Įkraunama...
Įkraunama...

Kunigas atsisako krikštyti, nes...

Neskaiciau visos temos, bet Kernaves kunigas mums irgi neleidzia krikstyti, nes mes laikinai tik civilinej santuokoj. Man tokia savivale visai nesiderina su krikscionybe verysad.gif Dabar vienas anukas bus krikstynas kazkur kitur... net nebezinau, kur verysad.gif Fu, kokie tie kunigai slykstus. Neveltui tik daugeli metu religija buvo priedanga ir politines jegos priemone.
Supykau.
Atsakyti
QUOTE(myleaa @ 2010 02 19, 10:30)
susidomejau as tais reformatais  biggrin.gif jei nekerikstys kataliku baznycioj, eisiu i reformatu. skaiciau skaiciau, bet kokie esminiai skirtumai tar siu dvieju baznyciu ir tikejimu ?  book.gif  susisuko galva nuo to skaitymo man


man dar kas labai patiko, kad pas reformatus nera nuodemklausio smile.gif
kunigas pasake, jei tau gaila uz tai ka tu padarei negero, tau nereikia tarpininko tarp taves ir Dievo, ispazinti nuodemes galima savo sirdyje, o nei eiti viesai jas issakyti kazkam.
Kunigai turi normalias seimas ir vaikus.
Dar jie Marijos negarbina tiek, kiek jai demesio skiria katalikai,
Ir baznycios ju neprikistos begalybes pinigu, yra paprastos.
Tai kad tevams nereikia buti baznytineje santuokoje ir dar, pasikrikstyjes pas reformatus, uzauges vaikas gales vesti (teketi) pagal kataliku tikejima
Atsakyti
QUOTE(myleaa @ 2010 02 19, 14:11)
tai kad suauge poto nelabai nori eit krikstytis, tai geda tai dar kas. as dziaugiuos kad mane maza pakrikstijo, nes daba tikrai nesikrikstyciau  schmoll.gif  o pagal baznycia reiktu krikstyt kuo mazesni, kad nuplaut gimtaja nuodeme.


O kuo cia dziaugtis? As irgi esu krikstyta, bet man tai jokio dziaugsmo nekelia. Ir gimtosios nuodemes jokios niekada neturejau. Gimiau kaip ir visi zemes sutverimai.
Pakrikstijo, prirase prie krikscioniu manes net neatsiklause... O po to su pasididziavimu aiskina, kiek daug Lietuvoj kataliku.
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2010 02 21, 12:54)
O kuo cia dziaugtis? As irgi esu krikstyta, bet man tai jokio dziaugsmo nekelia. Ir gimtosios nuodemes jokios niekada neturejau. Gimiau kaip ir visi zemes sutverimai.
Pakrikstijo, prirase prie krikscioniu manes net neatsiklause... O po to su pasididziavimu aiskina, kiek daug Lietuvoj kataliku.

nebuciau krikstyta, taigal ir savo vaiko negaleciau krikstyt, kas ce zino. o gimtaja nuodeme turi visi,kiekvienas žmogus gimsta turėdamas iš Adomo ir Ievos paveldėtą pirmapradę nuodėmę. Gimtoji nuodėmė atleidžiama krikštu.
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2010 02 21, 11:54)
O kuo cia dziaugtis? As irgi esu krikstyta, bet man tai jokio dziaugsmo nekelia. Ir gimtosios nuodemes jokios niekada neturejau. Gimiau kaip ir visi zemes sutverimai.
Pakrikstijo, prirase prie krikscioniu manes net neatsiklause... O po to su pasididziavimu aiskina, kiek daug Lietuvoj kataliku.

pasirasau po kiekvienu Jusu zodziu! drinks_cheers.gif thumbup.gif

QUOTE(myleaa @ 2010 02 21, 12:25)
o gimtaja nuodeme turi visi,kiekvienas žmogus gimsta turėdamas iš Adomo ir Ievos paveldėtą pirmapradę nuodėmę. Gimtoji nuodėmė atleidžiama krikštu.

Bobuciu pasakos. Jei dievas yra teisingas, tai jis negali bausti kitu zmoniu uz svetimas nuodemes, t.y. Adomo ir Ievos. Kur tada cia jo teisingumas pasireiskia???!!!
Atsakyti
.....o gimtaja nuodeme turi visi,kiekvienas žmogus gimsta turėdamas iš Adomo ir Ievos paveldėtą pirmapradę nuodėmę. Gimtoji nuodėmė atleidžiama krikštu.


