Įkraunama...
Įkraunama...

Kunigas atsisako krikštyti, nes...

QUOTE(alina @ 2008 07 18, 15:36)
tikrai šilti ir nuostabūs žmonės šios bažnyčios broliai  wub.gif  o jau brolio Algio kalba per krikštynas net tokią abejingą krikščioniškąjam tikėjimui kaip aš, privertė susimąstyti  wub.gif


Mano vyras tiek abejingas, kad net nuvesti nepavyksta... ir vaiko krikstyti nesutinka... sad.gif nors siaip zmogus geras ir tikrai myli seima, turi gyvenimo vertybes...
Atsakyti
taip bijojau, taip bijojau, kad kunigas atsisakys krikstyt vaika del to , kad neeme sliubo doh.gif , o jis net nepaklause, o labai apsidziauge, kad mes norim ivykdyti savo pareiga pries Dieva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2008 07 18, 13:06)
viską perskaičiau čia ir radau skirtingą info... sad.gif 

Tai krikštatėviams pakanka būti tik pakrikštytais ar reikia ir pirmos komunijos ir t.t.???? (čia kalbama apie svetimus, o ne susituokusius krikštetėvius...)

Sutinku, kad svarbią reikšmę turįtų turėti tikėjimas... bet nevisada galimybės leidžia gyventi su bažnytine santuoka. Mano tėvai labai tikintys ir mus vaikus taip auklėjo,bet deja mano vyras netiki jokiu Dievu sad.gif ir mes gyvenam tik civilinėj santuokoj... Turiu labai gerą kandidatę į krikšto mamas, labai geras, šiltas žmogus, labai myli mano vaikutį, bet... turi tik krikšto sakramentą ir deja... kunigas neleidžia krikštyti sad.gif

komunijos tai reikia...o Sutvirtinimo sakrmento-nebūtinai mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai kažkoks galvosūkis kunigų požiūris į krikštynas:vieniems būtina turėti ir sutvirtinimo sakramentą,kitiems-ne...vieniems tėvams būtina turėti šliūbą,kitiems-ne...tai kodėl taip skirtingai,jei tas pats tikėjimas g.gif doh.gif kur rasti tikrą informaciją,kaip iš tiesų turi būti,nes nesinori apgaudinėti dievo ax.gif
kartą kalbėjau su kito tikėjimo kunigu,ir kaip man patiko,sakė,kad krikšto tėvus renka tėveliai savo vaikui tokius,kurie,pagal tėvus,galės mokyti tikėjimo,padės ištikus nelaimei..ir visai nesvarbu,ar turi priėmę visus sakramentus,ar gyvena santuokoje,ar ne...
Atsakyti
sveikos. Na, kad kunigas atsisako krikštyti vaikelį dėl to, kad tėvai neturi "šliūbo", tai visai nesąmonė. Reikia eiti pas kitą kunigą ir tikrai pakrikštys. Mes ką tik pakrikštijom savo abu mažuosius. Tai prieš krikštą kunigas paklausė ar gyvenam santuokoj ar ne ( nors mes susituokę bažnyčioj, bet neklausė tai ir nesakiau) Taip pat klausė ar krikšto tėvai susituokę ( o mūsiškiai niekaip nesusituokę mirksiukas.gif ) ir augina du vaikelius. Beje, jie taip pat krikštijo savo vaikelį, ir kunigas jokių prieštaravimų nepareiškė, kad jie gyvena nesantuokoj (nei civilinėj, nei bažnytinėj) ir nekrikštys. Pakrikštijo visus 4u.gif Vilniuje. 4u.gif Taigi nesukite galvos dėl kai kurių kunigų išsidirbinėjimų ir eikite pas tuos kurie suitnka šiltai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l.j @ 2008 06 12, 20:40)
Laba diena visiems...
Turiu didele problema  verysad.gif negaliu pakrikstiti sunaus, Su vyru esam civilinei santuokoj be sliubo (o taip yra todel, kad jis yra net nekrikstitas - o be kriksto ir sliubo neduoda)
Visi kunigai atsisako krikstyti,reikalauja sliubo, o negalim, nes vyra tada pradzioje reikia pakrikstiti, jis sutinka krikstui,bet tai padaryti  ir vel nesigauna g.gif jam reiks  metus vaiksciot i baznycia - mokimams, o tam laiko ir noro jis neturi ir tikrai nesutiks...
O vaiko krikstas man yra laaaabai svarbu!
Jau nebezinau ka daryti...
Gal kas turit kokiu minciu, patarimu!!!
Nejau si situacija be iseities verysad.gif


as tp gyvenu su vyru laiudiškai tariant "susimetus" ir nieko... krikštijo vaiką, ir tik krikšto dieną paklausė kokioj santuokoj esam, kai atsakėm kad nesusituokę, šyptelėjo "Kuris planuojat bėgt iš šio laivo" ir krikštijo, nesąmonė,kad nekrikštija, nes krikštas - vaikui, o ne tėvams.

