Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų atostogos

QUOTE(Terroriste @ 2014 03 08, 22:28)
i kompiuteri galima ivesti slaptazodi. Taigi, prie jo prises tik mamai leidus  mirksiukas.gif
Laisvam laikui, kiekvienai dienai galima duot po uzduotele: kazka sutvarkyt, kazka kazkiek perskaityt, kazka parasyt.  Bet geriau koki nedideli darbuka sugalvot, kad pasijaustu, kaip labai mamai padeda, nes mama tokia uzsiemus, o kaip gerai, kad vaikutis dabar atostogas turi ir gali mamai padet  bigsmile.gif
manes kazkada mama prase sagas suskaiciuot. Dabar kai atsimenu juokinga. Bet tada galvojau, kad rimtai mamai to reikia, skaiciavau, zaidziau su jom, faina buvo. Ir mamai "padejau"  hihihi.gif

isradinga mama turit smile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

 ! 
Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis).


 i 
Paslaugoms yra skirta skelbimų lenta. Ši tema skirta diskusijoms, o ne klientų paieškai
Atsakyti
pasidalinkim ka vaikai veikia per atostogas..
mano tai 8-metis ziuri tv.pazaidzia su kompu .einam I lauka.dar kartais paskaitom.parasom .dar ateina kas I svecius.taip diena ir pralekia.
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2015 02 19, 17:44)
pasidalinkim ka vaikai veikia per atostogas..
mano tai 8-metis ziuri tv.pazaidzia su kompu .einam I lauka.dar kartais paskaitom.parasom .dar ateina kas I svecius.taip diena ir pralekia.


o tu kartu namuose būni?
aš dar nesu turėjusi su vaikais tokių atostogų, kad dirbčiau t.y. kol kas esu namie. kai jau dirbsiu, manau, laiką leis panašiai - turiu omeny per visas kitas atostogas, išskyrus vasaros.
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2015 02 19, 18:44)
pasidalinkim ka vaikai veikia per atostogas..
mano tai 8-metis ziuri tv.pazaidzia su kompu .einam I lauka.dar kartais paskaitom.parasom .dar ateina kas I svecius.taip diena ir pralekia.

aisku kad ir kaip noreciau jog maziau ziretu tv ko gero niekaip neiseis, nes kai pacios nera namuos belenkiek gi gali ziuret, aisku mano prisakyta ka kas diena turi nuveikti ir be tv ( skaitymas, uzduoteliu darymas ir pan), kai grystu patikrinu wink.gif
Atsakyti
Man tai dienos stovyklų idėja patinka, nes ir vaiko nereikia toli išgabenti ir ilgai nematyti, ir nuveikia ką nors naudingo. smile.gif
Atsakyti
Galima visko vaikučiams prigalvoti vasara, jei turi laiko. Problema, kai jo trūksta - dirbi.
Va čia mus sudomino vasaros dienos stovyklos. Paieškojus internete (kas vyks Kaune) - jų apstu. Pasirodo kainos labai skirtingos, didokos sakyčiau, bet yra ir mažesnėmis kainomis siūlančių. Va viena Kauno mokslo įstaiga siūlo vasarą vaikučiams kūrybiškumo akademiją (meninės pakraipos dienos stovyklas). Kaina 50 EUR savaitei. Be abejonės yra ir kitų variantų, kelios įstaigos tokias stovyklas platina kaip kelialapius. Tiesiog reikės pasedėti - rinktis. Tik čia be jokių rekomendacijų, bet gal kas žinote nedidelėmis kainomis siūlančių vaikų vasaros dienos stovyklų variantų Kaune, kur patiko jums ir jūsų vaikams?
Atsakyti
Sveikos,

aš taip pat savo merginai 11 metų ieškojau veiklos per Velykų atostogas. Viena mano draugė rekomendavo įdomią kūrybinės saviraiškos stovyklą skirtą 4-7 klausių vaikams. Man patiko,kad ne tik su vaikais gamins lėlytes,pins madalas,bet kad ir bus dailės terapija. Mano draugė pati vaikščiojo pas šią dailės terapeute,ji ir psichologė,tai jai labai padėjo išspręsti savo asmeninę situaciją.
Mano mergina irgi turi visokių pergyvenimų mokykloje dėl draugių ir mokslų,manau jei toks pasibuvimas išeis į naudą.Parodžiau jai šią stovyklą,iškart pareiškė,kad nori ten eiti smile.gif Išsprendėm klausimą.

Gal ir jums bus įdomu,tai dalinuosi:
http://pazinksave.co...ovykla-vaikams/

Aš pati norėčiau nueiti į dailės terapijos užsiėmimus.Ji dirba su suaugusiais. Pažiūrėsiu kokie bus dukros įspūdžiai,pati su ją susipažinsiu,tada ir nuspręsiu. ax.gif
Atsakyti
pernai dvi savaites vedziausi i darba, siemet norisi bet kokia kaina to isvengi, bet ka daryti, kai atostogu menesiai trys, tu pati turi tik viena, o mociutes tetutes savo atostogas ne visada gali paderinti, kad priziureti anuke? aisku, aniske ir viena buti moka ir gali, bet siaubas, diena is dienos taip, gaila vaiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Earlear @ 2015 03 16, 13:54)
.... gal kas žinote nedidelėmis kainomis siūlančių vaikų vasaros dienos stovyklų variantų Kaune, kur patiko jums ir jūsų vaikams?


mums irgi aktualu, jei ką rasit įdomaus, pasidalinkit smile.gif
Atsakyti
Sveiki! Kaip buvo ramu, kai vaikas lankė darželį. Mūsų darželis veikė ir vasarą. Dabar jau antri metai, kaip lanko mokyklą ir antra vasara, kai reikia planuoti, kas jį prižiūrės. Ieškodama variantų, apsistojau ties dienos stovykla. Praeitais metais buvome pasirinkę anglų kalbos stovyklėlę. Jos metu vaikai ne tik smagiai ir kūrybiškai leido laiką, bet ir mokėsi anglų kalbos. Mano vaikui taip patiko, kad prašosi vėl į tą pačią stovyklą. Labai smagu, kad vaikui patiko ir nereikia šiais metais sukti galvos, kur leisti vasarą (na bent porą savaičių smile.gif ). Vėl užsiregistravome ten pat. Kadangi jau išbandyta, tad galime drąsiai rekomenduoti thumbup.gif http://www.mokslonam...ikamspaaugliams
Atsakyti
QUOTE(Kosma007 @ 2015 06 09, 12:16)

kaip gaila kad Vilniuje sad.gif

ieskau atsiliepimu vis dar apie Panevezio stovyklas dienos metu smile.gif
Atsakyti