Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų atostogos

QUOTE(mititėja @ 2012 06 28, 11:28)
Ir nedėkit gerų drabužių.[color=yellow] Nes draugai skautai gali "pasmerkti" vien dėl to, kad lietpaltis bus ne "celofaninis", o normali lietaus striukė. doh.gif  doh.gif

jau tik nereikia dramatizuoti.
Buvom ir nieko panasaus nebuvo - beje ir buvo ne su celofaniniu lietpalciu, o su atsparia vandeniu striuke. Taip matesi kurie vaikai atvaziuoja ne pirma karta arba kuriems toks stovyklavimas ipastas ( iranga visai kitokia).
Taip sutinku, vaika po to atprausti buvo ka veikti, bet ispudziu per savaite laiko patyre tikrai daug. O maistas buvo ivairus - pvz mokesi vista lauze kepti ( po to klause, ar negaletume to pakartoti namuose).
Gaila siemet dubliuojasi laikas su atostogomis, su mielu noru vel isleisciau

Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2012 06 28, 20:12)
jau tik nereikia dramatizuoti.
Kodėl nereikia? Man tai nepatiko, todėl nematau reikalo numoti ranka ir apsimesi, kad neatsimenu.
QUOTE(Bekasė @ 2012 06 28, 20:12)
Taip sutinku, vaika po to atprausti buvo ka veikti, bet ispudziu per savaite laiko patyre tikrai daug.
Dėl atprausimo tai viskas tvarkoj - prausdavosi ryte vakare, kaip sugebėjo ir nebuvo "pajuodusi". Įspūdžių - irgi daug. Bet, gaila, jie nekokie. schmoll.gif
QUOTE(Bekasė @ 2012 06 28, 20:12)
su mielu noru vel isleisciau
Aš irgi su mielu noru leisčiau (vis ne mieste), tik vaikas griežtai atsisako važiuoti. lotuliukas.gif

Pagalvojau, kad gal tikrai maniškei susidėjo pora nepasisekusių momentų (kompanija (tuntas) + oras) ir gavosi, kas gavosi.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 06 29, 11:29)
Kodėl nereikia? Man tai nepatiko, todėl nematau reikalo numoti ranka ir apsimesi, kad neatsimenu. 

gal todel, kad kiek prisimenu tu kauniete, o suvarei vilniaus skautu organizuojama stovykla. Negi tavo vienkartine patirtis yra rodikis, kad dabar visur skautu organizuojamos stovyklos yra blogis.
QUOTE(mititėja @ 2012 06 29, 11:29)
Pagalvojau, kad gal tikrai maniškei susidėjo pora nepasisekusių momentų (kompanija (tuntas) + oras) ir gavosi, kas gavosi.

asmeniskai as nezinau ar leisciau vaika nezinanti kas yra miegas palapineje i skautu organizuojama stovykla. Man atrodo vaikui del tokiu neiprastu salygu sokas butu ir visa kita nublanktu pries tai.
Atsakyti
QUOTE(saules_vaikas @ 2012 06 28, 16:24)
Na, taip pritariu, kad smagiau praleisti laiką, kai saulė šviečia, oras geras ir nė vieno lietaus debesėlio. Bet va, kai pati buvau skautų stovykloje, tai žinokit, saulė mus retai glostė savo šiluma.. Tačiau pasibaigus stovyklai buvo beprotiškai smagu, kad turėjau tokią galimybę pabūvoti gamtoje ir netokiom maloniom sąlygom. Ir va, iš tiesų savim dėl to didžiuojuosi  rolleyes.gif

Patiko man Jūsų frazė: "Vieniems labai patinka, kitiems - ne". Tačiau nereikia taip "varyti" ant žmogaus, kuris tiesiog pasiūlė stovyklą. Jei Jūsų vaikams nepatiko (dar klausimas su kokia skautų organizacija teko pabūvoti- manau, čia svarbus aspektas), tai dar nereiškia, kad visos stovyklos, kurias organizuoja skautai yra prastos.

