Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Labukas,
As tai irgi laiko atidaryta,nors irgi apmulciuotas.Pas mus sveciuojasi uosvis,tai jie daug metu augina,tai darau pagal ji.Nu nezinau,bet skaiciau,kad geriausia,kai siltnamyje yra tie langai is virsaus,bet deja tokiu pas mus nera,kita meta tikriausiai toki konstruosime.Ir kad bent vienas langelis turi buti atidarytas........Siaip savaitei buvau isvykusi,tai negaliu patiketi,kad per toki trumpa laika,tiek pomidoriuku priaugo ir zydi gausiai ypac VILTIS.
Atsakyti
Na, kaip jūsų šiltnamiai atlaikė ledukus? Aš tai net bijau MB skambint ir klaust ar dar kas norsiš jo liko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 06 23, 13:56)
Kol kas pas mane nesikaupia. Gal kad yra mulčiuotas šiaudais?

Gal? g.gif O po šiaudais šungrybiai neauga? Pas mane ir po šiaudais, ir po žole. Galėsiu grybauti biggrin.gif o jei rimtai, gal reiktų mulčą nurinkti? ar pomidorams nepakenks?
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 06 23, 16:00)
Gal? g.gif  O po šiaudais šungrybiai neauga? Pas mane ir po šiaudais, ir po žole. Galėsiu grybauti biggrin.gif o jei rimtai, gal reiktų mulčą nurinkti? ar pomidorams nepakenks?

Nu tikiuosi ne,pas mane po kol kas bujoja ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ilja @ 2008 06 23, 15:56)
Na, kaip jūsų šiltnamiai atlaikė ledukus? Aš tai net bijau MB skambint ir klaust ar dar kas norsiš jo liko doh.gif

šiltnamis,tai gal ir stovi,bet prieš tai kai buvo vetra musu kamina išverte,statomo namo doh.gif .Vyras nesužiurejo,vat tais architektais negali pasitiketi,kad ir kokie geri butu.....
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 06 23, 14:56)
Kol kas pas mane nesikaupia. Gal kad yra mulčiuotas šiaudais?

na,o pas mane išsimulčiavo tokia žalia žolyte g.gif tik nežinau čia gerai ar blogai mastau.gif ,gaila tik,kad kol kas negaliu foto įkelt,nufotkinsiu,kai galėsiu įkelsiu ax.gif ,pas mane ir braškės tokia žolyte apėjusios,kas pamato,tai sako thumbup.gif ,tik per sausrą biški nugeltus buvo doh.gif ,baigia jau atsigaut ax.gif
Atsakyti
Manau, kad bet koks mulčias yra tik gerai. Kažkokia ten labai gera mikroflora susidaro. O kur dar pliusai, kad ravėt ir laistyt taip dažnai nereikia. Aš pasodinau maždaug prieš pusantros savaitės ir tik sodinant buvau paliejus. O kadangi pilvas ant nosies užlipęs, tai galiu atsiklaupus švariai ant šiaudų apskabyt, apvyniot savo daržoviukus.
Atsakyti
Oij kokia smagi tema! smile.gif Aš irgi šiemet naujokė prisijungiau prie daržininkių smile.gif Šiltnamį vyras prieš tris savaites surentė tokį mažiuką eksperimentinį ( 3 x 2,5 ), bet man jau per mažas biggrin.gif. Pasodinau gal 15 pomidorų, kurie jau pradeda megzti pomidoriukus. Pasėjau kelis agurkus, bet kažkaip ilgai dygo, tai dabar didžiausias tik 2 didelius lapus turi sad.gif Kažin ar spės ką užaugint... Na ir va salotas raunu, buvau tarp pomidorų prisodinus, bet jau reik duoti ploto jiems ax.gif
Šiaip noriu be jokios chemijos auginti, nes mūsų mažoji baisiai mėgsta pomidorus, o jai noriu kuo sveikesnių priaugint smile.gif Tai va mėšliuku palaistau kartais , pelenų pabarstau, pažastėles išgeniu na ir palaistau smile.gif Dar ryte atėjus visada randu aplašėjusius pomidorus, ir nesvarbu ar durys atidarytos, ar ne... g.gif Tai aš truputį juos pabaksnoju, kad nuvarvėtų tie lašai biggrin.gif Nežinau ar padės kuo, bet man ramiau lotuliukas.gif

