Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų atostogos

Joooooo... Birstone buvo faina... O dabar atradau stovykla tik uz 300 lt, ale vaikai miegos palatkese ir dar maista savo gamins doh.gif Tai gerai, jei oras geras, o jei ruduo vasara g.gif Nu bet turiu toki slapta varianta, jei iseis, paviesinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
o mano didzioji mergina 2 kartus vaziuos i skautu stovykla - nuo liepos 10 ir rugpjucio 10 - abu kartus po 10 dienu thumbup.gif - ir pigu, ir gerai: ant isgyvenimo ribos. visa egzotika: maistas ant lauzo verdamas, miegoti palapinese... birzelio pabaigoj - i anglu kalbos stovykla savaitej (paskutine birzelio savaite gausis) savaitei - 240 Lt thumbup.gif
paskui dar savaitgalis su palapinem nusimato, rugpjucio pabaigoj visi atostogausim kokia savaite, savaite i tremti pas mano mama i Telsius - ziuriu, nebus kada su vaiku ir pabendraut tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2005 06 03, 11:20)
Valio, valio, ir mes į tą pačią užsirašėm 4u.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Ir dar į kitą, kur "Bendraamžių  mokykla"
Galės bernai susipažinti 4u.gif


Nu uzrasiau ir saviski i "Bendraamzius". 4u.gif Si bus liepos 18-22 d. Ar taviskiui tuo pat laiku?
Ramsiau, o tu savo vaikiui jau sakei apie stovyklas? Kokia jo reakcija? Maniskis tai pasisiause biggrin.gif "Ka? O mano kiemas kaip?..." smile.gif
Atsakyti
R T, o tu Turkijonvarysi ar čia tik taip vėją buvai sukėlusi?

Jenifer, o tu litą savaitę morališkai ir visaip kitaip ruoškis man interviu duot biggrin.gif
Atsakyti
o ka jus patartumete daryti jaunesniu viaku mamoms - visos stovyklos yra organizuojamos vaikams nuo kokiu 7-8 metu amziaus. O ka daryti jaunesniems - gi del to kad augina mazus vaikus tai tevams niekas daugiau atostogu daugiau neduoda, o darzeliuose tai siaubas kas su sujungtomis grupemis darosi.
P.S a savo atostogas aukosiu vaiko sanatorijai, nes vaikas iki 6 metu i sanatorija priimamas tik su suaugusiuoju. Is ligoniu kasu oficialiai kelialapi gali gauti mama ar tetis ( arba globejas), bet tik tokia maza problemele - kompensacija, kad vaika lydetum i sanatorija gauni, o nedarbingumo lapeli ne - sukis darbe kaip ismanai.
Sakot atostogas imti - pilnu metu neisdirbau, tai atostogu tik 14 dienu priklauso, o vaikas sanatorijoje 22 gavo. Pakaitom su tevu imti... o jei abu vaikai del ligu gauna kelialapi i sanatorija....nesamone kazkokia. Tuo labiau kodel antras vaikas tures visa vasara kiurksoti vilniuje del to, kad as savo atostogas seses reabilitacijai paaukojau?
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 06 05, 14:36)

Jenifer, o tu litą savaitę morališkai ir visaip kitaip ruoškis man interviu duot biggrin.gif


