Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų atostogos

O ką be stovyklos jūsų vaikai veikia? g.gif Mano 8-metis kai kieme nėra vaikų laaabai nuobodžauja verysad.gif
Atsakyti
Sveikutės mamytės, malonu prisijungti prie jūsų temos 4u.gif Jau kuris laikas mintyse sukasi tokia idėja ir paskaičiusi jūsų temą drįstu ją išsakyti. Matau, kad vis dėlto egzistuoja vaikučių užimtumo per atostogas problema, ypač tiems, kas neturi kur jų nuvežti į kaimą ir nėra lėšų vaikus vežioti į stovyklas.
O jei Vilniuje organizuotume atostogų metu (nebūtinai tik vasaros) tokią bendrą vaikučių veiklą dienos metu? Galima surinkti keletą vaikų, kuriuos į sutartą vietą atvežtumėte vykdamos į darbą, o vakare pasiimtumėte. Dienos metu mes žaistume judrius ir loginius žaidimus, pieštume, dainuotume, lankstytume iš popieriaus, vaidintume, eitume į gamtą, joje mokytumėmės pažinti augalus ir dar daug daug lavinančių veiklų minčių turiu ir didelio noro bei entuziazmo. Šios veiklos nekainuoja, todėl kaina būtų simbolinė, o vaikams užsiimti manau būtų smagu, o tėveliams ramu. biggrin.gif
Žinoma, kyla daug klausimų, į kuriuos reikėtų kartu bandyti atsakyti. Tai kiek vaikų galėtų būti vienu metu, kokiose patalpose užsiiminėtume (galbūt pasikeičiant pas kelias mamytes, o jei ne mano namų durys visada atviros), kaip su pietumis (manau dažnai kartu su vaikais galėtume gaminti pietus arba aš pati pagaminčiau, ką daryti labai mėgstu), kokia kaina būtų priimtina visiems ir pan.
Aš pati esu Vilniaus pedagoginio universiteto pradinio ugdymo studentė, seniūnė, aktyvistė, dvejus metus dirbau vaikų vasaros stovykloje, dvejus metus vedžiau vaikų jogos užsiėmimus. Mėgstu gaminti, piešti, fotografuoti, keliauti, ketverius metus užsiiminėju joga, džiaugiuosi darbu su vaikais, turiu daug idėjų, pasiryžimo. Tikiuosi aktyvumo iš jūsų pusės, aš atvira pasiūlymams, idėjoms smile.gif
Jei ši idėja jums nepriimtina, galime pagalvoti apie veiklą po mokyklos kasdien, ar porą kartų per savaitę, kur galime nagrinėti sunkiai besisekančius dalykus, ar kaip tik pailsėti nuo mokslų imantis kitokių užsiėmimų.
Mano vizija šioms veikloms tai vaikų ugdymas natūraliai, be skubinančių programų, daug kalbantis, bendraujant, žaidžiant komandinius žaidimus. Kad atostogos vaikams nebūtų bukinantis laikas ant asfalto, o įdomus ir kūrybingas mokymasis gyventi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiva @ 2011 08 05, 12:35)
Sveikutės mamytės, malonu prisijungti prie jūsų temos  4u.gif Jau kuris laikas mintyse sukasi tokia idėja ir paskaičiusi jūsų temą drįstu ją išsakyti. Matau, kad vis dėlto egzistuoja vaikučių užimtumo per atostogas problema, ypač tiems, kas neturi kur jų nuvežti į kaimą ir nėra lėšų vaikus vežioti į stovyklas.
  O jei Vilniuje organizuotume atostogų metu (nebūtinai tik vasaros) tokią bendrą vaikučių veiklą dienos metu? Galima surinkti keletą vaikų, kuriuos į sutartą vietą atvežtumėte vykdamos į darbą, o vakare pasiimtumėte. Dienos metu mes žaistume judrius ir loginius žaidimus, pieštume, dainuotume, lankstytume iš popieriaus, vaidintume, eitume į gamtą, joje mokytumėmės pažinti augalus ir dar daug daug lavinančių veiklų minčių turiu ir didelio noro bei entuziazmo. Šios veiklos nekainuoja, todėl kaina būtų simbolinė, o vaikams užsiimti manau būtų smagu, o tėveliams ramu.  biggrin.gif
