Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų atostogos

QUOTE(Feelita @ 2014 02 16, 11:16)
Bet jie jau pakankamai dideli.  Ar jūs nepaliekate dar vienų?  g.gif

Bet palikti vienus galima nuo 10 m. ,kai yra truputį subrendę .Savajį paliekam ,tik iki parduotuvės nulėkt.Nes jis išsiblaškęs ,bijom palikti vieną ,ir dar protelio tiek neturi ,kad visą dieną namie pliktume.O ir darbas 20 km nuo namų .O artimų šalia neturime ,kas prižvelgtų ,jai kas atsitiks.Dėl auklių ne ką esu girdėjus.Be kameros niekaip ,jai aš noriu ,kad vaikas saugus būtų .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 vasario 2014 - 14:35
QUOTE(Uodegyte @ 2014 02 17, 15:34)
Bet palikti vienus galima nuo 10 m. ,kai yra truputį subrendę .Savajį paliekam ,tik iki parduotuvės nulėkt.Nes jis išsiblaškęs ,bijom palikti vieną ,ir dar protelio tiek neturi ,kad visą dieną namie pliktume.O ir darbas 20 km nuo namų .O artimų šalia neturime ,kas prižvelgtų ,jai kas atsitiks.Dėl auklių ne ką esu girdėjus.Be kameros niekaip ,jai aš noriu ,kad vaikas saugus būtų .


Na ir ką tuomet darote g.gif
Atsakyti
QUOTE(Feelita @ 2014 02 16, 08:16)
Bet jie jau pakankamai dideli.  Ar jūs nepaliekate dar vienų?  g.gif


Ne, jokiu palikimu. Protelis tokiu vaiku dar nera toks, kad kritinese situacijose galetu priimti tinkamus sprendimus.
Mes leidziame i prailginta popamokykline grupe, kuri veikia ir atostogu metu arba paprasom seneliu pagalbos, arba pasiimu atostogas. Galiausiai kartais tenka vestis i darba. Bet jokiu palikinejimu namuose!
Atsakyti
8-9 metų vaikas nepabūtų namuose?
vestis toki didelį į darbą?
pas mus klasėj vaikai savarankiški, kai kurie net ištisom dienom (per atostogas) būna vieni namuose. vienos mergaitės mama dirba prie kasos, giminių neturi, tai ką jai prie kasos šalia savęs ją pasodinti?
greit išlėktų iš darbo.
Atsakyti

Kas turi nedirbančius senelius, pinigų auklėms, darbus į kuriuos gali vestis vaikus, eina atostogauti, kai sugalvoja, o gal ir visai nedirba vienas iš tėvų - tai ir vaikai ilgiau maži ir nesavarankiški gali pabūti smile.gif .
Kiti gi mokyklinio amžiaus vaikai ir namuose pabūna vieni, ir valgyti pasišildo (net ir pasigamina ką nesudėtingo, arbatos išsiverda), namų darbus paruošia, knygą paskaito, ... , ... , o dar ir mamos iš darbo grįžtančios su kokiu maloniu siurpizu laukia wub.gif
Atsakyti
Kai isvaziuoja su va tokiu mastymu lietuviai i uzsienius, poto ir stebisi, kodel is ju atimami vaikai cool.gif
Gal jus pacios nesate susidurusios su kritinemis situacijomis. Bet net suaugusieji ne visuomet sugeba racionaliai mastyti nelaimei istikus. Nekalbu jau apie vaikus.

P.S. Mano darbas yra su zmonemis, bet tai netrukdo vaikui buti pagalbinese patalpose mirksiukas.gif
Atsakyti

Yra lietuviai, kurie augina vaikus su didžiule meile, skuba po darbų namo ir skiria jiems visą savo laisvalaikį (bendrauja, ugdo, lankosi įvairiuose renginiuose, veiklose)... yra lietuviai, kurie galvoja, kad vaiko laikymas pagalbinėse patalpose darbe yra geresnis variantas smile.gif

Atsakyti
QUOTE(_Ipė @ 2014 02 27, 09:12)
Yra lietuviai, kurie augina vaikus su didžiule meile, skuba po darbų namo ir skiria jiems visą savo laisvalaikį (bendrauja, ugdo, lankosi įvairiuose renginiuose, veiklose)... yra lietuviai, kurie galvoja, kad vaiko laikymas pagalbinėse patalpose darbe yra geresnis variantas  smile.gif


Uzsienyje vaiku tarnybos nosies nekrapsto - jos dirba 4u.gif Mazai skaitete kaip dirba skandinavu vaiku tarnybos?
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2014 02 27, 11:19)
Mazai skaitete kaip dirba skandinavu vaiku tarnybos?


Pokalbis apie mūsų kasdienybę, paprastus, eilinius vaikus, paprastoje Lietuvoje, su Lietuvos įstatymais ir galimybėmis mirksiukas.gif . Kam tos skandinavų vaikų tarnybos g.gif

P.S. Ir išvis juk klausimas buvo apie tai ar geba mokyklinio amžiaus vaikas pabūti vienas namuose, kol tėvai grįš iš darbo.
Mano atsakymas : taip smile.gif



Atsakyti
Vaikai visur ir liks tik vaikai 4u.gif LT gyvenant irgi galima rasti iseiti. Mano tevai kombinuodavosi su kaimynais, bet mes nebudavom palikti vieni namuose (sovietiniais laikais).

I klausima ar gali vaikai pabuti vieni, kol tevai gryz is darbo. Atsakymas - ne. Vaikai nera ant tiek subrende, kad sugebetu priimti racionalius sprendimus esant kritinei situacijai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tosk: 27 vasario 2014 - 10:59
QUOTE(Tosk @ 2014 02 27, 11:58)
...  esant kritinei situacijai.


Kad diskusija būtų produktyvesnė parašykite kelis kritinės situacijos pavyzdžius 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(_Ipė @ 2014 02 27, 10:45)
Kad diskusija būtų produktyvesnė parašykite kelis kritinės situacijos pavyzdžius  4u.gif


Jus gamindama/sildydama maista niekuomet nesate susizeidusi? O susizeidus juk nevisuomet uztenka pakisti ranka po saltu vandeniu? Norite pasakyti, kad jus vaika laisvai prileidziate ir prie vaistineles?? blink.gif blink.gif blink.gif

Nelaimiu gali buti ivairiu: i namus gali isilauzti vagys, gali kilti gaisras ir t.t. Siose situacijose net suaugusieji gali pasimesti. Na bet yra mamu, kurios atsauna - mes degtuku namuose nelaikome doh.gif
Atsakyti