Įkraunama...
Įkraunama...

Kunigas atsisako krikštyti, nes...

QUOTE(l.j @ 2008 06 12, 19:40)
Laba diena visiems...
Turiu didele problema  verysad.gif negaliu pakrikstiti sunaus, Su vyru esam civilinei santuokoj be sliubo (o taip yra todel, kad jis yra net nekrikstitas - o be kriksto ir sliubo neduoda)
Visi kunigai atsisako krikstyti,reikalauja sliubo, o negalim, nes vyra tada pradzioje reikia pakrikstiti, jis sutinka krikstui,bet tai padaryti  ir vel nesigauna g.gif jam reiks  metus vaiksciot i baznycia - mokimams, o tam laiko ir noro jis neturi ir tikrai nesutiks...
O vaiko krikstas man yra laaaabai svarbu!
Jau nebezinau ka daryti...
Gal kas turit kokiu minciu, patarimu!!!
Nejau si situacija be iseities verysad.gif



Susiraskit kokį kunigą per pažįstamus, pasiklausinėkit ir duokit jam pinigų-sutvarkys vyro krikštą, tada ir vaiką pakrikštysit.
Šiaip Rozalime yra labai geras kunigas, jis labai senas jau, bet toks paprastas ir sukalbamas. Mums prieš tuokiantis irgi reikėjo vyrą pakrikštyti, tai davėm pinigų ir surašė viską, ten pas jį tiesiai važiavom ir sakėm, kad reikia krikšto, norim tuoktis bažnyčioje. Viskas buvo ok.
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2008 06 18, 13:29)
Susiraskit kokį kunigą per pažįstamus, pasiklausinėkit ir duokit jam pinigų-sutvarkys vyro krikštą, tada ir vaiką pakrikštysit.
Šiaip Rozalime yra labai geras kunigas, jis labai senas jau, bet toks paprastas ir sukalbamas. Mums prieš tuokiantis irgi reikėjo vyrą pakrikštyti, tai davėm pinigų ir surašė viską, ten pas jį tiesiai važiavom ir sakėm, kad reikia krikšto, norim tuoktis bažnyčioje. Viskas buvo ok.


O aš nesuprantu... kam tada iš viso tie sakramentai, jei juos "sutvarkyti" reikia apeinant esminius bažnyčios reikalavimus? unsure.gif Koks to tikslas? Kad balių lyšną pasidaryti? mastau.gif

Aš pagal save sprendžiu... gal ir "faina" būtų bažnyčioj susituokti ir visus reikalingus sakramentus turim, bet jaučiuosi pakankamai nutolusi nuo bažnyčios mokymo, kad galėčiau tai sau leisti. Man tai kaip pasityčiojimas koks iš kitiems šventų dalykų... Ir mano vaikas dėl tos pačios priežasties nekrikštytas, nes aš nesu pasiruošusi šiuo metu jo auginti ir auklėti pagal krikščioniškuosius reikalavimus... tai kam tada apsimetinėti? Jei suvokčiau, kad man ir mano vyrui tai svarbu, tai ir patys bažnyčioje susituoktume ir kitus reikalavimus įvykdytume, jei jau tokia procedūra būtina. Dabar toks jausmas, kad visiems tos bažnyčios vardan akių reikia unsure.gif

Nebėr šventų dalykų šioj žemėj...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 18 birželio 2008 - 12:46
mano žiniomis tai krikšto tėvai turi būti būtinai krikštyti, o ne vaikelio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2008 06 18, 13:51)
mano žiniomis tai krikšto tėvai turi būti būtinai krikštyti, o ne vaikelio unsure.gif