  Žinoma, kyla daug klausimų, į kuriuos reikėtų kartu bandyti atsakyti. Tai kiek vaikų galėtų būti vienu metu, kokiose patalpose užsiiminėtume (galbūt pasikeičiant pas kelias mamytes, o jei ne mano namų durys visada atviros), kaip su pietumis (manau dažnai kartu su vaikais galėtume gaminti pietus arba aš pati pagaminčiau, ką daryti labai mėgstu), kokia kaina būtų priimtina visiems ir pan.
  Aš pati esu Vilniaus pedagoginio universiteto pradinio ugdymo studentė, seniūnė, aktyvistė, dvejus metus dirbau vaikų vasaros stovykloje, dvejus metus vedžiau vaikų jogos užsiėmimus. Mėgstu gaminti, piešti, fotografuoti, keliauti, ketverius metus užsiiminėju joga, džiaugiuosi darbu su vaikais, turiu daug idėjų, pasiryžimo. Tikiuosi aktyvumo iš jūsų pusės, aš atvira pasiūlymams, idėjoms  smile.gif
  Jei ši idėja jums nepriimtina, galime pagalvoti apie veiklą po mokyklos kasdien, ar porą kartų per savaitę, kur galime nagrinėti sunkiai besisekančius dalykus, ar kaip tik pailsėti nuo mokslų imantis kitokių užsiėmimų.
  Mano vizija šioms veikloms tai vaikų ugdymas natūraliai, be skubinančių programų, daug kalbantis, bendraujant, žaidžiant komandinius žaidimus. Kad atostogos vaikams nebūtų bukinantis laikas ant asfalto, o įdomus ir kūrybingas mokymasis gyventi  biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiva @ 2011 08 05, 13:35)
Sveikutės mamytės, malonu prisijungti prie jūsų temos  4u.gif Jau kuris laikas mintyse sukasi tokia idėja ir paskaičiusi jūsų temą drįstu ją išsakyti. Matau, kad vis dėlto egzistuoja vaikučių užimtumo per atostogas problema, ypač tiems, kas neturi kur jų nuvežti į kaimą ir nėra lėšų vaikus vežioti į stovyklas.
  O jei Vilniuje organizuotume atostogų metu (nebūtinai tik vasaros) tokią bendrą vaikučių veiklą dienos metu? Galima surinkti keletą vaikų, kuriuos į sutartą vietą atvežtumėte vykdamos į darbą, o vakare pasiimtumėte. Dienos metu mes žaistume judrius ir loginius žaidimus, pieštume, dainuotume, lankstytume iš popieriaus, vaidintume, eitume į gamtą, joje mokytumėmės pažinti augalus ir dar daug daug lavinančių veiklų minčių turiu ir didelio noro bei entuziazmo. Šios veiklos nekainuoja, todėl kaina būtų simbolinė, o vaikams užsiimti manau būtų smagu, o tėveliams ramu.  biggrin.gif
  Žinoma, kyla daug klausimų, į kuriuos reikėtų kartu bandyti atsakyti. Tai kiek vaikų galėtų būti vienu metu, kokiose patalpose užsiiminėtume (galbūt pasikeičiant pas kelias mamytes, o jei ne mano namų durys visada atviros), kaip su pietumis (manau dažnai kartu su vaikais galėtume gaminti pietus arba aš pati pagaminčiau, ką daryti labai mėgstu), kokia kaina būtų priimtina visiems ir pan.
  Aš pati esu Vilniaus pedagoginio universiteto pradinio ugdymo studentė, seniūnė, aktyvistė, dvejus metus dirbau vaikų vasaros stovykloje, dvejus metus vedžiau vaikų jogos užsiėmimus. Mėgstu gaminti, piešti, fotografuoti, keliauti, ketverius metus užsiiminėju joga, džiaugiuosi darbu su vaikais, turiu daug idėjų, pasiryžimo. Tikiuosi aktyvumo iš jūsų pusės, aš atvira pasiūlymams, idėjoms  smile.gif
  Jei ši idėja jums nepriimtina, galime pagalvoti apie veiklą po mokyklos kasdien, ar porą kartų per savaitę, kur galime nagrinėti sunkiai besisekančius dalykus, ar kaip tik pailsėti nuo mokslų imantis kitokių užsiėmimų.
  Mano vizija šioms veikloms tai vaikų ugdymas natūraliai, be skubinančių programų, daug kalbantis, bendraujant, žaidžiant komandinius žaidimus. Kad atostogos vaikams nebūtų bukinantis laikas ant asfalto, o įdomus ir kūrybingas mokymasis gyventi  biggrin.gif