O šiaip tai šiemet labai suvėlavom su daržu. Na pirmi metai išvis daržą sugalvojom daryt smile.gif Tai va ir bulves prieš 3 savaites pasodinom. Dar kažkiek viena sodinau prieš kelias dienas, nes vyras su gipsu, nu ir dar nepasodintų liko.... net nežinau ką ir bedaryt. Ar rizikuot ar į kompostą verst? Šiaip bulvės ankstyvosios, tai gal iki kokio lapkričio užaugtų lotuliukas.gif

Ir gal žinot ką dar nevėlu būtų lauke sėti?
Ir turiu šiltnamy salierų išdygusių, bet va irgi galvoju ar ne vėlu bus juos i lauką sodinti? Dar kokias dvi savaites tai tikrai turi šiltnamy paaugt... O liepos mėnesį sodint, tai gal jau ir vėloka... ka manot? ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,
aš irgi lipdausi į jūsų gretas thumbup.gif Šiemet pirmą kartą įsirengėm savo šiltnamį (plėvelinis iš 7 lankų).40 pomidorų daigų pirkau turguje : ''Marmande VF''-vidutinio ankstyvumo derlinga veislė, 8 agurkų daigus davė draugė, na ir koks mėnuo kaip jie auga pas mane ax.gif Šiandien išsiravėjau, sukaišiojau pagaliukus ir priraišiojau. Visi intensyviai žydi, o ant keleto daigų ir pomidoriukų prikrauta. Šiltnamis duris turi iš abiejų galų, nes aš irgi girdėjau, kad pomidorai mėgsta ''skersvėjį'' o nakčiai visada uždarinėju. Kol kas pačiai labai įdomu kaip seksis toliau. Tikiuosi malonaus bendradarbiavimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 06 23, 18:12)
Manau, kad bet koks mulčias yra tik gerai. Kažkokia ten labai gera mikroflora susidaro. O kur dar pliusai, kad ravėt ir laistyt taip dažnai nereikia.

Mulčas reabilituotas, nes šungrybių radau ir ten, kur plika žemė. Matyt, žemė sporom apsikrėtus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monciuke @ 2008 06 23, 23:00)

Ir gal žinot ką dar nevėlu būtų lauke sėti?
Ir turiu šiltnamy salierų išdygusių, bet va irgi galvoju ar ne vėlu bus juos i lauką sodinti? Dar kokias dvi savaites tai tikrai turi šiltnamy paaugt... O liepos mėnesį sodint, tai gal jau ir vėloka... ka manot?  ax.gif


Mano uosviene pries kelias dienas agurkus lauke atsėjo, nes iš pirmo sėjimo labai prastai sudygo, žiūrėsim gal dar kas spės užaugti.
Šiaip šiuo metu dar galima sodinti (iš daigų) burokėlius, gal ir vėlyviesiems kopūsams nepervėlu.
Pekino kopūstai yra vadinamieji trumpos dienos augalai, tai aš juos dar tik ruošiuosi pradėti auginti.
Dagiau tai nelabai ką ir sugalvoju ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Gyjula @ 2008 06 24, 00:16)
Sveikutės,
.....
Tikiuosi malonaus bendradarbiavimo  mirksiukas.gif


Čia mes visos tokios, makomės iš kitų ir savo klaidų, kuo daugiau nuomenių, kuo daugiau patirties, tuo geriau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2008 06 23, 14:56)
Na, kaip jūsų šiltnamiai atlaikė ledukus? Aš tai net bijau MB skambint ir klaust ar dar kas norsiš jo liko doh.gif

Mūsiškis atlaikė -trūko dar kelių minučių,jaučiu,būtų buvę vienos skylės.Dabar tik pratampytos duobutės doh.gif .Liūdnokai daržas atrodė iš kart po audros-braškės stipriai aplaužytos.Labiausiai nukentėjo svogūnai ir kopūstai-ledai kaip kaukazinės slyvaitės krito.
Atsakyti
Pas mane šiltnamio pėvelė lyg ir atlaikė (MB spėjo tokias plokštes dar užmest, kad ne taip stipriai kliūtų), bet šiltnamį šiek tiek pakilnojo, tai pririštus agurkus su šaknim iš žemių išrovė verysad.gif Tikiuosi, kad prigis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilja: 24 birželio 2008 - 12:08