Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų atostogos


domina, atsiuskite prasau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edelveise: 28 liepos 2013 - 08:20
QUOTE(ernoja @ 2012 11 24, 16:22)
drinks_cheers.gif Be to daug, kas siūloma tokiose stovyklose ne vienoje mokykloje daroma nemokamai. Vien projektai "Kūrybinės partnerystės", "Mokausi iš kino" ir pan. ko verti.



man labai įdomu pasidarė, beskaitant šį forumą, kaip vaikai patenka į šiuos projektus? ar tėvai daro kokį indėlį? aš visai norėčiau, kad maniškis pakliutų, bet nerandu jokios informacijos apie salygas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(edelveise @ 2013 07 28, 09:40)
man labai įdomu pasidarė, beskaitant šį forumą, kaip vaikai patenka į šiuos projektus? ar tėvai daro kokį indėlį? aš visai norėčiau, kad maniškis pakliutų, bet nerandu jokios informacijos apie salygas  doh.gif

Tai organizuoja ir daro mokyklos. rašo projektus, paraiškas. Į mokausi iš kino projektą patenka visi, bent jau pradinį etapą. Taip kad viskas priklauso nuo to, ar mokytojai domisi. Tėvai nebent gali paraginti, pasiūlyti dalyvauti.
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2013 07 22, 21:03)
gal kas plačiau žinote apie šią siūlomą stovyklą

http://beta.lt/kauna...liate=supermama

Mano dukra buvo sioje stovykloje ir laaaaabai nepatenkinta . Vaikai patalpoje neturi ka veikti , vietos visiskai nera , vadovei rupi tik kuo greiciau paimti pinigus is tevu . Bandziau paklausti kuo bus uzimti vaikai , tai pakiso lankstinuka ir nieko nenorejo pasakoti . Po to paprasiau , kad nebutu tokia pikta , tai truputi pasimete ir pradejo kalbeti . Baseine vaikams nemokantiems plaukti NERA organizuojami jokie zaidimai ir uzsiemimai . Maistas labai nepatiko dukrai ( siap darzelio maista ji labai megsta ) . Nerekomduoju sios stovyklos !
Atsakyti
Sveikos mamytės mirksiukas.gif ,

artėja mūsų brangių mažiukų atostogos, kai kam jos jau prasidėjo. Gal žinote kur smagiai būtų galima jas praleisti? Nes bijau vieno, kad jos neprabėgtų prie kompiuterio verysad.gif
Ačiū visoms, už būsimas idėjas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaimergele @ 2014 02 11, 12:47)
Sveikos mamytės mirksiukas.gif ,

artėja mūsų brangių mažiukų atostogos, kai kam jos jau prasidėjo. Gal žinote kur smagiai būtų galima jas praleisti? Nes bijau vieno, kad jos neprabėgtų prie kompiuterio verysad.gif
Ačiū visoms, už būsimas idėjas smile.gif



Idėjos priklauso nuo to kokiam mieste jūs gyvenat. Ir aišku kike laiko norit vaiką užimti visai dienai ar tik kažkuriam laikui. smile.gif
Atsakyti
Įdomu gal yra organizuojamos mini stovyklėlės, su nakvyne, pramogomis. Smagu būtų kokiame kurorte, ieškau nelabai randu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaimergele @ 2014 02 11, 16:55)
Įdomu gal yra organizuojamos mini stovyklėlės, su nakvyne, pramogomis. Smagu būtų kokiame kurorte, ieškau nelabai randu 4u.gif




Valio!!!!! biggrin.gif

Sesė pagelbėjo, rado super pasiūlymą, Birštono kurorte, miško apsuptyje, Royal SPA Residence.
Užsakiau jau vietas, kadangi man į darbuką, tai atostogauti išleisiu su močiute biggrin.gif
Bus ir močiutei super poilsis, nes vaikai ten bus maksimaliai užimti, močiutė tuo metu lepinsis SPA centre smile.gif

Kviečiu prisijungti ir jus, smulkesnė info:

http://www.royal-spa.lt/naujienos/

Tikiuosi atostogos pralėks kaip niekad smagiai 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(vaimergele @ 2014 02 12, 10:03)
Valio!!!!! biggrin.gif

Sesė pagelbėjo, rado super pasiūlymą, Birštono kurorte, miško apsuptyje, Royal SPA Residence.
Užsakiau jau vietas, kadangi man į darbuką, tai atostogauti išleisiu su močiute biggrin.gif
Bus ir močiutei super poilsis, nes vaikai ten bus maksimaliai užimti, močiutė tuo metu lepinsis SPA centre smile.gif

Kviečiu prisijungti ir jus, smulkesnė info:

http://www.royal-spa.lt/naujienos/

Tikiuosi atostogos pralėks kaip niekad smagiai 4u.gif


Prisiregistruoja vaimergele forume tam kad paklaustų apie stovyklą, paskui pati pareklamuoja vieną, na super biggrin.gif

Atsakyti
Sveiki,kur jūsų vaikai būna per atostogas ,kur paliekate ,ar samdotės auklę .Nuo 7 m. vaikučius .
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2014 02 12, 15:37)
Sveiki,kur jūsų vaikai būna per atostogas ,kur paliekate ,ar samdotės auklę .Nuo 7 m. vaikučius .



Bet jie jau pakankamai dideli. Ar jūs nepaliekate dar vienų? g.gif
Atsakyti
Mes paliekam ax.gif Su telefonu, bet paliekam. Pernai palikdavom neilgam laikui, šiemet jau ir dienai - t.y. apie 8 val gali vienas pabuti visai dienai rolleyes.gif
Atsakyti