Skamba gražiai. thumbup.gif Kokią simbolinę kainą jus įsivaizduojat?
Atsakyti
QUOTE(Vaiga1 @ 2011 08 05, 16:21)
Skamba gražiai. thumbup.gif  Kokią simbolinę kainą jus įsivaizduojat?
Man kilo toks pats klausimas. Taip pat ir daugiau - kokio amžiaus vaikams tai būtų orientuota? Vis dėlto - tai vasaros stovykla, ar popamokinė veikla?
Atsakyti
Vaikai manau pradinio amžiaus smile.gif O tai kaip įsivaizduoju bendra veikla atostogų metu (vasaros, jei reikia ir jei sutampa manosios universitete tai ir rudens ar pavasario), kada yra poreikis, papasakokite situaciją - jūs ją žinote geriausiai iš savo patirties. Čia mano idėja, bet projektą turėtume išgeneruoti bendrai biggrin.gif Kokia kaina jums būtų prieinama? Žinoma tai priklauso nuo programos, maisto, vaikų skaičiaus. Aš įsivaizduoju apie 5 vaikus, kad būtų maloni, artima aplinka, o kaina dienai apie 20 - 30 Lt. Laukiu jūsų nuomonės, patirties, pasiūlymų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiva @ 2011 08 06, 10:24)
Vaikai manau pradinio amžiaus smile.gif O tai kaip įsivaizduoju bendra veikla atostogų metu (vasaros, jei reikia ir jei sutampa manosios universitete tai ir rudens ar pavasario), kada yra poreikis, papasakokite situaciją - jūs ją žinote geriausiai iš savo patirties. Čia mano idėja, bet projektą turėtume išgeneruoti bendrai  biggrin.gif  Kokia kaina jums būtų prieinama? Žinoma tai priklauso nuo programos, maisto, vaikų skaičiaus. Aš įsivaizduoju apie 5 vaikus, kad būtų maloni, artima aplinka, o kaina dienai apie 20 - 30 Lt. Laukiu jūsų nuomonės, patirties, pasiūlymų smile.gif
Tarkim, kaina - 30 Lt, tai 10 dienų kainuotų 300 Lt. Stovykla (prie ežero ar sodyboje) 10 dienų kainuoja 600-700 Lt.
Neatrodo labai "simboliškai", turint minty, kad vaikas vis tiek lieka mieste, jį reikia ryte nuvežti, vakare pasiimti. blush2.gif Bet gal aš ne taip skaičiuoju. blush2.gif g.gif

Dar toks klausimas: kaip "reguliuotumėte" grupės lankomumą ir kainą? Tarkim šiandien nenorim dalyvauti veikloje, tai likusiems kaina - ta pati, brangsta, ar iš viso veikla nevyksta? Ar nedalyvaudami turime susimokėti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 06 rugpjūčio 2011 - 11:25
Kadangi vaikučių kiekis mažas, 20 Lt už dieną galbūt tinkama kaina.. Vaikų dienos stovyklos Vilniuje (ryte vaikučius atveža, vakare pasiima) kainuoja 10 d. apie 500 Lt, o čia būtų ne 20 ar 30 vaikų, o vos apie 5, maitinimas naminiu maistu. Kokią kaina jums atrodo priimtina? 4u.gif
O mokestis gal būtų už savaitę, kad eitų planuotis vaikus, veiklą ir pan. Kaina likusiems turėtų nesikeisti kažkam negalint ateiti, ieškotume vaikų į vietą, priklauso nuo susidomėjimo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiva @ 2011 08 06, 15:56)
Kadangi vaikučių kiekis mažas, 20 Lt už dieną galbūt tinkama kaina.. Vaikų dienos stovyklos Vilniuje (ryte vaikučius atveža, vakare pasiima) kainuoja 10 d. apie 500 Lt, o čia būtų ne 20 ar 30 vaikų, o vos apie 5, maitinimas naminiu maistu. Kokią kaina jums atrodo priimtina?  4u.gif
Negaliu atsakyti vienareikšmiškai. Bet pirmenybę teikčiau ne dienos stovyklai, jeigu kaina būtų nežymiai didesnė.