g.gif g.gif g.gif kad pagal tavo tema tai kaip ir nelabai tinku... skautu stovykla pigi tongue.gif , kitu stovyklu kainu nezinau, bo man ir tos uztenka... problemos, kuo vaika uzimt, nematau - va, parvare mano mergina siandien is klases isvykos su sauksmu lupose - ar as ja leisiu savaitei su drauge ir drauges mociute i sodyba rolleyes.gif doh.gif tai sakau, kad nespesiu su tavim pabendraut - dar savaite vaziavimo i mano planus nelabai ieina... tai lupa nutyso iki grindu verysad.gif ziuresiu, reiks pasvarstyt. pasiulymu, zodziu, daug, tokio amziaus mergos jau pacios truputi chebras organizuojasi. o man kai pinigai ant medziu neauga, tai beveliju, kad nebrangu butu ir mergina nesikankintu. tai apsieina be Disneilendu ir kitokiu brangiai kainuojanciu malonumu biggrin.gif . su draugem bet kur gerai - ir kaime su mociute tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 06 03, 13:15)
Milabra, o apie dienos stovyklas mokyklose tu pasidomėk, nes Švietimo ministerijoje man skė, kad mokyklos raginamos tokias stovyklas bent mėnesį palaikyti

Mano pirmoke siuo metu lanko mokyklos dienos stovykla, bet tik 6dienos sad.gif , kaina 100lt.
Atsakyti
QUOTE(R_T @ 2005 06 05, 12:14)
Nu uzrasiau ir saviski i "Bendraamzius".  4u.gif  Si bus liepos 18-22 d. Ar taviskiui tuo pat laiku?
Ramsiau, o tu savo vaikiui jau sakei apie stovyklas? Kokia jo reakcija? Maniskis tai pasisiause  biggrin.gif "Ka? O mano kiemas kaip?..."  smile.gif

Ne, maniškiui nuo liepos 4, ten kaip rašė, grupės pagal amžių renkamos. O kai apie stovyklą pasakiau, tai sako, ką, o manęs neatsiklausiei? g.gif Bet kai nupasakojau, kaip ten Smiltynėj turėtų būti, tai atsileido tongue.gif
Atsakyti
Nezinau man stovykla kosmaras , nes tada reikia rinktis ar vasara i stovykla atleiskite 500 uz 10 d man nerealus pinigai arba metus bureliai baseino , baseinas laimi .
Tai kad 2 savaites kaime , poto savaite sode ,savaite namie ( kapitaliniam remonte kokis atostogos kai namie nei vieno zaislo ir lovos pripuciamos ) , uztat poto zygis su palatkem dar ka sugalvosiu ir jei viskas gerai dar truputi kaime ,man neikandamos stovyklos niekaip .

Nes 560 stovykla ( dar 100 lt kelione , dar +100 smulkiom islaidom vaikuis ) ,atleiskit is kur tiek o jei dar vaikai 2 tai nepykit bet jau gera pinigine trauma .
Atsakyti
Va taip ir gaunasi, kad jei nepriklausai soc. remtiniems arba turi pinigu tik su protu, tai vaikams vasara tik ant puodo belieka sedet sad.gif Gerai, jei turit giminiu kaime, o jei ne... O ir mociutes dar jaunos, dirba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 06 06, 12:44)
Va taip ir gaunasi, kad jei nepriklausai soc. remtiniems arba turi pinigu tik su protu, tai vaikams vasara tik ant puodo belieka sedet  sad.gif  Gerai, jei turit giminiu kaime, o jei ne... O ir mociutes dar jaunos, dirba  ax.gif


Tai va cry.gif Manoji per 5 dienas jau baigia namus nusiaubti.
Aš kai pagalvojau, paskaičiavau, realiai galiu 100 litų į mėnesį už vaiko priežiūrą mokėti ir dar pati maitinti. Bet 240 už 10 dienų....arba net 500 blink.gif nu persiprašau, nekakoju litais schmoll.gif
Atsakyti
o as kaip tik savo darzeli prisiminiau. Ziema tai budavo darzelis, kaip darzelis, o vasara tapdavo savaitiniu ir isvezdavo visus vaikus darbo savaitei i vila valakampiuose thumbup.gif Kad dabar toki surasti...
P.S kaina skirdavosi tik tai, kad reikadavo papildomai uz naktipiecius moketi.
O pramogu budavo visokiu suorganizuojama - ir sporto sventes, ir maudytis vesdavo, patys skindavome rugstynes sriubai...
Atsakyti