O dėl smerkimo, kad stovyklautojas yra atsivežęs netinkamą amuniciją, tai dar man neteko su tokiais dalykais susidurti.. Apie tokį dalyką pirmą kartą girdžiu.

Be to, man atrodo, kad čia ta pati organizacija, kurios rengiamoj stovykloje ir buvau. Tad tikrai jokių priekaištų jiems neturiu ir tikrai giriu už puikų bendravimą, rūpestį ir aktyvumą visos stovyklos metu.

P.S. TekėlJ, smalsu pasidarė, gal kartais esate viena iš vadovių, kuri rengė stovyklą, kai ir aš joje dalyvavau?  g.gif

žinokit, greičiausiai ne, nes vadove man dar būti neteko, o ir šį karta būsiu daugiau ne kaip vadove, o padejeja. smile.gif
matau, kad diskusija pasidarė karšta blush2.gif  chi, aš visai to nenorejau.
sutinku, kad vieniems patinka vieniems nepatinka tokios stovyklos, bet manau, kad jei nepatiko, smerkti nereikia, nes man nepatinka pavyzdžiui stovyklos, kuriose 14kamečiams kokioj nors troboj būna dėstomos paskatis apie kūno kalba, ar "anglų kalbos pamokelės" neduodančios jooookios naudos: ) bet vėlgi visokių reikia manau.
o dėl kainos tai galiu pridurti, kad pinigai skaičiuojami ne tik maistui:
1.benzinas, maistui pirkti, kadangi produktai bus laikomi ne šaldiklyje, reikės važinėti ir pirkti šviežius, nes kaip sakiau, valgiaraštyje yra ne tik košės, bet ir šaltibarščiai ir varškės patiekalai, patikekit, skautai moka toookius patiekalus ant laužo pagamint biggrin.gif
2.medžiagos reiklalingos stovyklos įrangai: lauko tualetas, prausyklos ir t.t.
3.įvairi lauko technika
4.stovyklavietė
na, mano manymu tokia kaina, kai vaikai maitinami keturis kart per diena pakankamai pižoniškais patiekalais, yra netgi labai maža. : )



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TeklėJ: 29 birželio 2012 - 12:23
QUOTE(Bekasė @ 2012 06 29, 13:07)
gal todel, kad kiek prisimenu tu kauniete, o suvarei vilniaus skautu organizuojama stovykla. Negi tavo vienkartine patirtis yra rodikis, kad dabar visur skautu organizuojamos stovyklos yra blogis.
Laikas gerti Bilobilo arba kreiptis į gydytoja: atmintis jūsų labai prasta. Esu vilnietė, Kaune (ar kitame mieste) nesu gyvenusi. lotuliukas.gif
Bet ir sugalvok tu man tokią nesąmonę, kad kaunietė suvarė vilniečių organizuojamą stovyklą. doh.gif doh.gif Niekada tokios versijos neatspėčiau. lotuliukas.gif
Tai kaip kauniečiai vaikus išleidžia į pajūrio stovyklas? g.gif lotuliukas.gif
Patirtis - ne mano, o mano vaiko. Ne blogis. Bet tai nėra "pigi ir gera stovykla". "Pigumas" yra sąlyginis (jau rašiau, kodėl), ir patinka toli gražu ne kiekvienam.
Jeigu patiktų - niekas jų nereklamuotų, nes visi norintys nesutilptų. mirksiukas.gif

