Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų atostogos

QUOTE(mititėja @ 2011 08 07, 10:52)
Tai čia tas pats, kas kiemo kompanija vieni pas kitus vaikšto. Tik valgyt namo parbėga.  mirksiukas.gif
Stengiuosi suprasti pačią idėją - kuo ji skirsis nuo kitų dienos stovyklų (nes yra visokių variantų: su maitinimu, be maitinimo, užsiimančių specialia veikla, šiaip dienas leidžiančių).

Ir dar: kai būtų tuo atveju, jeigu skambini, o pasirodo, kad jau yra 5 vaikučiai rytojui. Tai priima 6-ą? O jeigu jau yra 6 vaikai? Ir t.t.?  g.gif


Man to ir reikėtų. Kad vaikui būtų kompanija ir šalia suaugęs, jei nutiktų kokia nelaimė. Už 20 Lt per dieną norėti maitinimo, profesionalaus lavinimo tiesiog nelogiška. Jei reikalavimai dideli- tai ir kaina jau ne 20Lt , o 50Lt . O čia jau ir "pritempiam" prie brangių stovyklų. Tikslas buvo :kaip užimti vaikus, kurių tėveliai finansiškai negali išleisti į stovyklas.

Papildyta:
QUOTE(Šiva @ 2011 08 07, 21:32)
Sveikutės, šią savaitę esu išvykusi, tai prisijungti prie diskusijų pilnai negalėsiu smile.gif Tiesiog bandykime ne tik uždavinėti klausimus, bet ir atsakinėti į juos, kurkim idėją kartu. Jei užsiėmimai nereikalingi, reiškia nereikia, o jei kažką sugeneruosim, tai padarysim super stvyklą smile.gif
  Nuo kitų dienos stovyklų skirtųsi tuo, manau, kad mažai vaikų, pigiau, yra prižiūrintis asmuo, nuo vaikų vaikščiojimo vieniems pas kitus, tai kad yra priežiūra, aišku, su kokiais vaikais bendrauja, ką veikia


thumbup.gif Tai ir turėjau galvoj.
Atsakyti
QUOTE(Vaiga1 @ 2011 08 08, 08:23)
Man to ir reikėtų. Kad vaikui būtų kompanija ir šalia suaugęs, jei nutiktų kokia nelaimė. Už 20 Lt per dieną norėti maitinimo, profesionalaus lavinimo tiesiog nelogiška.  Jei reikalavimai dideli- tai ir kaina jau ne 20Lt , o 50Lt . O čia jau ir "pritempiam" prie brangių stovyklų. Tikslas buvo :kaip užimti vaikus, kurių tėveliai finansiškai negali išleisti į stovyklas.
Tai gal galima sudėlioti tiksliai. Nes aš supratau, kad veiksmas vyksta pakaitom dalyvaujančių vaikų namuose. Tai vis tiek tuose namuose kažkas iš suaugusių yra.
Vaiga1, o jūs galvojat apie savo šešiametį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 08 rugpjūčio 2011 - 11:46
QUOTE(mititėja @ 2011 08 08, 12:46)
Tai gal galima sudėlioti tiksliai. Nes aš supratau, kad veiksmas vyksta pakaitom dalyvaujančių vaikų namuose. Tai vis tiek tuose namuose kažkas iš suaugusių yra.
Vaiga1, o jūs galvojat apie savo šešiametį?


