Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų atostogos

QUOTE(Agotukas @ 2005 05 31, 10:58)
Maniskis irgi ejo i Vijolina. Pirma norejau isbandyt kaip dienos stovykloj seksis. Jam ten labai patiko  thumbup.gif Tik vienas trukumas buvo, kad tiek nusilakstydavo ten, kad jau astunta vakare luzdavo miegot  doh.gif


argi tai galima pavadinti trukumu verysad.gif ?man atrodo, kad tai privalumas biggrin.gif .va jei vaikas gryztu po tokios stovyklos ir dar aukstyn kojom namus apverstu, tada jau galima butu susimastyti ka jis visa diena ten veike, jei energija vis dar per krastus liejas showoff.gif
Atsakyti
[quote=asara,2005 05 31, 10:27]
Perziurejau si pasiulyma, manau, septynmeciui dar per sudetinga tokia stovykla. Maniskis nera toks savarankiskas, kad galetu vienas isbuti 10 dienu.

Tai gal čia puiki proga pasimokyti savarankiskumo? Juk septynmečiams bus sudaryta atskira grupė, taigi manau nebus jis pasimetes ten.
Atsakyti
Aš "Pinigų kartai" kaip tik rengiu siužetą apie vaikų vasaros poilsį. Gal atsiras norinčių pasidalinti viešai šia problema? Ypač laukiamos tos, kurios neturi visai kur vasarą palikti vaikų. reikia, kad iškeltumėt problemą ir pakomentuotumėt vasaros poilsio stovyklų kainas.

Deja, bet turiu galimybių kalbinti tik vilnietes. Atvaykčiau šiandien po darbo, pokalbis vyktų jūsų namo kieme, dalyvaujant ir vaikui
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 06 02, 09:14)
Aš "Pinigų kartai" kaip tik rengiu siužetą apie vaikų vasaros poilsį. Gal atsiras norinčių pasidalinti viešai šia problema? Ypač laukiamos tos, kurios neturi visai kur vasarą palikti vaikų. reikia, kad iškeltumėt problemą ir pakomentuotumėt vasaros poilsio stovyklų kainas.

Deja, bet turiu galimybių kalbinti tik vilnietes. Atvaykčiau šiandien po darbo, pokalbis vyktų jūsų namo kieme, dalyvaujant ir vaikui


Problemą iškeliu, netgi dvi dalis.
Viena, tai kaina. Pradinukas turi atostogų 90 kalendorinių dienų. Tai po 14 dienų gaunasi 6 kartai. Pigiausia ką radau Kaune buvo Vijolina už 240Lt (atrodo). Tai sumoje susidaro 1440 Lt. Nu mums įmanoma, bet nėra labai pigu. Žiūrėsim. Kita, kurią radau yra Oazės, bet ten jau kaina už 14 dienų yra 390Lt. Tiek mums jau būtų brangoka.

Kita problemos dalis - neleisi 6 kartus į tą pačią Vijoliną. Jų gi programa ta pati. Įgris vaikui 6 kartus į tuos pačius muziejus eiti. Kur dėti likusius 5 kartus? Net ir paėmus tą brangią oazę, lieka dar keturi kartai. Nei aš, nei vyras atostogų šią vasarą greičiausiai neturėsime. O išvežti vaiko į kaimą negalime dėl turimų problemų su naktine enureze.

Tai va, sedi šiuo metu mano septynmetis vienas namuos su krūva sumuštinių šaldytuve. O mes laužom galvą, ką daryti likusias 89 vasaros dienas. Gaila, esu kaunietė ir pasireikšti negalėsiu sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aifa: 02 birželio 2005 - 09:27
Tai jau tikrai, kad gaila cry.gif Laukiu vilniečių
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 06 02, 10:14)
Aš "Pinigų kartai" kaip tik rengiu siužetą apie vaikų vasaros poilsį. Gal atsiras norinčių pasidalinti viešai šia problema? Ypač laukiamos tos, kurios neturi visai kur vasarą palikti vaikų. reikia, kad iškeltumėt problemą ir pakomentuotumėt vasaros poilsio stovyklų kainas.