QUOTE(Bekasė @ 2012 06 29, 13:07)
asmeniskai as nezinau ar leisciau vaika nezinanti kas yra miegas palapineje i skautu organizuojama stovykla. Man atrodo vaikui del tokiu neiprastu salygu sokas butu ir visa kita nublanktu pries tai.
Vaikas buvo miegojęs palapinėje. Nesam turistai (net ir amunicijos neturėjom), bet miegojimas palapinėje nebuvo pirmą kartą. O ir tai nebuvo nepasitenkinimo priežastis. (Iš kur jūs tokias keistas išvadas pasidarote doh.gif ). Pasikartosiu dar kartą: visą laiką buvo prastas oras, drabužių nebuvo kur džiovintis, o jau skalbtis po šliaužimo purvu (arba naujokus "krikštijo" apipildami kibiru vandens) iš viso nebuvo sąlygų, skautiškos pramogos (net ir dabar sako, kad nedega entuziazmu naktį eiti per mišką) pasirodė visiškai nepriimtinos. Niekas prieš nieką nenublanko. Tiesiog labai nepatiko.
Tiesa, tai ir mano klaida, kad "nenugesinau" vaiko įkarščio - reikėjo tiesiog neleisti. Nes tikėtina, kad jeigu tėvai nėra mėgėjai miegoti drėgnais rūbais miške po lietum ir šliaužioti po purvą, tai ir vaikas turėtų panašiai reaguoti į tokias pramogas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 29 birželio 2012 - 20:13
QUOTE(mititėja @ 2012 06 27, 22:35)
Aš irgi kalbu iš patirties. Mano vaikui skautų stovykla - vienas baisiausių vasariškų prisiminimų.  biggrin.gif O man - į balą sumesti pinigai (kuprinė, miegmaišis, kilimėlis, katiliukas, palapinės nuoma + už stovyklą mokėti pinigai). Periodiškai organizuojami "kliūčių ruožai" (šliaužimas purvu, bridimas per upę aukščiau galvos lygio) - baisaus patyrimo baisusis košmaras. Ne visiems patinka tokios atrakcijos.  schmoll.gif


Jums teko viską pirkti, nes šeima neturi tokio poilsio įpročių. Pas mus namuos trys palapinės, po porą miegmaišių, dviejų rūšių kilimėliai, visi indai ir kiti įrankiai. Mes taip polsiaujam neretai ir vaikai prie to pripratę.


QUOTE(mititėja @ 2012 06 29, 21:04)
Tiesa, tai ir mano klaida, kad "nenugesinau" vaiko įkarščio - reikėjo tiesiog neleisti. Nes tikėtina, kad jeigu tėvai nėra mėgėjai miegoti drėgnais rūbais miške po lietum ir šliaužioti po purvą, tai ir vaikas turėtų panašiai reaguoti į tokias pramogas.

Greičiausiai taip. Bet visada galima patikrinti. Nieko, vaikas išgyveno ir dabar vienareikšmiškai žinosit, kad jei jaunystėje susiruoš į "turistiaką" su nakvynėmis palapinėse, priežasties reikai ieškoti kokiame nors simpatiškame vaikine mirksiukas.gif

Dukrą nuo sekmadienio leidžiu į karate stovyklą palapinėse, o jei dar nesibaigus važiuoja į skautus. Treti metai, buvo ir gero oro, ir blogo, bet noras didžiulis. Beja, nariams (mokantiesm nario mokestį) ir apsisprendus iš anksto iš anksto skautų stovyklos kaina mazesnė. Galėčiau gauti atostogų, ir aš prisijungčiau su mielu noru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagyvenus: 29 birželio 2012 - 20:43
QUOTE(pagyvenus @ 2012 06 29, 21:42)
Greičiausiai taip. Bet visada galima patikrinti. Nieko, vaikas išgyveno ir dabar vienareikšmiškai žinosit, kad jei jaunystėje susiruoš į "turistiaką" su nakvynėmis palapinėse, priežasties reikai ieškoti kokiame nors simpatiškame vaikine  mirksiukas.gif
Kad žinokit, mes vėliau ir palapinę nusipirkom (tiesa, ji vienam skautui būtų pernelyg didelė lotuliukas.gif ) ir kitą turistinę (normalią) amuniciją ir esam buvę maždaug kartą per vasarą kempinge ar panašiame pastovyklavime. Viskas gerai - vaikai patys ir palapinę stato, ir joje miega.
O šiaip, aš nenoriu minėti kai kurių momentų, bet jeigu labai skautai akis draskys, kad mano vaikai palepę lotuliukas.gif , tai galiu ir nesusilaikyti.

