Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų atostogos

Kazkaip siemet - pastebejau - beveik nera jokiu skelbimu apie ziemos stovyklas (ne dienos, o paprastas), bernai buvo nemazai tokiu skelbimu. Gal nepasiteisina, matyt, mazai norinciuju?
Atsakyti
Na norinčių kaip tik daug bet galinčių į stovyklas vesti vaikus mažai...
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2012 01 02, 11:06)
Kazkaip siemet - pastebejau - beveik nera jokiu skelbimu apie ziemos stovyklas (ne dienos, o paprastas), bernai buvo nemazai tokiu skelbimu. Gal nepasiteisina, matyt, mazai norinciuju?


Šiandieninius vaikus ne taip paprasta kuo nors nustebinti!
Tam, kad suorganizuoti jiems smagią ir naudingą stovyklos programą, kurią jie mielai rinktųsi, reikia pasukti galvas net ir šioje srityje dirbantiems profesionalams. Ir tai nėra pigu. Dirbti su jais gali tikrai ne visi norintys tai daryti.
Manau, kad organizatoriai realiai įvertino savo galimybes wink.gif
Atsakyti
Kaune tai galima vesti į Ornamentus, mačiau ten dabar yra tokios vaikų dienos stovykla-dirbtuvėlės. Nuo birželio 11 atrodo blush2.gif Na jų psl.visa info yra 4u.gif
Atsakyti
Sveiiiiiki.: ))
norėčiiau parekomenduot labai gerą stovyklą, kurioje vaikai galėtų pailsėti nuo miestietiškų įpročių: kompiuterų ir apskritai šurmulio.šią stovyklą rengia skautai, viena iš seniausių organizacijų, o vienas iš svarbiausių dalykų yra tas, kad jie stovyklas rengia ne pelno tikslais.Kainuoja tai išvis kapeikas.220lt, siūlau visiems ir iš eilės. biggrin.gif
Papildyta:
http://www.facebook.com/StovyklaBudek

va, čia yra nuoroda, jei kas susidomėjote: ) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TeklėJ @ 2012 06 25, 14:35)
Sveiiiiiki.: ))
norėčiiau  parekomenduot labai gerą stovyklą, kurioje vaikai galėtų pailsėti nuo miestietiškų įpročių: kompiuterų ir apskritai šurmulio.šią stovyklą rengia skautai, viena iš seniausių organizacijų, o vienas iš svarbiausių dalykų yra tas, kad jie stovyklas rengia ne pelno tikslais.Kainuoja tai išvis kapeikas.220lt, siūlau visiems ir iš eilės.  biggrin.gif
Papildyta:
http://www.facebook.com/StovyklaBudek

va, čia yra nuoroda, jei kas susidomėjote: )  4u.gif
Man patinka tokios reklamos, kuriose 220 Lt vadinami "kapeikomis". lotuliukas.gif
Atsakyti
man pačiai aktualu ir naudinga tai gal kam pravers Klaipėdoje dienos stovyklos, ir dauguma nemokamai


http://klaipeda.dien...4#axzz1yqjDKa13

Atsakyti
O mes gyvenam ne mieste, kur dienos stovyklos tikrai nepasiekiamos, o išleisti į kitokias, kur kainos apie 1000lt neišeina, tad kultūrinamės namie: ir piešiam, ir gėles ravim, ir pyragą kepam... Vistik atostogos kaime visai neblogai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2012 06 26, 12:08)
O mes gyvenam ne mieste, kur dienos stovyklos tikrai nepasiekiamos, o išleisti į kitokias, kur kainos apie 1000lt neišeina, tad kultūrinamės namie: ir piešiam, ir gėles ravim, ir pyragą kepam... Vistik atostogos kaime visai neblogai biggrin.gif
Darom mainus: aš atsiųsiu saviškius pas jus gėlių ravėt, pyrago kept, piešt, o svarbiausia - ne mieste pabūt, o jūs - pas mane saviškius: po Vilniaus atrakcijas pasipramogaut. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 26 birželio 2012 - 12:48
Mititėja, tongue.gif
Man Atrodo, kad stovyklų šiais laikais mažiau nei už penkis šimtus niekur nerasit,savaitei su pilnu maitinimu, programa ir patyrusiais vadovais: ))
Va kaip čia yra.
Papildyta:
QUOTE(mititėja @ 2012 06 25, 22:29)
Man patinka tokios reklamos, kuriose 220 Lt vadinami "kapeikomis".  lotuliukas.gif