Deja, bet turiu galimybių kalbinti tik vilnietes. Atvaykčiau šiandien po darbo, pokalbis vyktų jūsų namo kieme, dalyvaujant ir vaikui

PAKALBĖKIT IR APIE DAUGIAVAIKES ŠEIMAS. KAIP TOKIOM ŠEIMOM GALI PVZ. PADĖTI VALSTYBĖ SUSITVARKYTI VAIKŲ ATOSTOGAS.
Atsakyti
QUOTE(R_T @ 2005 05 31, 17:04)
Sveika Ramsiau,  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Matau vis vargsti.  smile.gif O as jau manau isprendziau sia problema. Maniskis (karatistas) vaziuos i sporto stovykla Veisiejuose. Veliau parasyciau trenerio telefona, gal paimtu ir taviski. Nuves ir parves. 10 dienu - 200 Lt.
O "Klaipedoj" geguzes 31 d. (antradienis) 7 psl. yra straipsnis "Paskelbe sveika vaiku poilsio laika" - pasiskaityk ten - www.klaipeda.daily.lt
Gali uzsiregistruot internetu. As jau uzregistravau ir gavau atsakyma. Ten ivairios stovyklos (dienines), maniskis eis nuo liepos 25 d. i "Bukite sveiki ir stiprus".
Tai tiek. Kils klausimu - rasyk i az.
Beje, as Rinesa. 4u.gif  4u.gif

Oi, ačiu už informaciją thumbup.gif thumbup.gif Kažkaip aš ją pražiopsojau g.gif Parašiau laiškelį, lauksiu ką atsakys, bet užrašysiu nors kur nors 4u.gif
Atsakyti
Kadangi filmuotis reportazui negaliu tongue.gif tai savo nuomone isreiksiu cia: vaiku stovyklos yra brangus malonumas ir gali isleisti vaika 1-2 savaitems, o kur dar like keli menesiai? Kadangi mano vaikai mazi: viena galetu eiti i darzeli, bet man gaila ja palikti visa vasara ir dar budinciose grupese, o kita darzeli baige ir jiems vasara nepriklauso, as atidarau savo pinigine ir ... samdau studente, kuri butu su mano vaikais iki rudens. O ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(R_T @ 2005 05 31, 17:04)
Sveika Ramsiau,  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Matau vis vargsti.  smile.gif O as jau manau isprendziau sia problema. Maniskis (karatistas) vaziuos i sporto stovykla Veisiejuose. Veliau parasyciau trenerio telefona, gal paimtu ir taviski. Nuves ir parves. 10 dienu - 200 Lt.
O "Klaipedoj" geguzes 31 d. (antradienis) 7 psl. yra straipsnis "Paskelbe sveika vaiku poilsio laika" - pasiskaityk ten - www.klaipeda.daily.lt
Gali uzsiregistruot internetu. As jau uzregistravau ir gavau atsakyma. Ten ivairios stovyklos (dienines), maniskis eis nuo liepos 25 d. i "Bukite sveiki ir stiprus".
Tai tiek. Kils klausimu - rasyk i az.
Beje, as Rinesa. 4u.gif  4u.gif

Valio, valio, ir mes į tą pačią užsirašėm 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir dar į kitą, kur "Bendraamžių mokykla"
Galės bernai susipažinti 4u.gif
Atsakyti
Aš SMURKAI irgi galiu interviu duoti tik virtualiai. Man problema su vaiko atostogomis. Stovykloms pinigų trūksta, man tie 300 Lt 10 dienų yra prabanga. Kitas klausimas kas ją ten vežios? Aš negaliu iš darbo lakstyti. Mano mama dirbanti, ne pensininkė, kaimų irgi neturime. Manoji sėdi namie, nes atšalo, į lauką nenori eiti. Pietus tai valgo tai ne, telefonu aš jos nepriversiu. Prisidirba visokių nesamonių - tai nuo kėdės nusiverčia, tai vos per balkoną neiškrito, tai telefonu baisinės sąskaitos. Prie teliko kiurksojo kiaurą dieną, vakare net vėmė ir temperatūra pakilo nuo tokio atostogavimo sad.gif
O dar liko beveik 3 mėnesiai.....
Kažkada mokyklose būdavo dienos stovyklos. Pamenu mus ten ir maitindavo. Būtų dabar, išleidžiu, sumuštinių prikraunu ir ramu būtų nors pusdienį. Dabar vieni nervai, toks ir darbas sad.gif
Atsakyti
Milabra, o apie dienos stovyklas mokyklose tu pasidomėk, nes Švietimo ministerijoje man skė, kad mokyklos raginamos tokias stovyklas bent mėnesį palaikyti
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 06 03, 14:15)
Milabra, o apie dienos stovyklas mokyklose tu pasidomėk, nes Švietimo ministerijoje man skė, kad mokyklos raginamos tokias stovyklas bent mėnesį palaikyti


Mokyklos raginamos ir prailgintas grupes turėti, o Vilijampolės vidurinei į tai nusišvilpti. Visi tėvai rėkia, kad reikia, o mokykla sako kad tėvai gal nenori. Tai kur jau čia kas bus apie dienos stovyklas. Manau būtų pasakę, jei būtų.
Atsakyti