Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų atostogos

QUOTE(milabra @ 2005 06 03, 13:39)
Mokyklos raginamos ir prailgintas grupes turėti, o Vilijampolės vidurinei į tai nusišvilpti. Visi tėvai rėkia, kad reikia, o mokykla sako kad tėvai gal nenori. Tai kur jau čia kas bus apie dienos stovyklas. Manau būtų pasakę, jei būtų.


Galiu tik paguosti, kad ir Julijanovkei nusišvilpt ant vaikų užimtumo tiek mokslo metais, tiek ir atostogų metu.
Užrašėm nuo pirmadienio į stovyklą vijolinos. O paskui gal tikrai reiks pasiskolinti reklamistės idėją ir ieškoti kokios mokinukės ar studentės. Juo labiau kad mažei irgi vasarą darželis nedirba, reiks į kitą vedžioti. Gal geriau bus abu namie prižiūrimi kokios merginos.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 06 03, 14:15)
Milabra, o apie dienos stovyklas mokyklose tu pasidomėk, nes Švietimo ministerijoje man skė, kad mokyklos raginamos tokias stovyklas bent mėnesį palaikyti


Mano vaikas dabar lanko būtent tokią mokyklos stovyklą. Tikrai labai džiaugiuosi aš ir tikrai džiaugiasi jis. thumbup.gif
Stovykla toje pačioje mokykloje, toje pačioje klasėje kur mokosi. 2 savaites iki 14 val. Bent jau tiek vasaros atostogų laiko esu rami, kad vaikas pavalgo pietus (nes būdamas namie iki vakaro niekada nenori) ir laika praleidžia ne prie kompo ar televizoriaus.
Šiandien, va pasakojo, lobio stovykloje ieškojo, pagal visokias užuominas. Ir paslėptas jis buvo direktorės mašinoje mirksiukas.gif Pirmadieni į teatrą važiuos.

Atsakyti
Girdėjau, kad firma "Mažasis genijus" labai geras vasaros ir žiemos stovyklas organizuoja. Pasidomėkite.

http://www.mgenijus.lt

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2005 06 03, 13:39)
Mokyklos raginamos ir prailgintas grupes turėti, o Vilijampolės vidurinei į tai nusišvilpti. Visi tėvai rėkia, kad reikia, o mokykla sako kad tėvai gal nenori.


milabra,tavoji Vilijampuoles vid.lanko? speju kad rudeni i trecia klase eis? o kokioje A ar B kl.mokosi? g.gif
sorry,cia kiek ne i tema blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mjk @ 2005 06 04, 10:41)
milabra,tavoji Vilijampuoles vid.lanko? speju kad rudeni i trecia klase eis? o kokioje A ar B kl.mokosi? g.gif
sorry,cia kiek ne i tema blush2.gif


Nea, manoji eis į antrą klasę, ir jau persikėlėm, tai ir kitą mokyklą lankysime. Nors jei ir nebūčiau kėlusis, bučiau ją atsiėmusi iš šitos mokyklos mad.gif
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2005 06 04, 18:03)
Nea, manoji eis į antrą klasę, ir jau persikėlėm, tai ir kitą mokyklą lankysime. Nors jei ir nebūčiau kėlusis, bučiau ją atsiėmusi iš šitos mokyklos  mad.gif


aha aisku,maniau kad su "maniskiu" vienoje klaseje ax.gif
o kodel tau taip nepatiko toje mokykloje?
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2005 06 04, 08:37)
Girdėjau, kad firma "Mažasis genijus" labai geras vasaros ir žiemos stovyklas organizuoja. Pasidomėkite.

http://www.mgenijus.lt

4u.gif

Geros ar negeros tos stovyklos nežinau. bet kad kainos blink.gif ohmy.gif Tokių dar neteko matyti. 560 litų už 10 dienų ohmy.gif Nu nežinau, geriau jau primesti kokius 300 ir išsiųsti į Slovakiją vaiką
Atsakyti
Smurka, cia dar visai padori kaina... Va Druskininkuose, kur Kalba organizuoja, tai gaunasi, kad diena 100 lt ohmy.gif Tai kas man galetu pasakyt, kaip cia vaika issiust, kai as tik pasalpa gaunu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 06 04, 20:56)
Smurka, cia dar visai padori kaina... Va Druskininkuose, kur Kalba organizuoja, tai gaunasi, kad diena 100 lt ohmy.gif Tai kas man galetu pasakyt, kaip cia vaika issiust, kai as tik pasalpa gaunu  g.gif

