresni rezultata isgausi thumbup.gif sunkiau, kad kazko reikia atsisakyti, kazka pakeisti, reikia ieskoti nauju priemoniu kaip save puosti.. bet juk norisi buti grazia mama blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes dar syki 4u.gif mane taip pat uzklupo vienas netiketumas, mums jau 5 menesiai, o pries menesiuka isdyko protinis dantis, bet kas keisciausia be jokio skausmo, nzn cia netiketumas ar ne, bet maniau kad jau visi isdyge, o cia se tau biggrin.gif
Atsakyti