Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

o man norisi,tik didesnio ir didesnio ax.gif .Nesinori tų daržovių žiemą pirkti.Šiltnamyje gera idėja vynuoges auginti ir šiaip kiek yra visokių gėlių,prieskonių.Pas mane jame kaip minėjau ir cukinijos ir moliūgai doh.gif .Nu moliūgų kitą metą nebus.Vaikai primėtė sėklų,dabar milžinai gaila rauti rolleyes.gif .Kai pomidorų perdaug galima padažą daryti,nu kitais metais pabandysiu.Ir dėl dalijimo kitiems man malonumas.Ir kaip eini pas į svečius geriau neštis daržovių pora kilų,o ne tortą iš ikiukų tongue.gif .Nes buvo laikas ,kai man organinų labai reikėjo,bet niekas nedovanojo,o būčiau labai apsidžiaugusi.Dar ir dabar neprisiauginu tiek,kad žiemai užtektų,nes dar reikia padirbėti prie žemės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 14 rugpjūčio 2008 - 09:30
įdesiu kelias nuotraukytes kas dedasi pas mane šiltnamyje.Jame auga penki dideli moliugai ir dar krūva mažiukų.Cukinijos po pomidorais duoda vaisius...Gerą darbą padarė mano vaiukiukai...Dabar ten džiunglės bigsmile.gif

Papildyta:
Atleiskit už dydį nuotraukų doh.gif
Atsakyti
gražūs pomidorai thumbup.gif
aš tik pirmą kartą matau, kad taip būtų auginamos cukinijos, todėl truputį keista. jas visad sodiname lauke
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2008 08 17, 11:37)
gražūs pomidorai thumbup.gif
aš tik pirmą kartą matau, kad taip būtų auginamos cukinijos, todėl truputį keista. jas visad sodiname lauke

pas mane jų gal kokia dvidešimt krūmų lauke auga,neskaitant aguročių ir moliūgų.O šiltnamyje,tai kaip minėjau vaikai pasidarbavo ,nes sėti buvo pats įdomiausias dalykas jiems,tai ir neišroviau kai išaugo daigeliai,nes vaikai labai apsidžiaugė.Juk pačiųdarba.Dukrelė vis sako žiūrėk mano žolytė auga,mano cukinijos ir tt.Nori gerti ir eina laistyti wub.gif .O kai nuimame derlių,tai mažius žaidžia,ne sjam jau laibai gražu visos tos spalvos ,o ypač cukinijos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monciuke @ 2008 08 13, 21:14)
Aš tai jei neturėčiau kur dėti, tai konservus daryčiau. Na bet čia aišku reikia ir noro , ir laiko turėti. Bet juk kaip smagu žiemą konservuotus pomidorus ar agurkus kirst  tongue.gif Ir visokių daržovienių galima prisivirt... Aš pati tai dar niekad nieko nedariau, bet kitiems metams turiu tikslą nepirkti daržovių, o viską pati užsiauginti ir žiemai atsargų prisikaupti  ax.gif Tikiuosi mano geri norai išsipildys  biggrin.gif

nu joo,as tai pridariau agurku visokiu ziemai,su aronijo,cesnakais,su morkom ir t.t,dar net nuo praeitu metu turiu uzsilikusiu misrainiu visokiu,tada dar nesumastau ka su pomidorais daryti,gal kokius savose sultyse g.gif
Primarinavau sparaginiu pupeliu,dar marinuosiu.
O kaip ziema skanu savvus kompotus gert,niam niam,tai ne pirktines,kuriose vien EEE smile.gif ,tai is avieciu dariau kompotus,juoduju serbentu,vysniu,dar laukia slyvu kompotai,pas mama labai daug obuoliu sode,tai darysiu sultis rolleyes.gif veliau.
Hmmm,kaip skanu,,padariau serbentu raudonuju drebucius,beveik 9 litras doh.gif ,tai ziema nebus nuobodu,pyragus kepsiu biggrin.gif

QUOTE(IngridaB @ 2008 08 14, 06:49)
Ačiū už labai gerą įdėją. wub.gif Vakar visą vakarą galvojau ir vyrui pasakiau,tas irgi pritarė.Kad mūsų sąlygomis juk ne visos vynuogės spėja subrandinti derlių,tai šiltnamis bus pats tas.O ir tos pavasarinės šalnos kokios būna pavojingos. doh.gif Tik maniškis nuramino,kad žiemai vistiek teks pridengti,nes ir šiltnamyje bus šalta.O pasodinus kampe tegu eina per visą šiltnamį.Pas mus skaliautas aukštas,parišus,per viršų galės eiti tolyn.Dbar tik reikia patinkti gerą veislę.Nes turime tik vieną vynuogę lauke ir ta antrametė,gerai auga tfu tfu nesinori persodinėti.Man labai nesiseka su vynuogėmis,vis nušąla. doh.gif
Monciuke,vakuoju,konservuoju perteklių.Bet kike gi galima.Yra privakuota dar 4-5 metų senumo.Va šparaginių,aguročių jau nebe auginu keli metai,nes dar yra konservų.Šiemet vien obuolių kompotų pridariau jau virš 30 trilitrinių.O juk gal kitais metais nebus obuolių? blush2.gif Dabar tai iš pomidorų spaudžiu sultis ir konservuoju savo sultyse pomidorus. mirksiukas.gif