O kažkaip tvarkytis per popierius neina?...pati anksčiau Berčiūnuose dirbdavau stovyklose vadove, tai kai kurios pamainos būdavo organizuojamos kaip tik soc. remtiniem, daugiavaikių šeimų vaikam ar tiem kurie kažkaip kitaip dokumentais gali parodyti, kad visa kaina ne jiems. Tiek, kad tai būdavo jau labiau Panevėžio krašto vaikam... Aišku ne visos pamainos tokiu pagrindu buvo organizuojamos..bet kiek pamenu ir kitoje stovykloje (tame pačiame pušyne biggrin.gif ), kuri nebuvo taikyta soc. remtiniems vaikams, mano grupėje buvo vaikų, kurie tikrai visos kainos nemokėjo... ale tas manęs, žalios antrakursės, giliau nedomino doh.gif ...kaip dabar nė nežinau g.gif bet spėju tik kad tai turi būti taikoma ir kitur..tiek kad informacijos ne kaži kas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 04 birželio 2005 - 21:24
QUOTE(Gold Man @ 2005 06 04, 09:37)
Girdėjau, kad firma "Mažasis genijus" labai geras vasaros ir žiemos stovyklas organizuoja. Pasidomėkite.

http://www.mgenijus.lt

4u.gif


Labai idomu, nieko apie sia stovykla nesu girdejusi. Gal kas nors stovyklovo joje ? idomu sulaukti atslliepimu. bent jau stovyklos programos aprasymas visai patrauklus.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 06 04, 22:23)
O kažkaip tvarkytis per popierius neina?...pati anksčiau Berčiūnuose dirbdavau stovyklose vadove, tai kai kurios pamainos būdavo organizuojamos kaip tik soc. remtiniem, daugiavaikių šeimų vaikam ar tiem kurie kažkaip kitaip dokumentais gali parodyti, kad visa kaina ne jiems. Tiek, kad tai būdavo jau labiau Panevėžio krašto vaikam... Aišku ne visos pamainos tokiu pagrindu buvo organizuojamos..bet kiek pamenu ir kitoje stovykloje (tame pačiame pušyne  biggrin.gif ), kuri nebuvo taikyta soc. remtiniems vaikams,  mano grupėje buvo vaikų, kurie tikrai visos kainos nemokėjo... ale tas manęs, žalios antrakursės, giliau nedomino  doh.gif ...kaip dabar nė nežinau  g.gif  bet spėju tik kad tai turi būti taikoma ir kitur..tiek kad informacijos ne kaži kas  unsure.gif

Ui, Karbyne, ne taip mane supratai laugh.gif Baisiai jau toli mums iki tu soc. remtinu... Ale iki tu, kur i Kalbos stovykla leidzia, tai irgi toli g.gif Praeitais metais savo makala veziau i stovykla "Birstono vingis". Mokejau viso labo 270 lt. Buvau ziauriai patenkinta, kaip ir vaikas rolleyes.gif Va ir dabar kazko panasaus ieskau, nes tos stovyklos deja, jau nebeorganizuoja verysad.gif Ten vyks kokia tai kitokia, bet maniskis neitelpa pagal metus, o ir kaina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 06 04, 22:35)
Ui, Karbyne, ne taip mane supratai laugh.gif Baisiai jau toli mums iki tu soc. remtinu... g.gif Praeitais metais savo makala veziau i stovykla "Birstono vingis". Mokejau viso labo 270 lt.

I tu nevisai taip supratai, tongue.gif - buvo pas mus tose pamainikėse iš visai padoooriai besilaikančių šeimų su 3 vaikais (tada tiesiog užteko popieriaus apie šeimos sudėtį) ir keliavo sau papigiai su tais, kurie tikrai negali mokėti.) Vienžo, jei tada būtum buvus daugiavaikė, maloniai prašom biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ale fainai (ypač kaina biggrin.gif ) Birštone... nes jei mūsiškės būtų didesnės, tai kažkaip į stovyklas su tradicinėmis kainomis, ko gero, išleist per piniginę "skaudėtų" unsure.gif Nors dabar gi visokias paskolas imt galima laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 04 birželio 2005 - 22:09