Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų atostogos

QUOTE(mititėja @ 2012 06 29, 21:04)
Laikas gerti Bilobilo arba kreiptis į gydytoja: atmintis jūsų labai prasta. Esu vilnietė, Kaune (ar kitame mieste) nesu gyvenusi.  lotuliukas.gif
Bet ir sugalvok tu man tokią nesąmonę, kad kaunietė suvarė vilniečių organizuojamą stovyklą. doh.gif  doh.gif Niekada tokios versijos neatspėčiau.  lotuliukas.gif

kadangi asmeniskai taves nepazistu, tai bilobilis abejoju ar pades. Taip is postu buvau susidarius i nuomone ir tiek. Bet tai, kad sudirbai stovykla, net nezinodama ar tai ta pati (pati parasiai, kad nesigaudau kiek yra skautu ir kaip jie ksirtomi) nuskambejo neskaniai.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2012 06 30, 19:03)
kadangi asmeniskai taves nepazistu, tai bilobilis abejoju ar pades. Taip is postu buvau susidarius i nuomone ir tiek.
Tai kad rašėt "kiek prisimenu tu kauniete". Tai jūsų problema, kad jūs jau kelintą kartą pasidarot visiškai klaidingas ir nieko bendro su realybe neturinčias išvadas.
Ir šiaip, po pareiškimo apie "kaunietė suvaro vilniečius skautus", tai matyt jums nebereikėtų reaguoti į mano žinutes, nes jūs tiesiog pasaulį matote visiškai kitaip, nei aš ir niekada nesuprasite, apie ką aš kalbu ir ką noriu pasakyti. lotuliukas.gif

Beje, aš jau antroje temoje jūsų prašau - nesitujinkit, man nemalonus nepažįstamų žmonių familiarumas.

QUOTE(Bekasė @ 2012 06 30, 19:03)
Bet tai, kad sudirbai stovykla, net nezinodama ar tai ta pati (pati parasiai, kad nesigaudau kiek yra skautu ir kaip jie ksirtomi) nuskambejo neskaniai.
Koks skirtumas, kaip jie skirstomi. Yra viena Lietuvos Skautų Sąjunga. Jeigu stovykla vyksta "po Skautų vėliava", normalu, kad nuomonė susidaro apie "skautiškas stovyklas". Skautų Sąjungos rūpestis yra sužiūrėti, kad "po jų organizacijos" vėliava organizuojamose stovyklose nebūtų nesąmonių.

QUOTE(TeklėJ @ 2012 06 30, 17:10)
mano manymu nereikia skelbti, kad stovykla yra bloga vien dėl to...
...nebūtina įrodinėti kitiems kokia skautu stovykla vis dėl to yra bloga: )
Pacituokit, kur sakiau, kad tai yra bloga stovykla.
Reklama pokalbių temose nėra leidžiama. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapsė @ 2012 06 30, 17:42)
Oho, kokia konstruktyvi temelė  lotuliukas.gif,  ypač linksmai nuteikė kai kurios įžvalgos (pvz. kaip kaunietė suvaro vilniečius skautus  lotuliukas.gif ).

Nežinau, ar verta klaust, bet visgi - gal kas nors jau išbandė"Vėjų fėjos" dienos stovyklą Kaune? Mergiotė mano palepus, niekur nakvot aš jos neleisiu ( ir ji pati nesileis), o nuo kompiuterio ir TV atplėšt noriu. O gal dar ką nors pasiūlyt galit rugpjūčio mėnesiui?  smile.gif