Mititėja, tongue.gif
Man Atrodo, kad stovyklų šiais laikais mažiau nei už penkis šimtus niekur nerasit,savaitei su pilnu maitinimu, programa ir patyrusiais vadovais: ))
Va kaip čia yra.
Atsakyti
QUOTE(TeklėJ @ 2012 06 27, 12:34)
Mititėja, tongue.gif
Man Atrodo, kad stovyklų šiais laikais mažiau nei už penkis šimtus niekur nerasit,savaitei su pilnu maitinimu, programa ir patyrusiais vadovais: ))
Va kaip čia yra.
Gerbiama skaute, nelyginkite stovyklos, kur vaikai gyvena "nameliuose", duodama patalynė, indai, yra wc, prausyklos ir pan. su skautų stovykla, į kurią reikia vežtis SAVO palapinę, lėkštę, katiliuką, puoduką, įrankius, miegmaišį, rankšluostį, prausiamasi artimiausiame vandens telkinyje, wc funkciją atlieka miškelis, o valgoma tas pats per tą patį - košė. mirksiukas.gif Sakyčiau labai nepigiai gaunasi 220 (už maistą) + visos amunicijos supirkimas. biggrin.gif
Ir patikslinkit - ką reiškią "patyrę vadovai"? lotuliukas.gif
Kokia programa? Apie ją FB nerandu nė žodžio. Noriu apie ją išgirsti (maudysimės, po miškus lakstysim, laužą kūrensim ir "kliūčių ruožas", t.y. šliaušime purvu lotuliukas.gif ) nesiskaito. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 27 birželio 2012 - 12:06
QUOTE(mititėja @ 2012 06 27, 11:55)
Gerbiama skaute, nelyginkite stovyklos, kur vaikai gyvena "nameliuose", duodama patalynė, indai, yra wc, prausyklos ir pan. su skautų stovykla, į kurią reikia vežtis SAVO palapinę, lėkštę, katiliuką, puoduką, įrankius, miegmaišį, rankšluostį, prausiamasi artimiausiame vandens telkinyje, wc funkciją atlieka miškelis, o valgoma tas pats per tą patį - košė.  mirksiukas.gif Sakyčiau labai nepigiai gaunasi 220 (už maistą) + visos amunicijos supirkimas.  biggrin.gif
Ir patikslinkit - ką reiškią "patyrę vadovai"?  lotuliukas.gif
Kokia programa? Apie ją FB nerandu nė žodžio. Noriu apie ją išgirsti (maudysimės, po miškus lakstysim, laužą kūrensim ir "kliūčių ruožas", t.y. šliaušime purvu  lotuliukas.gif ) nesiskaito.  biggrin.gif

Na gerai, turiu savo patirties ir manau, kad stovyklas lyginti galima, tiek pramogom, tiek maistu.
Man yra 19iolika metų, prieš keturis metus buvau skautų stovykloje, už kurią mokėjau 160lt, stovykla buvo geriausia kokioje buvau.Prieš tai buvau ir Krymo stovykloj ir Čekijoj ir tuzine lietuviškų.turiu pasakyti kad su lietuvioškomis nėra ką lyginti, tą pat vasarą buvau lyderystės stovykloje, kaip jūs sakot su nameliais, maistu, wc ir programa. Programa susidėjo iš pačių nuobodžiausių paskaitų apie kūno kalbą ir su žaidmais, kurie jau buvo seniai patirti.maistas išvis tragedija atšalęs, ir muilo skonio, bet žinoma čia tik mano nuomonė. biggrin.gif
Toj stovykloj kuri vyks Liepos 6d. vaikams bus duodamas pakankamai įvairus valgiaraštis ir net neabejoju, kad vaikai kad ir kiek išlepę valgys beveik viską, nes net neabejoju,kad fiziškai pavargs aktyviai judant visą dieną: orientacinės varžybos, įvairūs savigynos apmokymai, mokymai išgyventi gamtoj, karštos dainos, laužai vienu žodžių nuotykių per akis.
Vadovai yra jauni, bet nusmanantys savo amatą, jie eina vadovo pareigas ne tik skautų stovyklose bet ir tarptautinėse. Tarp kitko stovykla yra ne pelno siekianti, dėl to išlaidos yra suskaičiuotos moneta moneton. ax.gif
Aš čia šiaip nieko išsamiai nepapasakojau, siūlau pasiskaityt jei įdomu : )
http://www.alfa.lt/s...12-06-03_11-18/
Bet iš savo(kaip stovyklautojos) patirties galiu be abejones skautų stovykloms duoti pirmą vieta. 4u.gif
Atsakyti