Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(ilja @ 2008 06 18, 09:28)
Pastatė tokį didžiulį iš lankų (8m ilgio),

oho bigsmile.gif pavydžiu blush2.gif pas mane tai toks miniatiūūūūūūūūrinis.. 3,6m ilgio... ir 2.6m pločio... tai sukišau 12 pamadorų... bet vienas nenori prigyt.. ir 14 agurkų... turėjau 15 ale žioplė nulaužiau doh.gif tai liko vietelės.. gal kokią papriką įkišiu.. ale kad nevalgom mes jų....

dar galvoju.. turėjau aš pasisėjus žemuogių.. išsipikiavau... na auga po truputį... tai galvoju jei aš jas sukiščiau šiltnamio pakrašty gal greičiau augtų.. iki rudens reiktų nemažas užaugint.. kad būtų nebaisu lysvėj sodint.. nes daba tai dar per mažos schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 18 birželio 2008 - 08:53
QUOTE(akvilyte @ 2008 06 18, 09:49)
*oho  bigsmile.gif  pavydžiu  blush2.gif 
**dar galvoju.. turėjau aš pasisėjus žemuogių.. išsipikiavau... na auga po truputį... tai galvoju jei aš jas sukiščiau šiltnamio pakrašty gal greičiau augtų.. iki rudens reiktų nemažas užaugint.. kad būtų nebaisu lysvėj sodint.. nes daba tai dar per mažos  schmoll.gif

* Kas pamato, visi išsižioja biggrin.gif Isivaizduoju kaip kaimynai juokias, galvoja atvažiavo miesčionys ir iš karto ūkininkaut pradėjo lotuliukas.gif
** Praeitą savaitę susodinau į lysvę jau nemenkus žemuogių daigus, bet saulė nudegino lapus verysad.gif Tikiuosi dar atsigaus g.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif Ir aš jungiuos prie jūsų su savo šiltnamiuku. Šiemet dar neplanavom statyt,nes namo remontai,bet kaimynė mestelėjo per tvorą pomidorų daigų....Tai sūnus man pastatė šiltnamiuką,4 lankų (tik tokio ir norėjau) thumbup.gif Pirmas blynas vaikui,bet gavosi šaunus,ne prisvilęs (blynas) tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2008 06 18, 10:00)
* Kas pamato, visi išsižioja  biggrin.gif Isivaizduoju kaip kaimynai juokias, galvoja atvažiavo miesčionys ir iš karto ūkininkaut pradėjo lotuliukas.gif
** Praeitą savaitę susodinau į lysvę jau nemenkus žemuogių daigus, bet saulė nudegino lapus verysad.gif Tikiuosi dar atsigaus g.gif

lotuliukas.gif nepergyvenk.. apie mus turbūt tą patį galvoja cool.gif

mmdaaa.. aš pradžioj irgi ant saulytės išnešiau.. keli nudegė tai perkėliau ten kur daugiau pavėsio būna...

o agurkų daigus išnešiau ryte.. vakare išėjau pažiūrėt o jie buvo nudegę visi blink.gif tai gavau pirkt daigus sad.gif

aš dar su tais pomidorais.. nu tokie jie man negyvi atrodo.. nors vakar visai nieko buvo... per kiek laiko jie turi atsistot?? ar aš čia viena juos pusiau gulom sodinau??? negi visos iškart stačiai kišat???
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 06 18, 12:10)

aš dar su tais pomidorais.. nu tokie jie man negyvi atrodo.. nors vakar visai nieko buvo... per kiek laiko jie turi atsistot?? ar aš čia viena juos pusiau gulom sodinau??? negi visos iškart stačiai kišat???