Pas mane 8-metis. thumbup.gif Čia mintį padavė Šiva. Ji nori užsiimti su vaikais. Pas mane net nėra galimybės .Tiesiog kai nėra kieme draugų, mano veikėjas laaabai nuobodžiauja , o aš nenoriu, kad kiaurą dieną prie TV ar kompo sedėtų ir pagal finansines galimybes galima būtų kažkur "priduoti" biggrin.gif Ir svarstom kas...kur...už kiek?
Atsakyti
Veiksmas gali vykti mano namuose, nebent kokia mamytė pasiūlytų savuosius, nors abejoju, ar atsiras tokių smile.gif Manieji namučiai kuklūs - 1 kambario 36 kvadratų butas, bet 5 - 6 vaikams užtenka, o be to įsivaizduoju, kad geru oru veiktumėm lauke smile.gif Vaiga, kokia kaina tu būtų priimtina su maistu? Kokią kainą įsivaizduoja kitos mamytės? Kaip derintumėm lankomumą?
Atsakyti
QUOTE(Šiva @ 2011 08 08, 14:29)
Veiksmas gali vykti mano namuose, nebent kokia mamytė pasiūlytų savuosius, nors abejoju, ar atsiras tokių smile.gif Manieji namučiai kuklūs - 1 kambario 36 kvadratų butas, bet 5 - 6 vaikams užtenka, o be to įsivaizduoju, kad geru oru veiktumėm lauke smile.gif  Vaiga, kokia kaina tu būtų priimtina su maistu? Kokią kainą įsivaizduoja kitos mamytės? Kaip derintumėm lankomumą?

Na man ne daugiau 20Lt. Ir tai negalėčiau dažnai. Su pinigėliai labai riesta verysad.gif
Jus kokiam rajone gyvenat?
Atsakyti
Mititėja, prašau išsivalyti savo AŽ, nes niekaip negaliu su jumis susisiekti. Ačiū wink.gif
Atsakyti
Nagi, mamytės, ar organizuojame kažką? Ar yra noras? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiva @ 2011 08 17, 09:48)
Nagi, mamytės, ar organizuojame kažką? Ar yra noras? smile.gif



Šyva, laukėm iš jūsų konkretumo. Vieta, laikas, kaina. Aš, jei teisingai supratau, jus pas save norėjote paimti kelis vaikus ir su jais užsiimti. Man aktuali vieta (anksčiau klausiau kokiame rajone gyvenate).O be to atostogos baiginėjasi. Kažin ar dar kam įdomu.
Atsakyti
biggrin.gif sveikos
gaila ,kad tik vasaros pabaigoje užtikau šia temą.nu biški pavadinimas šokiruojantis- kuo užimti vaikus
DARBU
TIKTAIS DARBU
:4u:daugumai vaikų tai po nosimi, net isišaknijusiems miesčionims tikrai yra veiklos.
bet kokioje draugų,giminių sodyboje galima vaikui rasti nors nedidelę lysvelę kur jis galėtų eksperimentuoti ir augint gėlyte ar kokia daržovę.aišku ,laimingiausi vaikai,kurie nors dalį atostogų galėtų i kokį kaimą ištrūkti,o tai tėveliai tik skatinti turėtų.ko,paprastai stebintkitus,nesimato. doh.gif
na ,balkonan perkraustyt ir prižiūrėt gėles mažesnem vaikui irgi nemenka veikla.
vykti į mišką ,tarkim,nors savaitgaliais , stebėti gamtą,uogauti,grybauti.žvejoti.
važinėtis paprasčiausei dviračiu po ne vieną dešimtį kilometrų.


Blogiause kad net nedideliuose miesteliuose vasara trainiojasi paauglių gaujos kaukdami lyg vilkai - ką veikti.Tai jau yra siaubas,jei tėvai jiems ieško veiklos,arba numoja ranka...Patys nuspres ka veikti...