Yra tokia stovykla Kryme "pribrežnij" man atrodo biggrin.gif
liuks stovykla ilgesniam laikui, trys savaitės, jūra, šviežias oras :)kelionė traukiniu tik nežinia koks mergelikės amžius. pati buvau, patiko laaaabai : ))
Atsakyti
QUOTE(TeklėJ @ 2012 06 30, 19:48)
Yra tokia stovykla Kryme "pribrežnij" man atrodo biggrin.gif
liuks stovykla ilgesniam laikui, trys savaitės, jūra, šviežias oras :)kelionė traukiniu tik nežinia koks mergelikės amžius. pati buvau, patiko laaaabai : ))

ačiū, bet kol kas domiuosi dienos stovyklom smile.gif
Atsakyti
Ahhh... cituoti?
Turėčiau nukopijuoti visą mūsų diskusiją.
Vienu žodžiu, matau, kad kompromiso nerasim, man atrodo, kad gerai ir aš žarstau argumenus, jums atrodo, kad blogai, jūs taip pat remiatės vaiko pasakojimais.
Manau, kad galim palikt kitiems išsibandyt: ))
(neturiu nieko bendro su Istorija apie kauną) biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TeklėJ @ 2012 06 30, 23:46)
Ahhh... cituoti?
Turėčiau nukopijuoti visą mūsų diskusiją.
Nereikia visos diskusijos. Pacituokit nors vieną mano žinutę, kurioje aš sakiau, kad skautų stovykla bloga. O jeigu pripaišėte man nebūtus tekstus ir kaltinate nebūtais dalykais, reikalauju atsiprašymo. bigsmile.gif
Jeigu iš mano kritikos patirtai skautų stovyklai pasidarėt išvadas, kokias pasidarėt, tai ne mano, o jūsų problema.
Tarkim jūs parašėt, kad 220 Lt yra "kapeikos". Tai yra konkretus teiginys, kuriam aš oponuoju. Jūs gi oponuojat kažkokiom pačios pasidarytom išvadom.
Atsakyti
Žinokit juokingai čia atrodo Jūsų tas pykimasis per kompiuterį ir panašu, kad pabaigos nesimato.. Buvo pasiūlymas susijęs su skautų stovykla, buvo ir komentaras, kad vienos mamos mergaitei tokio pobūdžio stovyklos nepatinka. Bet ar verta tiek ginčytis?
Ech.. Sakyčiau, jau pakankamai didelės esat, kad dėl tokių niekų gadintis nuotaikas. Aišku, jei Jums tai patinka, prašau, pykitės ir ginčykitės toliau. Tik pasikartosiu, labai jau juokingai atrodot iš šalies.
Atsakyti
QUOTE(saules_vaikas @ 2012 07 01, 21:12)
Žinokit juokingai čia atrodo Jūsų tas pykimasis per kompiuterį ir panašu, kad pabaigos nesimato.. Buvo pasiūlymas susijęs su skautų stovykla, buvo  ir komentaras, kad vienos mamos mergaitei tokio pobūdžio stovyklos nepatinka. Bet ar verta tiek ginčytis?
Ech.. Sakyčiau, jau pakankamai didelės esat, kad dėl tokių niekų gadintis nuotaikas. Aišku, jei Jums tai patinka, prašau, pykitės ir ginčykitės toliau. Tik pasikartosiu, labai jau juokingai atrodot iš šalies.

Pritariu: ) Pavargau beprasmiškai diskutuoti
Atsakyti
QUOTE(TeklėJ @ 2012 07 02, 14:46)
Pritariu: ) Pavargau beprasmiškai diskutuoti
Atsiprašymo nebus? bigsmile.gif g.gif
Na va, dar viena skautė pasirodė besanti nemandagi: net nesugeba pripažinti neteisingai rašiusi. lotuliukas.gif
Beje, skaute, čia tema "Vaikų atostogos, Kuo užimti 7-9metų vaikus per atostogas", o jūs reklamuojate stovyklą 12-15 metų paaugliams. Ką ten veiks 7-9 metų pradinukai? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 02 liepos 2012 - 14:11
QUOTE(mititėja @ 2012 07 02, 16:09)
Atsiprašymo nebus?  bigsmile.gif  g.gif
Na va, dar viena skautė pasirodė besanti nemandagi: net nesugeba pripažinti neteisingai rašiusi.  lotuliukas.gif
Beje, skaute, čia tema "Vaikų atostogos, Kuo užimti 7-9metų vaikus per atostogas", o jūs reklamuojate stovyklą 12-15 metų paaugliams. Ką ten veiks 7-9 metų pradinukai?  unsure.gif