pas mus vynuoges melynosios,labai dau ir prinoksta jau spalio pradzioj,darau kompotus is ju,sultis per garpuodi,labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2008 08 14, 06:49)
Ačiū už labai gerą įdėją. wub.gif Vakar visą vakarą galvojau ir vyrui pasakiau,tas irgi pritarė.Kad mūsų sąlygomis juk ne visos vynuogės spėja subrandinti derlių,tai šiltnamis bus pats tas.O ir tos pavasarinės šalnos kokios būna pavojingos. doh.gif Tik maniškis nuramino,kad žiemai vistiek teks pridengti,nes ir šiltnamyje bus šalta.O pasodinus kampe tegu eina per visą šiltnamį.Pas mus skaliautas aukštas,parišus,per viršų galės eiti tolyn.Dbar tik reikia patinkti gerą veislę.Nes turime tik vieną vynuogę lauke ir ta antrametė,gerai auga tfu tfu nesinori persodinėti.Man labai nesiseka su vynuogėmis,vis nušąla. doh.gif

Dabar gali pabandyti iš pažįstamų kokių skanių veislių gavus šakelių šiltnamyje prikišti. Pasakojo vienas sodininkas jas taip daugina.
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2008 08 20, 15:26)
pas mus vynuoges melynosios,labai dau ir prinoksta jau spalio pradzioj,darau kompotus is ju,sultis per garpuodi,labai gerai thumbup.gif

Kompotus? g.gif Pas mane irgi daug mėlynųjų,net gaila,kad lieka kabėt doh.gif Nieko aš su jomis nedarau ax.gif Gal tikrai reikia kompotą pabandyt padaryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2008 08 20, 16:50)
Kompotus? g.gif  Pas mane irgi daug mėlynųjų,net gaila,kad lieka kabėt  doh.gif  Nieko aš su jomis nedarau  ax.gif  Gal tikrai reikia kompotą pabandyt padaryt  g.gif

Niu as turbut ne kompota, o vyna koki ar likeriuka daryciau. Skanus man tie naminiai daikciukai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 08 20, 23:08)
Niu as turbut ne kompota, o vyna koki ar likeriuka daryciau. Skanus man tie naminiai daikciukai tongue.gif

biggrin.gif Geras dalykas,bet reikia mokėti. Reikėtų prisiruošti pabandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2008 08 20, 16:50)
Kompotus? g.gif  Pas mane irgi daug mėlynųjų,net gaila,kad lieka kabėt  doh.gif  Nieko aš su jomis nedarau  ax.gif  Gal tikrai reikia kompotą pabandyt padaryt  g.gif


zinok tikrai skanus ir specialus skonis mirksiukas.gif
QUOTE(uoga3 @ 2008 08 20, 22:08)
Niu as turbut ne kompota, o vyna koki ar likeriuka daryciau. Skanus man tie naminiai daikciukai tongue.gif

na as ir vyneli esu dariusi tongue.gif ,man pagelbejo teta su receptura,nes ji dariusi ir is svarainiu ir is vysniu ir is serbentu,vynuogiu.. wub.gif mmmm,labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2008 08 21, 14:45)
zinok tikrai skanus ir specialus skonis mirksiukas.gif

na as ir vyneli esu dariusi tongue.gif ,man pagelbejo teta su receptura,nes ji dariusi ir is svarainiu ir is vysniu ir is serbentu,vynuogiu.. wub.gif mmmm,labai skanu thumbup.gif

O kompotą kaip darei? Tiesiog sirupu užpilti ir viskas? bigsmile.gif

Tai gal pasidalinsi patirtim vynelio darymo? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos ir sveiki smile.gif

Na ir kaip derlius? Ar jau atsivalget pomidoru, agurku ir kitu gerybiu?
Turiu klausima zinovems del pomidoru. Ant daugelio pomidoru kai sunoksta prie kotelio lieka zaliu, kietu demeliu. Likusios pomidoro dalies skonines ir strukturines dalys nepasikeitusios. Tai nera vienos veiles problema, Auginu siltnamyje kokias 8 ir visu veisliu pomidorai turi tokiu nevalgomu vieteliu sad.gif Idomu tai liga ar kokiu nors medziagu trukumas g.gif Suprantu kad siais metais jau greiciausiai nieko as jiems nebepadesiu, bet va del kitu metu manau reikia is anksto pradeti galvoti. Siaip tai derlius labai didelis, pomidorai dideli, sveiki, tk va tas keistas demetas zalumas...
Atsakyti