Aš kiek girdėjau,tai tu teisingai sodini.Nors............. aš stačius sodinu,toks mano įsitikinimas.Šiemet pomidorų prisisodinau virš 150 daigų.Tai pati prisiauginau,tai su bendradarbėmis apsikeičiau.Labai daug žemaūgių,kekinių prisodinau.Tai viršūnės vien žiedai. doh.gif Jau ir pomidoriukai sirpsta.Kur tiek dėti reikės? g.gif Ir visi prigijo. blush2.gif Dar balkone turiu daigelių tokių nelabai,jaučiu šiandien išvešiu ir lauke susodinsiu.Žemės yra,bus kaip bus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 06 18, 12:10)
aš dar su tais pomidorais.. nu tokie jie man negyvi atrodo.. nors vakar visai nieko buvo... per kiek laiko jie turi atsistot?? ar aš čia viena juos pusiau gulom sodinau??? negi visos iškart stačiai kišat???

Pirmą kart išgirdau, kad reikia taip sodint blush2.gif Tai visus stačius sukišau, prigijo visi, tik vieną MB numynė belaistydamas doh.gif Bet nieko, pakaks irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 06 18, 00:05)
pas mus irgi 6iltnamiukas tik prieš savaitę išdygo ir tai dar ne visus stiklus sudėjom  doh.gif ( nuplaut juos reikia...)
šiandien uždengėm stogą (pas mus metalisnis šiltnamis su stiklais šonuose ir plastikiniu stogu)
va o vakare susodinau agurkus.. jau su agurkiukais  lotuliukas.gif  na žiūrėsim kaip čia seksis augint mum juos...


Labutis, na ne aš viena tokia pavėlavusi tongue.gif ax.gif

O mes visą šiltnamį dengėm tokiu banguotu plastiku.

Aš tai tik vieną agurką buvau pasiauginus, kitus tik pasėjau šiltnamy. Tai keli agurkiukai, kur buvo užsimezgę nugelto. Na auga kitos užuomazgos.
Dar pasisodinau melionų, dumplainiai tokie mažiukai keli buvo, tai irgi šiltnamin įkišau.

QUOTE(akvilyte @ 2008 06 18, 11:10)
:aš dar su tais pomidorais.. nu tokie jie man negyvi atrodo.. nors vakar visai nieko buvo... per kiek laiko jie turi atsistot?? ar aš čia viena juos pusiau gulom sodinau??? negi visos iškart stačiai kišat???


Kurie manieji buvo labai aukšti taip pat gulom susodinau. Na jie po truputį bandė keltis. O vakar jau visus prie lininio špagato surišau. Tai dabar visi stovi.
Atsakyti
Sveikules 4u.gif

Pagaliau radau kazka kas miela mano dusiai blush2.gif ,bet ir senosiom temom busiu istikima.
Tikiuosi priimsit darzininke i savo buri biggrin.gif

Lekiu namo jau po darbu,pasidalinsiu ispudziais rytoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 06 18, 16:55)
Dar pasisodinau melionų, dumplainiai tokie mažiukai keli buvo, tai irgi šiltnamin įkišau.