Fiziškai bent jau pagalvoti reikėtų,kaip auga vaikai,kaip vystosi.Jiems daug judėti reikia,kuo salygos palankesnės,nuo mažų dienų lenkti prie ūkio darbo.Jiems mase raumenukų,o ne kauliukų vystyti reikia.Stypsta lyg koke morkos pavėsyje aukštyn...
Džiaugiuosi kad tokiu ,,primastymų ,,man nereikia.7,9 ir 12 metų mano vaikai turi ką veikti be perstojo.Jūra buvo ,upės,ežeriukai savaitgaleis.Paprasčiausei ne vieną km iki ežero einam pėstute su kuprinėmis ,padainuodami,dūkdami...Šiek tiek vandens gėlėms,kažkiek ant galvų,o kas lieka- vištos išmaudytos,.. lotuliukas.gif
Šiltnamei,gėlynai,daržai oi,visko suvardinti neimanoma,visur jie veržiasi,dirba,linksminas,dūksta.Vaikai,svarbiause,yra nevaržomi.Vasara daro absoliučei ką nori.Bet ir sistemingai dirba.Patys veiklą pasiskirsto..Ir dbr kol rašau čia,gryžo iš kiemo palaistę šiltnamį,pririnkę obuolių ,suvaikę vištas,nors mazasis nesenei su viena višta ant supynių suposi lotuliukas.gif Ryte jau išravėti gėlynai buvo,kol gryžau iš darbelio,nuplovė bulvių,priskuto...Kol lyjo,skaitė knygas ir net spėjo po pusvalanduką prie kompo pažaisti..Na sakau,visi patenkinti,užimti,ir galvos nesuku,ka jiems veikti,kuo užimti,juk patys vaikai turi nuo mažų dienų mylėti gamtą,darbą,žinoti darbo naudą.Turi patys planuoti savo veiklą,galų gale.
p.s dar pamiršau pridurti,jog nemenka pramoga ,kada tėveliai irgi atostogauja,pažintinės ,kelionės po Lietuvą.Mano visai maži kol buvo,niekur nevaževom,o šiemet išbandėme keliones ir Lt ir kaimyninėje Latvijoje.Tikrai verta aplankyti muziejius,piliakalnius, rezervatus ar dar ka nors panašaus.Galima sakyt pažintinė pramoginė ir aktyvi kelionė savaitei arba net dviems thumbup.gif Ne vieną vasarą galima rasti nepažintų kelių kelelių ir vietelių savo gimtinėje.Ne vieneriems metams galima rasti nemokamų ,,stovyklų,,.
Tik ,mamytės,reikia noro,reikia būti pačioms aktyvioms,ir mums,mamoms,aktyvus poilsis daug naudingesnis už padribsojimą prie jūros.... 4u.gif Sėkmės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SUPER HERA: 17 rugpjūčio 2011 - 20:40
QUOTE(SUPER HERA @ 2011 08 17, 21:29)
biggrin.gif sveikos
gaila ,kad tik vasaros pabaigoje užtikau šia temą.nu biški pavadinimas šokiruojantis- kuo užimti vaikus
DARBU
TIKTAIS DARBU
:4u:daugumai vaikų  tai po nosimi, net isišaknijusiems miesčionims tikrai yra veiklos.
bet kokioje draugų,giminių  sodyboje galima vaikui rasti nors nedidelę lysvelę kur jis galėtų eksperimentuoti ir augint gėlyte ar kokia daržovę.aišku ,laimingiausi vaikai,kurie nors dalį atostogų galėtų i kokį kaimą ištrūkti,o tai tėveliai tik skatinti turėtų.ko,paprastai stebintkitus,nesimato. doh.gif
na ,balkonan perkraustyt ir prižiūrėt gėles mažesnem vaikui irgi nemenka veikla.
vykti į mišką ,tarkim,nors savaitgaliais ,  stebėti gamtą,uogauti,grybauti.žvejoti.
važinėtis paprasčiausei dviračiu po ne vieną dešimtį kilometrų.
Blogiause kad net nedideliuose miesteliuose vasara trainiojasi paauglių gaujos  kaukdami lyg vilkai - ką veikti.Tai jau yra siaubas,jei tėvai jiems ieško veiklos,arba numoja ranka...Patys nuspres ka veikti...

