Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų atostogos

Kaip leidžiate rudens atostogas? Ar vaikai lieka vieni namuose, su seneliais ar stovykloje?
Atsakyti
QUOTE(Mažasis genijus @ 2012 10 24, 16:44)
Kaip leidžiate rudens atostogas? Ar vaikai lieka vieni namuose, su seneliais ar stovykloje?

Imsiu pati atostogas, nes daugiau nėr ką daryti... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Viluša @ 2012 10 25, 10:09)
Imsiu pati atostogas, nes daugiau nėr ką daryti... sad.gif

O kodėl neleidžiate vaiko į dienos stovyklą?
Atsakyti
QUOTE(Mažasis genijus @ 2012 10 26, 15:27)
O kodėl neleidžiate vaiko į dienos stovyklą?

galiu pasakyti tris argumentus prieš savaitines diens stovyklas:

vaikui atostogos, t.y. laikas užsiimti tuo, ką iš tikro mėgsta, gal ilgiau pamiegoti, gal patinginiauti.
bent jau manoji tikrai pavargusi, tuo tarpu naujame kolektyve patirs naują stresą - derintis prie vadovų, naujo kolektyvo.
laikas, vieta, kaina. ne visada prieinama.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2012 10 26, 18:04)
galiu pasakyti tris argumentus prieš savaitines diens stovyklas:

vaikui atostogos, t.y. laikas užsiimti tuo, ką iš tikro mėgsta, gal ilgiau pamiegoti, gal patinginiauti.
bent jau manoji tikrai pavargusi, tuo tarpu naujame kolektyve patirs naują stresą - derintis prie vadovų, naujo kolektyvo.
laikas, vieta, kaina. ne visada prieinama.

drinks_cheers.gif Tik dar pridėčiau ir kokybė ne visada atitinka kainą. Žinau ne vieną atvejį, kai tokios stovyklos tik pasiima pinigus, o paskui "kaip dievas duos", t.y. veikia bet ką, be jokio plano, tikslo.
Tam ir duotos atostogos, kad pailsėtų. O jeigu apkrauni dar kokia veikla, tai po atostogų grįžta į mokyklas ne pailsėję, o dar labiau pavargę. Visai kas kita, jei vaikas ir per mokslo metus lankė kažkokį užsiėmimą ir stovykla susijusi su tuo dalyku, tada bent jau nereikia su naujais vaikasi pažindintis, ieškoti būdų, kaip vienam su kitu bendrauti.
Atsakyti
QUOTE(Mažasis genijus @ 2012 10 24, 16:44)
Kaip leidžiate rudens atostogas? Ar vaikai lieka vieni namuose, su seneliais ar stovykloje?

Tikrai, įdomi patirtis, kuria nesidalinama čia ax.gif
Ką daro tėvai, kurių artimieji svetur, arba neturi galimybės padėti ir tenka klaiutis patiems savimo? ax.gif

Atostogos?
Kas dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažasis genijus @ 2012 10 26, 16:27)
O kodėl neleidžiate vaiko į dienos stovyklą?

per brangiai kainuoja palyginti su gaunama nauda.
Tas per brangiai, tai nera tik piniginis matas

QUOTE(horos @ 2012 11 03, 15:03)
Tikrai, įdomi patirtis, kuria nesidalinama čia ax.gif
Ką daro tėvai, kurių artimieji svetur, arba neturi galimybės padėti ir tenka klaiutis patiems savimo? ax.gif

Atostogos?
Kas dar ax.gif

mano manymu, mokyklinio amziaus vaikus tikrai galima ir vienus namie palikti. Kaip pvz: 3 dienas buvo vieni, o po to nuo ketvirtadienio su vyru kartu isvaziavo (jisai penktadieni pasieme laisva ir taip gavosi keturios iseigines).
Svarbiausias rupestis - pasirupinti, kad namuose turetu ka veikti. Ir tada jau stengiames vakare daugiau kazko kartu nuveikti.
Sunkiau buna, kai atostogos iskrenta tik vienam vaikui (vienas jau ne pradinukas, tai atostogu jau maziau)
Atsakyti
jau yra organizuojamos žiemos atostogų stovyklos. Kam idomu visa info http://www.stovykladraugai.lt/ smile.gif
Atsakyti
O "nera tik piniginis matas", tai kas įeina dar į tą per brangiai?
Kokią naudą norėtų gauti būtent tėvai ir kaip įvertina, kad ta nauda yra arba jos nėra tam tikroje vietoje?

