Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų atostogos

mane irgi kankina toks klausimas.
Na eis mano berniukas į mokyklos stovyklą, bet ji tik 2 savaites trunka.
Pernai buvo tokioje mokyklos stovykloje, labai patiko.
O paskui... kelias dienas pas močiutę, kelias pas pusbrolį kokį, kelias namie... Toks tai galvos skausmas visai vasarai sad.gif
Atsakyti
Aš taip pat 2 savaites leisiu į mokyklos stovyklą, po to pas senelius mėnesiukui išgrūsiu, na o po to su kita močiute išleidžiu į šiltuosius kraštus, tik nežinau į kokius jie čia išsiruoš blink.gif Na gal prie mūsų šaltosios jūros nuvažiuosim porai dienų g.gif Ir psio mokslo metai prasidės biggrin.gif


Atsakyti
O gal kas bandet i dienos stovykla Kaune VIJOLINOJ ?
Atsakyti
kaip tik sprendžiu klausimą kur dėt vaiką... cry.gif
Atsakyti
septynmecius i vaiku stovyklas jau lyg ir priima,bet man paciai baugoka ji butu ten isleist cry.gif , na nebent su "sava" kompanija (draugu ar klasioku).o siaip tai girdejau Oaze organizuoja dvieju savaiciu dienines stovyklas.tai vat i tokia tai be problemu isleisciau thumbup.gif .o aplamai tai sita vasara mums labai palankiai susikloste, kadangi as dabar dekretinese,tai jau pati laukiu kada mano pirmokeliui prasides atostogos. o tada tai jau mes pagyvensim thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif : cirkas, zoosodas, karuseles, kino teatrai, maudynes karjiere, su dviraciu mokinsimes vazinetis, o kur dar kaimas su vos ne kieme tyvuliuojanciu dyyyyyydziuliu ezeru....oi, as jau pradedu galvoti, kad mums net neuzteks tu 2 menesiuku, kol broliukas ar sesyte mus aplankys ax.gif .na vienu zodziu zadu vaikiskai "pasitusinti" ir atiduoti nors dalele to prarasto laiko, kai naktimis dirbdavau ir negaledavau savo vaikucio pries miega apklostyti ir nosyte pabuciuoti 4u.gif
Atsakyti
O kas čia per dienos stovyklos? OAZĖJ įtariu kaina bus nereali unsure.gif O kitur kur Kaune? Kas ta Vijolina? Nes ir man jau stogas baigia pavažiuoti nuo galvosūkio, kur ją padėti sad.gif Mama dirba, daugiau bobučių neturim, kaime draugė irgi gali kokią savaitę tik palaikyti. Nežinau net ką daryti....
Atsakyti
kooperuojamės gal? g.gif
Atsakyti
Na va, iš Klaipėdos pusės vėl nieks neatsiliepia... cry.gif Ir mums labai aktualu, bet kažkaip nesigirdi pas mus jokių dieninių stovyklų.... g.gif Negi nieks nieko nežino? cry.gif
Atsakyti
Mums tai kažkaip nebuvo tų problemų dėl atostogų-kai lankė darželį,aš dar dirbau mokykloje.Tai toks ten ir darbas birželio mėn.O dabar auginam 9mėn.broliuką,tai galim nors ir visą laiką atostogauti.Vasarą visuomet pakeliaujam po Lietuvą,pabūnam pas senelius,prie jūros,sode,pas draugus.Taigi-patarimas visoms neturinčioms kur dėti savo pirmokus-reikia antro vaikelio... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2005 05 30, 09:08)
O kas čia per dienos stovyklos? OAZĖJ įtariu kaina bus nereali  unsure.gif O kitur kur Kaune? Kas ta Vijolina? Nes ir man jau stogas baigia pavažiuoti nuo galvosūkio, kur ją padėti sad.gif Mama dirba, daugiau bobučių neturim, kaime draugė irgi gali kokią savaitę tik palaikyti. Nežinau net ką daryti....


Skambinau i ta VIJOLINA. Atrodo visai nieko, reikes savo vaikina leisti.
VIJOLINA yra salia atrakciono parko (Parodos kalnas). Tai va 10 dienu stovukla kainuoja 230 Lt, prasideda 8 - 9 val., vaikus pasiimti 17 - 18 val. Pietauja BERNELIU UZEIGOJE + 2 kartus dar vaisinami arbata su sausauniais. Kiekviena diena kur nors eina - boulingas, kartingai ir pan.
Pamainos 06 06 ir 06 20.

Bandysiu paieskoti informacijos del Oazes stovyklos. Nieko negirdejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2005 05 30, 09:08)
O kas čia per dienos stovyklos? OAZĖJ įtariu kaina bus nereali  unsure.gif O kitur kur Kaune? Kas ta Vijolina? Nes ir man jau stogas baigia pavažiuoti nuo galvosūkio, kur ją padėti sad.gif Mama dirba, daugiau bobučių neturim, kaime draugė irgi gali kokią savaitę tik palaikyti. Nežinau net ką daryti....


Viskas apie dienos stovykla. www.oaza.net
„OAZĖS“ VAIKŲ VASAROS STOVYKLA


Kviečiame visus 7-12 metų vaikus į nepaprastų nuotykių šalį dvi savaites, nuo 8.00 iki 17.00 val.

Stovyklos programoje:

* Maitinimas tris kartus per dieną
*Stovyklos atidarymo/uždarymo ceremonija
*Grupės (pamainos) pavadinimo, vėliavos, devizo, grupės vado rinkimai
*Pamainos medelio sodinimas
*Parodomosios programos ruošimas (madų šou, spektakliai, šokiai ir t.t.)
*Ekskursijos (gaisrinė, Marvelės žirgynas, piknikas gamtoje)
*Plaukimo pamokėlės
*Boulingo turnyras
*Šokių, aerobikos ir savigynos pamokėlės
*Estafetės
*Bendro didelio projekto kūryba
*Pamainos nominacijų paskelbimas, diplomų ir nuotraukų įteikimas


1 pamaina birželio 6 - 17 d.
2 pamaina birželio 20 – liepos 1 d.
3 pamaina liepos 4 – 15 d.
4 pamaina liepos 18 - 29 d.

Kaina – 390 Lt.
Atsakyti
Nu neblogai čia tos stovyklos reklamuojamos, bet aš jų neįperku sad.gif Teks kiurksoti namie prie teliko ir kieme siusti.
Atsakyti