Mano dumplainiai jau šiltnamio stogą remia. doh.gif Ir kur agurkai auga šiltnamyje,tai jau kaip džiunglės,viskas taip suaugo.Dar nuo pernai matyt prisibarstė agurkų sėklų,nes paskutinių nebe nuėmiau.Tai šiemet savaime,kad pridygo agurkų. doh.gif
Atsakyti
Na,minutele laisvo laiko turiu,tai labai rupejo parasyti man cia ir su jumis savo"turtais"pasidalinti blush2.gif
Perskaiciau pirma abu temos puslapiukus ir nesigiriant as pasirodo esu didziauisa ukininke ant siltnamiu blush2.gif ,nes ju turiu 2,kurie yra tikrai nemaaazi smile.gif
Vienas siltnamis vien pomidorais uzsodintas,o kito viena puse paprikos(siandien eisiu israusiu nebereikalingus kopustu daigus,ten ir brokoliai ir kopustai keliu rusiu ir ziediniai kopustai daigais buvo auginami ir porai,kuriuos vakar ispikiavau i lauka),dar yra svoguniuku ir krapu siltnamy..Vieni agurkai jau mezga vaisiu,o kitus neseniai issodinejau,specialiai,kad agurku derlius nebutu vienu metu.Pasodinau ir 6 daigus ilgavaisiu agurku,pernai tiek pat buvau pasodinus,tai nesiau agurkus kaip malkas,apdalinau ir visus kaimynus ir kas tik norejo ir primarinavau su garstyciom ziemai begalybe slajnikiuku doh.gif .
Pomidorus pati issiauginau ir visokiu rusiu,ir geltonu ir jaucio sirdziu ir slyviniu ir net tigriniu smile.gif .pomidorus sodinu kuo giliau,ju neguldau,po saknimis dedu meslo,zemes uzbarstau,pripilu daug vandens ir tada sodinu,visada vakare,todel jie nenuglebsta..del pomidoru guldymo ir as girdejau,bet kad pasiteisintu simteriopai,tai nzn ax.gif
Pries pomidoru sodinima siltnamy isisauginau pomidoru daigus,tada auginau salotas ir ridikelius,kuriu viena derliu jau senai suvalgem,dabar salotu prisejus i lauka ir jau valgau,o ridieklius ka tik vel pasejau..
Toks pirminis mano siltnamio "gyventoju"pasidalijimas. biggrin.gif
Atsakyti
Aš pernai turėjau ilgavaisius irgi agurkus,pirkau kelis daigus turguje.O šiemet pati pasisėjau iš sėklų parduotuvės.Tai jau seniausiai valgome derlių.Bet jie ne tokie ilgi kaip parduotuvėje,o per vidurį,nei ilgi,nei trumpi.Bet kokie saldūs. thumbup.gif thumbup.gif
Aš irgi pirmi metai šiemet sėjausi kopūstų sėklas ankstyvų ir vėlyvųjų šiltamyje.Iš 2 pokelių tiek sudygo,kad apdalinau ir gimines ir bendradarbius ir kaimynus. doh.gif Ir dar tiek prisisodinau ,kaip niekada.O jau šeštadienį skinsiu ankstyvą kopūstą iš šiltnamio. mirksiukas.gif Palikau kelis šiltnamyje.Dar laikau kelias salotas šiltnamyje,jau beveik peraugę,bet vis,kai nuvažiuoju išraunu vieną gūžę salotų-papūgoms,nes jau niekas namie nebe valgo. blush2.gif
Kaip įdomiai šiemet auga arbūzai.Šiltnamyje,kuriame auga agurkai,matyt daug drėgmės,daugiau laistau,labai gražiai auga arbūzas.O šiltnamyje,kuriame auga pomidorai kažko stovi vietoje.Matyt nepatinka kaimynai? g.gif
Geltonų ir aš auginu pomidorų.Vien dėl vaikų. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif

na as tokia islepusi siltnamio klausimu - ten uosvio smelio deze ax.gif [mano - gelynai]
yra visko musu siltnamy - ivairiu pomidoru, agurku, ai papriku atsisakem, nebe..
aisku, pirmosios salotos ir tt.

QUOTE(Shliopke @ 2008 06 18, 19:50)
Pasodinau ir 6 daigus ilgavaisiu agurku,pernai tiek pat buvau pasodinus,tai nesiau agurkus kaip malkas,apdalinau ir visus kaimynus ir kas tik norejo ir primarinavau su garstyciom ziemai begalybe slajnikiuku :

gal galetum papasakoti placiau bigsmile.gif 4u.gif
kaip gi tie ilgavaisiai su garstyciom???? bigsmile.gif bigsmile.gif
kaip daryti, koks skonis?


QUOTE(IngridaB @ 2008 06 18, 20:30)
kai nuvažiuoju išraunu vieną gūžę salotų-papūgoms,nes jau niekas namie nebe valgo. blush2.gif

lotuliukas.gif

Atsakyti