QUOTE(Bekasė @ 2012 11 03, 20:08)
per brangiai kainuoja palyginti su gaunama nauda.
Tas per brangiai, tai nera tik piniginis matas
mano manymu, mokyklinio amziaus vaikus tikrai galima ir vienus namie palikti. Kaip pvz: 3 dienas buvo vieni, o po to nuo ketvirtadienio su vyru kartu isvaziavo (jisai penktadieni pasieme laisva ir taip gavosi keturios iseigines).
Svarbiausias rupestis - pasirupinti, kad namuose turetu ka veikti. Ir tada jau stengiames vakare daugiau kazko kartu nuveikti.
Sunkiau buna, kai atostogos iskrenta tik vienam vaikui (vienas jau ne pradinukas, tai atostogu jau maziau)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažasis genijus: 23 lapkričio 2012 - 16:32
QUOTE(Mažasis genijus @ 2012 11 23, 17:31)
O "nera tik piniginis matas", tai kas įeina dar į tą per brangiai?
Kokią naudą norėtų gauti būtent tėvai ir kaip įvertina, kad ta nauda yra arba jos nėra tam tikroje vietoje?
Ne manęs klausiate, bet pasakysiu, kodėl man netiktų jūsų organizuojamos stovyklos.
Pasižiūrėjus tarkim vaikų kūrybos filmą youtube.com... neleisčiau vaiko į tokią stovyklą. Tokį filmą jie gali ir kieme sukurti, jeigu turi noro. mirksiukas.gif

Dainavimo pamokos (vienos) kaina... didesnė, negu mėnesio mokestis už muzikos mokyklos lankymą. blink.gif
Manau, kad tai - per brangu. Ir labiausiai tinka tiems vaikams, kurie gal neturi didelių gabumų (t.y. nepatenka į muzikos mokyklas ar specializuotus būrelius), bet labai labai labai nori, o tėvai yra labai pasiturintys ir gali finansuoti tokią popamokinę veiklą. blush2.gif
Atsakyti
Ačiū, mititėja, už Jūsų nuomone. Taip, šiuolaikiniai vaikai šiais laikas sugeba labai daug, kai nori, ir galbūt 7-9 metų vaikai sukurtų net ir geresnį filmuką, jeigu jiems duoti pilną laisvę, neribotą laiką ir pan. Ir jeigu žiūrėt į filmuką kaip į stovyklos tikslą, tai aš Jums visiškai pritariu, kad tikrai tokiu atveju neverta leisti vaiką į stovyklą.
Filmukas (tikiuosi apie tą patį kalbam) arba fotosesija (tik viena nuotrauka iš pačios fotosesijos) yra tik priemonės ugdomojoje veikloje, bet ne pats tikslas.
Svarbiausia sukurti tokią atmosferą, kad vaikui būtų iššūkis, bet kad jis nepereitų į panikos zoną. Tarkim rusakalbiams vaikams, tikras iššūkis būna pasakyti 2-3 frazes lietuviškai. Kitiems, tikras iššūkis būt kantriam, kai dėl kito klaidos reikia viską kartoti kelis kartus. Tai čia pora atveju tik iš "filmavimo aikštelės". O filmavimas trunka 3 dienas iš penkių ir ne visą laiką...

Bet būtų įdomu išgirsti ir kitų nuomones. Mums tikrai įdomu ir svarbu.

