Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės netikėtumai

Sveikutes mamytes 4u.gif
Pasidalinkim savo netiketais simptomais.
Man labai pradejo sauseti oda,nors ir tepu kremukais.Keista labai,nes anksciau to nebudavo. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klaipediete_: 14 birželio 2008 - 12:00
Man pries kelias savaiteles pabere pilva keliais spuogeliais, kurie kazkaip sunkokai gijo. Parodziau savo gydyojai, ji pasake, kad jai panasu i alerginio pobudzio berima... Tai as jai pasakiau, kad pastaruoju metu jokiu nauju priemoniu nepradejau naudot, del ko galetu but tokia reakcija, o be to per gyvenima tfu tfu tfu pas mane lyg ir nebuvo niekada jokios alergijos... O tada gyd paklause - o tu kada nors anksciau buva 26 savaites nestuke.gif ? mirksiukas.gif doh.gif lotuliukas.gif
Taip kad - pats nestuke.gif organizmui jau yra netiketumas mirksiukas.gif
Atsakyti
Na man nestumas pateike labai malonu netiketuma - si pavasari nesirgau sienlige thumbup.gif
Siaip esu ziauriai alergiska medziu ziedadulkems - net ir vaistus gerdama sloguoju baisiai, akis persti, silpna. O si pavasari vaistu negeriant tik keleta sykiu nusiciaudejus buvau biggrin.gif
Kad taip visam laikui cia mane tas gimdymas pagydytu................ g.gif 4u.gif
Atsakyti
O as visa nestuma ciaudau, tiesa dabar jau maziau ax.gif ir irgi kartais kaip ir Fudzijamai atsiranda keli spuogeliai ant pilvuko nestuke.gif siaip irzli labiau pasidariau doh.gif nervina pensininkai blush2.gif negaliu be saldumynu doh.gif ir atrodo, kad truputi tinsta koju pirsai verysad.gif o siaip tai daug nauju pojuciu atsirado, maloniu ir nelabai ax.gif
Atsakyti
as taip pat pradejau dazniau ciaudyti ax.gif be to kazkokios 3 demeles rausvos prie akies ant veido atsirado,alerginio pobudzio ir niekaip nepraeina g.gif
Atsakyti
QUOTE(dovilyteee:) @ 2008 07 02, 10:36)
as taip pat pradejau dazniau ciaudyti ax.gif be to kazkokios 3 demeles rausvos prie akies ant veido atsirado,alerginio pobudzio ir niekaip nepraeina g.gif


gal nuo vitaminu? g.gif
Atsakyti
Sveikutes nestuke.gif , gal kuriai taip yra buve, kad pilvas labai kietas? Mano gine uzsimine, kad gali buti daug vandenu ir paskyre po 2 sav. echoskopija. g.gif Ir dar - maziuke labai daznai iskyla desineje puseje (pasidaro didelis gumbas ir siaubingai tempia), spardo taip tik i tos puses sankaulius.
Esu labai sunerimus. verysad.gif Kai apie tai uzsiminiau gydytojai, ji pasake, kad cia nieko tokio. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2008 07 02, 15:08)
Sveikutes  nestuke.gif , gal kuriai taip yra buve, kad pilvas labai kietas? Mano gine uzsimine, kad gali buti daug vandenu ir paskyre po 2 sav. echoskopija.  g.gif  Ir dar - maziuke labai daznai iskyla desineje puseje (pasidaro didelis gumbas ir siaubingai tempia), spardo taip tik i tos puses sankaulius.
Esu labai sunerimus.  verysad.gif  Kai apie tai uzsiminiau gydytojai, ji pasake, kad cia nieko tokio.  doh.gif


Man akusere sake kad sukieteti pilvukas gali nuo leliuko judesiu ax.gif atseit cia normalu, nera ko jaudintis, pas mane jis irgi kartais sukieteja nestuke.gif
iki vidurio nestumo pas mane irgi kartais pasirodydavo gumbelis, bet netempe, gal kad mazas dar buvo g.gif ir judedavo tik kaireje blink.gif bet dabar jau spardo ir i sonkaulius doh.gif kartais net skaudziai doh.gif
manau kad taip turi buti, juk auga gyventojas mirksiukas.gif nesinervink be reikalo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2008 06 27, 16:12)
O as visa nestuma ciaudau



As irgi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2008 07 02, 15:47)
Man akusere sake kad sukieteti pilvukas gali nuo leliuko judesiu  ax.gif  atseit cia normalu, nera ko jaudintis, pas mane jis irgi kartais sukieteja  nestuke.gif
iki vidurio nestumo pas mane irgi kartais pasirodydavo gumbelis, bet netempe, gal kad mazas dar buvo  g.gif  ir judedavo tik kaireje  blink.gif  bet dabar jau spardo ir i sonkaulius  doh.gif  kartais net skaudziai  doh.gif
manau kad taip turi buti, juk auga gyventojas  mirksiukas.gif  nesinervink be reikalo  mirksiukas.gif

Dekui tau mirksiukas.gif , nuraminai mirksiukas.gif
Atsakyti
o mane jau koks geras menesis, kankina rytine sloga, kuri praeina kai issimaugdau ryte duse rolleyes.gif , seip tai ciaudau ir daznai, ir ant pilvo pastebejau, kad siek tiek atsirado ruda nestumo pigmentine deme (zinau, kad po gimdymo isnyks), seip viskas gerai. o del pilvuko kietumo, tai i vakara visada pas mane sukieteja, ir gaunu spyriu i desines puses sonkauliu dali biggrin.gif bet tai normalu, juk zmogelis pilve jau nebeturi pakankamai vietos nestuke.gif
4u.gif
Atsakyti
O mano pilvas plaukuotas pasidare doh.gif
Atsakyti