Jeigu dienos stovykla kainuoja 500 Lt 10 dienų, tai gal ji kokia labai specifinė? Tarkim jaunųjų gamtininkų (girdėjau, kad tokia yra) ar pan.
Nes kiek ieškojau, tai "išvažiuojamosios" kainuoja apie 600-700 Lt.

QUOTE(Šiva @ 2011 08 06, 15:56)
O mokestis gal būtų už savaitę, kad eitų planuotis vaikus, veiklą ir pan. Kaina likusiems turėtų nesikeisti kažkam negalint ateiti, ieškotume vaikų į vietą, priklauso nuo susidomėjimo.  smile.gif
Būtų įdomu tiksliau. Kad nebūtų taip, jog užsiėmimai nevyksta, nes tą dieną nesusirinko atitinkamai vaikų.

Ir kuo ji iš esmės skirsis nuo kitų dienos stovyklų? Išskyrus tai, kad neturės savo patalpų ir veiksmas vyks pas ką nors namuose? g.gif
Atsakyti
Aš manau,kad privalumas būtų kai galima vaiką atvežti kada nori. Vakare susitari, suderini ar dar yra vietos, kitą dieną atveži , sumoki ...vakare pasiemi. Čia, aišku, tėveliams privalumas. Kažkiek maisto (pvz:sumuštiniai) reikėtų įsidėti. Maisto gaminimas nevisiems vaikams gali patikti t.y. gaminti kasdien. Čia ,aišku, labai užsvaigti apie super duper stovyklą nereikia. Norim pigiai. Tiesog kai vaikai 5 jie jau gali patys užsiimti , atsineštų stalo,lauko žaidimų.
Atsakyti
QUOTE(Vaiga1 @ 2011 08 07, 10:26)
Aš manau,kad privalumas būtų kai galima vaiką atvežti kada nori. Vakare susitari, suderini ar dar yra vietos, kitą dieną atveži , sumoki ...vakare pasiemi.  Čia, aišku, tėveliams privalumas. Kažkiek maisto (pvz:sumuštiniai) reikėtų įsidėti. Maisto gaminimas nevisiems vaikams gali patikti  t.y. gaminti kasdien. Čia ,aišku, labai užsvaigti apie super duper stovyklą nereikia. Norim pigiai. Tiesog kai vaikai 5 jie jau gali patys užsiimti , atsineštų stalo,lauko žaidimų.
Tai čia tas pats, kas kiemo kompanija vieni pas kitus vaikšto. Tik valgyt namo parbėga. mirksiukas.gif
Stengiuosi suprasti pačią idėją - kuo ji skirsis nuo kitų dienos stovyklų (nes yra visokių variantų: su maitinimu, be maitinimo, užsiimančių specialia veikla, šiaip dienas leidžiančių).

Ir dar: kai būtų tuo atveju, jeigu skambini, o pasirodo, kad jau yra 5 vaikučiai rytojui. Tai priima 6-ą? O jeigu jau yra 6 vaikai? Ir t.t.? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 07 rugpjūčio 2011 - 09:54
Sveikutės, šią savaitę esu išvykusi, tai prisijungti prie diskusijų pilnai negalėsiu smile.gif Tiesiog bandykime ne tik uždavinėti klausimus, bet ir atsakinėti į juos, kurkim idėją kartu. Jei užsiėmimai nereikalingi, reiškia nereikia, o jei kažką sugeneruosim, tai padarysim super stvyklą smile.gif
Nuo kitų dienos stovyklų skirtųsi tuo, manau, kad mažai vaikų, pigiau, yra prižiūrintis asmuo, nuo vaikų vaikščiojimo vieniems pas kitus, tai kad yra priežiūra, aišku, su kokiais vaikais bendrauja, ką veikia.
Atsakyti