Jeigu kalbėti apie būrelių kainas, sutinku, kad vokalo studija individualiai yra labai brangi ir tai turi savo paaiškinimą, kurio čia dabar nenorėčiau plėtoti, nes neatitinka šio forumo temos smile.gif

QUOTE(mititėja @ 2012 11 23, 17:53)
Ne manęs klausiate, bet pasakysiu, kodėl man netiktų jūsų organizuojamos stovyklos.
Pasižiūrėjus tarkim vaikų kūrybos filmą youtube.com... neleisčiau vaiko į tokią stovyklą. Tokį filmą jie gali ir kieme sukurti, jeigu turi noro.  mirksiukas.gif

Dainavimo pamokos (vienos) kaina... didesnė, negu mėnesio mokestis už muzikos mokyklos lankymą.  blink.gif
Manau, kad tai - per brangu. Ir labiausiai tinka tiems vaikams, kurie gal neturi didelių gabumų (t.y. nepatenka į muzikos mokyklas ar specializuotus būrelius), bet labai labai labai nori, o tėvai yra labai pasiturintys ir gali finansuoti tokią popamokinę veiklą.  blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažasis genijus @ 2012 11 24, 13:41)
Ačiū, mititėja, už Jūsų nuomone. Taip, šiuolaikiniai vaikai šiais laikas sugeba labai daug, kai nori, ir galbūt 7-9 metų vaikai sukurtų net ir geresnį filmuką, jeigu jiems duoti pilną laisvę, neribotą laiką ir pan. Ir jeigu žiūrėt į filmuką kaip į stovyklos tikslą, tai aš Jums visiškai pritariu, kad tikrai tokiu atveju neverta leisti vaiką į stovyklą.
Filmukas (tikiuosi apie tą patį kalbam) arba fotosesija (tik viena nuotrauka iš pačios fotosesijos) yra tik priemonės ugdomojoje veikloje, bet ne pats tikslas.
Svarbiausia sukurti tokią atmosferą, kad vaikui būtų iššūkis, bet kad jis nepereitų į panikos zoną. Tarkim rusakalbiams vaikams, tikras iššūkis būna pasakyti 2-3 frazes lietuviškai. Kitiems, tikras iššūkis būt kantriam, kai dėl kito klaidos reikia viską kartoti kelis kartus. Tai čia pora atveju tik iš "filmavimo aikštelės". O filmavimas trunka 3 dienas iš penkių ir ne visą laiką...

Bet būtų įdomu išgirsti ir kitų nuomones. Mums tikrai įdomu ir svarbu.

Jeigu kalbėti apie būrelių kainas, sutinku, kad vokalo studija individualiai yra labai brangi ir tai turi savo paaiškinimą, kurio čia dabar nenorėčiau plėtoti, nes neatitinka šio forumo temos smile.gif
Taip, būtent šitą filmą turėjau minty.
Suprantu, kad komercinės įmonės tikslas - uždirbti. Bet kai esu pirkėjas (o ne pardavėjas), mano tikslas - pirkti prekę, kurios man reikia, labai stipriai nepermokant (apyligių kainų atveju lemia kiti kriterijai).

Peržiūrėjau visą jūsų tinklapį.
Kainos (man) didelės visoms paslaugoms. Grupiniai to paties vokalo užsiėmimai per mėnesį vis tiek ženkliai brangesni negu mokestis už muzikos mokyklą, kurioje vaikas lavinamas įvairiapusiškai.
Be to, man nepatinka, kad vokalo mokytoja reklamuojama, kaip išugdžiusi Sasha Song. Taip, tas tiesa, bet juk jis mokėsi muzikos mokykloje (pas šią mokytoją), ne studijoje, todėl tikėtina, kad rezultatas - visapusiško muzikinio lavinimo, o ne tik mokytojos nuopelnas. Daugiau jokių "daug pasiekusių" mokinių neminite. biggrin.gif
Suprantu - tai reklama. Bet kai kuriuos ji veikia neigiamai.

Dar vienas momentas apie stovyklas. Galerijoje vienos žiemos stovyklos paskutinė nuotrauka - vaikų padėkos ir atsiliepimai. Jie visi parašyti rusiškai. Ką mano vaikas lietuvis, rusiškai suprantantis 3 žodžius, veiktų tokioje stovykloje? bigsmile.gif

Peržiūrėjau ir įvažiuojamąjį turizmą... Galiu savo svečiams sudaryti tokią pačią programą. T.y. nesiūlote nieko, ko negalėčiau nupirkti be jūsų pagalbos. mirksiukas.gif Ar ką praleidau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 24 lapkričio 2012 - 13:47