Na man irgi taip atrodo, bet tai ką aš žinau, jei keli bent kunigai pasakytų, kad to reikia (pagal Bažnyčią) ir tėveliams ir pats krikšto sakramento suteikimas vaikui man būtų tikrai svarbus, tuomet neieškočiau būdų, kaip reikalavimus apeiti... man tai kažkaip nesąžininga ir visai ne krikščioniška atrodo. O jei apeinama, tada pats sakramentas nebetenka prasmės, argi ne?
Atsakyti
pAPRASČIAUSIAI REIKIA BĖGTI Į KITĄ BAŽNYČIĄ, TEN TIKRAI PAKRIKŠTYS. TIKRIAUSIAI KELBINAS SENŲ PAŽIURŲ, MES TAIP PAT NESITUOKĖMĖE BAŽNYČIOJE, O SAVO DUKRYTĘ PAKRIKŠTINOM, IR VISKAS GERAI.
Atsakyti
Šiais metais krikštijom savo penkiolikmetę dukrą (ji pati norėjo), kai klebonas paklausė ar esam susituokę su vyru bažnyčioj, atsakiau, kad ne, kai paklausė kodėl, paaiškinau. Iš klebono nesulaukėm nei menkiausio priekaišto ir krikštyti neatsisakė, tik pasakė "kai apsispręsit priimti santuokos sakramentą, ateikit". Manau, jūsų minėtas kunigas, atsisakęs vaikui suteikti krikšto sakramentą, vadovaujasi asmeninėm nuostatom, todėl tikrai vertėtų kreiptis į kitą bažnyčią.
Atsakyti
noriu paklaust esu vienisa mama turiu dukryte...pati esu ruse... ir noriu pasiteiraut kur krikstyt vaikuti ar kataliku baznycioj ar rusu cerkvej..net nezinau ar vaikucio tevas buvo katalikas ar rusas... nebezinau....ir ar krikstateviai turi buti vieno tikejimo ar ne?
Atsakyti
QUOTE(mamyciuke20 @ 2008 06 18, 15:26)
noriu paklaust esu vienisa mama turiu dukryte...pati esu ruse... ir noriu pasiteiraut kur krikstyt vaikuti ar  kataliku baznycioj ar  rusu cerkvej..net nezinau ar vaikucio tevas buvo katalikas ar rusas... nebezinau....ir ar krikstateviai turi buti vieno tikejimo ar ne?

Krikstijat ten, kur norit, koki tikejima ispazintu jusu vaikas. Siuo atveju, jei esat vienisa mama,tai zinoma vaika krikstyt ten, kur jus esat krikstyta. O vaiko tevas kaip ir neimponuoja, jei jo nera wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyciuke20 @ 2008 06 18, 15:26)
noriu paklaust esu vienisa mama turiu dukryte...pati esu ruse... ir noriu pasiteiraut kur krikstyt vaikuti ar  kataliku baznycioj ar  rusu cerkvej..net nezinau ar vaikucio tevas buvo katalikas ar rusas... nebezinau....ir ar krikstateviai turi buti vieno tikejimo ar ne?


krikstateviai tikrai neprivalo buti vieno tikejimo, nes mes krikstysim savo mergaite, tai vienas katalikas, kitas provoslavas, ir kunigas nieko nesake. na, o kur krikstyti? tai tikriausiai ir taip aisku, nes ka tu galesi papasakoti savo dukrai apie kita tikejima?
Atsakyti
QUOTE(l.j @ 2008 06 12, 21:38)
ne is Salcininku, vet vaika norim krikstiti vilniuje

Dieveniškėse labai fainai būtų ir klebonas ten normalus žmogus mirksiukas.gif Kodėl būtinai Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(l.j @ 2008 06 17, 14:32)
Gerb. moteris... gal jums tai ir nerupi ir yra smagu aptarineti mano rasyba - bet mane tai lb zeidzia  verysad.gif ... zinau,kad rasau su klaidom ir labai... bet tam yra siokia tokia priezastis, minejau anksciau...
Na nebent jums nera daugiau is ko pasiseipiti, tai kagi...


Prašau nesikarščiuoti čia, nes kodėl jūs taip rašot aš supratau ir net nežadėjau nieko įžeidinėti. Bet kai kokia tai bobelė pradeda aiškinti, kad aš nesu visagalis, tai jai nutylėt negalėjau. Nes ji lindo norėdama pasiginčyti. Taip, kad pamirškit apie tą mano žinutę į kurią gražiai atsakėt ir diskutuokit bei jaudinkitės dėl krikštynų ar dar ko.
Atsakyti
QUOTE(malvea @ 2008 06 18, 10:59)
cia ne i tema, bet oi koks dar mazas jusu lelius, sveikinu su pirmagimiu 4u.gif

aciuks.gif 4u.gif
Bijau, kad ir mums su vyru tokios problemos nekiltu, kadangi irgi be sliubo blush2.gif , bet musu manymu vaika pakrikstyti yra musu pareiga
Atsakyti