Tiesa, man nesinori, kad mano vaikas per atostogas "išgyventų". Vienas žmogus yra man pasakęs, kad per atostogas nori turėti geresnes, ar bent jau ne blogesnes sąlygas, nei šiokią dieną. Nes tam ir yra atostogos. Juk ilsiesi.
Tai va, vaikus į stovyklą leidžiu ne "išgyventi". Pageidauju, kad jie ten jaustųsi bent jau saugiai. Kol kas jie nėra taip nusikaltę, kad siųsčiau į "išgyvenimo" stovyklas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 29 birželio 2012 - 20:55
QUOTE(mititėja @ 2012 06 29, 21:50)
Tiesa, man nesinori, kad mano vaikas per atostogas "išgyventų". Vienas žmogus yra man pasakęs, kad per atostogas nori turėti geresnes, ar bent jau ne blogesnes sąlygas, nei šiokią dieną. Nes tam ir yra atostogos. Juk ilsiesi.
Tai va, vaikus į stovyklą leidžiu ne "išgyventi". Pageidauju, kad jie ten jaustųsi bent jau saugiai. Kol kas jie nėra taip nusikaltę, kad siųsčiau į "išgyvenimo" stovyklas.  mirksiukas.gif


Tai aš irgi apie tai, kad nepasisekė Jūsų mergaitei tos atostogos. Va maniškė murkdosi tame purve ir laiminga iki negalėjimo, ir dar nori biggrin.gif Nors turiu patirtį, kai spjoviau į didžiulę kainą ir važiavau atsiimti vaiko iš pajūrio stovyklos anksčiau. Kaip ir Jūs, nemanau, kad vaikas turėtų atsikankinti vien todėl, kad pinigai sumokėti.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2012 06 29, 22:09)
Tai aš irgi apie tai, kad nepasisekė Jūsų mergaitei tos atostogos. Va maniškė murkdosi tame purve ir laiminga iki negalėjimo, ir dar nori  biggrin.gif Nors turiu patirtį, kai spjoviau į didžiulę kainą ir važiavau atsiimti vaiko iš pajūrio stovyklos anksčiau. Kaip ir Jūs, nemanau, kad vaikas turėtų atsikankinti vien todėl, kad pinigai sumokėti.
Ir juo labiau todėl, kad "prasisukta pigiai". lotuliukas.gif
Atsakyti
Geriau tegu vaikas vaziuoja su drauge i kokia vasaros stovykla wink.gif
Mes tai vaziuojam i kaima, bet retai ,nes nera ka ten veikti, nuvaziuojam i kokia Latvija, Estija, Rusija wink.gif Mano vaikui labai patinka atostogauti kituose salyse. thumbup.gif
Atsakyti
: D
truputėlį juokinga.
mano manymu nereikia skelbti, kad stovykla yra bloga vien dėl to, kad jūsų vaikui nepatiko: )
ar jūsų vaikas lepšis ar ne lepšis spręsti ne man, o ar stovykla bloga ar gera spresti jūs turit pilna teisę, tik manau, kad nebūtina įrodinėti kitiems kokia skautu stovykla vis dėl to yra bloga: )
nes kaip įsitikinot yra ir tokių kurie nebijo ir purvo ir šlapių drabužių ir naktinių žygių. taigi taigi: )
o del reklamos, parodykit man nors viena stovykla kuo nesireklamuoja, apart pasakos ir žilvičio. zig zag.lt stovyklų reklamų kalnas, tik mes nespėjom su jais sudaryt sutarties.va kaip: )
Atsakyti
Oho, kokia konstruktyvi temelė lotuliukas.gif, ypač linksmai nuteikė kai kurios įžvalgos (pvz. kaip kaunietė suvaro vilniečius skautus lotuliukas.gif ).

Nežinau, ar verta klaust, bet visgi - gal kas nors jau išbandė"Vėjų fėjos" dienos stovyklą Kaune? Mergiotė mano palepus, niekur nakvot aš jos neleisiu ( ir ji pati nesileis), o nuo kompiuterio ir TV atplėšt noriu. O gal dar ką nors pasiūlyt galit rugpjūčio mėnesiui? smile.gif

Atsakyti