Įkraunama...
Įkraunama...

Kunigas atsisako krikštyti, nes...

Esam susirase, taciau dar nepasikeitus paso. vaiko gimimo liudijime taip pat irasyta mergautine pavarde. Greit krikstysim vaika (po keliu sav) ar nebus keblumu? Nors imiau vyro pavarde, visur dar mergautine figuruoju
Atsakyti
QUOTE(zibuoklexxx @ 2010 04 14, 19:45)
Esam susirase, taciau dar nepasikeitus paso. vaiko gimimo liudijime taip pat irasyta mergautine pavarde. Greit krikstysim vaika (po keliu sav) ar nebus keblumu? Nors imiau vyro pavarde, visur dar mergautine figuruoju

Tikrai nebus. Net jei ir nesusirase - vaika galima krikstyti. Tai visai nesusije 4u.gif O jei kas prisikabintu - rasykit man i AZ, nes turiu sioj srity patirties.
Atsakyti
Sveikos, mums taip pat vienoje baznycioje liepe sliuba imti, kai paprasem, kad suneli pakrikstytu. atseit kitaip nebus. bet nuejau i kita baznycia ir nieko neklause. sake, butinai vaika i krikstynas atsinesk 4u.gif biggrin.gif kazkaip keista, kad vienur krikstija siaip, o kitur ne. o ka daryt tiems, kurie net nesusirase? g.gif juk dabar tokie laikai... tegul dziaugiasi, kad dar isvis kas krikstija.
Atsakyti
doh.gif kokia tema..
as manau, kad kunigai tik paskatina, padrasina paimti sliuba, o ne reikalauja....
Ir antra- ne atsisako krikstyti vaikeli, o pataria, primena kokie turi buti krikstateviai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida_m @ 2010 04 15, 11:28)
o ka daryt tiems, kurie net nesusirase?  g.gif 

O tokius priima blink.gif Absurdas totalus doh.gif

QUOTE(vzilma @ 2010 04 15, 12:52)
doh.gif  kokia tema..
as manau, kad kunigai tik paskatina, padrasina paimti sliuba, o ne reikalauja....
Ir antra- ne atsisako krikstyti vaikeli, o pataria, primena kokie turi buti krikstateviai  mirksiukas.gif

Mums kunigas kaip tik pasake - tai labai gerai, kad neskubat.. nes paklause, o kodel be baznytines santuokos.. as mykt mykt, o vyras tiesiai sviesiai - noro nera lotuliukas.gif
Atsakyti



QUOTE(vzilma @ 2010 04 15, 12:52)
doh.gif  kokia tema..
as manau, kad kunigai tik paskatina, padrasina paimti sliuba, o ne reikalauja....
Ir antra- ne atsisako krikstyti vaikeli, o pataria, primena kokie turi buti krikstateviai  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Tikra tiesa
Atsakyti
labas visoms 4u.gif
kadangi ir mes pagaliau prisiruosem savo mazylius sia vasara pakrikstyt, tai atejau i sia tema.
Ar tikrai yra tokiu kunigu, kurie neduoda kriksto, jei tevai nera prieme šliūbo?
Atsakyti
O ar galiu aš būt krikšto mama jei nesu susituokusi bažnyčioje?

Pasm us standartinė lietuviška situacija, susituoke bet tik civiline santuoka.

Krikšto tėtis ne mano vyras ir jis išvis neženotas.
Atsakyti
QUOTE(ErikaI @ 2010 06 04, 08:40)
O ar galiu aš būt krikšto mama jei nesu susituokusi bažnyčioje?

Pasm us standartinė lietuviška situacija, susituoke bet tik civiline santuoka.

Krikšto tėtis ne mano vyras ir jis išvis neženotas.

Gal tai jums bus naudinga:

http://www.katedra.lt/krikstas ?
Atsakyti
QUOTE(ErikaI @ 2010 06 04, 09:40)
O ar galiu aš būt krikšto mama jei nesu susituokusi bažnyčioje?

Pasm us standartinė lietuviška situacija, susituoke bet tik civiline santuoka.

Krikšto tėtis ne mano vyras ir jis išvis neženotas.


Krikšto mama gali būti jei ir nesi susituokusi bažnyčioje,taip pat ir krikšto tėtis gali būti.Mano dukrai yra krikšto tėvai nesusituokę bažnyčioje ,tik civilinė santuoka ir kunigas nebuvo ,prieš tiksliau net neklausinėjo šeimyninės padėties kaip ir kas.
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2010 06 04, 11:27)
Krikšto mama gali būti jei ir nesi susituokusi bažnyčioje,taip pat ir krikšto tėtis gali būti.Mano dukrai yra krikšto tėvai nesusituokę bažnyčioje ,tik civilinė santuoka ir kunigas nebuvo ,prieš tiksliau net neklausinėjo šeimyninės padėties kaip ir kas.

Pagal bažnytinę teisę krikštatėviais negali būti tik civilinėje santuokoje susituokę. Galėtų būti krikšto liudininku toks asmuo. O realybėje ne kiekvienas kunigas tuo pasidomi.
Atsakyti
QUOTE(vaida_m @ 2010 04 15, 12:28)
Sveikos, mums taip pat vienoje baznycioje liepe sliuba imti, kai paprasem, kad suneli pakrikstytu. atseit kitaip nebus. bet nuejau i kita baznycia ir nieko neklause.  sake, butinai vaika i krikstynas atsinesk  4u.gif  biggrin.gif kazkaip keista, kad vienur krikstija siaip, o kitur ne. o ka daryt tiems, kurie net nesusirase?  g.gif juk dabar tokie laikai... tegul dziaugiasi, kad dar isvis kas krikstija.

Kas dabar per tokie laikai ir kodėl turi džiaugtis?
Atsakyti