Fiziškai bent jau pagalvoti reikėtų,kaip auga vaikai,kaip vystosi.Jiems daug judėti reikia,kuo salygos palankesnės,nuo mažų dienų lenkti prie ūkio darbo.Jiems mase raumenukų,o ne kauliukų vystyti reikia.Stypsta lyg koke morkos  pavėsyje aukštyn...
Džiaugiuosi kad tokiu ,,primastymų ,,man nereikia.7,9 ir 12 metų mano vaikai turi ką veikti be perstojo.Jūra buvo ,upės,ežeriukai savaitgaleis.Paprasčiausei ne vieną km iki ežero einam pėstute su kuprinėmis ,padainuodami,dūkdami...Šiek tiek vandens gėlėms,kažkiek ant galvų,o kas lieka- vištos išmaudytos,.. lotuliukas.gif
Šiltnamei,gėlynai,daržai oi,visko suvardinti neimanoma,visur jie veržiasi,dirba,linksminas,dūksta.Vaikai,svarbiause,yra nevaržomi.Vasara daro absoliučei ką nori.Bet ir sistemingai dirba.Patys veiklą pasiskirsto..Ir dbr kol rašau čia,gryžo iš kiemo palaistę šiltnamį,pririnkę obuolių ,suvaikę vištas,nors mazasis nesenei su viena višta ant supynių suposi lotuliukas.gif Ryte jau išravėti gėlynai buvo,kol gryžau iš darbelio,nuplovė bulvių,priskuto...Kol lyjo,skaitė knygas ir net spėjo po pusvalanduką prie kompo pažaisti..Na sakau,visi patenkinti,užimti,ir galvos nesuku,ka jiems veikti,kuo užimti,juk patys vaikai turi nuo mažų dienų mylėti gamtą,darbą,žinoti darbo naudą.Turi patys planuoti savo veiklą,galų gale.
p.s dar pamiršau pridurti,jog nemenka pramoga  ,kada tėveliai irgi atostogauja,pažintinės ,kelionės po Lietuvą.Mano visai maži kol buvo,niekur nevaževom,o šiemet išbandėme keliones ir Lt ir kaimyninėje Latvijoje.Tikrai verta aplankyti muziejius,piliakalnius, rezervatus ar dar ka nors panašaus.Galima sakyt pažintinė pramoginė ir aktyvi kelionė savaitei arba net dviems thumbup.gif Ne vieną vasarą galima rasti nepažintų kelių kelelių ir vietelių savo gimtinėje.Ne vieneriems metams galima rasti nemokamų ,,stovyklų,,.
Tik ,mamytės,reikia noro,reikia būti pačioms aktyvioms,ir mums,mamoms,aktyvus poilsis daug  naudingesnis už padribsojimą prie jūros.... 4u.gif Sėkmės


Gal galite, ką nors pasiūlyti šiokiadieniams didmiesčio vaikams (pradinukams), kurių tėveliai dirba, o į stovyklas nėra finansinių galimybių. smile.gif
Apie užimtumą savaitgaliais,per tėvų atostogas ar kaime niekam čia rūpesčių, manau, nekyla.
Atsakyti
QUOTE(Vaiga1 @ 2011 08 17, 09:13)
Šyva, laukėm iš jūsų konkretumo.  Vieta, laikas, kaina. Aš, jei teisingai supratau, jus pas save norėjote paimti kelis vaikus ir su jais užsiimti. Man aktuali vieta (anksčiau klausiau kokiame rajone gyvenate).O be to atostogos baiginėjasi. Kažin ar dar kam įdomu.


Sakykim kaina 15 Lt pradžiai, kad būtų drasiau pradėti, gyvenu Šeškinėje smile.gif Ar dar susidomėjusių yra? Išbandyti galėtume šią vasarą, kad žinotume, ar pasiteisina, ką reikia keisti kitoms atostogoms. Be to ateina rudens ir kitos atostogos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiva @ 2011 08 19, 10:30)
Sakykim kaina 15 Lt pradžiai, kad būtų drasiau pradėti, gyvenu Šeškinėje smile.gif Ar dar susidomėjusių yra? Išbandyti galėtume šią vasarą, kad žinotume, ar pasiteisina, ką reikia keisti kitoms atostogoms. Be to ateina rudens ir kitos atostogos smile.gif


Man labiau aktualu buvo vidurvasaryje kai kiemas tuščias. Dabar jau daug vaikų grįžo iš stovyklų, kaimų , draugų yra ir veiklos yra. Ne vasaros atostogos man neaktualios. Laikas pralekia greitai, vos spėja patinginiauti. biggrin.gif
Atsakyti