Atsakyti
Reikia "aukos" bažnyčiai, ir pakrikštys net patį velnią 4u.gif
Paaukokit ta proga kad norit vaiką krikštyt, nieko nebeklaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alina @ 2008 07 18, 15:36)
neteisybę rašėt apie Bernardinų bažnyčią  unsure.gif  mes su vyru susituokę tik CMB, abu mūsų vaikai buvo pakrikštyti šioje nuostabioje bažnyčioje  wub.gif 
vienu metu krikštyjom tris vaikus (2 mūsų ir vienas draugų), draugai taipogi nesituokė bažnyčioje  ax.gif  maža to, mes krikštyjom jų vaiką, o jie mūsų. Taip gavosi, kad nė viena, iš trijų krikštatėvių porų nebuvo susituokę bažnyčioje  unsure.gif

tikrai šilti ir nuostabūs žmonės šios bažnyčios broliai  wub.gif  o jau brolio Algio kalba per krikštynas net tokią abejingą krikščioniškąjam tikėjimui kaip aš, privertė susimąstyti  wub.gif

Nesupykit, tiesiog labai smalsu. Jei nesituokiate (visos trys poros), pati esate abejinga tikėjimui , kodėl krikštijate vaikus? Ką jums reiškia šis krikštas?
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2008 07 19, 22:51)
komunijos tai reikia...o Sutvirtinimo sakrmento-nebūtinai mirksiukas.gif

blink.gif reikia ir komunijos, ir sutvirtinimo sakramento, ir jeigu gyvena poroje - santuokos sakramento. Kitu atveju apgaudinėsime save, kunigą ar Dievą?

QUOTE(Luknė @ 2008 07 29, 13:03)
Nesupykit, tiesiog labai smalsu. Jei nesituokiate (visos trys poros), pati esate abejinga tikėjimui , kodėl krikštijate vaikus? Ką jums reiškia šis krikštas?

drinks_cheers.gif va man irgi labai rūpi paklaust, kaip kokiai senai davatkai, betgi tikėjimas - ne prievarta, ne būtinybė, kad drebėtume, gal kunigas nepaklaus. Na kad vaikelio tėvai be santuokos sakramento - ką padarysi, gal vienas iš jų nenori, yra netikintis, bet Krikšto tėvai g.gif
Atsakyti
Mano penelytes taip pat nenorejo krikstyt Ausros vartu baznycioj.Nuejau i Pavilnio ten sutiko.Pasake,kad neturi teises nekrikstyt.Visokiu kunigu pasirodo yra.
Atsakyti
pasakysiu aš ir mano sūnus krikštijomės bevek ta pačia diena , krikštui nereikia jokių pamokų čia nebent komunijai kuria gali suteikti ir šliubo diena , galima rasti kur ir nereikies (komunijai) metus laiko vaikščiot. bet krikštui tikrai nereikia garantuoju juk pati krikštijausi neseniai blush2.gif plius juk leliukai irgi nieko nelanko - nes nereikia. paieškokit kitos bažnyčios 4u.gif sėkmes smile.gif
Atsakyti
turejom ir mes sia problema. Vienoje baznycioje - atsisake krikstyti, nes mes sliubo nepaeme. Sakau kunigui - neimanoma, nes mums tai yra antra santuoka. Tai sako, jus esate baznycios atstumtieji blush2.gif
Man asaros ir t.t, krikstynos suorganizuotos, kriksto tevai pasiruose ir t.t.
Kitoj baznycioje uzkliuvo, kad kriksto tevai baznycioje nesusituoke, sako - imkit kitus. Sakau, kitu nenoriu, tada sako, nekrikstysim. doh.gif
Tai nuvaziavom i priemiescio baznytele maza, su klebonu pakalbejom ( pradejo juoktis, kai papasakojau apie nesutikimus krikstyti).Jis sako, kad net negali jokiu buti atsisakymu, juk kudiki kristyti, o ne pats 10 karta i baznycia tuoktis eini biggrin.gif .
Pakrikstyjom labai graziai ir likome labai patenkinti.
Atsakyti