Įkraunama...
Įkraunama...

Kunigas atsisako krikštyti, nes...

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif tik to is ju ir galima tiketis
Atsakyti
QUOTE(Fotik @ 2008 10 21, 22:14)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  thumbup.gif tik to is ju ir galima tiketis

thumbup.gif Gerai, kai žinai ko tikėtis thumbup.gif
mirksiukas.gif Iš kai kurių net įsivaizduoti sunku ko galima sulaukti mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesuprantu, kodėl neleidžia? Draugai savo vaiką be problemų pakrikštijo. Kreipkitės pas kitą kunigą.
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nors krisk aukštielninkas is juoko.Idomiause tai, kad visa ta marazma visi matot ir vistiek einat siūlot,krikstydami,nesusimastoma kam kodėl?kviečiat i laidotuves,tik dėl to, kad mol labai tikinti.Ir is kur tas toks tikėjimas kuris nesiderina visai su jusu norais?Gyvenam kaip pasauliečiai,o norim vadinti save tikinčiais.Tai gi reikėtu nepamirsti,kad didžioji lietuveles dalis yra tik religingi.O kaip zinome religija gali būti ne tik katalikizmas,bet ir krepšinis ,futbolas ir aibes visokiu kitokiu sriciu.Na bet kaip gi vadinsi save religingu ,juk tikinčiu vadintis skamba gražiau,nors dažnas supratimo jokio neturi.Todėl ir šaiposi pradedant nuo pačio popiežiaus iki kunigelio ir ką tu jiems?Juk nepasakys, kad šventame rąste,ir evangelijose ,nei apaštalu darbuose, na niekur nemoko daryti tai ką jie liepe,ko reikalauja.Cia kaip su tais įstatymais,jei žmogau nesidomi nežinai ką tu gali ir ko ne,tai pats kaltas, kvailas ir religingas,o kaip kitaip pavadinti,Tai kas esi tu,įstatymo zinovas, ar tik darai tai ką sako tas kuris zino, bet nesako? ir naudojasi tavimi kaip tik nori.. smile.gif Taip ir cia esi religingas ar tikintis?kad bent paskaitytum apie tikejima Dievu,o ne dvasišku teveliu,Iškarto dauguma problemų atkristu smile.gif
Atsakyti
mes irgi nesituoke baznyioje, o as dar ir pirmos komunijos nepriejus blush2.gif
tai vienas kunigas sake kad nekrikstintu musu dukrytes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2008 06 12, 20:24)
mano tevai irgi nesusituokia baznycioje, bet mane pakrikstijo  rolleyes.gif .

O jus kartais ne is Jonavos  g.gif

nu g.gif mano tėvai tuokėsi bažnyčioje kai man kažkur 22 metai buvo, tai va... o krikštą tai aš turiu ax.gif
Atsakyti
labai idomu...
kai mes ruosemes krikstynoms tai kunigelis pasiteiravo ar mes patys ir ar vaiko krikstateviai tikintis yra prieje komunijos ir viskas, nes to pilnai pakanka, mat ju kaip kriksto tevu pagrindine pareiga savo krikstavaikiui pirmiausia ne dovanas nest o mokyti religijos ir tikejimo pagrindu, padet pasiruost pirmai komunijai.
dievui nesvarbu ar tevai ar busimi krikstateviai yra susituoke baznycioj ar ne ir pan.
Atsakyti
Dievui manau viskas svarbu isskyrus daromas nesamones.Bet kaip ir bet kuris Tevas,Dievas ir atleidzia vaikam, ziuri ir sako,vaikeli vaikeli koki jus dar jauni,kiek dar reikes kartu kryziuoti Kristu,kad pagaliau jums dashustu?man nereike religingumo,man reike jusu tikejimu... smile.gif krikstyti galit,bet kuris,kuris tik zinot ,jog Dievas nori jusu ir jusu vaiku tikejimo,turit patiketi itiketi priimti Ji.O ka mazas vaikelis gali tiketi ar netiketi,jis ir taip Dievo vaikelis.Tai ar verta pergyventi,kad kazkoks zmogelis paisto nesamones,krikstysiu nekrikstysiu,turi kazkas prieiti kazkokios komunijos,tiek varganus zmogelius susaiste panciais,kad negali pajudeti,bet vos tik simtine istrauki visi panciai patys nukrenta,O tai Dievui manau labai nepatinka,kas zino gal ir kriksto tokio nepriima.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(l.j @ 2008 06 12, 19:40)
Laba diena visiems...
Turiu didele problema  verysad.gif negaliu pakrikstiti sunaus, Su vyru esam civilinei santuokoj be sliubo (o taip yra todel, kad jis yra net nekrikstitas - o be kriksto ir sliubo neduoda)
Visi kunigai atsisako krikstyti,reikalauja sliubo, o negalim, nes vyra tada pradzioje reikia pakrikstiti, jis sutinka krikstui,bet tai padaryti  ir vel nesigauna g.gif jam reiks  metus vaiksciot i baznycia - mokimams, o tam laiko ir noro jis neturi ir tikrai nesutiks...
O vaiko krikstas man yra laaaabai svarbu!
Jau nebezinau ka daryti...
Gal kas turit kokiu minciu, patarimu!!!
Nejau si situacija be iseities verysad.gif



QUOTE(Latelle @ 2008 06 12, 20:40)
o jetau,pirma karta girdziu...eikit gal pas kita kuniga?



