Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Gal kas žino ar galima pomidorų lapus skinti ne nuo kamieno, o nulaužti per vidurį, patrumpinti, nes mano šiltnamy tikros džiunglės. Pomidorus visada sodinu tokiais pat atstumais, bet šiemet jie auga lyg ant mielių.Tikriausiai, kad pakeitėm žemę, o ir šiltnamis šiemet stiklinis.
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 06 23, 11:40)
doh.gif gal ne visai taip išsireiškiau  blush2.gif ,man patarė senyvo amžiaus,visvien daugiau žinantys ir nusimanantys  g.gif ,o aš savuosius sudeginau,nes pernai karšta vasara buvo,o aš uždarydavau blush2.gif ,manasis tai irgi sakė nedarinėt g.gif šiais metais nebedarau,žiūrėsim kiek tos tiesos ax.gif mano tai dar maži,per vėlai šiais metais pasėjau matyt g.gif užmegstų jau yra,kiti tik žydi  verysad.gif
Papildyta:

man šiais metais draugė davė kelis,tai sakė,kad jie negenimi  g.gif
Papildyta:

doh.gif tur būt naktį begėdis įlindo  umn.gif  bash.gif


nieko,ramiakas mirksiukas.gif ,viskas ciki piki,bet pas mane ir yra senyvo amziaus zmoniu,tai kad visi skirtingai mano,tai net kitakart nuo vietoves zmoniu priklauso,kas kaip iprates daryti.
QUOTE(martam @ 2008 06 24, 12:45)
Gal kas žino ar galima pomidorų lapus skinti ne nuo kamieno, o nulaužti per vidurį, patrumpinti, nes mano šiltnamy tikros džiunglės. Pomidorus visada sodinu tokiais pat atstumais, bet šiemet jie auga lyg ant mielių.Tikriausiai, kad pakeitėm žemę, o ir šiltnamis šiemet stiklinis.

kuo daugiau lapu palauzysi,tuo geriau bus,pomidoras tada tures sveikatos vaisiam kraut,taip kad lauzyk lapus be sirdgelos grauzaties mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=kubilina,2008 06 24, 11:49]
Mano uosviene pries kelias dienas agurkus lauke atsėjo, nes iš pirmo sėjimo labai prastai sudygo, žiūrėsim gal dar kas spės užaugti.
Šiaip šiuo metu dar galima sodinti (iš daigų) burokėlius, gal ir vėlyviesiems kopūsams nepervėlu.
Pekino kopūstai yra vadinamieji trumpos dienos augalai, tai aš juos dar tik ruošiuosi pradėti auginti.
Dagiau tai nelabai ką ir sugalvoju ax.gif
Papildyta:

Ačiū labai! Tai va gal agurkų ir pasėsiu smile.gif O kažin dar turgeliuose būna kopūstų daigų? Jaučiu nelabai bobutės tikisi, kad kas tokiu metu sodintų ką blush2.gif O sėti pačiai tai jau turbūt tikrų tikriausiai tikrutėliai per vėlu doh.gif

Man taip dabar skauda širdį, kad taip suvėlinom su daržu, šiaip išvis neplanavom, bet va spontaniškai sugalvojom, kai jau vėlu buvo ax.gif Tai dabar gėda sakyt, bet laukiu kada kitas pavasaris ateis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monciuke @ 2008 06 24, 17:25)
Man taip dabar skauda širdį, kad taip suvėlinom su daržu, šiaip išvis neplanavom, bet va spontaniškai sugalvojom, kai jau vėlu buvo  ax.gif Tai dabar gėda sakyt, bet laukiu kada kitas pavasaris ateis  lotuliukas.gif


Prieš savaitę dar mačiau kopūstų, paprikų,agurkų ir kt daigų pirkti. O dar gali pasėti morkų, burokėlių rudeniniam derliui. TAip pat įvairių daugiamečių prieskonių ir vienmečių taip pat. O ko nebandyt sėklytės juk nedaug tekainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Monciuke @ 2008 06 24, 17:25)

Ačiū labai! Tai va gal agurkų ir pasėsiu smile.gif O kažin dar turgeliuose būna kopūstų daigų? Jaučiu nelabai bobutės tikisi, kad kas tokiu metu sodintų ką  blush2.gif O sėti pačiai tai jau turbūt tikrų tikriausiai tikrutėliai per vėlu  doh.gif

