Įkraunama...
Įkraunama...

Kunigas atsisako krikštyti, nes...

QUOTE(erikae @ 2009 11 14, 21:43)
Tai isduokit, kas zinot, tas baznycias kur pakrikstys be tevu sliubo  g.gif 
Aciu labai  4u.gif

kad bet kur krikstys, kriksto tevai turi buti prieme visus privalomus jiems tuo metu sakramentus, o tevai nebutinai - vaikas neatsako uz tevu pasirinkima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita% @ 2010 02 17, 11:17)
As kalbu apie krikscioniskas baznycias



As irgi smile.gif

Reformatu tikejimas yra krikscionybes saka, lygiai tokia pati kaip katalikybe, staciatikybe, liuteronybe ir t.t. ir reformatu tikejima, kaip viena artimiausiu sau netgi Romos katalikai linke pripazinti.
Visos sios baznycios yra krikscioniskos (tos kurios krikstyja smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgita% @ 2010 02 17, 16:21)
Man pikta,kad pasirinke gyvenimo kelia buti kunigais,skleisti tikejimo tiesas ir t.t daznai buna supuve zmones,kurie viska padarytu uz pinigus,sutuoktu 10 ar dar daugiau kartu,pakrikstytu irgi beleka,uz pirmos komunijos pamokeles kai kur net kainorastis yra,apsurdas man ir tiek.


todel kad tikejimas jiems priedanga ir puikus biznis smile.gif
mes su vyru nesituokem baznycioj, nes kazkuria prasme mus nuo jos atstume patys kataliku kunigai, nors mes praseme santuokos. Todel visai netiketai susipazine su reformatu kunigu, kuris pats, kaip eilinis zmogus gali tureti normalia seima, zmona ir vaikus... mus prieme kaip zmones, o ne kaip pinigu saltini
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2009 11 14, 22:43)
Tai isduokit, kas zinot, tas baznycias kur pakrikstys be tevu sliubo  g.gif 
Aciu labai  4u.gif

mes be sliubo gyvenam ir as dar buvau nekrikstyta.pries 5 metus abu su sunum pasikrikstijom,vienu metu ir nieko.vaziuokit krikstitis i kaimus.ten kunigai fainesni,geresni ir neislepinti didmiesciu kainu.po visos cereminijos dar kunigas pakviete atvaziuoti ir susituokti baznycioje.jokiu kursu eiti nereikejo.kitos drauges ir krikstyje vaikus be sliubo tikrai nesamone,kad rekia sliubo norint vaikus pakrikstyti.tiesa visur eis jusu mergautine pavarde. biggrin.gif
Atsakyti
http://www_matulaiti...page=text&id=13 pirmoj pastraipoj rasoma jog bent vienas is tevu privalo buti katalikas. mano vyras nekrikstytas, o as krikstyta, tai ir galvoju kaip ce bus unsure.gif
Atsakyti
dar susimasciau, kaip ten su reikalavimais krikstijant reformatu baznycioj? gal kas zinot?
Atsakyti
Na pavyzdziui Alytuje niekas neklausia nieko krikstintas ar ne, susituoke ar ne, tik kaip dokumentus surase tai sesuo nesusituokusi savo mergyte krikstino, tai kunigas tik paklause kodel ir ko laukia. Manau nuo kunigo priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes krikstyjom,tai klause ar krikstyti,mes net vaiko gimimo liudijima pamirse buvom blush2.gif tai nieko nesake...O del to ar sliuba paemet nesamone,mes isvis nesituoke ir nieko smile.gif Bet kaip sako kiek miestu ir baznyciu tiek ir skirtingu reikalavimu ...
Atsakyti
QUOTE(myleaa @ 2010 02 18, 19:28)
dar susimasciau, kaip ten su reikalavimais krikstijant reformatu baznycioj? gal kas zinot?


jokiu reikalavimu neiskele, nieko neklause, sake issirinkit data ir laika 4u.gif
Atsakyti
susidomejau as tais reformatais biggrin.gif jei nekerikstys kataliku baznycioj, eisiu i reformatu. skaiciau skaiciau, bet kokie esminiai skirtumai tar siu dvieju baznyciu ir tikejimu ? book.gif susisuko galva nuo to skaitymo man
Atsakyti
QUOTE(myleaa @ 2010 02 19, 11:30)
susidomejau as tais reformatais  biggrin.gif jei nekerikstys kataliku baznycioj, eisiu i reformatu. skaiciau skaiciau, bet kokie esminiai skirtumai tar siu dvieju baznyciu ir tikejimu ?  book.gif  susisuko galva nuo to skaitymo man



Is esmes jokio ir tie ir anie tik religingi, ten apie tikejima net nekvepe smile.gif tik Reformatai siek tiek liberalesni, gyvena sveikesni gyvenima, turi seimas, nereike nusikalsti, paciam sau ziurint i motereles arba tureti nesantuokiniu vaiku , na nevisi ima i kisene, nors ima ir ten smile.gif Gaila man tu kunigu nesvarbu kurioj baznucioj jie bebutu, bet dar labiau galia tu zmoniu, kurie eina kaip aveles i skerdykla, moka uz kazka ko nesupranta ir daro tai ko nesupranta. Vaikai uzauge patys turetu pasikrikstyti, o kad pasikrikstytu ir noretu pasikrikstyti uzauge, reiketu juos auklet krikscioniskai gyventi biggrin.gifD o tai nelengva
Atsakyti
QUOTE(zance @ 2010 02 18, 20:59)
mes net vaiko gimimo liudijima pamirse buvom  blush2.gif


Ir aš doh.gif lotuliukas.gif Bet nieko, išsivertėm ir be gimimo liudijimo ax.gif
Aš krikštyjau sūnų jau būdama išsituokusi, vaiko tėtės nebuvo, tai pergyvenau, kad gali ką nors sakyti unsure.gif Bet net neklausė, kodėl tėčio nėra ax.gif Ir ne kokiam kaime buvom, o Vilniaus Arkikatedroje ax.gif Nelabai suprantu, kodėl kiti atsisako krikštyti g.gif Taip ir atstumia po to nuo bažnyčios schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Fotik @ 2010 02 19, 12:21)
Is esmes jokio ir tie ir anie tik religingi, ten apie tikejima net nekvepe smile.gif tik Reformatai siek tiek liberalesni, gyvena sveikesni gyvenima, turi seimas, nereike nusikalsti, paciam sau ziurint i motereles arba tureti nesantuokiniu vaiku , na nevisi ima i kisene, nors ima ir ten smile.gif Gaila man tu kunigu nesvarbu kurioj baznucioj jie bebutu, bet dar labiau galia tu zmoniu, kurie eina kaip aveles i skerdykla, moka uz kazka ko nesupranta ir daro tai ko nesupranta. Vaikai uzauge patys turetu pasikrikstyti, o kad pasikrikstytu ir noretu pasikrikstyti uzauge, reiketu juos auklet krikscioniskai gyventi biggrin.gifD o tai nelengva

tai kad suauge poto nelabai nori eit krikstytis, tai geda tai dar kas. as dziaugiuos kad mane maza pakrikstijo, nes daba tikrai nesikrikstyciau schmoll.gif o pagal baznycia reiktu krikstyt kuo mazesni, kad nuplaut gimtaja nuodeme.
Atsakyti