Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Regila @ 2008 09 09, 18:45)
Jei sėklos nėra hibridinės, jas galima pasilikti.Aš daug metų taip ir pasidarau kitiems metams sėklų sau, o perteklių realizuoju.Tam reikia gerai išnokusių pomidorų. Sėklas labai gerai išplaut, išdžiovint ir jau turima.Patikusių pomidorų, paprikų pasirinkt sėklų-tikrai verta.


Štai apie tokius pomidorus kalbu

user posted image

O kiek juos reikia nokinti? doh.gif
QUOTE(Shliopke @ 2008 09 10, 10:17)

Taip,nuplaunu uogas,paskui uzpilu sirupu,apverciu,uzkloju siltai ir laikau min para apklotu,tada issisterilizuoja viskas rolleyes.gif


Bandysiu 4u.gif Spalva turėtų gautis superinė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 09 10, 08:35)
o kaip manot, iš pirktinių spalvotų paprikų ar galima ten pasidaryti sėklų? kažin ar jos sudygs? g.gif  na man labai skanu ir gražu, ypač stalo papuošimui blush2.gif

Sveikutes, siltnami turiu antri metai. Bet derliu turiu normalu tik siemet.... Siemet man isvis kazkokie keistoki metai palyginus. O papriku siemet paekspermentavau tu alia juodu is parduotuves nusipirkau, tai sakutes reikejo parisinet, nes luzti pradejo nuo svorio sakos.... Atsiusciau nuotrauka parodyt, bet nelabai cia gaunasi susitart su SUPERMAMA, kazkaip mane cia ignoruoja, na bet pirmas blynas visada prisviles....o del papriku tai tikrai nesitikejau, kiek ziedeliu tiek ir vaisiu ir toliau auga mezga ir tt TIK konservavimui tai siaip sau.... i salotas tai gerai, bet jei siaip atskirai jas konservuoti - tai praranda spalva....
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2008 09 12, 08:01)
ačiu už atsakymą  4u.gif . tačiau bėda tame kad liga pradėjo plisti nuo baklažanų ir persimetė į agurkus. Na bet kitamet pabandysiu su serenčium  ax.gif

Praitais metais mano siltnami buvo uzpuole tokios baltos museles miniatiurines, tai muilo ir tabako tirpalu purskialiojau, derliaus tai neturejau, bet siemet nei vienos musios tai arba issalo arba padejo tas tirpalas.....
Atsakyti
QUOTE(Laukinukas @ 2008 09 14, 17:43)

Praitais metais mano siltnami buvo uzpuole tokios baltos museles miniatiurines, tai muilo ir tabako tirpalu purskialiojau, derliaus tai neturejau, bet siemet nei vienos musios tai arba issalo arba padejo tas tirpalas.....


Tabako tirpalu bandziau purksti tik pasirodzius tiem parazitam verysad.gif , ale nieko nepadėjo doh.gif jie paplito po visus agurkus ersimete i parikas ir ate derliau mano. Na matysim dabar laukiu sudygimo garstyciu o paskui saskem saskem juos gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
Nengamo, čia Armonika pomidoras. O nokint, kol taps raudonas. Juk jis toks pats pomidoras, tik forma akiai neįprasta. Jis nėra hibridas, sėklų gali drąsiai pasirinkti pati. Rudenį, kai derlių apdorosiu, pateiksiu sąrašus savo siūlomų.
Šie pomidorai labai gražūs papuošimams, tik pjaustyti ne skiltelėmis..
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 09 12, 08:12)
aš tai tokiu kitokiu truputį klausimėliu, mūsų šiltanamis stiklinis, bet amžinai kas nors išdaužia durų stiklus, jie nepigūs, bet jau nusibodo tas stiklo šukes rankiot, kaip manot, ką įstatyti ar kuo pakeisti durų stiklą? jeigu įdėtumėm plėvelę biggrin.gif

mano ir stiklinis, bet i duris vyras idejo organini stikla, mirksiukas.gif sako jis tvirtesnis ir ne taip greitai duzta,bet jis nepigus.
o siaip as pasaugau tas duris, kai atidarytos tai priremiu su tokiu mietu, kad nesidarinetu
Atsakyti
Nėra būtinumo stikliniam šiltnamiui stiklinės durys. Pas mus armuota plėvelė ar kaip ten ji vadinasi. Dirstelkit. Žiemai jas nukabinam, nunešam į rūsį, kad sniegu užsipildytų per duris ir tas dalis, kurios būna dengtos plėvele.
user posted image
Čia pigesnis variantas ir saugesnis. Ši plėvelė nėra keista jau kokie 5 metai.Ji tikrai pigesnė už stiklą, tik brangesnė už dengiamąją plėvelę.
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
thumbup.gif labai ačiū už patarimus:)
Atsakyti
Nu va mergaites-darzininkes, nurovau beveik visas savo siltnamio gerybes, palikau tik papriks, nes pagailo blush2.gif dar yra primegztu, gal sakau prinoks dar g.gif , gal dar spes... unsure.gif o darze palikau tik kopustus, porus ir cukinijas kelias unsure.gif
Atsakyti
Cukinijas jau reiktų nuimti, nes jos bijo šalnų. Šalčio pakąstos jos neišsilaikys per žiemą. Porai gali laukt net pavasario...pamulčiavus storiau...
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 09 16, 20:11)
Cukinijas jau reiktų nuimti, nes jos bijo šalnų. Šalčio pakąstos jos neišsilaikys per žiemą. Porai gali laukt net pavasario...pamulčiavus storiau...



O burokus su morkytem jau nuimti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2008 09 17, 07:39)
O burokus su morkytem jau nuimti  ax.gif


As savo morkikes jau nuroviau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2008 09 17, 09:39)
O burokus su morkytem jau nuimti  ax.gif

Del morku tai nelabai zinau, o del buroku tai jau kai lapus salnos apkandzioja ir serksnas zeme nukloja, tada tik nuimam derliu, nors labai norint galima ir dabar, bet jei geras ruduo tai jie da augs. ax.gif
Atsakyti