QUOTE(l.j @ 2008 06 12, 20:59)
Jau buvom 3-jose baznyciuose verysad.gif ir klkas visur tas pats atsakymas... sliubas, vyro krikstijimas pirma, o jei nenori krikstitis o paimt sliuba - rasyti prasyma i vatekana, kad popezius leistu paimti sliuba tikinciajam su netikinciuoju... ilga istorija...
Papildyta:

drauge pataria pamieloti kad esam su sliubu, pasakyti kokia baznycia ir tiek... bet ji senokai vaika krikstyjo, tada jkiu papergaliu nereikalavo del sliubo, idomu kaip dabar, gal kas nesenai krikstiko kokioje nors vilniaus baznycioje ir zinote - ar reikia kokio dokumento apie sliuba?


paskaiciau ir bloga pasidare doh.gif
zinot as neeinu i baznycia kiekviena sekmadieni bet kai nueinu tai baisu pasidaro kas darosi as nueinu pasikalbet su dievu pasimeldziu padekoju as taip su juo bendrauju o kiti ka daro nesamones ateina ant kitu paziuret ir save parodyt. cia kazkuri rase pameluot kunigui tada man iskila klausimas tai kam tada krikstiti?
jai kas nezinojo tai krikstas nuodemes nuplovimas o pamelavus vargu ar nuodeme nusiplaus? g.gif blink.gif ?
as uz kuniga kam vaika krikstiti jai tevai nepaiso dievo? juk krikstas tai dar ir dievo priemimas tikejimas juo reiske reikes mokiti vaika laikytis dievo isakymu o ko tevai gali ismokit kai patis nesilaiko deivo isakymu ?as nieko nenoriu izeisti atsiprasau jai mano zodziai kazka izeide bet tegu kiekvienas pamasto kas cia tokio dievas kam jis kiekvienam ?kam jis teisti ji ir kalte suversti del bedu ? zmones ta ir moka tik teisti ir toliau savo noses nemato o reiketu susimastyt pagaliau. unsure.gif
Atsakyti
vat del tos priezasties, bijodami, kad kunigas nenores krikstyti vaikuciu, nes esam be "sliubo" ( o as tik krikstyta, be jokiu ten komuniju ir t.t.) , ilgai delseme. Kai vaikai mokykloj pradejo mokintis tikybos, ismoko maldeles, ir patys jau norejo prieiti pirmosios komunijos, nusprendem perzengti savo baimes ir nuejom i baznycia.
Aisku pamoksla atskaite, kad taip ilgai laukeme, kad be sliubo... Bet iskart sutiko, ir dziaugesi, kad vaikai nori buti tikrais katalikais.
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 03 19, 22:22)
vat del tos priezasties, bijodami, kad kunigas nenores krikstyti vaikuciu, nes esam be "sliubo" ( o as tik krikstyta, be jokiu ten komuniju ir t.t.)  , ilgai delseme. Kai vaikai mokykloj pradejo mokintis tikybos, ismoko maldeles, ir patys jau norejo prieiti pirmosios komunijos, nusprendem perzengti savo baimes ir nuejom i baznycia.
Aisku pamoksla atskaite, kad taip ilgai laukeme, kad be sliubo... Bet iskart sutiko, ir dziaugesi, kad vaikai nori buti tikrais katalikais.



O kodel ne kriscionis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(l.j @ 2008 06 12, 19:40)
Laba diena visiems...
Turiu didele problema  verysad.gif negaliu pakrikstiti sunaus, Su vyru esam civilinei santuokoj be sliubo (o taip yra todel, kad jis yra net nekrikstitas - o be kriksto ir sliubo neduoda)
Visi kunigai atsisako krikstyti,reikalauja sliubo, o negalim, nes vyra tada pradzioje reikia pakrikstiti, jis sutinka krikstui,bet tai padaryti  ir vel nesigauna g.gif jam reiks  metus vaiksciot i baznycia - mokimams, o tam laiko ir noro jis neturi ir tikrai nesutiks...
O vaiko krikstas man yra laaaabai svarbu!
Jau nebezinau ka daryti...
Gal kas turit kokiu minciu, patarimu!!!
Nejau si situacija be iseities verysad.gif
Idomu kokiose tose 3 bažnyčiose atsisako kunigai krikštyti g.gif doh.gif , nueikite pas Bernardinų vienuolius, manau be problemų ten jus priims mirksiukas.gif
Atsakyti