Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Bagira 2 @ 2008 09 17, 09:52)
Del morku tai nelabai zinau, o del buroku tai jau kai lapus salnos apkandzioja ir serksnas zeme nukloja, tada tik nuimam derliu, nors labai norint galima ir dabar, bet jei geras ruduo tai jie da augs. ax.gif



dar jauciu paliksiu juos darželi nes dar ir gismeteo praneša atšilimą iki 15 laipsnių ir gal sulauksiu bobų vasaros, nes dar darže viskas auga ir salierai ir kaliaropės ir cukinijos ir t.t. nu vien žo nėr kada man su jais bovintis nuimsiu vienu metu viusus ax.gif
Atsakyti
Mano kelios dienos jau burokai nurauti.Morkų visų dar nespėta.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 09 15, 18:11)
Nengamo, čia Armonika pomidoras. O nokint, kol taps raudonas. Juk jis toks pats pomidoras, tik forma akiai neįprasta. Jis nėra hibridas, sėklų gali drąsiai pasirinkti pati. Rudenį, kai derlių apdorosiu, pateiksiu sąrašus savo siūlomų.
Šie pomidorai labai gražūs papuošimams, tik pjaustyti ne skiltelėmis..

4u.gif Ačiū.Bandysiu rinkti sėklytes.Jie mums labai skanūs,nes miltingi(mėsingi gal reikėtų sakyti) Ir labai lauksim sąrašiuko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 09 16, 19:11)
Cukinijas jau reiktų nuimti, nes jos bijo šalnų. Šalčio pakąstos jos neišsilaikys per žiemą. Porai gali laukt net pavasario...pamulčiavus storiau...

O as praitais metais kelis porus palikau ir nusivyliau, o gal kazka ne taip padariau. Jie pavasari zieduoliais pasidare, is poru nieko neliko....
Atsakyti
QUOTE(Laukinukas @ 2008 09 21, 22:40)
O as praitais metais kelis porus palikau ir nusivyliau, o gal kazka ne taip padariau. Jie pavasari zieduoliais pasidare, is poru nieko neliko....

O man zuikiai nugraužė doh.gif na nors žvėreliai sotūs buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ką šiltnamiuose veikiat? Manajam , kadangi vėlai sodinti dar noksta pomidorai. Kitoj daly pasisodinau įvairių prieskoninių žolių iš daržo-petražolių, raudonėlio, juozažolių ir kt. Kad žiemą pasnigus galėčiau pasiskint. Žiūrėsiu kiek iš to naudos bus.Dar karpiukai rudeniniai dygsta pasėti. Kaži ar paaugs dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 10 29, 23:43)
Ką šiltnamiuose veikiat? Manajam , kadangi vėlai sodinti dar noksta pomidorai. Kitoj daly pasisodinau įvairių prieskoninių žolių iš daržo-petražolių, raudonėlio, juozažolių ir kt. Kad žiemą pasnigus galėčiau pasiskint. Žiūrėsiu kiek iš to naudos bus.Dar karpiukai rudeniniai dygsta pasėti. Kaži ar paaugs dar g.gif



Na manau turetu dar padygti bet saltos naktys prognozuojamos ax.gif , na bet silkanmi nemanau kad baisu... O mano silknamis po invazijos amaro dabar ilsisi, kadangi uzsejau garstycias jos paaugo gero dprindzio ir didesnes , jas dabar sukasiau ir tegu kovoja su tuom brudu gun_bandana.gif agurku visai neturejau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2008 10 30, 09:10)
O mano silknamis po invazijos amaro dabar ilsisi, kadangi uzsejau garstycias jos paaugo gero dprindzio ir didesnes , jas dabar sukasiau ir tegu kovoja su tuom brudu gun_bandana.gif agurku visai neturejau  verysad.gif


o tai garstycios veikia ir amarus?? g.gif
as girdejau, kad nualinta zeme atgaivina. O sieros saskes naudojat?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 10 29, 22:43)
Ką šiltnamiuose veikiat? Manajam , kadangi vėlai sodinti dar noksta pomidorai. Kitoj daly pasisodinau įvairių prieskoninių žolių iš daržo-petražolių, raudonėlio, juozažolių ir kt. Kad žiemą pasnigus galėčiau pasiskint. Žiūrėsiu kiek iš to naudos bus.Dar karpiukai rudeniniai dygsta pasėti. Kaži ar paaugs dar g.gif


as tai ir iskasiau is lauko petrazoles ir pasodinau i siltnami,sakiau dar agro plevele apdengsiu,vistik iki didziuju salnu tikrai bus,pernai porus laikiau ikistus i zeme iki nauju metu siltnami uzdengus,labai gerai laikesi thumbup.gif
dar pomidorai neisrauti ir agurkai,sutemsta anksti,o laiko savaitgaliais vis nera blush2.gif ,tai sen,tai ten.
O pariku priskyniau 5 dezes thumbup.gif ,kur auginau namie-super derlius,o is turgau keli daigeliai-nieko gero schmoll.gif ,taip kad geriau jau uzsiauginti namie.
QUOTE(Livai @ 2008 10 30, 10:18)
o tai garstycios veikia ir amarus?? g.gif
as girdejau, kad nualinta zeme atgaivina. O sieros saskes naudojat?? ax.gif

naudojau praeitais metais,ale idomu vistik,ar labai padejo giliau zemej sedintiems parazitams maziukams..nes virsuj tai visos zoles iskepe,na ir siltnamis kazkaip dezinfekuojamas vistik
Atsakyti
QUOTE(Livai @ 2008 10 30, 11:18)
o tai garstycios veikia ir amarus?? g.gif
as girdejau, kad nualinta zeme atgaivina. O sieros saskes naudojat?? ax.gif



na dar saske irgi statysiu bet pavasari .... Na kiek man zmoniu sake kad labai veiksmingas dalykas tos grastycios pamatysim.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2008 10 30, 14:29)
na dar saske irgi statysiu bet pavasari .... Na kiek man zmoniu sake kad labai veiksmingas dalykas tos grastycios pamatysim....  ax.gif



Kas tos garstyčios ir kaip jas naudojat , atleiskit man tundrai už nežinojimą doh.gif

Atsakyti
QUOTE(ing @ 2008 11 05, 14:11)
Kas tos garstyčios ir kaip jas naudojat , atleiskit man tundrai už nežinojimą doh.gif



garstyciu grudeliai yra na ju yra pirkti kur seklomis prekiauja pardese ir jas paseji , grudeliai tai tokie na kaip ridikeliu gal didesni, kaip sudygsta iki 3-4 lapelio reikia sukasti zeme ....
Atsakyti