Įkraunama...
Įkraunama...

Kunigas atsisako krikštyti, nes...

QUOTE(dailima @ 2008 06 13, 23:14)
Niu nezinau, visame sitame reikale svarbiausia yra, kad abu kriksto tevai buti krikstyti. net sudominai situo klausimu, reikes pasigilint i sita situacija tiesiai pas pazistama kuniga mirksiukas.gif

Taip pakliuvom i tokia situacija - nors beigesi gerai :vargo ir laksitmo per baznycias buvo...
Paiklaskit savo pazistamo kunigo ir parasykit ka jis sake jums.. gal cia nuo kunigu labiau priklauso...
Aciu!
Atsakyti
QUOTE(l.j @ 2008 06 14, 10:19)
Taip pakliuvom i tokia situacija - nors beigesi gerai :vargo ir laksitmo per baznycias buvo...
Paiklaskit savo pazistamo kunigo ir parasykit ka jis sake jums.. gal cia nuo kunigu labiau priklauso...
Aciu!

drinks_cheers.gif čia daugiau nuo kunigo priklauso mirksiukas.gif Mano sūnaus krikšto tėvai vienas katalikas kitas pravoslavas,bet kunigui tai nesutrugdė schmoll.gif Pasakė tik tiek Dievas vienas tik,mes žmonės į jį kreipiamės skirtingomis kalbomis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(l.j @ 2008 06 12, 20:40)
Laba diena visiems...
Turiu didele problema  verysad.gif negaliu pakrikstiti sunaus, Su vyru esam civilinei santuokoj be sliubo (o taip yra todel, kad jis yra net nekrikstitas - o be kriksto ir sliubo neduoda)
Visi kunigai atsisako krikstyti,reikalauja sliubo, o negalim, nes vyra tada pradzioje reikia pakrikstiti, jis sutinka krikstui,bet tai padaryti  ir vel nesigauna g.gif jam reiks  metus vaiksciot i baznycia - mokimams, o tam laiko ir noro jis neturi ir tikrai nesutiks...
O vaiko krikstas man yra laaaabai svarbu!
Jau nebezinau ka daryti...
Gal kas turit kokiu minciu, patarimu!!!
Nejau si situacija be iseities verysad.gif


Na mes pries tris savaites pakrikstyjom dukryte ir be jokiu problemu, nors mes be sliubo. Kunigas tik paklause ar tuokemes baznycioj, pasakem kad ne ir viskas. Nieko net nesake ir neklause kodel, ir nesiule smile.gif Gal tikrai kito kunigo reiketu paieskot g.gif
Atsakyti
nu kas čia per prikolas???
pabandykit Žvėryno bažnyčią spausk čia mirksiukas.gif šiaip iš krikštatėvių gali reikalaut šliūbo,nors ir tai...žodžiu,užtaikėt įdomiai g.gif
Atsakyti
eikit pas kita kuniga ir tikrai susitarsit, nesamone kazkokia schmoll.gif mes irgi be sliubo, bet buvom pas kuniga ir susitarem del krikstynu ir nieko jis mum nesake tik paklause ar sliuba emem pasakem, kad ne, nes vyras be pirmos kumunijos tai nieko jis mum ir nesake
Atsakyti
Sveikos,
aš kažkaip apstulbau, kad nekrikštija vaiko dėl jo tėvų ...nebažnytinės santuokos. Pvz. mes su vyru irgi esam tik civiliai susituokę, santuoka pirma, pirmą vaiką pakrikštijom, niekas net neklausė apie mūsų šeimą, kokia santuoka ir pan., be to aš tuo metu nebuvau krikštyta. Kai krikštijom antrą vaiką, aš priėmiau krikšto sakramentą t.p. nes tikiu nuo vaikystės, tik taip gavosi, kad niekas nepakrikštijo, jokių mokymų nelankiau, tiesiog prieš mano krikštą, klebonas norėjo su manim pasikalbėti, pasikalbėjom apie Dievą, kokia tikėjimo prasmė ir tt. pakrikštijo mane, tada ir mūsų antrą vaiką. Gal kada pribręsime ir santuokai Dievo akyse, nors sunku tam prisiruošti geriausia iš ties tuokiantis, susituokti Dievo akyse ir tada bus ramybė.
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2008 06 13, 19:03)
Neįsižeiskit, bet kai vyras mokysis poterius, jums derėtų lietuvių kalbos elementarių taisyklių knygelę perversti...Na, gal net įdėmiai paskaityti. 4u.gif

Manau nesate visagalis,kad komentuoti kitu zmoniu rasybos klaidas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karjeriste1 @ 2008 06 12, 23:01)
..o ten tiesa kaip en del to istatymo kad baznycia pripazysta civilne metrikacija, o civiline -baznytine. nezinau ar priimtas  bet zinau kad buvo tikrai svarstytas kad uztenka vienos.. 

na dabar griežtai toji bažnyčia ėmėsi auklėti biggrin.gif mūsų draugai nesusituokę irgi niekaip neranda kur vilniuje pakrikštyti vaiką.
kiek žinau, tai civilinė metrikacija pripažysta bažnytinę, bet ne atvirkščiai.
Atsakyti
Nieko sau..... vos prie kelis menesius draugai pakrikstyjo mergyte, nors patys be baznytines santukos - abiems antra santuoka. O krikstateviai, taip, turejo buti abudu su sliubu.
Atsakyti
QUOTE(l.j @ 2008 06 12, 19:40)
Laba diena visiems...
Turiu didele problema  verysad.gif negaliu pakrikstiti sunaus, Su vyru esam civilinei santuokoj be sliubo (o taip yra todel, kad jis yra net nekrikstitas - o be kriksto ir sliubo neduoda)
Visi kunigai atsisako krikstyti,reikalauja sliubo, o negalim, nes vyra tada pradzioje reikia pakrikstiti, jis sutinka krikstui,bet tai padaryti  ir vel nesigauna g.gif jam reiks  metus vaiksciot i baznycia - mokimams, o tam laiko ir noro jis neturi ir tikrai nesutiks...
O vaiko krikstas man yra laaaabai svarbu!
Jau nebezinau ka daryti...
Gal kas turit kokiu minciu, patarimu!!!
Nejau si situacija be iseities verysad.gif

Man atrodo, kad reiketu jums kita kuniga susirasti. Girdejau, kad katrtais kunigai nenori krikstyti, jeigu ne jo is parapijos zmones. Tai gal ant tokio uzsirovet?
O siaip svarbu, kad jus tinkamus kriksto tevus susirastumet. Mes ruosiames po keliu savaiciu krikstyti vaika ir mano sesei neleido buti kriksto mama, nes ji nepriejusi sutvirtinimo. Man tai sitas kunigu bajeris truputi keistas pasirode. Kaip jums?
Atsakyti
Mes krikstisim sunu 22 birzelio. Ir irgi mes be sliubo. Kunigas tik paklause kodel. Mes paaiskinom, ji suprato. Jokiu ten nesamoniu nebuvo, kad vaiko krikstisi negalima, nes neva tevai tik civilineje santokoje. Tik pasake kad jeigu krikstatevei yra seima tai turi buti susituoke baznicioje. O pasmus krtikstatevei vienas kita nepazista, susipazins per krikstinas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 06 15, 00:26)
Manau nesate visagalis,kad komentuoti kitu zmoniu rasybos klaidas 4u.gif


Visagaliui tai ir nerūpėtų, o man akis badė. Be to, temos autorė jau paaiškino dėl ko taip nesiseka jai rašyti taisyklingai, taip, kad jei norite pasiginčyti - kreipkitės per AŽ. mirksiukas.gif
Atsakyti