Įkraunama...
Įkraunama...

Kunigas atsisako krikštyti, nes...

QUOTE(sigita salkauske @ 2009 08 31, 00:24)
Nu,kas cia per nesamone  blink.gif


Ne nesamone, o taip yra. Musu kunigas iskart paklause, ar esam susituoke baznycioje.
Atsakyti
vat dabar idomu, ar tie kunigai ta pati zodziu skelbia, ka ir rastu. reikes mama nusiusti pasiteirauti i baznycia ir idomu, koks bus atsakymas... nes tam adresiuky, kur radau ir imeciau nuoroda yra aiskiai parasyta, kad jei vienas is tevu nera katalikas, jis gali "patyleti"... vadinasi, jei nera katalikas, tai sliubo priimti irgi negalejo ....
Atsakyti
o kajp pakrikstyti vajkuti, jej esi vienisa mamyte? vaiko tevas, visiskaj nesidomi savo vajku, net nznau kur is yra.. gal kas buvot panasioj situacijoje? kajp jums pavyko vajkuti pakrikstyti ir kurioj baznycioje Vilniuje (nes esu vilniete)?gslite rasyti i AZ
Atsakyti
QUOTE(lince784 @ 2009 10 15, 14:54)
o kajp pakrikstyti vajkuti, jej esi vienisa mamyte? vaiko tevas, visiskaj nesidomi savo vajku, net nznau kur is yra.. gal kas buvot panasioj situacijoje? kajp jums pavyko vajkuti pakrikstyti ir kurioj baznycioje Vilniuje (nes esu vilniete)?gslite rasyti i AZ

bet kurioj smile.gif pakrikštys be problemų smile.gif galų gale, nepatiks, nueik į kitą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2009 08 31, 20:42)
Ne nesamone, o taip yra. Musu kunigas iskart paklause, ar esam susituoke baznycioje.

Nu šeštad krikštyjome mergyte, as su vyru susituokę baznycioj, kaip sakant viskas pagal dieva smile.gif o va mergytes tevai, krikstyti, su pirma komunija, bet mergytes tetis jau karta buvo vedes , kaip sakoma turejo sliuba o jam dbr jau antra santuoka, ir sudaryta metrikacijoje savaime suprantama.
ZAKRASTIJOJE PILDYDAMAS DOKUMENTUS KUNIGAS PAKLAUSE, KADA IMTAS SLIUBAS, PASAKE KAD SUSITUOKE TIK METRIKACIJOJE, O DEL JAU VIeNA KARTA IMTO SLIUBO DEJA NEGALI TUOKTIS BAZNYCIOJE, TAI KUNIGAS PASAKE KAD TOKIU AVEJU REIKIA KRIEPTIS I BAZNYTINI TEISMA. ir kad tai ilgas procesas. nu zodziu atskira tema. Bet apie tai kad nekrištys vaiko ne kalbos negalejo buti.

P.S. Atsiprasau už Caps Lock.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė J: 19 spalio 2009 - 07:41

Tai isduokit, kas zinot, tas baznycias kur pakrikstys be tevu sliubo g.gif
Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Mano supratimu kunigai turėtų pakrikštyti bet kurį norintį. Nesuprantu kas čia per sąlygų kėlimas??/ g.gif
MB provoslavas, bet šliūbą ėmėm katalikų bažnyčioj. Tarp kitko, dėlto nekilo jokių problemų.
Dabar nusprendėme pakrikštyti abu vaikučius. Vienam aštuoni, o kitam pusantrų. Kunigas bandė atsisakyti krikštyti, bet vyras atsakė: "Gerai, jei nekrikštysit Jus- pasikrikštysim provoslavų cerkvėje". Ir tą pačią sekundę buvo sutarta data g.gif
Jei atvirai - tai toks kunigų elgesys mane erzina doh.gif . Man asmenškai nesvarbu kur bus pakrikštyti mano vaikai. Svarbu pats krikštas.
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2009 11 14, 22:43)
Tai isduokit, kas zinot, tas baznycias kur pakrikstys be tevu sliubo  g.gif 
Aciu labai  4u.gif

Visoms baznycioms ir visiems kunigams yra vienodos taisykles.

