Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų atostogos

Tada galvokim kitoms vasaros atostogoms smile.gif Nors atrodo tik viena Vaiga ir tesusidomėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiva @ 2011 08 19, 10:56)
Tada galvokim kitoms vasaros atostogoms smile.gif Nors atrodo tik viena Vaiga ir tesusidomėjo smile.gif


Tikrai biggrin.gif Gal, kad vasara jau baiginėjasi. Kiti rūpesčiai, mokyklai reikia ruoštis.
Atsakyti
QUOTE(SUPER HERA @ 2011 08 17, 21:29)
Džiaugiuosi kad tokiu ,,primastymų ,,man nereikia.7,9 ir 12 metų mano vaikai turi ką veikti be perstojo.Jūra buvo ,upės,ežeriukai savaitgaleis.Paprasčiausei ne vieną km iki ežero einam pėstute su kuprinėmis ,padainuodami,dūkdami...

na matai, kai kurie tevai neturi galimybes atostogauti tris menesius vasara ir dar periodiskai po savaite ar dvi kitais metu laikas, nes niekas darbe tiek atostogu neduoda.
Tai, kai nedirbi, toksai klausimas ir neiskyla.
Atsakyti
QUOTE(Šiva @ 2011 08 19, 10:56)
Tada galvokim kitoms vasaros atostogoms smile.gif Nors atrodo tik viena Vaiga ir tesusidomėjo smile.gif
Man pritrūko konkretumo. Kad ir kuo skirsis nuo kitų dienos stovyklų. Netoli mūsų namų organizuojama nemokama vaikų dienos stovykla (be maitinimo, žinoma, bet yra pietų pertrauka ir vaikai namo parlekia pavalgyt). Taigi, jeigu tik dėl kompanijos trūkumo - gali eiti į tokią stovyklą.
Vasaros pabaigoje tikrai nebeaktualu.
Ir kaip minėjau - man norėtųsi konkretumo ir gal pritrūko "greitesnio įsivažiavimo". Nes pasiūlymas gal ir neblogas, bet kitą vasarą bus kiti planai, gal kitos galimybės, gal kiti norai, o ir vaikai kasmet didesni, jų poreikiai keičiasi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi svarstau, ką gero, įdomaus su vaikais nuveikti per rudens atostogas. Mano pačios darbi grafikas ganėtinai laisvas, tai esminė problema, ne kur vaikus padėti, o kokių pramogų, veiklos susigalvoti. Tarkim, ką rudenį galima nuveikti Lietuvoje ar aplinkui - kur nukeliauti, ką pamatyti, vandens parkai nedomina ax.gif
Galvoju apie sliidnėjimo trasą Druskininkuose, bet nežinau, ar vaikams tas patiks.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 10 20, 12:01)
Aš irgi svarstau, ką gero, įdomaus su vaikais nuveikti per rudens atostogas. Mano pačios darbi grafikas ganėtinai laisvas, tai esminė problema, ne kur vaikus padėti, o kokių pramogų, veiklos susigalvoti. Tarkim, ką rudenį galima nuveikti Lietuvoje ar aplinkui - kur nukeliauti, ką pamatyti, vandens parkai nedomina  ax.gif
Galvoju apie sliidnėjimo trasą Druskininkuose, bet nežinau, ar vaikams tas patiks.. g.gif
Jeigu Lenkija užskaitoma "aplinkui" - vaikams turėtų patikt.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2011 10 20, 12:43)
Jeigu Lenkija užskaitoma "aplinkui" - vaikams turėtų patikt.



Ačiū, tikrai atrodo įdomu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 10 21, 11:03)
Ačiū, tikrai atrodo įdomu  4u.gif
Taip, ir ne tik vaikams (jeigu poilsis netapatinamas būtinai su akvaparku, o kaip suprantu, būtent taip yra). mirksiukas.gif
Atsakyti
gerai kad yra seneliai
Atsakyti
gal yra kokia informacija apie dienos stovyklas Vilniuje? ką planuojat veikti per žiemos atostogas, juk tėveliai tai dirba...
Atsakyti
QUOTE(jolanta9 @ 2011 11 18, 22:47)
gerai kad yra seneliai


seneliai tampa visas išsigelbėjimas, kai atostogos savaitė, tai ką nors sugalvojam, lanko baseiną ir kitus būrelius. bet vasarėlę teks senelių prašyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rinna: 29 gruodžio 2011 - 20:48
Kai vaikas ne vienas, o trys, jiems nenuobodu ir per atostogas...
Atsakyti