Man taip dabar skauda širdį, kad taip suvėlinom su daržu, šiaip išvis neplanavom, bet va spontaniškai sugalvojom, kai jau vėlu buvo  ax.gif Tai dabar gėda sakyt, bet laukiu kada kitas pavasaris ateis  lotuliukas.gif

biggrin.gif buciau zinojus,tai galejus tu is manes vezimu vezt visokiu kopustu-ankstyvu,velyvu,brokoliu,melynu ir brokoliu daigu smile.gif
Ismeciau 3 krepsius is siltnamio,nes daug pasisejau,o jau parikqa i ju vieta reikejo sodint,i lauka tai sau sociai prisiodinau,dar kitiem kaimynam daviau,o kas liko,tai su skaudancia sirdim ismeciau ax.gif i komposta,dar savo sinsiliukus paseriau taip atsakanciai su kopustu daigais biggrin.gif
Tai ismeciau viska pries 1,5 savaites,buc zinojus,kad tu su tokaiis dideliais norais ir Vilniuje esi,taikrai buciau prirovus kiek sirdis geidzia ir jau butu speje prigyt..Del sodinimo lauke gali krapus paset,as neseniai pasejau tarp salotu,nes salota sisrausiu,kazkas turi augt mano dirvelej,tai krapu pasejau,isnesiau agurkus kelis i lauka pasodinau daigais,bet jie nelabai patenkinti,kiatip sakant del mados pasodinau,nes siltnamy turiu jau daug daigu,kiti jau agurkiukus veda,o kiti dar maziukai,tai specialiai taip sodinau,kad tureciau agurkus visus ne vienu metu thumbup.gif ir ilgavaisiu turesiu..kuri cia prase recepto su garstyciom,tai parasysiu kada kai namie laiko turesiu,nes visi pas mane receptai nmaie...
O nera jokio skyrelio apie marinavimus ir patvirtintus receptus supermamose blush2.gif ,nezinot?
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2008 06 25, 12:05)

O nera jokio skyrelio apie marinavimus ir patvirtintus receptus supermamose blush2.gif ,nezinot?

Kulinarijos skyriuje žiūrėk. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš pernai auginau kopūstus,kalafijorus,tai drugelių negalėjau atsigint doh.gif ,kaip jūs su jais kovojat? ax.gif Šiais metais kiek tenaudojam irnesakyk.gif ,tai geriau nusipirkt mastau.gif
Atsakyti
[quote=Shliopke,2008 06 25, 12:05]
biggrin.gif buciau zinojus,tai galejus tu is manes vezimu vezt visokiu kopustu-ankstyvu,velyvu,brokoliu,melynu ir brokoliu daigu smile.gif
Ismeciau 3 krepsius is siltnamio,nes daug pasisejau,o jau parikqa i ju vieta reikejo sodint,i lauka tai sau sociai prisiodinau,dar kitiem kaimynam daviau,o kas liko,tai su skaudancia sirdim ismeciau ax.gif i komposta,dar savo sinsiliukus paseriau taip atsakanciai su kopustu daigais biggrin.gif


Nu va, tikrai kaip gaila sad.gif įsivaizduoju kaip sunku savo užaugintus daigelius išmest unsure.gif

Aij o šiaip nusprendžiau paeksperimentuoti ir prisisėt visokių daržovėlių. Tikrai gi kiek ten tos sėklels tekainuoja, o gal ruduo bus šiltas ir ilgas, tai visai gerai ir pasiseks ax.gif Rudenį pranešiu kaip sekėsi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2008 06 24, 13:08)
tai pririštus agurkus su šaknim iš žemių išrovė verysad.gif Tikiuosi, kad prigis unsure.gif

to ir linkėčiau.. nes pas mane irgi vieną taip išrovė... tai neprigijo sad.gif

o mes vakar suvalgėm du pirmus agurkus bigsmile.gif nu jau kaip skanu.. essen.gif
ech kaip laukiu kada gal4s nueit ir neie6kant nusiskint bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 06 25, 17:42)
Aš pernai auginau kopūstus,kalafijorus,tai drugelių negalėjau atsigint doh.gif ,kaip jūs su jais kovojat? ax.gif Šiais metais kiek tenaudojam  irnesakyk.gif ,tai geriau nusipirkt mastau.gif


g.gif nu pas mane tfu tfu jokiu drugeliu pernai nebuvo,purskaiu tik nuo spragiu,kai dar maziukai kopusteliai buvo,siemet tai nesimato g.gif
QUOTE(Monciuke @ 2008 06 25, 18:22)

Aij o šiaip nusprendžiau paeksperimentuoti ir prisisėt visokių daržovėlių. Tikrai gi kiek ten tos sėklels tekainuoja, o gal ruduo bus šiltas ir ilgas, tai visai gerai ir pasiseks  ax.gif Rudenį pranešiu kaip sekėsi  rolleyes.gif

thumbup.gif saunuolyte

Sveikos mergiotes 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes.Ir as galiu pasigirti - agurkus jau antra savaite is siltnamio valgom thumbup.gif Jau ir pasiraugiau 10 agurku. Anksti pasisodinau.Sodinau kaip ilgavaisius , o auga normalus , saldus agurkiukai tongue.gif Jau ir is seklu greit bus. Dabar jau kokiu 3 cm agurkiukai . Tai nors agurkais siltnamyje galiu pasidziaukti,o pomidorai tai kaip kokie mutantai atrodo.Keisiu zeme rudeni
Atsakyti
Na, merginos parodykit savo šiltnamius. Aš praeitą savaitę fotkinau ir įdėsiu, bet neatspindi dabartinio vaizdo-beveik visi žydintys ir kokie 5 daigai pomidoriukų mažų prisikrovę wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gyjula: 26 birželio 2008 - 22:24