Kriksto tevai nebutinai turi turet baznytine santuoka,todel kad gali krikstyt ir vienas kriksto tevas,is esmes ir pagal visas baznytines taisykles ir turi but vienas
Papildyta:
QUOTE(dita7 @ 2009 06 11, 00:42)
sveiki 4u.gif  as turiu klausima, gal ne toj temoj , bet vistiek gal bus zinanciu.skaiciau, kad kriksto tevai turi buti krikstyti,nors vienas g.gif as noreciau savo vaikuciui , krikstateviu savo broli, bet jam tik 10 metu ax.gif , jis krikstytas, bet komunijos dar nespejo, tikrai eis.klause kunigo, tai sake, kad turi buti su krikstu , ko munija, sutvirtinimu krikstateviai. tai net nzn ka daugiau galeciau imti i krikstatevius doh.gif

o kriksto mama turit?Tada jei jau nerandat kas butu krikstotetis tai lai krikstina viena krikstomama
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2009 11 14, 21:43)
Tai isduokit, kas zinot, tas baznycias kur pakrikstys be tevu sliubo  g.gif 
Aciu labai  4u.gif



QUOTE(jurgita% @ 2010 02 16, 18:35)
Visoms baznycioms ir visiems kunigams yra vienodos taisykles.



Drisciau smarkiai papriestarauti. Reformatu baznycioje nereikalauja tevu baznytines santuokos, katik kontaktavau su kunigu, jis pasake: "juk krikstysim vaika, ne jus", taip kad atiduodu pagarba reformatams uz toki logiskuma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(she @ 2010 02 16, 19:45)
Drisciau smarkiai papriestarauti. Reformatu baznycioje nereikalauja tevu baznytines santuokos, katik kontaktavau su kunigu, jis pasake: "juk krikstysim vaika, ne jus", taip kad atiduodu pagarba reformatams uz toki logiskuma  4u.gif

As kalbu apie krikscioniskas baznycias
Atsakyti
QUOTE(jurgita% @ 2010 02 17, 12:17)
As kalbu apie krikscioniskas baznycias

Jūsų žiniai, pirmuosius Kristaus pasekėjus 12 apaštalų ir galima būtų vadinti tikraisiais krikščionimis, kurie reformavo nusistovėjusios, supuvusio, to meto bažnyčios(sinagogos) veiklą. Kaip ir dabar, tai tik įrodo, kad vyksta visiškai vienodas procesas, supuve, sėdi kaip dievai nuo vatikano iki kauno ir jie mat sprendzia ką krikštys ko ne, kai tuo atveju parašyta, Kas ateis pas mane(Kristų), tas bus išgelbėtas, pakrikštytas ir t.t. Tai gi normali valstybė turi būti tikrai krikčcioniška, o ne religinga(apsimetinėjanti). Visi turi teise tikėti, buti pakrikštyti ir jokio čia kunigo nuopelnas, na nebent pasipinigauti, jugi jei atsiranda draudimai, tai atsiranda ir apėjimai uz kuriuos gali daugiau gauti i kišene smile.gif
Todėl jei jau eiti krikštytis tai eiti i krikščioniškas bažnyčias, o ne religines. Ten paaiškins kas yra krikštas ir kad uz ji mokėti nereikia, kaip nereikia jokių krikšto tėvų. nebent tik tikėjimo-To, kuris krikštyjesi, jo samojingumo, bet ka mes is vaiko sužinosim, tiki jis ar ne? Tai gal geriau palaukti, kol suaugs ir žinos ko nori, tikėti ar ne, krikštytis ar ne, kam ta prievarta? smile.gif
Atsakyti
Man pikta,kad pasirinke gyvenimo kelia buti kunigais,skleisti tikejimo tiesas ir t.t daznai buna supuve zmones,kurie viska padarytu uz pinigus,sutuoktu 10 ar dar daugiau kartu,pakrikstytu irgi beleka,uz pirmos komunijos pamokeles kai kur net kainorastis yra,apsurdas man ir tiek.
Atsakyti