Pastabėlė. Tema vadinas: "Nuo 7 metų ir vyresni".
Tad vaikams 12-15m pats tas.
Ir negaliu neįsikišti. Dėl ko Jūs laukiate atsiprašymo? blink.gif Pati provokavote tokį pokalbį, remdamasi dukros atsiminimais (galbūt kai ką ji ir pati buvo nutylėjus, kodėl jai ta stovykla taip nepatiko) peikdama skautų organizuojamą stovyklą. Tad jeigu jau esate suaugusi moteris, tai ir turėtumėte taip elgtis..
Atsakyti
QUOTE(saules_vaikas @ 2012 07 03, 17:40)
Pastabėlė. Tema vadinas: "Nuo 7 metų ir vyresni".
Tad vaikams 12-15m pats tas.
lotuliukas.gif lotuliukas.gif Mane visada pradžiugina tokie "pastabėlių dalintojai", kurie rašo "pastabėles" be ryšio. Tai forumas (ar paforumis) vadinasi "Nuo 7 metų ir vyresni", o tema vadinasi "Vaikų atostogos, Kuo užimti 7-9metų vaikus per atostogas". Taip kad prieš mokydama kitus, truputį apsigraibykite. 4u.gif
QUOTE(saules_vaikas @ 2012 07 03, 17:40)
Ir negaliu neįsikišti. Dėl ko Jūs laukiate atsiprašymo?  blink.gif Pati provokavote tokį pokalbį, remdamasi dukros atsiminimais (galbūt kai ką ji ir pati buvo nutylėjus, kodėl jai ta stovykla taip nepatiko) peikdama skautų organizuojamą stovyklą. Tad jeigu jau esate suaugusi moteris, tai ir turėtumėte taip elgtis..
Dėl šmeižto. Niekur niekada nesakiau, kad skautų stovykla yra bloga. Kadangi skautė-reklamistė mane tuo apkaltino, tikiuosi atsiprašymo. bigsmile.gif
Aha, čia visi suaugę. O jūs - ne? Tada ką veikiate tėvų forume? g.gif
Dėl provokacijos - taip, jūs teisi. Dažnai tai darau ir ketinu provokuoti bet kada, kai norėsiu. Prieštaraujat? bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 07 03, 19:27)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Mane visada pradžiugina tokie "pastabėlių dalintojai", kurie rašo "pastabėles" be ryšio. Tai forumas (ar paforumis) vadinasi "Nuo 7 metų ir vyresni", o tema vadinasi "Vaikų atostogos, Kuo užimti 7-9metų vaikus per atostogas". Taip kad prieš mokydama kitus, truputį apsigraibykite. 4u.gif
Dėl šmeižto. Niekur niekada nesakiau, kad skautų stovykla yra bloga. Kadangi skautė-reklamistė mane tuo apkaltino, tikiuosi atsiprašymo.  bigsmile.gif
Aha, čia visi suaugę. O jūs - ne? Tada ką veikiate tėvų forume?  g.gif
Dėl provokacijos - taip, jūs teisi. Dažnai tai darau ir ketinu provokuoti bet kada, kai norėsiu. Prieštaraujat?  bigsmile.gif  g.gif


Ačiū už pasatabumą. Tikrai neatkreipiau dėmesio į pilną pavadinimą.
Bet visgi negaliu garsiai nesijuokti biggrin.gif Ale, kokia esate šmaikštuolė, kuri atrodo, tik ir nori prie kažko prisikabinti ir palaikyti savo senbūvio reitingus šiame forume. Labai tikiuosi, kad Jums taip ir toliau gerai seksis. Matyt, provokavimas tapo Jūsų įpročiu, kuris ir padeda siekti aukštų statusų tokiuose forumuose g.gif
Na, o dėl amžiaus. Nesu dar mama, bet man tai nedraudžia lankytis šiame forume. Ieškau patarimų iš "superinių protinguolių" mamyčių ir tėvelių, aišku, ir ateinu pasižiūrėti kaip čia kas mėgsta pasikapoti lotuliukas.gif . Toks jau tas internetinis pasaulis. Paprasta čia prisiregistruoti mirksiukas.gif
Atsakyti