Jei bent kiek pasidometumet, kas yra parasyta S.Raste,turbut netrukus suzinotumet kad Joke nuodeme jokiu krikstu neatleidziama, Ten niekur neparasyta, kad vaikus reike krikstyti. Krikstytis turetu tik suauges zmogus, tik suprantantis ka daro. Krikstas jusu zinei yra pazadas, Dievui, kitaip dar ivardintas S.Raste, kaip suzieduotuves, pasikrikstyjes zmogus tai tarsi uzsimauna zieda ant pirsto kaip busima nuotaka, tuo pasizadedama Kristui jog lauks jo gryztant smile.gif gal tai ne visiems suprantama, bet kriksto tikroji esme ir yra toke smile.gif Todel ka is to vaikelio gali paprasyti, kad jis pasizadetu Kristumi tiketi, ji myleti ir buti istikimu?
Visa Lietuva buvo per prievarta pakrikstyta kryziuociu jei kas pamena istorija, tai nedarykit jus su savo vaikais, jugi buvo primesta religija, todel ji toke baisi, supuvus, prasmirdus, korumpuota. Nereike vaikam primesti religijos, geriau ugdyti tikejima Dievu, o ne religija, ar dogmom, kisti kazkam pinigus uz nemokama kriksta, uz nemokamas vestuviu apeigas, uz nemokama nuodemiu atleidima smile.gif) pamastykit ar galima pas Dieva nusipirkti ramybe, tikejima?

Atsakyti
QUOTE(l.j @ 2008 06 12, 21:40)
Laba diena visiems...
Turiu didele problema  verysad.gif negaliu pakrikstiti sunaus, Su vyru esam civilinei santuokoj be sliubo (o taip yra todel, kad jis yra net nekrikstitas - o be kriksto ir sliubo neduoda)
Visi kunigai atsisako krikstyti,reikalauja sliubo, o negalim, nes vyra tada pradzioje reikia pakrikstiti, jis sutinka krikstui,bet tai padaryti  ir vel nesigauna g.gif jam reiks  metus vaiksciot i baznycia - mokimams, o tam laiko ir noro jis neturi ir tikrai nesutiks...
O vaiko krikstas man yra laaaabai svarbu!
Jau nebezinau ka daryti...
Gal kas turit kokiu minciu, patarimu!!!
Nejau si situacija be iseities verysad.gif

kokia nesamone su tais kunigu reikalavimais.
pavisdys is mano gyvenimo:
draugavau pries pora metu su vaikynu kuris irgi nekrikstytas buvo jam 24m td buvo, ir pakviete ji buti krikstatieviu ir jis sutiko, bet as pradejau jam priestaraut kaip jis gali krikstyt pats nepakrikstytas, tai mes per 2sav sutvarkem ta reikala, jis pats is vln buvo as is uzmiescio. tai va nuejom pas musu kuniga is uzmiescio graziai pasnekejom paprasem ir jis sutiko pakrikstyt,nei i baznycia nereikiejo vaiksciot jam pries tai, nei po to jis nevaiksciojo. o dar idomiausia kad jis pats lietuvis yra grynas, o kunigas lenkas, ir krikstyjo lenkiskai
Atsakyti
Siandien pasiskambinau i Kernaves baznycia, kad pakrikstytu suneli. Esame sudare tik civiline santuoka. Man paaiskino, kad kadangi nesame susituoke baznycioje (o kliuciu sudaryti santuoka baznycioje nera, kadangi abiem pirma santuoka), vaikelio pakrikstyti negali.
Atsakyti
QUOTE(Jusa @ 2010 04 07, 00:11)
Siandien pasiskambinau i Kernaves baznycia, kad pakrikstytu suneli. Esame sudare tik civiline santuoka. Man paaiskino, kad kadangi nesame susituoke baznycioje (o kliuciu sudaryti santuoka baznycioje nera, kadangi abiem pirma santuoka), vaikelio pakrikstyti negali.

Jop, nenormalus tas kunigas, savivale ziauri. Tiesiog nenoriu su juo kariauti, nes kokia cia svente, jei tavo vaika per nenora krikstytu... Bet zadu nepalikti sio reikalo ateity cool.gif
Atsakyti
argi dar ir taip buna, o koks jo reikalas taigi vaikeli krikstyti reikia, kodel turi likti nekrikstytas jei tevu santuoka be baznycios pabandykit kitur(matyt uzkietejes kazkoks), nes mano kaimynai irgi be baznycios bet abi mergaites pakrikstytos o vyresnioji ir jau pirma komunija priemusi
Atsakyti
QUOTE(she @ 2010 02 18, 23:37)
jokiu reikalavimu neiskele, nieko neklause, sake issirinkit data ir laika  4u.gif

taip, vakar Klaipėdojs vinoje bažnyčioje buvom dėl krikšto, tai nė žodžio apie tai ar susituokė, ar krikštyti esam neklausė, tik pasirinkit dieną ir valandą patogia sau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusa @ 2010 04 07, 00:11)
Siandien pasiskambinau i Kernaves baznycia, kad pakrikstytu suneli. Esame sudare tik civiline santuoka. Man paaiskino, kad kadangi nesame susituoke baznycioje (o kliuciu sudaryti santuoka baznycioje nera, kadangi abiem pirma santuoka), vaikelio pakrikstyti negali.



Siandien pasiskambinom i kita baznycia, tai pasake, kad del to, kad esam su vyru sudare tik civiline santuoka jokiu problemu pakrikstyti vaikeli nera, bet jiems netinka tai, kad kriksto tevai yra sudare tik civiline santuoka (jiems santuoka antra). Kernaves baznycioje del to nieko nesake. Vienu zodziu kiekvienoje baznycioje savos taisykles.
Atsakyti